Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
γιατι ειπα κατι που δεν ισχυει?

ποσους βασικους ειχε στην ενδεκαδα η θελτα?
σε ποσα λεπτα με το  που μπηκανε οι 3 βασικοι φαγανε τα 2 γκολ?
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
γιατι ειπα κατι που δεν ισχυει?

ποσους βασικους ειχε στην ενδεκαδα η θελτα?
σε ποσα λεπτα με το  που μπηκανε οι 3 βασικοι φαγανε τα 2 γκολ?

ναι φιλε το οτι δεν ειδες το παιχνιδι φτανει... δεν κραταγαμε απλα το 0 βαλαμε γκολ που ακυρωθηκε λανθασμενα και πεναλτυ πεντακαθαρο που δεν δοθηκε και κοκκινι καρτα.... και εγω ειπα οτι σε σχεση με τα χαλια που ειχα δει τις προηγουμενες φορες ημασταν καλυτεροι... δεν ειπα εγω στην θελτα να παιζει με τα 2ρα γιατι εχει ματς με την μπαρτσελονα.... εγω την ομαδα μου κοιταω πως παιζει και ειδα καλα πραγματα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Εβγαλες και πορισμα οτι δεν ειδα το παιχνιδι

το βλεπα μαζι με το σλοβαν-παοκ


ωραια πανυγηρισε που εκανες καλη εμφανιση με τα δευτερα της θελτα
ετσι φατε και αλλο σανο
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Εβγαλες και πορισμα οτι δεν ειδα το παιχνιδι

το βλεπα μαζι με το σλοβαν-παοκ


ωραια πανυγηρισε που εκανες καλη εμφανιση με τα δευτερα της θελτα
ετσι φατε και αλλο σανο
ρε ξεκολα λιγο

φτιαχνεις μια μαλακια στο μυαλο σου και νομιζεις οτι κατεχεις ολη την αληθεια για ολους

δηλαδη ο παναθηναικος δεν εκανε καλη εμφανιση αποψε; αυτο μονο λεμε

δεν ειπαμε οτι εχουμε καμμια ομαδαρα, ουτε οτι θα παορουμε το ουεφα, ουτε καν οτι θα περασουμε τον ομιλο λεω εγω

απο εκει περα αμα πεξαμε καλα εστω και για 80 λεπτα να μην το πουμε;

και απο την αλλη η θελτα ειναι μεσα στις 4-5 καλυτερες ομαδες στην ισπανια ακομα και με τα δευτερα ειναι μια αξιολογη ομαδα για συμπερασματα

αυτο ειναι ολο, ολα τα αλλα οτι εχουμε ομαδαρα ειναι δικες σου παπαριες
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Εβγαλες και πορισμα οτι δεν ειδα το παιχνιδι

το βλεπα μαζι με το σλοβαν-παοκ


ωραια πανυγηρισε που εκανες καλη εμφανιση με τα δευτερα της θελτα
ετσι φατε και αλλο σανο

να στο πω ποιο απλα για να το καταλαβεις και αυτα για σανους μην τα λες σε εμενα...

η σημερινη θελτα ηταν ιδιας δυναμικοτητας με τον καλο αγιαξ που επαιξα την προηγουμενη αγωνιστικη οποτε ναι εκανα καλη εμφανιση σε σχεση με το προηγουμενο παιχνιδι
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
να βγαζετε συμπερασματα και να κανετε καλες εμφανισεις ειναι ο στοχος
η να παρετε κανα ποντο που θα τελειωσει ο ομιλος και θα ειστε με βαρια βαρια 2-3 ποντους?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
να βγαζετε συμπερασματα και να κανετε καλες εμφανισεις ειναι ο στοχος
η να παρετε κανα ποντο που θα τελειωσει ο ομιλος και θα ειστε με βαρια βαρια 2-3 ποντους?
και τι θα γινει ρε μετα; αντε και περασαμε;

εσυ τι νομιζεις οτι θα γινει αμα περασετε; θα πεσετε  με καμμια ομαδα της προκοπης σε επομενη φαση θα σας ψωλιασει και τελος το παραμυθι

ολα αυτα εχουν νοημα αμα εχεις ομαδα με προοπτικες, ολες οι ελληνικες ομαδες ειναι μπουρδελα για το επιπεδο της ευρωπης αυτη τη στιγμη
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
να βγαζετε συμπερασματα και να κανετε καλες εμφανισεις ειναι ο στοχος
η να παρετε κανα ποντο που θα τελειωσει ο ομιλος και θα ειστε με βαρια βαρια 2-3 ποντους?

εμενα σε πρωτη φαση θελω να στρωσει η ομαδα στα παπαρια μου οι ποντοι... ειχα πει και πριν καν αρχισει το γιουροπα οτι δεν μας βλεπω καθολου καλα οπως παιζουμε... και ναι ειναι η πρωτη φορα φετος που χαρικα την μπαλα που παιξαμε... φιλε εγω δεν ειμαι κανα παιδακι κοντευω τα 40 και ξερω τι θελω να βλεπω απο την ομαδα μου.. δεν τρεφω αυταπατες.. εχω ζησει τα καλα χρονια του παο και στην ελλαδα και στην ευρωπη...

 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Πάω να σκάσω..!!!!!!!!!! Δεν αντέχω να γράψω τίποτε!

:blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:



Ο Ιμπάρμπο με τόσες κατάρες που έφαγε, τουλάχιστον εκεί που το έβλεπα ,αύριο είναι για μαγνητική!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[glow=red,2,300]Πάω να σκάσω..!!!!!!!!!![/glow] Δεν αντέχω να γράψω τίποτε!

:blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:



Ο Ιμπάρμπο με τόσες κατάρες που έφαγε, τουλάχιστον εκεί που το έβλεπα ,αύριο είναι για μαγνητική!
εγω δε καταλαβαινω το λογο

μια χαρα ηταν η ομαδα, πηγε απειρως καλυτερα απο αυτο που περιμεναμε, την κυριακη θελουμε νικη

το γιουροπα ειναι να χαμε να λεγαμε
 

KAKISTOS69

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
98
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα, κανενα  link για το σημερινο παιχνιδι?
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
πολυ κακο ματς... οτι να ναι 2 πεναλτι που δεν ηταν..... 1 κοκκινι οτι να ναι.... κακη μπαλα γενικα .... μαγικη εικονα το 2-1
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
δικαια κερδισε ο παναθηναικος σημερα αν και στο δευτερο ημιχρονο τα σκατωσε και κινδυνευσε

τελοσπαντων συνεχίζουμε,

κοιτωντας το πρόγραμμα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι και συγκεντρωμενοι τις 3 επομενες αγωνιστικες να κανουμε το 3χ3 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

με ξανθη εντος
βεροια εκτος
ηρακλη εντος

διοτι μετα ακολουθει προγραμμα φωτια

ολυμπιακος εκτος
αεκ εντος
πανιωνιος εκτος
παοκ εντος
ατρομητος εκτος
αελ εκτος

σε αυτη την εξαδα αγωνων θα ξεκαθαρισει οριστικα το αν μπορει η ομαδα να παει για πρωταθλημα

γενικα εγω πιστευω οτι αν δεν συνελθει ο ολυμπιακος μεταξυ μας θα παιχτει

δεν υπαρχει ουτε αεκ, ουτε παοκ

* μακαρι να βγω ψευτης αλλα η ομαδα θελει εναν τρεχαλατζη στο κεντρο που να ξερει και λιγο μπαλιτσα, μονο με ζεκα δε βγαινει, μεγαλο προβλημα εκει και επιθετικα επισης θελει βοηθεια ο μπεργκ, πρεπει να βγουν και αλλοι σκορερ δε γινεται μονο με τον σουηδο...
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Diomides προσυπογράφω το τελευταίο σου ποστ.  ;)
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
δικαια κερδισε ο παναθηναικος σημερα αν και στο δευτερο ημιχρονο τα σκατωσε και κινδυνευσε

τελοσπαντων συνεχίζουμε,

κοιτωντας το πρόγραμμα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι και συγκεντρωμενοι τις 3 επομενες αγωνιστικες να κανουμε το 3χ3 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

με ξανθη εντος
βεροια εκτος
ηρακλη εντος

διοτι μετα ακολουθει προγραμμα φωτια

ολυμπιακος εκτος
αεκ εντος
πανιωνιος εκτος
παοκ εντος
ατρομητος εκτος
αελ εκτος

σε αυτη την εξαδα αγωνων θα ξεκαθαρισει οριστικα το αν μπορει η ομαδα να παει για πρωταθλημα

γενικα εγω πιστευω οτι αν δεν συνελθει ο ολυμπιακος μεταξυ μας θα παιχτει

δεν υπαρχει ουτε αεκ, ουτε παοκ

* μακαρι να βγω ψευτης αλλα η ομαδα θελει εναν τρεχαλατζη στο κεντρο που να ξερει και λιγο μπαλιτσα, μονο με ζεκα δε βγαινει, μεγαλο προβλημα εκει και επιθετικα επισης θελει βοηθεια ο μπεργκ, πρεπει να βγουν και αλλοι σκορερ δε γινεται μονο με τον σουηδο...

Εναν Ερικ Μικλαντ θελουμε αθορυβο με πασα και μυαλο!!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Εναν Ερικ Μικλαντ θελουμε αθορυβο με πασα και μυαλο!!
αμα ειχαμε αδερφε στην ομαδα τον ερικ μικλαντ του 1999, απο τωρα θα σου ελεγα οτι ειμαστε πρωταθλητες

περιπατο θα καναμε

ο λεντεσμα ειναι παιχταρας αλλα δεν ειναι για πολλα πολλα θελει βοηθειες και εχουμε μονο τον ζεκα εκει

και στην επιθεση επιγωντος πρεπει να σκοραρουν και αλλοι, ερχονται δυσκολλα ματσ
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
αμα ειχαμε αδερφε στην ομαδα τον ερικ μικλαντ του 1999, απο τωρα θα σου ελεγα οτι ειμαστε πρωταθλητες

περιπατο θα καναμε

ο λεντεσμα ειναι παιχταρας αλλα δεν ειναι για πολλα πολλα θελει βοηθειες και εχουμε μονο τον ζεκα εκει

και στην επιθεση επιγωντος πρεπει να σκοραρουν και αλλοι, ερχονται δυσκολλα ματσ

μεγαλος παιχτης ο Μικλαντ τι να λεμε τωρα... ειχα και την τυχη να το δω απο κοντα σε ενα παιχνιδι πρωταθληματος στο οακα που ηταν τραυματιας ... ακομα εχω το αυτογραφο...το ιδιο λεμε ο λεντεσμα δεν εχει αντοχες να βγαλει πρωταθλημα και ουεφα σερι ματς...
μια χαρα παιχτης ειναι... ο ζεκα τρεχαντιρι ειναι οκ αντοχες εχει μπαλαδοφατσα δεν ειναι και δεν μπορει να κανει οτι ο λεντεσμα... ο λετο και αυτος δεν εχει αντοχες και ειναι και με τους τραυματισμους γαματα... και με μπεργκ μονο να σκοραρει δεν βγαινει καποια στιγμη ο ανθρωπος θα πρεπει να παρει μια ανασα... μπορει να μην ειναι σε φορμα ... τι θα κανεις μετα .... με ιμπαρμπο να βαραει τις μπεκατσες ??


αυτο που λες και εσυ βλεπω και εγω οτι θα εχουμε προβλημα... το προβλημα του παγκου ειναι μεγαλο...
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Κακιά για 3μιση δεκάλεπτα η ομάδα. Πρόκριση-προχωράμε... Next.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom