Νέα

Πρώτη φορά πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Js2002
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως ήταν αυτή η εμπειρία;

  • Καλή

    Ψήφοι: 36 64,3%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 16 28,6%
  • Κακή

    Ψήφοι: 4 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Δευτεριατικο...
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.189
Κριτικές
1
Like
159.725
η λαϊκή ρήσις είναι σοφή.
του κώλου τα εννιάμερα.
Εγω ποτε δεν είχα θέμα να περιμένω 9 μερες,μέχρι να παω στον επόμενο πελάτη,εχει ηδη κλείσει χαχαχαχαχα...Ψοφάω γι αναλ, κάνω συνέχεια, αλλά ρε γμτ ειμαι λιγο στενη..τι φάση κι αυτη,απορω..τεσπα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
Εγω ποτε δεν είχα θέμα να περιμένω 9 μερες χαχαχα...!!Ψοφάω γι αναλ, κάνω συνέχεια, αλλά ρε γμτ ειμαι λιγο στενη..τι φάση κι αυτη,απορω,τεσπα.
το στενή είναι ένα θέμα που μπορεί να χαλάσει τη διάθεση ή να δημιουργήσει ηδονικό πόνο αλλά εξαρτάται από το τι προεργασία έχει γίνει ολούθε, σε όλο το σώμα και δη, τι εικόνα έχει φτιαχτεί στο μυαλό, αν ταιριάξουν αυτά απογειώνεται το θηλυκό, με τον ανάλογο παρτεναίρ πάντα. Τώρα στον αγοραίο...αυτό το επίπεδο επιτυχίας...δεν ξέρω, μου φαίνεται πολύ δύσκολο, φτιαχτό γιατί παίζει το χρήμα σε πιο υψηλή οκτάβα.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.189
Κριτικές
1
Like
159.725
το στενή είναι ένα θέμα που μπορεί να χαλάσει τη διάθεση ή να δημιουργήσει ηδονικό πόνο αλλά εξαρτάται από το τι προεργασία έχει γίνει ολούθε, σε όλο το σώμα και δη, τι εικόνα έχει φτιαχτεί στο μυαλό, αν ταιριάξουν αυτά απογειώνεται το θηλυκό, με τον ανάλογο παρτεναίρ πάντα. Τώρα στον αγοραίο...αυτό το επίπεδο επιτυχίας...δεν ξέρω, μου φαίνεται πολύ δύσκολο, φτιαχτό γιατί παίζει το χρήμα σε πιο υψηλή οκτάβα.
....εχεις δικιο όπως το έθεσες..τωρα οσον μ αφορά,επειδή δεν το έχω εξτρα το αναλ, όταν θα κάνω με κάποιον, σημαίνει ότι γουστάρω/γουστάρει και στο 80-90% τελειώνω.
*στενη ειμαι και μουνακι κ κωλαράκι,φυσικα με την κατάλληλη προετοιμασία/παιχνίδι..ανοίγουν ολα!
Τεσπα,αντε να πάω να χαλαρώσω..!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
καμια φωτο θα δουμε ή μονο στο νημα ντικ πικς μελων ανεβαζουν;
 

asd22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Like
49
Πόντοι
0
Αχ αυτό το ζήτημα του κώλου θα με φάει. Αίσθηση ότι βγαίνει κουράδα και με δάχτυλο τριγύρω στην κωλοτρυπίδα και με 1 εκατοστό δάχτυλο μέσα και με διείσδυση...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
..ποσο καιρό έκανε να κάτσει μετά;!χαχαχαχα!!
....ε ναι ενα θεματακι το ειχαν, αλλα μετα απο μια-δυο φορες το ζητουσαν μονες τους :cheesy::cheesy::cheesy:
Και οπως ολα στη ζωη, "δεν θελει κοπο, θελει τροπο" :wink:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.103
Κριτικές
33
Like
7.337
Πόντοι
4.746
σα να λέμε πρώτη φορά αριστερά :coffee:
Η αριστερά που συνάντησε τους διεθνείς τοκογλύφους στο εξωτερικό και αναγκάστηκε σχεδόν με το πιστόλι στον κρόταφο να γίνει δεξιά για να εξυπηρετήσει τα σκοτεινά συμφέροντα των άσπονδων φίλων μας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
Η αριστερά που συνάντησε τους διεθνείς τοκογλύφους στο εξωτερικό και αναγκάστηκε σχεδόν με το πιστόλι στον κρόταφο να γίνει δεξιά για να εξυπηρετήσει τα σκοτεινά συμφέροντα των άσπονδων φίλων μας.
μπαααα δεν έγιναν ακριβώς έτσι τα πράγματα...


η αριστερά που αποτελούταν από παλιούς πασόκους διαπλεκόμενους....βαθύπλουτους μεγαλοπαράγοντες και που έπνιξε κάθε αριστερή φωνή στον ΣΥΡΙΖΑ ώστε να μπορέσει να μπει στην βουλή.

Αυτοί πήγαν στους τοκογλύφους...πούλησαν παραμύθια στην Ελλάδα για τον ''αγώνα'' τους και στο τέλος ξεπούλησαν τα πάντα για να κρατήσουν τις καρέκλες τους.

και τώρα κατέπεσαν στον κασελάκη....για να κρατηθούν λίγο ακόμα......για γέλια δηλαδή.

Ακόμα και ο Βαρουφάκης είναι πιο αριστερός από τα τομάρια αυτά....το αφήγημα του ήταν πιο φιλολαϊκό....και τον έφυγαν ακόμα και αυτόν.

πιο πιστόλι στον κρόταφο και ποιοι αριστεροί...αυτοί δε ξέρουν τι έχουν....
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
μπαααα δεν έγιναν ακριβώς έτσι τα πράγματα...


η αριστερά που αποτελούταν από παλιούς πασόκους διαπλεκόμενους....βαθύπλουτους μεγαλοπαράγοντες και που έπνιξε κάθε αριστερή φωνή στον ΣΥΡΙΖΑ ώστε να μπορέσει να μπει στην βουλή.

Αυτοί πήγαν στους τοκογλύφους...πούλησαν παραμύθια στην Ελλάδα για τον ''αγώνα'' τους και στο τέλος ξεπούλησαν τα πάντα για να κρατήσουν τις καρέκλες τους.

και τώρα κατέπεσαν στον κασελάκη....για να κρατηθούν λίγο ακόμα......για γέλια δηλαδή.

Ακόμα και ο Βαρουφάκης είναι πιο αριστερός από τα τομάρια αυτά....το αφήγημα του ήταν πιο φιλολαϊκό....και τον έφυγαν ακόμα και αυτόν.

πιο πιστόλι στον κρόταφο και ποιοι αριστεροί...αυτοί δε ξέρουν τι έχουν....
κι εσύ κι ο άλλος που το ξεκίνησε με πολιτική ακόμη και σε ένα νήμα για κώλο έχετε μεγάλο θέμα να λύσετε αλλά λύστε το αλλού, πάρτε τη δεξιά σας, την αριστερά σας και βάλτε την βαθειά στον κώλο σας, μετά περιγράψτε μας την εμπειρία, αν ήταν καλή, μέτρια, κακή, μπορείτε;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
κι εσύ κι ο άλλος που το ξεκίνησε με πολιτική ακόμη και σε ένα νήμα για κώλο έχετε μεγάλο θέμα να λύσετε αλλά λύστε το αλλού, πάρτε τη δεξιά σας, την αριστερά σας και βάλτε την βαθειά στον κώλο σας, μετά περιγράψτε μας την εμπειρία, αν ήταν καλή, μέτρια, κακή, μπορείτε;
δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου :coffee:


το νήμα είναι του κώλου....ο σύριζα ήταν αριστερά του κώλου.....συγκοινωνούντα δοχεία :confused:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου :coffee:


το νήμα είναι του κώλου....ο σύριζα ήταν αριστερά του κώλου.....συγκοινωνούντα δοχεία :confused:
κοίτα, θα στο εξηγήσω.
η πολιτική δεν προσφέρει καμία ηδονή παρά μόνο για τα ιδιαίτερα γούστα των σαδομαζοχιστών με κλίση στις λασπωμένες γουρουνοκυλίστρες.
Ένα νήμα για εμπειρίες κώλου ας μείνει στο ηδονικό κομμάτι. Δεν είναι απαραίτητη η κοκκορομαχία των συριζονουδούλων κι εδώ. Γίνεται να μείνει καθαρό το νήμα;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
κοίτα, θα στο εξηγήσω.
η πολιτική δεν προσφέρει καμία ηδονή παρά μόνο για τα ιδιαίτερα γούστα των σαδομαζοχιστών με κλίση στις λασπωμένες γουρουνοκυλίστρες.
Ένα νήμα για εμπειρίες κώλου ας μείνει στο ηδονικό κομμάτι. Δεν είναι απαραίτητη η κοκκορομαχία των συριζονουδούλων κι εδώ. Γίνεται να μείνει καθαρό το νήμα;
Δεκτό σε ότι αφορά το σπαμάρισμα...

Αλλά γιατί με λες νεοδημοκράτη εγώ δεν σε έβρισα :confused:
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Οποια τον εχει παρει απο κωλο ξερει και δεν χανει ευκαιρεια αν μπορει. Το θεμα ειναι οι αντρες που εχουν λογοστεψει που γουσταρουν να γαμανε κωλο...
Αυτα απο φιλη που εξεφρασε την αποψη της...
:cheesy::cheesy::cheesy: καλο αυτο που ακουστηκε εδω,στο site που το 95% θελει να γαμαει κολο
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
Σε όλες ήμουν ο πρώτος και καλά απο πίσω αλλά ήταν χοάνες, ειδικά οι ελλεινίδες. Μόνο σε κάποιες ξένες του πρώην ανατολικού μπλοκ άνοιξα το τούνελ τους για πρώτη φορά, και άξιζε γιατί είχαν κάτι πατούρες υπεργαλσξιακές. Απορώ γιατί οι δικοί τους δεν τις τρυπούσααν από εκεί, γιατί ήταν σαν βούτυρο η σούφρα τους.
Κάποιες του πρώην Ανατολικού Μπλοκ μου είχαν πει ότι και εκεί κάνουν πρωκτικό, αλλά δεν το λένε γιατί είναι ταμπού...
Που το ξέρεις ότι ήταν η πρώτη τους φορά;
Επειδή το είπαν;
"Αααχχχ... Πρόσεχε αγάπη μου είσαι ο πρώτος που με παίρνει από πίσω..."
Επειδή δεν ήταν χοάνες, δεν πάει να πει τίποτα...
Άμα έχουν καιρό να το κάνουν από πίσω ή το έκαναν λίγες φορές κλείνει η σούφρα...
Οι γυναίκες μπορούν εύκολα να μας ξεγελάσουν ειδικά σε τέτοια θέματα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
205
Πόντοι
0
Πριν πολλά χρόνια είχα μια γκομενα, την γνώρισα αγαθή και την μυησα σε πολλά. Με πολύ προσπάθεια την έπεισα για κωλο και τελικά μετά το ζητούσε κάθε φορά. Αργότερα παίζαμε μαζι πολύ με δονητές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom