Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Manual έχουν οι συσκευές , οχι η ζωή
Ο καθένας ζει οπως έμαθε κι όπως αντέχει το μυαλό , η ψυχή και το σώμα του
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
ξερεις πολλους κατω των 30 που το εχουν καταφερει αυτο :grin: :grin:
αποδεδειγμενα ετσι :2funny:
Το ποσοστό επί των εγγεγραμμένων χρηστών στο bou.com αγγίζει το 95%  :rockon:
από το οποίο ποσοστό ένα 50% τουλάχιστον το έχει καταφέρει και σε διακοπές με τουρίστριες, συνήθως από Σουηδία ή Γερμανία
 

Επισκέπτης
Manual έχουν οι συσκευές , οχι η ζωή
Ο καθένας ζει οπως έμαθε κι όπως αντέχει το μυαλό , η ψυχή και το σώμα του

άρα για παράδειγμα το σχολείο είναι για κάποιους μάταιο κλπ;

η το αν πρέπει να μάθουμε ένα παιδί να ντύνεται, να πλένει τα δόντια του κλπ;  :think:
 

Επισκέπτης
Το ποσοστό επί των εγγεγραμμένων χρηστών στο bou.com αγγίζει το 95%  :rockon:
από το οποίο ποσοστό ένα 50% τουλάχιστον το έχει καταφέρει και σε διακοπές με τουρίστριες, συνήθως από Σουηδία ή Γερμανία

Και συνήθως το πρώτο βράδυ τύπε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Έγραψα όπως έμαθε  σκίουρε , απ οπου και με οποίο τροπο έμαθε ή "έμαθε "
 

athenspecial

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καλά σε κατάλαβα εγώ τύπε

το ζόρισες, το ζόρισες, το ξεφούρνισες τελικά  :rockon: :rockon: :rockon:

Η ιδιότητα σου θα φανεί χρήσιμη στο σαιτ τύπε  :rockon: :rockon: :rockon:

αποκάλεσε με γιατρό ( μπορείς)....που μπορώ να φανώ χρήσιμος?
 

Επισκέπτης
Έγραψα όπως έμαθε  σκίουρε

Κι εγώ λέω πως κανονικά η ζωή πρέπει να χει πλήρες μανουαλ

Η ελευθερία που δόθηκε καθώς και το δικαίωμα να τεκνοποεί απλά ο οποιοςδήποτε μ την οποιαδήποτε και να μεγαλώνουν τα παιδιά όπως να ναι, ευθύνεται κατά 95 % για την κατάντια της ανθρωπότητας

 

Επισκέπτης
αποκάλεσε με γιατρό ( μπορείς)....που μπορώ να φανώ χρήσιμος?

τύπε θα μπορούσες να συνεισφέρεις τα μέγιστα στο θρεντ: "τι τρέχει επιτέλους με τις ελληνίδες";

καταρχήν μήπως έχουμε καμιά ορμονική ίωση, επιδημία η κάτι τέτοιο;  :rockon: :rockon: :rockon:
 

athenspecial

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
τύπε εσείς οι γυναικολόγοι δε μπορείτε να βγάλετε καμιά ορμόνη που να τις κάνετε να τρέχουν αυτές πίσω από μας;  :rockon: :rockon: :rockon:

αυτές έχουν το φόβο σας...εσείς δε τι καταλαβαίνετε...απλά γνωρίζουν ότι σε κάποιο χρονικό διαστημά θα τρέξετε απο πίσω....τ παν είναι πόσο θα μείνετε μακριά τους....δεν έχουν μεγάλη υπομονή...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτές έχουν το φόβο σας...εσείς δε τι καταλαβαίνετε...απλά γνωρίζουν ότι σε κάποιο χρονικό διαστημά θα τρέξετε απο πίσω....τ παν είναι πόσο θα μείνετε μακριά τους....δεν έχουν μεγάλη υπομονή...

Καλα σου λεει ο σκιουρος βγαλε κανα ματζουνι να τελειωνουμε
 

athenspecial

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Καλα σου λεει ο σκιουρος βγαλε κανα ματζουνι να τελειωνουμε

δεν είμαι μάγος...γιατρός είμαι...
οι γκόμενεσ είναι φρικαρθσμένες με την πάρτυ μας....
τις προάλλες ήρθε ασθενής μου...( σε γενικές γραμμές)...διαταραγμένος κύκλος....απο μαλακιες...
παντρεμενος...με παιδια...,της έταξε να φύγει...αρρώστησε το παιδί & δεν...η κοπέλα τα είδε όλα...
εγώ πιστεύω ότι ο τύπος έλεγε μαλακίες...& το παιδί να αρρώστησε...αναξιόπιστος..
αυτά παθαίνουν απο εμάς...είμαστε μαλακές ώρες ώρες & αυτά πληρωνουμε...αν τον είχα μπροστά μου θα τον τσακιζα στο ξύλο....η κοπέλα εξαιρετική...τη γνωρίζω χρόνια...
 

athenspecial

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
δεν είμαι μάγος...γιατρός είμαι...
οι γκόμενεσ είναι φρικαρθσμένες με την πάρτυ μας....
τις προάλλες ήρθε ασθενής μου...( σε γενικές γραμμές)...διαταραγμένος κύκλος....απο μαλακιες...
παντρεμενος...με παιδια...,της έταξε να φύγει...αρρώστησε το παιδί & δεν...η κοπέλα τα είδε όλα...
εγώ πιστεύω ότι ο τύπος έλεγε μαλακίες...& το παιδί να αρρώστησε...αναξιόπιστος..
αυτά παθαίνουν απο εμάς...είμαστε μαλακές ώρες ώρες & αυτά πληρωνουμε...αν τον είχα μπροστά μου θα τον τσακιζα στο ξύλο....η κοπέλα εξαιρετική...τη γνωρίζω χρόνια...

"παρτη μας"
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν είμαι μάγος...γιατρός είμαι...
οι γκόμενεσ είναι φρικαρθσμένες με την πάρτυ μας....
τις προάλλες ήρθε ασθενής μου...( σε γενικές γραμμές)...διαταραγμένος κύκλος....απο μαλακιες...
παντρεμενος...με παιδια...,της έταξε να φύγει...αρρώστησε το παιδί & δεν...η κοπέλα τα είδε όλα...
εγώ πιστεύω ότι ο τύπος έλεγε μαλακίες...& το παιδί να αρρώστησε...αναξιόπιστος..
αυτά παθαίνουν απο εμάς...είμαστε μαλακές ώρες ώρες & αυτά πληρωνουμε...αν τον είχα μπροστά μου θα τον τσακιζα στο ξύλο....η κοπέλα εξαιρετική...τη γνωρίζω χρόνια...

Ναι ναι ολες εξαιρετικες ειναι και εντελωωωως τυχαια πανε και μπλέκουν με ολους τους μλκες.

Εγω δεν τις λυπάμαι καθολου αυτες αδερφε επειδη δινουν ευκαιριες σε ατομα που δεν αξιζουν ενω οσοι αξιζουν τους χυλοπιτώνουν προηγουμενως και τους απορριπτουν
 

Επισκέπτης
δεν είμαι μάγος...γιατρός είμαι...
οι γκόμενεσ είναι φρικαρθσμένες με την πάρτυ μας....
τις προάλλες ήρθε ασθενής μου...( σε γενικές γραμμές)...διαταραγμένος κύκλος....απο μαλακιες...
παντρεμενος...με παιδια...,της έταξε να φύγει...αρρώστησε το παιδί & δεν...η κοπέλα τα είδε όλα...
εγώ πιστεύω ότι ο τύπος έλεγε μαλακίες...& το παιδί να αρρώστησε...αναξιόπιστος..
αυτά παθαίνουν απο εμάς...είμαστε μαλακές ώρες ώρες & αυτά πληρωνουμε...αν τον είχα μπροστά μου θα τον τσακιζα στο ξύλο....η κοπέλα εξαιρετική...τη γνωρίζω χρόνια...

αν κατάλαβα καλά τα είχε με παντρεμένο ο οποίος της έταξε ότι θα αφήσει την οικογένεια του για να πάει μαζί της και τελικά δεν το έκανε;  :think: :think: :think:

αν είναι έτσι, ο μαλάκας σ αυτήν την περίπτωση είναι αυτός; :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom