Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
μαλλον δε θυμασε τι ειπε οταν ανελαβε την ομαδα

ειπε λοιπον οτι εγω δε μπαινω στον παναθηναικο για να επενδυσω αλλα μπαινω για να διαχειριστω την πολυ δυσκολη κατασταση στην οποια ειναι η οαμδα και η οποια κινδυνευει να πεσει κατηγοριες

ειχε πει επισης οτι οποιος θελει να βοηθησει ειναι ευπροσδεκτος και αν καποιος θελει να παρει  το πλεοψηφικο πακετο με σκοπο να επενδυσει ας ερθει να αναλαβει

σκοπος μου ειναι ειχε πει ο αλαφουζος, να ξεφυγει η ομαδα απο τα χρεη της. Ειχε πει χαρακτηριστικα ''θα ειμαι κατι σαν την τροικα του παναθηναικου''

και ενω ειχε πει ολα αυτα ξεκαθαριζοντας οτι δε θα επενδυσει, απο τοτε εχει βαλει ενα σκασμο λεφτα στην ομαδα και τωρα του ζηταμε και τα ρεστα ενω ολοι οι αλλοι παναθηναικαρες εξαφανιστικαν;

για ηρεμα λιγο...
τροικα του παναθηναικου ..εχει παθος με τις τροικες μου φαινεται σαν τον σκαι..δηλαδη θες να μου πεις πως ειναι αρρωστος παναθηναικος και ηρθε επειδη αγαπαει την ομαδα, να διαχειριστει την κατασταση και εκτος απο αυτο βαζει και λεφτα απο την τσεπη του δηλαδη χανει κιολας...το πιστευεις πραγματικα??
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εγω δεν ειπα για τον Αλαφουζο... ειπα να ερθουν επενδυτες γενικα... και για να ερθουν καλος κακος πρεπει να προσδοκουν σε κερδος...

γι αυτο ειπα αν ειχαμε γηπεδο σωστο θα ηταν ενα πλας... εγω θα ημουν ευχαριστημενος και αν εκανε μονο το νοικοκυρεμα που ελεγε... αυτο που λεω ομως ειναι οτι θα μπορουσε η ομαδα με ενα καλυτερο σκαουτινγκ και με μικροτερο μπατζετ να εχει καλυτερη ομαδα... ξερω ειναι δυσκολο ομως αυτο θα ηθελα...
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
τροικα του παναθηναικου ..εχει παθος με τις τροικες μου φαινεται σαν τον σκαι..δηλαδη θες να μου πεις πως ειναι αρρωστος παναθηναικος και ηρθε επειδη αγαπαει την ομαδα, να διαχειριστει την κατασταση και εκτος απο αυτο βαζει και λεφτα απο την τσεπη του δηλαδη χανει κιολας...το πιστευεις πραγματικα??

ολοι χανουν φιλε οταν εχουν ομαδες...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
τροικα του παναθηναικου ..εχει παθος με τις τροικες μου φαινεται σαν τον σκαι..δηλαδη θες να μου πεις πως ειναι αρρωστος παναθηναικος και ηρθε επειδη αγαπαει την ομαδα, να διαχειριστει την κατασταση και εκτος απο αυτο βαζει και λεφτα απο την τσεπη του δηλαδη χανει κιολας...το πιστευεις πραγματικα??
αδερφε εχεις παρει τιποτα;

τα λεφτα που μπαινουν στην ομαδα ολα αυτα τα χρονια, οι μεταγραφες που γινονται τα εξοδα που υπαρχουν

πως καλυπτονται με θεοσταλτα λεφτα;

η ομαδα το 2012-13 αν δεν ερχονταν ο αλαφουζος ειχε χαραξει πορεια για β εθνικη

με χρεη καμμια 30αρια εκατ

τωρα το αν αγαπει ή οχι τον παναθηναικο στα παπαρια μου

για πιο λογο επενδυει σε μια ομαδα και χανει τα λεφτα του τραβα ρωτα τον

εγω ξερω οτι ο τυπος βοηθησε και εβαλε πλατη τη κρισιμη ωρα

τωρα ανακαλυψες την αμερικη εσυ οτι αλαφουζος οικονομικα χανει

οπως και ο γιαννακοπουλος στο μπασκετ

αλλα κερδη αποζητανε, οχι οικονομικα ουτως η αλλως αυτα που χανουν για αυτους ειναι πενταροδεκαρες
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
τις εχουν για αλλους λογους πολλες φορες...

δεν ξερω φιλε... ισως... το θεμα ειναι αυτο που ειπε και ο φιλος διομηδης

εβαλε πλατη οταν ολοι κανανε τις κοτες... μπορει να μην ειναι οτι καλυτερο... αυτος ειναι ομως

 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
αδερφε εχεις παρει τιποτα;

τα λεφτα που μπαινουν στην ομαδα ολα αυτα τα χρονια, οι μεταγραφες που γινονται τα εξοδα που υπαρχουν

πως καλυπτονται με θεοσταλτα λεφτα;

η ομαδα το 2012-13 αν δεν ερχονταν ο αλαφουζος ειχε χαραξει πορεια για β εθνικη

με χρεη καμμια 30αρια εκατ

τωρα το αν αγαπει ή οχι τον παναθηναικο στα παπαρια μου

για πιο λογο επενδυει σε μια ομαδα και χανει τα λεφτα του τραβα ρωτα τον

εγω ξερω οτι ο τυπος βοηθησε και εβαλε πλατη τη κρισιμη ωρα

τωρα ανακαλυψες την αμερικη εσυ οτι αλαφουζος οικονομικα χανει

οπως και ο γιαννακοπουλος στο μπασκετ

αλλα κερδη αποζητανε, οχι οικονομικα ουτως η αλλως αυτα που χανουν για αυτους ειναι πενταροδεκαρες
δεν εχω παρει κατι ακομα.. :2funny: :2funny:τελοσπαντων το σταματαω εδω για τον αλαφουζο και τις μαλακιες που μας πουλαει δεν ειμαστε γαυροι.. προσωπικα δεν τον γουσταρω καθολου οχι τοσο γιατι δεν βαζει λεφτα αλλα γιατι δεν προστατευει την ομαδα απο ολα τα λαμογια..κατι που δεν εκανε και ο τζιγγερ μακαρι να ξημερωσουν καλυτερες μερες για την ομαδα αλλα δεν το βλέπω...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
δεν ξερω φιλε... ισως... το θεμα ειναι αυτο που ειπε και ο φιλος διομηδης

εβαλε πλατη οταν ολοι κανανε τις κοτες... μπορει να μην ειναι οτι καλυτερο... αυτος ειναι ομως
δεν ξερω αν τον βαλανε να βαλει πλατες πολλα ακουγονται παντως..
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
δεν εχω παρει κατι ακομα.. :2funny: :2funny:τελοσπαντων το σταματαω εδω για τον αλαφουζο και τις μαλακιες που μας πουλαει δεν ειμαστε γαυροι.. προσωπικα δεν τον γουσταρω καθολου [glow=red,2,300]οχι τοσο γιατι δεν βαζει λεφτα[/glow] αλλα γιατι δεν προστατευει την ομαδα απο ολα τα λαμογια..κατι που δεν εκανε και ο τζιγγερ μακαρι να ξημερωσουν καλυτερες μερες για την ομαδα αλλα δεν το βλέπω...
μαλλον θελεις να πεις γιατι δε βαζει τα λεφτα που θελεις εσυ

αλλα αμα δε μπορεις να καταλαβεις το εξης απλο

οτι αλλο πραγμα να υποσχεθει καποιος κατι και να μην το τηρησει και αλλο να μην σου υποσχεθει τιποτα και παρολα αυτα να κανει την προσπαθεια του τι να πω

επισης εσυ ζητας εκτος απο πολλα λεφτα να σου παρει και το παρασκηνιο, ενας ανθρωπος ο οποιος ηταν τελειως ασχετος με το ποδοσφαιρο απεναντι στο συστημα που υπαρχει

αρα για σενα η λυση πια ειναι; να φυγει ο αλαφουζος επειδη εσενα δε καλυπτει οικονομικα και απο πλευρας παρασκηνιου και μετα αφου φυγει λυθηκαν ολα τα προβληματα

αδερφε συγνωμη που θα στο πω αλλα εισαι ο ορισμος αυτου που λεμε ''ελληναρας''  :S
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
αν εισαι μεγαλος μαλλον για συριζα σε κοβω ή ανελ, οχι στο δημοψηφισμα κτλ

εκτος αν εισαι πιτσιρικας οποτε τα περνω πισω ολα
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
μαλλον θελεις να πεις γιατι δε βαζει τα λεφτα που θελεις εσυ

αλλα αμα δε μπορεις να καταλαβεις το εξης απλο

οτι αλλο πραγμα να υποσχεθει καποιος κατι και να μην το τηρησει και αλλο να μην σου υποσχεθει τιποτα και παρολα αυτα να κανει την προσπαθεια του τι να πω

επισης εσυ ζητας εκτος απο πολλα λεφτα να σου παρει και το παρασκηνιο, ενας ανθρωπος ο οποιος ηταν τελειως ασχετος με το ποδοσφαιρο απεναντι στο συστημα που υπαρχει

αρα για σενα η λυση πια ειναι; να φυγει ο αλαφουζος επειδη εσενα δε καλυπτει οικονομικα και απο πλευρας παρασκηνιου και μετα αφου φυγει λυθηκαν ολα τα προβληματα

αδερφε συγνωμη που θα στο πω αλλα εισαι ο ορισμος αυτου που λεμε ''ελληναρας''  :S
με πληγωνεις φιλε με το ελληναρας.. : :cheesy: :D:θα με πεις και γαυρο στο τελος τοτε θα παρεξηγηθω  :tickedoff: :tickedoff:δεν ζηταω να βαλει τα λεφτα που θελω εγω..αλλά ζηταω να σεβαστει την ομαδα που ηρθε τον κοσμο και την ιστορια της και να ανταποκριθει σε αυτην..!!και αν θυμαμαι καλα δεν τον εφερε καποιος με το ζορι νομιζω μονος του ηρθε...οσο για το παρασκηνιο που λες ηξερε τι παιζει και αν ηθελε ας εβρισκε τροπο να προστατεψει την ομαδα αλλα σε γαμαγε ο κοκκαλης σε γαμαει και ο χοντρος και εσυ σαν διοικηση του παναθηναικου τι κανεις???θες σε παρακαλω να μου πεις...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
αν εισαι μεγαλος μαλλον για συριζα σε κοβω ή ανελ, οχι στο δημοψηφισμα κτλ

εκτος αν εισαι πιτσιρικας οποτε τα περνω πισω ολα
φιλε μου για ψυχολογος δεν κανεις....προσωπικα δεν γουσταρω κανεναν τους ολοι την παρτη τους κοιτανε..οσο για το δημοψηφισμα εδω κλαιω μονο στην ελλαδα τετοιο δημοψηφισμα ..αλλα εσυ μεγαλος ανθρωπος πιστευεις ακομα σε κομματα.. :helpplea: :helpplea:για την ιστορια και επειδη εισαι και παναθηναικος τελευταια φορα που ψηφισα ηταν καραμανλης.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
με πληγωνεις φιλε με το ελληναρας.. : :cheesy: :D:θα με πεις και γαυρο στο τελος τοτε θα παρεξηγηθω  :tickedoff: :tickedoff:δεν ζηταω να βαλει τα λεφτα που θελω εγω..αλλά ζηταω να σεβαστει την ομαδα που ηρθε τον κοσμο και την ιστορια της και να ανταποκριθει σε αυτην..!!και αν θυμαμαι καλα δεν τον εφερε καποιος με το ζορι νομιζω μονος του ηρθε...οσο για το παρασκηνιο που λες ηξερε τι παιζει και αν ηθελε ας εβρισκε τροπο να προστατεψει την ομαδα αλλα σε γαμαγε ο κοκκαλης σε γαμαει και ο χοντρος και εσυ σαν διοικηση του παναθηναικου τι κανεις???θες σε παρακαλω να μου πεις...

η λυση ειναι δλδ να γινει προεδρος του παναθηναικου καποιος ποιο διευθαρμενος απο τους διευθαρμενους... ε γι αυτο αυτη η χωρα παει με την οπισθεν σε ολους τους τομεις... μην το παρεις προσωπικα φιλε ειναι γενικο αυτο που λεω...
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Χάσε μωρή κούλα και συ αύριο...  :grin: :grin: :grin:

Βυσνί θύιλλα, ΚΑΥΛΑ τ'αλογάκ!  :birdman: :birdman:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
η λυση ειναι δλδ να γινει προεδρος του παναθηναικου καποιος ποιο διευθαρμενος απο τους διευθαρμενους... ε γι αυτο αυτη η χωρα παει με την οπισθεν σε ολους τους τομεις... μην το παρεις προσωπικα φιλε ειναι γενικο αυτο που λεω...
και οι δικοι μας διεφθαρμενοι ειναι απλα οχι σαν προεδροι του παναθηναικου εκει δεν θελουν δεν μπορουν δεν ξερω..ας ελπισουμε η ομαδα φετος να παει καλα να φτιαξει εναν κορμο και να χτισει εκει του χρονου μπας και γινει κατι...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
τελικα απο εκει που καναμε γκελα στο τελος βγηκαμε και κερδισμενοι διοτι και πρωτοι ειμαστε και βγαλαμε και μια δυσκολη εδρα

τελοσπαντων απο οτι φαινεται το πρωταθλημα θα αργησει να κριθει φετος διοτι ολοι οι μεγαλοι ψιλομπουρδελα ειναι

λογικα μεταξυ παναθηναικου και ολυμπιακου θα παιχτει
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
τελικα απο εκει που καναμε γκελα στο τελος βγηκαμε και κερδισμενοι διοτι και πρωτοι ειμαστε και βγαλαμε και μια δυσκολη εδρα

τελοσπαντων απο οτι φαινεται το πρωταθλημα θα αργησει να κριθει φετος διοτι ολοι οι μεγαλοι ψιλομπουρδελα ειναι

λογικα μεταξυ παναθηναικου και ολυμπιακου θα παιχτει

φιλε εμενα κατι μου βρομαει φετος.... δεν μπορει και οι 4 "μεγαλες" ομαδες να γκελαρουν σε μια αγωνιστικη..... η αελ ειχε αποδοση πανω απο 45 οταν εβαλαν το γκολ.... οι στοιχηματικες πρεπει να χασανε λεφτα χτες απο καπου γιατι σημερα στο 86 ο Ηρακλης ειχε αποδοση 24 και στο ημιχρονο 21.... δεν στεκει οταν εχει κανει 1 σουτ στο 2ο ημιχρονο... εγω πιστευω μερικοι βγαλαν πολλα λεφτα χτες....

στατιστικα να το δεις δεν μπορει να γινουν 4/4 γκελες.... μας δουλευουν παρα πολυ...

για τον φιλο παραπανω να του πω οτι η μαφιοζικη διαφθορα απο την διαφθορα στις μπιζνες ειναι διαφορετικο πραγμα.... αλλο να ριχνεις την τιμη μιας εταιριας για να την παρεις τζαμπα και αλλο να σκοτωνεις κοσμο ... δεν ειναι λυση αυτη που λες δεν βγαζει πουθενα
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
φιλε εμενα κατι μου βρομαει φετος.... δεν μπορει και οι 4 "μεγαλες" ομαδες να γκελαρουν σε μια αγωνιστικη..... η αελ ειχε αποδοση πανω απο 45 οταν εβαλαν το γκολ.... οι στοιχηματικες πρεπει να χασανε λεφτα χτες απο καπου γιατι σημερα στο 86 ο Ηρακλης ειχε αποδοση 24 και στο ημιχρονο 21.... δεν στεκει οταν εχει κανει 1 σουτ στο 2ο ημιχρονο... εγω πιστευω μερικοι βγαλαν πολλα λεφτα χτες....

στατιστικα να το δεις δεν μπορει να γινουν 4/4 γκελες.... μας δουλευουν παρα πολυ...

για τον φιλο παραπανω να του πω οτι η μαφιοζικη διαφθορα απο την διαφθορα στις μπιζνες ειναι διαφορετικο πραγμα.... αλλο να ριχνεις την τιμη μιας εταιριας για να την παρεις τζαμπα και αλλο να σκοτωνεις κοσμο ... δεν ειναι λυση αυτη που λες δεν βγαζει πουθενα
ετυχε και ακουγα το μεσημερι τον σπυροπουλο στο σπορ φμ

πριν απο καμμια 30αρια χρονια μια τυπισσα ειχε παιξει στην τυχη κυριολεκτικα προπο και ηταν η μοναδικη 13αρησα κερδιζοντας 50 εκατ δραχμες σε μια αγωνιστικη οπου

ο ολυμπιακος ειχε χασει απο την λαρισα 2-0(τρομερη συγκυρια  :cheesy:)

ο παναθηναικος απο τον πανιωνιο 1-3 στη λεοφορο

ο παοκ δεν θυμαμε

και η αεκ νικαγε τον οφη στην φιαλδελφια 2-0 και τελικα εχασε 2-3

τοτε δεν υπηρχε στοιχημα...απλα μια στο τοσο συμβαινουν και αυτα μη τα παμε ολα στο πονηρο..
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ετυχε και ακουγα το μεσημερι τον σπυροπουλο στο σπορ φμ

πριν απο καμμια 30αρια χρονια μια τυπισσα ειχε παιξει στην τυχη κυριολεκτικα προπο και ηταν η μοναδικη 13αρησα κερδιζοντας 50 εκατ δραχμες σε μια αγωνιστικη οπου

ο ολυμπιακος ειχε χασει απο την λαρισα 2-0(τρομερη συγκυρια  :cheesy:)

ο παναθηναικος απο τον πανιωνιο 1-3 στη λεοφορο

ο παοκ δεν θυμαμε

και η αεκ νικαγε τον οφη στην φιαλδελφια 2-0 και τελικα εχασε 2-3

τοτε δεν υπηρχε στοιχημα...απλα μια στο τοσο συμβαινουν και αυτα μη τα παμε ολα στο πονηρο..

Μακαρι να ειμαι λαθος θα δουμε το υπολοιπο του προταθληματος... ο Μπεντο δεν βλεπω να φευγει χωρις ενα σπασμενο κατι αν δεν φερει μια νικη στα 2 επομενα παιχνιδια ... για τον δικο μας δεν λεω τπτ και εμεις μια απο τα ιδια μας βλεπω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom