Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ρε παιδια ελληνικα γραφουμε  :headbang: ειπα αυτος που δεν εχει λεφτα, ειδικα στα χρονια τα δικα μας δυσκολα θα κανει λεφτα και ας δουλευει απο μικρος. Αυτο που λεω ειναι οτι δεν θα το βαλει κατω σε οποιαδηποτε στραβει του ερθει. Ο αλλος ομως που εμαθε να μην δουλευει και μεχρι να σηκωσει το ενα ποδι βρωμαει το αλλο  :grin: εκτος οτι θα του γαμανε την γυναικα και αυτος θα ειναι μυρωδιας, εκτος του οτι θα τον φτυνουν και αυτος θα νομιζει οτι κατακαλοκαιρο νταλα ηλιο θα βρεξει.  :2funny: δεν θα καταφερει σε καμια περιπτωση αν στραβωσει η δουλεια του να μπορεσει να μην πατωσει. Και οπως ειπε πολυ σωστα ο φιλος παραπανω εαν εχει καταλαθος κανα μπαρμπα που στα 70 φευγα τα εχει ακομη τετρακοσια και μπορει και κανει κουμαντο, ισως και να καταφερει να φτασει τα πενηντα μιας αχρηστης ζωης.

πολυ κακια βγαζεις τυπε ακου  ισως να φτασει τα πενηντα μιας αχρηστης ζωης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αφου λεφτα εχει στα αρχδια του θα πληρωνει και θα εχει υγεια γιατι να μην τα φτασει :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
τυπε προσεχε μην το μαθει κανας πατερας γυφτος και σου ριξει καμια καταρα :S

220px-Thinnerposter.jpg

αχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Το Tinder τι ειναι κανα σαιτ?

Εφαρμογή στο iPhone


ετσι ακριβως ειναι..μπορει να ειναι μαμακιας-μπαμπακιας αλλα θα χει το πατερα του που ειναι τσακαλι  :grin: :grin:
ασε π ξερω παππουδες π δημιουργησαν επιχειρησεις σημερα ειναι 70+ κ ακομα αυτοι ειναι οι εγκεφαλοι της επιχειρησης...
σιγα με δουλεια μην καταφερεις τιποτα  :2funny: μονο αν κλεψεις κανεναν σαν εναν γνωστο π πηρε τα μαγαζια απο εναν γερο π δν ειχε παιδια κ εγινε αφεντικο  :grin: :grin: :grin:

Εντάξει μην τα ισοπεδώνουμε κι όλα ρε τύπε, περνάμε λάθος πρότυπα στα νέα παιδιά  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

:2funny: :2funny: :2funny: εισαι απιστευτος.

Πηγα χθες σε ενα κλαμπ στα βορεια και οι μισες ηταν μεσα στην ξινιλα λεω τωρα επρεπε να ειχα μαζι μου κανεναν απο το μπου να γινοταν πολεμος εδω μεσα  :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: εισαι απιστευτος.

Πηγα χθες σε ενα κλαμπ στα βορεια και οι μισες ηταν μεσα στην ξινιλα λεω τωρα επρεπε να ειχα μαζι μου κανεναν απο το μπου να γινοταν πολεμος εδω μεσα  :2funny: :2funny:
ειχαν και το υφακι υπερανω τυπε?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
:2funny: :2funny: :2funny: εισαι απιστευτος.

Πηγα χθες σε ενα κλαμπ στα βορεια και οι μισες ηταν μεσα στην ξινιλα λεω τωρα επρεπε να ειχα μαζι μου κανεναν απο το μπου να γινοταν πολεμος εδω μεσα  :2funny: :2funny:

δν χορεψες τυπε να τις ριξεις ??

 :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ειχαν και το υφακι υπερανω τυπε?

Ναι ρε... πιθανολογω οτι αυτο συνεβη επειδη ηταν η περιοχη ετσι ε ξερεις τωρα αμα της αλλης ο μπαμπας ειναι διευθυντης πουθενα και την εχει αναθρεψει ετσι ολα τα χρονια δεν θα την αλλαξεις εσυ σε ενα βραδυ
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
:2funny: :2funny: :2funny: εισαι απιστευτος.

Πηγα χθες σε ενα κλαμπ στα βορεια και οι μισες ηταν μεσα στην ξινιλα λεω τωρα επρεπε να ειχα μαζι μου κανεναν απο το μπου να γινοταν πολεμος εδω μεσα  :2funny: :2funny:

Δεν τρολαρω, ειναι όντως εφαρμογή στο iPhone, google it.


η αληθεια ποναει τυπε  :grin: :grin:

Ε όχι ρε τύπε, εγω δεν τα βρήκα έτοιμα αλλα κουτσά στραβά καλα τη βγαζω. Καλές σπουδές και όρεξη για δουλειά, αυτές ειναι οι συμβουλές μου για τη νέα γενιά.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
:2funny: :2funny: :2funny: εισαι απιστευτος.

Πηγα χθες σε ενα κλαμπ στα βορεια και οι μισες ηταν μεσα στην ξινιλα λεω τωρα επρεπε να ειχα μαζι μου κανεναν απο το μπου να γινοταν πολεμος εδω μεσα  :2funny: :2funny:
σε κλαμπ παμε μονο σε εξωτερικο ή να εχει ξενες αντι για ελληνιδες μεσα πχ τουριστικα μερη, ερασμους παρτυ, εκτος αν εισαι 1,90 μποντυμπιλντερ και με χρυσο ρολοϊ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:2funny: :2funny: :2funny: εισαι απιστευτος.

Πηγα χθες σε ενα κλαμπ στα βορεια και οι μισες ηταν μεσα στην ξινιλα λεω τωρα επρεπε να ειχα μαζι μου κανεναν απο το μπου να γινοταν πολεμος εδω μεσα  :2funny: :2funny:

BLOCK 146...είχες πάει....;  :)
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Τύποι μου καλησπέρα. Ημουν χθες στα γενέθλια ενός φίλου που έκλεισε τα 30. Για κάποιο λόγο το όλο σκηνικό με επηρέασε και με έκανε να αναλογιστω πως τα πρώτα άντα πλησιάζουν επικίνδυνα και για μενα.

Όσοι έχετε μπει στην τριτη δεκαετία, τι αλλαγές έχετε παρατηρήσει στον εαυτό σας και στο πως σας βλέπουν οι άλλοι;

Ποια πιστεύετε πως ειναι τα πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30 του, τα οποία θα ειναι πιο δύσκολο να πραγματοποιήσει αργότερα; Δώστε μια λίστα!

Μην βαζεις απολυτο οριο στα 30.

Εγω, πχ, ειμαι 26 και, τις προαλλες ειχα βρεθει σ' ενα παρτι με 30αρηδες αριστεριστες/κουλτουριαρηδες των Εξαρχειων.

Σε πληροφορω πως, ελαχιστοι απ' αυτους ειχαν στανταρ δουλεια, στανταρ σχεση, οικογενεια κλπ...
Αμπλαουμπλες, μαλλιαδες, οπως ακριβως τους γνωρισα σε μια θεατρικη ομαδα παλαιοτερα.

Αν, παλι, κανεις παρεα με γιαπηδες της "καλης κοινωνιας", ειναι προφανες οτι, στα 30 τους θα διοικουν (  :jerking: ), τη ναυτιλιακη του μπαμπα τους, θα εχουν Ferrari, θα παντρολογιουνται κλπ.
Οποτε θ' αρχισεις να λες "ποιος ειμαι", "πού παω", "τι παιζει"... κλπ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μην βαζεις απολυτο οριο στα 30.

Εγω, πχ, ειμαι 26 και, τις προαλλες ειχα βρεθει σ' ενα παρτι με 30αρηδες αριστεριστες/κουλτουριαρηδες των Εξαρχειων.

Σε πληροφορω πως, ελαχιστοι απ' αυτους ειχαν στανταρ δουλεια, στανταρ σχεση, οικογενεια κλπ...
Αμπλαουμπλες, μαλλιαδες, οπως ακριβως τους γνωρισα σε μια θεατρικη ομαδα παλαιοτερα.

Αν, παλι, κανεις παρεα με γιαπηδες της "καλης κοινωνιας", ειναι προφανες οτι, στα 30 τους θα διοικουν (  :jerking: ), τη ναυτιλιακη του μπαμπα τους, θα εχουν Ferrari, θα παντρολογιουνται κλπ.
Οποτε θ' αρχισεις να λες "ποιος ειμαι", "πού παω", "τι παιζει"... κλπ

Πας Κολωνού,στο θέατρο τύπε...;  :)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Μην βαζεις απολυτο οριο στα 30.

Εγω, πχ, ειμαι 26 και, τις προαλλες ειχα βρεθει σ' ενα παρτι με 30αρηδες αριστεριστες/κουλτουριαρηδες των Εξαρχειων.

Σε πληροφορω πως, ελαχιστοι απ' αυτους ειχαν στανταρ δουλεια, στανταρ σχεση, οικογενεια κλπ...
Αμπλαουμπλες, μαλλιαδες, οπως ακριβως τους γνωρισα σε μια θεατρικη ομαδα παλαιοτερα.

Αν, παλι, κανεις παρεα με γιαπηδες της "καλης κοινωνιας", ειναι προφανες οτι, στα 30 τους θα διοικουν (  :jerking: ), τη ναυτιλιακη του μπαμπα τους, θα εχουν Ferrari, θα παντρολογιουνται κλπ.
Οποτε θ' αρχισεις να λες "ποιος ειμαι", "πού παω", "τι παιζει"... κλπ

ρε γαμηστε οσο μπορειτε μια ζωη την εχουμε κ αφηστε τ ναυτιλιακες κ τα φερραρι αυτα ειναι αλλο συμπαν για μας
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σε κλαμπ παμε μονο σε εξωτερικο ή να εχει ξενες αντι για ελληνιδες μεσα πχ τουριστικα μερη, ερασμους παρτυ, εκτος αν εισαι 1,90 μποντυμπιλντερ και με χρυσο ρολοϊ

:2funny: :2funny: σωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom