Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τι σας έλεγα εδω και καιρό Βαζελάκια;  Δεν σας ελεγα οταν αρχισατε να βγαζετε γλώσσα, για τις σφαλιάρες απο το κάθε χωριό; Περιμένετε  γιατι δεν παίξατε ακομα με Βέροια,  Πλατανιά,  Κέρκυρα. ... Μετα θα λέτε πάλι για πέτσινα και για δαχτυλο του χοντρού....
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Τι σας έλεγα εδω και καιρό Βαζελάκια;  Δεν σας ελεγα οταν αρχισατε να βγαζετε γλώσσα, για τις σφαλιάρες απο το κάθε χωριό; Περιμένετε  γιατι δεν παίξατε ακομα με Βέροια,  Πλατανιά,  Κέρκυρα. ... Μετα θα λέτε πάλι για πέτσινα και για δαχτυλο του χοντρού....

ρε φιλε ηρεμα και εσυ... που μας εχετε φαει τα συκωτια οτι εχετε γαμω τις ομαδες φετος και 3 ισοτιμες 11αδες... και καθε αγωνιστικη κλαιγεστε... εγω προσωπικα αυτο που ειχα πει πριν αρχισει το πρωταθλημα το ιδιο λεω και τωρα ... δεν ξερω  ποιον ειδες να λεει για υπερομαδα και να βγαζει γλωσσα... εγω θα ελεγα ολοι να λεμε λιγοτερα και να βλεπουμε και λιγο μπαλα...
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
να σου πω κατι ρε σδερφε, ας του δωσει οσες ετκαιριες θελει

εγω γιαυτον εχω σχηματισει αποψη απο περυσι, ειδικα στο καραισκακη τον ψιλοσιχαθηκα

διοτι δε γινεται να ξερεις τετοια μπαλα και να εχει μηδεν προσωπικοτητα και γενικα ενας παιχτης ο οποιος δειχνει πολυ λιγος, παρολο καποιες εξαρσεις που εχει

θα μου πεις αμα ειχε και προσωπικοτητα και γερα πατηματα θα ηταν ισπανια

μου θυμιζει κατι απο σαναμαρτεαν, μεγαλη μπαλα ,αλλα μηδεν ουσια
Φίλε, στο post του σκατόγαυρου, ένας μαλάκας γαύρος ο gp07 σε βρίζει άσχημα. Στο παρελθόν έχω συγκρουστεί με τον εν λόγω κερατά και αποδείχθηκε μεγάλη κοτάρα και πούστης. Απορίας άξιον είναι γιατί δεν τον κάνουν mute, ενώ εμένα που είχα πει ότι ο Διαμαντίδης είναι καλύτερος του Γκάλη με mutaran.
Όσο για την ομάδα τα έχω ξαναπεί. Όσο διοικεί ο Αλαφούζος η ομάδα έχει ταβάνι, δεν υπάρχουν προοπτικές για να γίνει ο ΠΑΟ ένα ισχυρό ευρωπαϊκό club όπως του αρμόζει. Το πολύ πολύ να πάρει κανένα πρωταθληματάκι και κανά κυπελλάκι μέσα στην ψωροκώσταινα.






 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
Το πολύ πολύ να πάρει κανένα πρωταθληματάκι και κανά κυπελλάκι μέσα στην ψωροκώσταινα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι ναρκωτικα παιρνεις τυπε???ακου εκει κανα πρωταθληματακι!!!!!!!!!!!!!!αν δεν το ξερεις εχεις παρει 2 πρωταθληματακια τα τελευταια 20 χρονια....αν επαιρνες κανα πρωταθλημα φετος, θα  εχυνες το βρακακι σου απο την χαρα...
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι ναρκωτικα παιρνεις τυπε???ακου εκει κανα πρωταθληματακι!!!!!!!!!!!!!!αν δεν το ξερεις εχεις παρει 2 πρωταθληματακια τα τελευταια 20 χρονια....αν επαιρνες κανα πρωταθλημα φετος, θα  εχυνες το βρακακι σου απο την χαρα...
Ενώ εσύ με τα 18 πρωταθλήματα πρόκοψες! Φέτος σε απέκλεισε ομάδα από την Αίγυπτο...... και είχατε πέρσι μούτρα πουθενάδες να μιλάτε για καμπάλες και σια. Όταν εγώ πήγαινα στους 4 της Ευρώπης εσύ έβλεπες στο mega τρεις χάριτες!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
14705621_1809632632582753_3612639275057679175_n.jpg
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Φίλε, στο post του σκατόγαυρου, ένας μαλάκας γαύρος ο gp07 σε βρίζει άσχημα. Στο παρελθόν έχω συγκρουστεί με τον εν λόγω κερατά και αποδείχθηκε μεγάλη κοτάρα και πούστης. Απορίας άξιον είναι γιατί δεν τον κάνουν mute, ενώ εμένα που είχα πει ότι ο Διαμαντίδης είναι καλύτερος του Γκάλη με mutaran.
Όσο για την ομάδα τα έχω ξαναπεί. [glow=red,2,300]Όσο διοικεί ο Αλαφούζος η ομάδα έχει ταβάνι,[/glow] δεν υπάρχουν προοπτικές για να γίνει ο ΠΑΟ ένα ισχυρό ευρωπαϊκό club όπως του αρμόζει. Το πολύ πολύ να πάρει κανένα πρωταθληματάκι και κανά κυπελλάκι μέσα στην ψωροκώσταινα.
τα εχουμε ξαναπει αυτα, ας ερθει αλλος  να βαλει πιο πολλα

ο δρομος ανοιχτος και τα σκυλια δεμενα

οσο δε βρισκεται αλλος, ας υπαρχει αυτος που βαζει και κανενα φραγκο
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
τα εχουμε ξαναπει αυτα, ας ερθει αλλος  να βαλει πιο πολλα

ο δρομος ανοιχτος και τα σκυλια δεμενα

οσο δε βρισκεται αλλος, ας υπαρχει αυτος που βαζει και κανενα φραγκο
Τότε φίλε θα τρώμε τις φάπες από τις Ξάνθες και από τους Εργοτέληδες και δε θα γκρινιάζουμε. Και δε θα τη λέμε στους γαύρους γιατί αυτοί παλεύουν να γίνουν μεγάλη ομάδα στην Ευρώπη ενώ εμείς έχουμε καταντήσει παναθηναϊκούλης στην Ελλάδα και κανείς δεν αντιδρά. Ο Αλαφούζος καλώς ή κακώς είναι στο απυρόβλητο.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Να το χαίρεστε το πρωτάθλημα, έχε χάρη που στον Παναθηναϊκό έχει κάνει κατάληψη ο Αλαφούζος και τον έχει μικρύνει σαν ομάδα.
οχι και καταληψη ρε

αυτα τα εκανε ο βαρδινογιαννης που νομιζε οτι  ο παναθηναικος ειναι κτημα του

ο αλαφουζος ειναι ανοιχτος στο να βοηθησει και αλλος, το εχει δηλωσει
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Τότε φίλε θα τρώμε τις φάπες από τις Ξάνθες και από τους Εργοτέληδες και δε θα γκρινιάζουμε. Και δε θα τη λέμε στους γαύρους γιατί αυτοί παλεύουν να γίνουν μεγάλη ομάδα στην Ευρώπη ενώ εμείς έχουμε καταντήσει παναθηναϊκούλης στην Ελλάδα και κανείς δεν αντιδρά. Ο Αλαφούζος καλώς ή κακώς είναι στο απυρόβλητο.
ωραια να τα δεχτω ολα αυτα που λες για τον αλαφουζο, αν και ειναι αδικα, αλλα τελοσπαντων

ας πουμε οτι εχεις δικιο. τι προτεινεις; να φυγει;

και ας απουμε οτι φευγει, τι νομιζεις οτι θα γινει μετα; εσυ τι φανταζεσαι;
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
οχι και καταληψη ρε

αυτα τα εκανε ο βαρδινογιαννης που νομιζε οτι  ο παναθηναικος ειναι κτημα του

ο αλαφουζος ειναι ανοιχτος στο να βοηθησει και αλλος, το εχει δηλωσει
Ποιος ο σκοπός που κρατάει ο Αλαφούζος τον Παναθηναϊκό. Οπαδική αγάπη? Δε νομίζω, ο άνθρωπος ήταν ολυμπιακός στο παρελθόν. Κερδοσκοπία? Πάλι δε νομίζω, για να βγάλεις από την μπάλα πρέπει πρώτα να βάλεις, να επενδύσεις και ο Αλαφούζος δεν έχει επενδύσει. Μήπως είναι αφραγκούζος? Ούτε αυτό το νομίζω, στις δημοπρασίες για τα κανάλια έχωσε 40 μύρια. Μήπως είναι βλάκας? Ούτε αυτό δε στέκει, πάλι στη δημοπρασία έπιασε μαλάκες το χοντρο και τον Ιβάν και πήρε άδεια πρώτος και με λιγότερα λεφτά. Άρα τι παίζει, μήπως τελικά θέλει να φτιάξει πράσινο στρατό, όπως είχε κάνει στο παρελθόν ο κοκκαλης, για να καλύπτει άλλες δραστηριότητες?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Ποιος ο σκοπός που κρατάει ο Αλαφούζος τον Παναθηναϊκό. Οπαδική αγάπη? Δε νομίζω, ο άνθρωπος ήταν ολυμπιακός στο παρελθόν. Κερδοσκοπία? Πάλι δε νομίζω, για να βγάλεις από την μπάλα πρέπει πρώτα να βάλεις, να επενδύσεις και ο Αλαφούζος δεν έχει επενδύσει. Μήπως είναι αφραγκούζος? Ούτε αυτό το νομίζω, στις δημοπρασίες για τα κανάλια έχωσε 40 μύρια. Μήπως είναι βλάκας? Ούτε αυτό δε στέκει, πάλι στη δημοπρασία έπιασε μαλάκες το χοντρο και τον Ιβάν και πήρε άδεια πρώτος και με λιγότερα λεφτά. Άρα τι παίζει, μήπως τελικά θέλει να φτιάξει πράσινο στρατό, όπως είχε κάνει στο παρελθόν ο κοκκαλης, για να καλύπτει άλλες δραστηριότητες?
ναι αλλα δε μου απαντας

ας πουμε οτι αποψε ο αλαφουζος φευγει, τι γινεται μετα;


 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.978
Πόντοι
41.129
γκολαρες εβαλε η ξανθη σημερα... και τα δυο ηταν μαγικα γκολ,το ενα καλυτερο απο το αλλο, αντικειμενικα μιλαω.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.879
Κριτικές
184
Like
44.167
Πόντοι
21.896
Είμαστε η μεγαλύτερη ομάδα στα Βαλκάνια. Θα βρεθεί κάποιος σίγουρα.
η μεγαλυτερη ομαδα στα βαλκανια?????
επειδη επικομιζεσαι τα τις ευρωπαικες ποριες να σου επνθυμισω --απο οτι καταλαβα εισαι πανω απο 30 --οτι ο ερυθρος αστερας εει τσαμπιονς λιγκ καθως κ ποριες στους 4 ,,,επισης η στεαουα εχει και αυτη ευρωπαικο καιχαμενο τελικο καθως κ επισης και η γαλατασαραι εχει τροπαιο !!οταν εσυ εισαι διχως τροπαιο ευρωπαικο αλλα και με λιγοτερα πρωταθληματα  στη χωρα σου ακομα και απο αυτους που εχουν πιθο ανταγωνιστικα πρωταθληματα κ ιδιως καποτε στην γιουγκοσλαβια και ρουμανια και τωρα φυσικα στην τουρκια
οποτ πως το ισχυριζεσαι αυτο?? :o :o :o :o
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Είμαστε η μεγαλύτερη ομάδα στα Βαλκάνια. Θα βρεθεί κάποιος σίγουρα.
καλα ημουν σιγουρος για την απαντηση που θα δωσεις απλα ειχα μια ελπιδα μηπως διαβασω κατι αλλο

και που ειναι αυτος τωρα; κρυβεται; και γιατι δεν εμφανιστηκε τα προηγουμενα χρονια

και γιατι δεν εμφανιζεται τωρα; που τα οικονομικα της ομαδας δεν ειναι απαγορευτικα για να επενδυσει καποιος

αφου πρωτα  ο κακος ο αλαφουζος τα εβαλε σε ταξη

τι να πω ρε αδερφε ο καθενας μπορει να φαντασιωνεται οτι θελει σε αυτη τη ζωη
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Ποιος ο σκοπός που κρατάει ο Αλαφούζος τον Παναθηναϊκό. Οπαδική αγάπη? Δε νομίζω, ο άνθρωπος ήταν ολυμπιακός στο παρελθόν. Κερδοσκοπία? Πάλι δε νομίζω, για να βγάλεις από την μπάλα πρέπει πρώτα να βάλεις, να επενδύσεις και ο Αλαφούζος δεν έχει επενδύσει. Μήπως είναι αφραγκούζος? Ούτε αυτό το νομίζω, στις δημοπρασίες για τα κανάλια έχωσε 40 μύρια. Μήπως είναι βλάκας? Ούτε αυτό δε στέκει, πάλι στη δημοπρασία έπιασε μαλάκες το χοντρο και τον Ιβάν και πήρε άδεια πρώτος και με λιγότερα λεφτά. Άρα τι παίζει, μήπως τελικά θέλει να φτιάξει πράσινο στρατό, όπως είχε κάνει στο παρελθόν ο κοκκαλης, για να καλύπτει άλλες δραστηριότητες?
τον ιδιο λογο που παιρνει ο κουγιας ομαδες..ξεπλυμα και φοροαπαλαγες
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
τον ιδιο λογο που παιρνει ο κουγιας ομαδες..ξεπλυμα και φοροαπαλαγες
οτι μαλακια ο καθενας θελει γραφει...ο,τι να ναι

τα λεφτα που βαζει ο αλαφουζος στον παναθηανικο σε σχεση με αυτα που παιζει επιχειρηματικα ειναι στραγαλια

ασε που οι ποδοσφαιρικες ομαδες δεν εχουν κερδος, και απο τη τσεπη τους βαζουν κιολας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom