Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
φιλε εμενα κατι μου βρομαει φετος.... δεν μπορει και οι 4 "μεγαλες" ομαδες να γκελαρουν σε μια αγωνιστικη..... η αελ ειχε αποδοση πανω απο 45 οταν εβαλαν το γκολ.... οι στοιχηματικες πρεπει να χασανε λεφτα χτες απο καπου γιατι σημερα στο 86 ο Ηρακλης ειχε αποδοση 24 και στο ημιχρονο 21.... δεν στεκει οταν εχει κανει 1 σουτ στο 2ο ημιχρονο... εγω πιστευω μερικοι βγαλαν πολλα λεφτα χτες....

στατιστικα να το δεις δεν μπορει να γινουν 4/4 γκελες.... μας δουλευουν παρα πολυ...

για τον φιλο παραπανω να του πω οτι η μαφιοζικη διαφθορα απο την διαφθορα στις μπιζνες ειναι διαφορετικο πραγμα.... αλλο να ριχνεις την τιμη μιας εταιριας για να την παρεις τζαμπα και αλλο να σκοτωνεις κοσμο ... δεν ειναι λυση αυτη που λες δεν βγαζει πουθενα
διεφθαρμενοι ειπα οχι μαφιοζοι ..  :rockon: :rockon:με παρεξηγειται συνεχεια :2funny: :2funny: :2funny:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
Δεν τα βλεπω καλα τα πραματα σημερα αδερφια.......  :pipa1:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Ω ρε γαμωτο μου,ολοι τα ιδια βλεπουμε....

ας δουμε το ματς πρωτα... μπορει λογο του οτι παιζουμαι εκτος να ειναι ποιο σοβαροι... εμεις στα χαμενα το ειχαμε αυτο το παιχνιδι απο την αρχη... εγω αλλο ματς βλεπω να στραβωνει
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
ας δουμε το ματς πρωτα... μπορει λογο του οτι παιζουμαι εκτος να ειναι ποιο σοβαροι... εμεις στα χαμενα το ειχαμε αυτο το παιχνιδι απο την αρχη... εγω αλλο ματς βλεπω να στραβωνει


Πραγματι,οι Κυπριοι εχουν καλη ομαδα και δε μασανε απο εδρες τυπου Καραισκακη...ειναι μαθημενοι σε χειροτερα
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
Τελος 1ου ημιχρ. και ομαδα Θελτα δεν υπαρχει στο γηπεδο....ελπιζω να μην ξυπνησουν  :)
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Αδικο αποτελεσμα... μαγικη εικονα... κακος Στραματσονι... μπραβο σε ολους τους παιχτες . ας βλεπω αυτη την μπαλα και ας χανω
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
καραγκιοζης ιμπαρμπο, αμα χανει τα αχαστα

γιαυτο αν κσι ταλεντο εμεινε μια ζωη στην καλιαρι, πολυ ατσαλος στα τελειωματα

τελοσοπαντων αδικο αποτελεσμα παντως
 

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
407
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Τι να πει κανεις μετα απο αυτο το αποτελεσμα βασικα δεν ειχε παγκο σημερα φανηκε η ομαδα κουρασμενη μετα το 80,αλλα για μενα πρεπει να κανει στον Ιμπαρμπο και Ζεκα εντατικα μαθηματα για το πως κανει κοντρολ και τελειωματα των φασεων!
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Ναι για ιμπαρμπο  θα συμφωνησω... δεν εχει τελειωμα το παλικαρι... κριμα ματσακι για 3-1 να τελειωνει 0-2

ο ζεκα ρε φιλε δεν ειναι επιθετικος.... δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει τελειωματα
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Ναι για ιμπαρμπο  θα συμφωνησω... δεν εχει τελειωμα το παλικαρι... κριμα ματσακι για 3-1 να τελειωνει 0-2

ο ζεκα ρε φιλε δεν ειναι επιθετικος.... δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει τελειωματα
σωστος, αμα ο ζεκα ειχε και τελειωματα θα ηταν αγγλια ή ισπανια

αλλα ο ιμπαρμπο δε γινεται δανεικος να μου παιρνει ενα σκασμο λεφτα και να μη μπορει να βαλει ενα γκολ

γενικα ειναι πολυ δυσκοιλιος στο γκολ, πολυ χασογκολης, δε το λεω μονο για το σημερινο ματσακι
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
σωστος, αμα ο ζεκα ειχε και τελειωματα θα ηταν αγγλια ή ισπανια

αλλα ο ιμπαρμπο δε γινεται δανεικος να μου παιρνει ενα σκασμο λεφτα και να μη μπορει να βαλει ενα γκολ

γενικα ειναι πολυ δυσκοιλιος στο γκολ, πολυ χασογκολης, δε το λεω μονο για το σημερινο ματσακι

μαζι σου 100%
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εγω εχω σκασει που καναμε καλη εμφανηση και ηρθε σκατα αποτελεσμα... γαμω την γκινια μου... κουλιμπαλι μου αρεσε πολυ και στα ανεβασματα και ανασταλτικα... κουτρουμπης πολυ καλος σημερα γιατι τον εχω κραξει 2-3 φορες
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
εγω εχω σκασει που καναμε καλη εμφανηση και ηρθε σκατα αποτελεσμα... γαμω την γκινια μου... κουλιμπαλι μου αρεσε πολυ και στα ανεβασματα και ανασταλτικα... κουτρουμπης πολυ καλος σημερα γιατι τον εχω κραξει 2-3 φορες
ο κουτρουμπης σαν παιχτης εχει μεγαλη εξελιξη γενικα ειναι πολυ χρησιμος

το μονο καλο ειναι οτι το σημερινο ματσακι θα μας βοηθησει να ειμαστε σοβαροι την κυριακη σε ενα υπουλο ματσ

κατα τα αλλα ειπαμε αδικο το σημερινο αλλα τα εχει αυτα η μπαλα, γενικα η ομαδα πηγε καλα σε ενα πολυ δυσκολο ματσ

παμε παρακατω τωρα..
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Oσο επαιζε με 90% στην συνθεση αλλαγες και ενδεκαδα που δεν εχει ξαναπαιξει μαζι κρατουσε το μηδεν ο παο
με το που μπηκανε για ενα 15 λεπτο 3 βασικοι  2-0 στο χαλαρο

και παραμυθιαζονται οτι κανανε μεγαλη εμφανιση με τα δευτερα της θελτα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Oσο επαιζε με 90% στην συνθεση αλλαγες και ενδεκαδα που δεν εχει ξαναπαιξει μαζι κρατουσε το μηδεν ο παο
με το που μπηκανε για ενα 15 λεπτο 3 βασικοι  2-0 στο χαλαρο

και παραμυθιαζονται οτι κανανε μεγαλη εμφανιση με τα δευτερα της θελτα

προφανως και δεν ειδες το ματσακι... οποτε δεν ασχολουμε καν με την παρτη σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom