Νέα

Προτιμω τον αυνανισμο απο το σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Η λύση είναι εύκολη και μια, βρες γκόμενα που να γουστάρεις να γαμάς.........
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Η λύση είναι εύκολη και μια, βρες γκόμενα που να γουστάρεις να γαμάς.........
Νομιζω ειπες μεγαλη αληθεια...τοσο απλα..Μαλλον ετσι ειναι.Μου ειχε τυχει στο παρελθον 3 φορες..Δηλαδη απο τις 20 γκόμενες που εχω παει,μονο τις 3 γουσταρα πολυ για σεξ,οποτε εκει απ ο,τι θυμαμαι,ναι ειχα ελαττωσει πολυ τη μαλακια...
 

_aparadektos_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μην απορείς το λόγο που προτιμάς να μαλακίζεσαι απο το να γαμάς πατσαβούρες (στο μυαλό ή και στο σώμα)..
Να λυπάσαι τους άλλους που αυθυποβάλλουν τον εαυτό τους οτι γαμάνε κάτι αξιόλογο!

Το θέμα είναι πως στατιστικά 1 στις 10 (ανάλογα με τη τύχη σου) θα είναι κοντά σε αυτά που θέλεις.
Πρέπει αναγκαστικά δηλαδή να γνωρίσεις ΚΑΙ να γαμήσεις άλλες 10 (ανάλογα με τη τύχη σου πάντα) για να πετύχεις μία ακόμα που θα θέλεις να είσαι μαζί της.
Δεν είναι εύκολο να καταλάβεις αν θέλεις πραγματικά να είσαι μαζί της. Μη περιμένεις απο την άλλη να βγάλει τον πραγματικό της εαυτό μέσα σε μια εβδομάδα.
Όταν τη βρεις, προσπάθησε να εξαντλήσεις όλα τα περιθώρια για να μη χωρίσεις. Κάνε υποχωρίσεις, αλλά σε καμία περίπτωση μη ξεφτιλιστείς στον εαυτό σου.
Αν νοιώθεις πως σε καταπιέζει κάτι, συζήτησε το μαζί της. Αν δεν βγάλετε άκρη, δεν ταιριάζετε.

 

Nik.S

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συμβαίνει δυστυχώς αυτό που περιγράφεις,μία άμεση λύση είναι να απέχεις για λίγο διάστημα απ΄την σόλο καριέρα και το πορνό.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Το χω σκεφτει πολυ φιλε (και δεν παρεξηγουμαι με αυτο που λες).

Παιζει ισως η χαμηλη αυτοπεποιθεση απο εφηβικη ηλικια,το οτι ημουν ντροπαλος και δεν εκανα πεσιματα,οποτε τον επαιζα συνεχεια...

Και πλεον αυτο εχει γινει δευτερη φυση μου...Εχω φαει συνολικα 20 γκομενες (σχεσεις και ξεπετες) και ειμαι 39...Πρωτη μου εμπειρια στα 22...

Φαντασου οτι και σε μπουρδελα που εχω παει, προτιμω να σου πω την αληθεια να μου τον παιζει η πουτανα και να της γλυφω πχ τα βυζια παρα να τη γαμαω...

Αλλα στην καθημερινη ζωη,δημιουργειται θεμα με τις σχεσεις. Απο τη στιγμη που εκτονωνομαι,που να εχω διαθεση μετα να γαμησω?
---------------------------------------------------
τυπε ΑΚΟΥ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ...
ΠΧ μεγαλα καμακια εγιναν οικοσιτες ΓΑΤΕΣ και αρκετοι πηραν και σαβουρα γυναικα.
οπως ωραιες γκομενες, μ@@@ αντρες-
1-
--------------------------------------------------------------------------------
2- εδω μεσα και εξω ολοι ειναι ΓΑΜΙΑΔΕΣ...
το να γαμησες 100 η 500 δεν αλλαζει τιποτα, ισως κατι να λες στους φιλους κτλ.
το θεμα ειναι οτι βολευτηκες ετσι...
για μενα η μαλ@@@ ειναι Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΕΜΠΕΛΗ.
---------------------------------------------------------------------
3-
ΤΟ να μπεις σε μπουρδελο, και να θες να στον παιξει ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ειναι θεμα!!!!!
ασε που οι πιο πολλες ουτε αυτο ξερουν να κανουν.
---------------------------------------------------------------------
4-
--------------

 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Aυστηρος στο 2ο αλλα ισως αληθεια....

Το κακο με τον εθισμο στον αυνανισμο εινα ιη μαλθακοτητα που προκαλει,η ελλειψη μαχητικης (για προσεγγιση) διαθεσης....και αυτο φαινεται νομιζω στις γυναικες. Το οτι δεν πλησιαζεις,οτι εισαι ακινδυνος...
 

KostisAntras

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ αντίθετα  προτιμώ το sex από την μαλάκια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom