Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Εκτός για 6-8 εβδομάδες ο Τζέιμς!
Ισχυρό πλήγμα στον Παναθηναϊκό Superfoods. Ο Μάικ Τζέιμς χειρουργήθηκε στο χέρι και υπολογίζεται πως θα μείνει εκτός δράσης για 1,5-2 μήνες.

004521.jpg
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Γαμήθηκε ο Δίας με τον ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ τον Τζέιμς. Μας κρέμασε  γαμώ τον χριστουλάκη του!

Πάλι σήμερα κακιά η ομάδα. Αρχή-αρχή αλλά ρε πούστη μου με τον Προμηθέα Πατρών έπαιζες!

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Αύριο must win κατάσταση στο μπάσκετ. Κανένα σχόλιο για Ομάρ Μάγειρα...Στο παρκέ θα κριθεί κι αυτός.

Ελπίζω να μην μας κάτσει κανάς τραυματισμός εν όψει κουρτινο-εξοχικού.  :hi:
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Για το Βαζελακι δεν μπορει να σηκωσει κεφαλι σημερα ?

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Μεγάλο σκάνδαλο στο τέλος που έκοψε με ανύπαρκτο οφφσάι πάιχτη της Ξάνθης για το 1-3.  Πού θα πάει αυτή η κατάσταση πια;
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
τι εγινε παλι σημερα..?? :headbang: :headbang:
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Οταν ξεκινησε η χρονια ειπα πως ειμαστε αλλη ομαδα φετος αλλα μετα το σημερινο και τα ευρωπαικα ματς αρχιζω να εχω αλλη γνωμη.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
415
Like
179
Πόντοι
1
Η κορυφή ζαλίζει...

Τουλάχιστον να έχει εύκολες κληρώσεις στο κύπελλο, μήπως και το παλέψει εκεί  :grin:
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Ο Παναθηναικος ηταν ειναι και θα ειναι ομαδα ψυχολογιας.Παλι δευτεροτριτοι θα τερματισουμε να το θυμηθειτε.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Οταν ξεκινησε η χρονια ειπα πως ειμαστε αλλη ομαδα φετος αλλα μετα το σημερινο και τα ευρωπαικα ματς αρχιζω να εχω αλλη γνωμη.

να μην λεμε τα ιδια ... βελτειωμενοι σε σχεση με αλλες χρονιες ειμαστε... ομως χωρις παγκο και μετα απο οσα εχω δει χωρις προπονητη... δεν εχει ξανακανει προπονητης αλλαγη στο 90 οταν η ομαδα του ειναι πισω στο σκορ... καλα κανουν και μας δουλευουν οι γαυροι σημερα...

κακιστη η ομαδα σημερα... λογικο να σκασει ο μπεργκ απο τα πολλα ματς... υπεργκολαρες η ξανθη 2 ον ταργκετ 2 γκολ
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
να μην λεμε τα ιδια ... βελτειωμενοι σε σχεση με αλλες χρονιες ειμαστε... ομως χωρις παγκο και μετα απο οσα εχω δει χωρις προπονητη... δεν εχει ξανακανει προπονητης αλλαγη στο 90 οταν η ομαδα του ειναι πισω στο σκορ... καλα κανουν και μας δουλευουν οι γαυροι σημερα...

κακιστη η ομαδα σημερα... λογικο να σκασει ο μπεργκ απο τα πολλα ματς... υπεργκολαρες η ξανθη 2 ον ταργκετ 2 γκολ
τα συζηταγαμε πριν λιγο καιρο γιαα τον μπεργκ, οτι δε βγαινει η χρονια μονο με αυτον, πρεπει να σκοραρουν και τα χαφ, και εκει μηδεν. μας εχουν ζαλησει τον ερωτα με τον βιγιαφανες. Ο τυπος ναι ξερει μπαλα αλλα ειναι παααρα πολυ λιγος. Ειχε φανει και περυσι στο καραισκακη. Ανυπαρκτος. Καλα για τον Στυλ δεν εχω να σχολιασω κατι. Το παλληκαρι αυτος ειναι. Αυτο που μπορει παιζει. δεν τον κατηγορω γιατι τουλαχιστον ειναι πολυ σοβαρος και φιλοτιμος


εγω ελεγα πριν καιρο οτι ας κοιταξουμε το πρωταθλημα και ας αφησουμε τις ευρωπες και τα λοιπα,

η ομαδα ειναι για εδω μονο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
να μην λεμε τα ιδια ... βελτειωμενοι σε σχεση με αλλες χρονιες ειμαστε...

παπαρια βελτιωμενοι ειστε. ισως να προσφερουν βελτιωμενη προπαγανδα το μπολικα ΜΜΕ που σας ακολουθουν. Θα δεις οτι και Ευρωπη θα πατε ΣΚΑΤΑ, και τα ντερμπι θα χασετε στο πρωταθλημα.
βελτιωμενοι θα ειστε οταν θα μιλατε λιγοτερο  :kissass:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
παπαρια βελτιωμενοι ειστε. ισως να προσφερουν βελτιωμενη προπαγανδα το μπολικα ΜΜΕ που σας ακολουθουν. Θα δεις οτι και Ευρωπη θα πατε ΣΚΑΤΑ, και τα ντερμπι θα χασετε στο πρωταθλημα.
βελτιωμενοι θα ειστε οταν θα μιλατε λιγοτερο  :kissass:
καλα εσυ κοιτα τα δικα σου τα μπουρδελα και ασε τις συμβουλες λεω καλυτερα, δε θελουμε υποδειξεις
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
τα συζηταγαμε πριν λιγο καιρο γιαα τον μπεργκ, οτι δε βγαινει η χρονια μονο με αυτον, πρεπει να σκοραρουν και τα χαφ, και εκει μηδεν. μας εχουν ζαλησει τον ερωτα με τον βιγιαφανες. Ο τυπος ναι ξερει μπαλα αλλα ειναι παααρα πολυ λιγος. Ειχε φανει και περυσι στο καραισκακη. Ανυπαρκτος. Καλα για τον Στυλ δεν εχω να σχολιασω κατι. Το παλληκαρι αυτος ειναι. Αυτο που μπορει παιζει. δεν τον κατηγορω γιατι τουλαχιστον ειναι πολυ σοβαρος και φιλοτιμος


εγω ελεγα πριν καιρο οτι ας κοιταξουμε το πρωταθλημα και ας αφησουμε τις ευρωπες και τα λοιπα,

η ομαδα ειναι για εδω μονο.

Συμφωνω 100% πλην του Βιγιαφανες που πιστευω πως απο την αρχη της χρονιας θα επρεπε να του δωθει περισσοτερος χρονος συμμετοχης και οχι σε καθε ματς να τον κανει αλλαγη στο 75'
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Συμφωνω 100% πλην του Βιγιαφανες που πιστευω πως απο την αρχη της χρονιας θα επρεπε να του δωθει περισσοτερος χρονος συμμετοχης και οχι σε καθε ματς να τον κανει αλλαγη στο 75'
να σου πω κατι ρε σδερφε, ας του δωσει οσες ετκαιριες θελει

εγω γιαυτον εχω σχηματισει αποψη απο περυσι, ειδικα στο καραισκακη τον ψιλοσιχαθηκα

διοτι δε γινεται να ξερεις τετοια μπαλα και να εχει μηδεν προσωπικοτητα και γενικα ενας παιχτης ο οποιος δειχνει πολυ λιγος, παρολο καποιες εξαρσεις που εχει

θα μου πεις αμα ειχε και προσωπικοτητα και γερα πατηματα θα ηταν ισπανια

μου θυμιζει κατι απο σαναμαρτεαν, μεγαλη μπαλα ,αλλα μηδεν ουσια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom