Νέα

Τέλος Δ. Γιαννακόπουλου απο την ΚΑΕ ΠΑΟ.. «Παναθηναϊκέ μου, αντίο και καλή τύχη»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως κρίνεται την αποχώρηση του dpg απο τη ΚΑΕ ΠΑΟ?

  • Φταιει η θυρα 13, ξανά

    Ψήφοι: 21 16,8%
  • Φταιει ο Αλαφουζος και η ΝΔ

    Ψήφοι: 8 6,4%
  • Θα κανει κωλοτουμπα ο dpg, δε το εννοει

    Ψήφοι: 26 20,8%
  • Εχει απολυτο δικιο που φευγει!

    Ψήφοι: 17 13,6%
  • Καμμενος Τράκης, τριζουν τα κοκκαλα των Π&Θ

    Ψήφοι: 53 42,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Δεν έχω καταλάβει κάτι. Οι τύποι της Θ13 πολιτικά είναι αναρχικοτέτοιοι; Γενικά που πρόσκεινται πολιτικά; Έχουν ενιαία ταυτότητα πολιτική; Γιατί μπήκα σε μερικούς και τα προφίλ τους μοιάζουν με των αναρχικών
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν έχω καταλάβει κάτι. Οι τύποι της Θ13 πολιτικά είναι αναρχικοτέτοιοι; Γενικά που πρόσκεινται πολιτικά; Έχουν ενιαία ταυτότητα πολιτική; Γιατί μπήκα σε μερικούς και τα προφίλ τους μοιάζουν με των αναρχικών

Αχταρμάς πρέπει να'ναι,αναρχικοί,νοπίτες,αλαφουζιακοί,πατερικοί,τρακικοί
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Δε λειτουργει με τον ιδιο τροπο η ΒΙΑΝΕΞ  που εχει Δ.Σ. ,διευθυντες, συνελευση μετοχων , εσωτερικο και εξωτερικο ελεγχο,κρατικη εοπτεια και με τον ιδιο μια αθλητικη ανωνυμη εταιρεια.


Tην ΒΙΑΝΕΞ σιγά μην την τρέχει ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος. Αυτός ασχολείται με Μπλακ Χολ, με γάτες που χορεύουν και με αποσπάσματα από την ταινία του Αλ Πατσινο ως κλασσικός κλόουν του ινσταγκραμ... Αν διοιηκούσε επί της ουσίας την εταιρεία δεν θα προλάβαινε να ασχολείται με Παναθηναικούς.

Άνθρωποι του Παύλου, Θανάση τρέχουν την εταιρεία. Ο DPG μόνο φουμάρει, νευριάζει και βάζει στοριζ.

Δεν περιμέναμε τίποτα λιγότερο από άνθρωπο που στήριζε τον Καμμένο και τους ψεκασμένους γενικά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Αχταρμάς πρέπει να'ναι,αναρχικοί,νοπίτες,αλαφουζιακοί,πατερικοί,τρακικοί

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που την τελευταία ανακοίνωση την υπογράφουν ΟΛΟΙ οι συλλογοι της Θ13 πάντως...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Ότι ποσοστό έχει ο πατέρας της έχει κ αυτή. Ακόμα και το 75% μίας εταιρίας δεν μπορεί να κάνει το 25% ό,τι θέλει. Πιστεύει κάποιος ειλικρινά ότι παίρνει οποιαδήποτε απόφαση ο Τράκης; Τον εμφανίζουν δλδ σε κόσμο σοβαρό έτσι μέσα στην μαστούρα του για θέματα της εταιρίας; Πολλοί γόνοι είναι ενεργά στελέχη των οικογενειακών επιχειρήσεων. Ο Τράκης όμως διοικεί την ΒΙΑΝΕΞ όσο και ο Κάρολος τον στρατό της Αγγλίας.


Τυπε ο Κάρολος ο Ά ήταν κανονικά σαν ηγετης στα πεδία των μαχών μέχρι που ηττήθηκε από τον Κρομγουελ.
Ο κακομαθημένος γιος του,Κάρολος ο Β επίσης πολέμησε και τελικά πέτυχε την  παλινόρθωση της βασιλείας....

:grin:

 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
τι ευκαιρια ρε τυπε? αν εξαιρεσεις 5,6 χρονιες σας γλενταμε συνεχεια....
οχι μονο στο μπασκετ
αντιθετα εσεις αν εξαιρεσεις 4 κανονικα που εχεις παρει στο μπασκετ τα παλια χρονια, μεσα στην μιζερια εισαστε παντα....
ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ, ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ!!!!

Ρε Οχιά διμούτσουνη χαίρεσαι με τον πόνο των άλλων; :s&m_1:
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Tην ΒΙΑΝΕΞ σιγά μην την τρέχει ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος. Αυτός ασχολείται με Μπλακ Χολ, με γάτες που χορεύουν και με αποσπάσματα από την ταινία του Αλ Πατσινο ως κλασσικός κλόουν του ινσταγκραμ... Αν διοιηκούσε επί της ουσίας την εταιρεία δεν θα προλάβαινε να ασχολείται με Παναθηναικούς.

Άνθρωποι του Παύλου, Θανάση τρέχουν την εταιρεία. Ο DPG μόνο φουμάρει, νευριάζει και βάζει στοριζ.

Δεν περιμέναμε τίποτα λιγότερο από άνθρωπο που στήριζε τον Καμμένο και τους ψεκασμένους γενικά.

Aυτο λεω και εγω, οτι εταιρειες τετοιας κλιμακας δεν ειναι προσωποπαγεις, υπαρχουν συλλογικα οργανα που τις τρεχουν.
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Τυπε ο Κάρολος ο Ά ήταν κανονικά σαν ηγετης στα πεδία των μαχών μέχρι που ηττήθηκε από τον Κρομγουελ.
Ο κακομαθημένος γιος του,Κάρολος ο Β επίσης πολέμησε και τελικά πέτυχε την  παλινόρθωση της βασιλείας....

:grin:

Και ο Γεώργιος ο 3ος τον ήπιε από τους Γιάνκηδες αλλά η Βικτώρια που κάθοταν στο νοικοκυριό της και δεν ανακατεύοταν έγινε αυτοκράτειρα. Άρα ο Τράκης πρέπει να μην ανακατεύεται και να γίνει αυτοκράτειρα. Τρελίτσα από εμένα όση θέλεις.

:grin:  :rockon:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Και ο Γεώργιος ο 3ος τον ήπιε από τους Γιάνκηδες αλλά η Βικτώρια που κάθοταν στο νοικοκυριό της και δεν ανακατεύοταν έγινε αυτοκράτειρα. Άρα ο Τράκης πρέπει να μην ανακατεύεται και να γίνει αυτοκράτειρα. Τρελίτσα από εμένα όση θέλεις.

:grin:  :rockon:

Και ο Γεώργιος καναπεδάτος ήταν.Ο Κορνουόλις τον ήπιε...Τα εχεις μπλέξει τυπε.

:S
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Και ο Γεώργιος καναπεδάτος ήταν.Ο Κορνουόλις τον ήπιε...Τα εχεις μπλέξει τυπε.

:S
Και εμένα μ αρέσουν οι ταινίες αλλά δεν μαθαίνω από εκεί ιστορία. Για βασιλιάδες και διαδόχους μίλησα. Εσύ ξέρεις κανέναν Άγγλο διοικητή του πολέμου της αμερικανικής ανεξαρτησίας που δεν τον έχει σε ταινία ο Μελ Γκίμπσον;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Και εμένα μ αρέσουν οι ταινίες αλλά δεν μαθαίνω από εκεί ιστορία. Για βασιλιάδες και διαδόχους μίλησα. Εσύ ξέρεις κανέναν Άγγλο διοικητή του πολέμου της αμερικανικής ανεξαρτησίας που δεν τον έχει σε ταινία ο Μελ Γκίμπσον;


Φιλοτιμη η προσπάθεια σου.

Ξέρω έναν που το πόδι του τιμάται(ξερεις γιατί;)στο μνημείο της Σαρατογκα....

Θες και άλλους; :sunglasses: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom