Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καμαρώνει ο φίλος που τα είχε με πουτανα...
Καλα λενε οι γυναικες οτι οι αντρες ειμαστε μαλακες

....γιατι βρε παληκαρι ?
αυτη-ες που τα ειχες δεν ητο ποτανες ? κι αν δεν ητο, που το ξερεις ? σου το ειπαν αυτες.....??????  ;) ;) ;) ;)
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
η  :jerking: ειναι τεχνη.....
σεβασμος
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Μεγάλη καργιόλα. Και σε μένα τα ίδια έλεγε. Αλλά σιγά μην ξαναμπει στο ελικόπτερο.
 

Επισκέπτης
Εμεις τα χαλασαμε στο μονοπετρο  :'(. Ηθελε 7 καρατια και εγω ειχα δυνατοτητα μολις για 6,4. Ακομα το φυσαω και δεν κρυώνει  :headbang:. Θα την εχω παντα στην καρδια μου. Ας ειναι λεπτες και κοντες οι ψωλες που εισερχονται στο αιδιο της.  :crazy:

ΥΓ. Ειναι η πρωτη φορα που χρησιμοποιω εικονιδια στο κειμενο. Ειναι απο τη συγκινηση.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
πολύ φακλάνες είναι η γυναίκες  :jerking: :idiot: :idiot:,σε κάνουν μερικές φορές να τις βλέπεις σαν το κρέας γυρώ απο το @ουνί.. ;) :cool2:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Μάγκες εγώ τι να πω.. Η Νταρία είναι το νυν κορίτσι μου, και μαθαίνω ότι την έχουν πηδήξει κάτι andreoug, ravenm κτλ..

Δηλαδή λέτε εκτός από το μοναδικός, να μην είμαι ούτε ο πρώτος που μου είπε?????  
 

Επισκέπτης
φκ εσυ της πηρες την παρθενια?? :grin: :grin: ;) ;) ;)!!!ρε μην τον κοροιδευται τον ανθρωπο  :2funny: :2funny:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ναι ρε συ... Ήταν πολύ ξεχωριστή στιγμή.. Σαν έφηβος όρμησα στο παρθένο κορμάκι της , με μία ανείπωτη λύσσα να γευτώ το νέκταρ που είχε να μου δώσει..

Με παραξένευσε λίγο που το νέκταρ φαινόταν λίγο πολυκαιρισμένο, αλλά δεν είπα τότε.. με είχε τυφλώσει ο έρως..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εμεις τα χαλασαμε στο μονοπετρο  :'(. Ηθελε 7 καρατια και εγω ειχα δυνατοτητα μολις για 6,4. Ακομα το φυσαω και δεν κρυώνει  :headbang:. Θα την εχω παντα στην καρδια μου. Ας ειναι λεπτες και κοντες οι ψωλες που εισερχονται στο αιδιο της.  :crazy:

ΥΓ. Ειναι η πρωτη φορα που χρησιμοποιω εικονιδια στο κειμενο. Ειναι απο τη συγκινηση.

...δοκιμασε και το.....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
.....ειναι γαματο....!!!!!!!
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Αληταραδες, κοροιδευετε το παιδι. Εγω λεω να μαζευτουμε εξω απ το λαμπουρδε να της κανουμε κανταδα
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Τι σκαφος εχεις ρε μεγαλε ? Ανεμοτρατα ?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
....γιατι βρε παληκαρι ?
αυτη-ες που τα ειχες δεν ητο ποτανες ? κι αν δεν ητο, που το ξερεις ? σου το ειπαν αυτες.....??????  ;) ;) ;) ;)

Τουλάχιστον εν γνωση μου κερατάς δεν γίνομαι...
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μιλησα χτες με Νταρια μεσω ICQ  και πραγματικα παιδια αναθεωρησα πολλα πραγματα τελικα για το πως πρεπει να φερομαστε τελικα στο σαιτ και προσωπικα εγω ζητω συγνωμη αν ειπα καποια πραγματα για την συγκεκριμενη που λατρευω πραγματικα.το πως φερνει η ζωη καποιους ανθρωπους σε συγκεκριμενα σημεια οπως η γλυκητατη Νταρια καλυτερα να μην τυχει σε κανενος το παιδι φιλοι μου !Αυτο το κοριτσι εχει περασει μεσα σε πολυ δυσκολες καταστασεις  που αγγιζουν μεχρι και βασανιστηρια για να αναγκαστει να δουλεψει σαν πορνη τελικα σε ενα οικο ανοχης!ας μην την βλεπουμε σαν ενα κομματι κρεας!
Εξαιτιας λοιπον των αποκαλυψεων καποιων μελων (και εγω μεσα σε αυτους συγνωμη Νταρια) οτι δεχτηκαν ειδικη περιποιηση με καποια εξτρα αμοιβη η Νταρια λοιπον <<αναγκαστηκε>> (ο νοων νοειτο) να προσφερει τις συγκεκριμενες υπηρεσιες  κανονικα  στο προγραμμα της . ο λογως που απουσιασε ενα διαστημα ηταν οτι δεν ηθελε προσωπικα να το κανει αλλα τελικα <<πειστηκε>>.
Νταρια σου ζητω συγνωμη και ελπιζω να καταλαβες ολα αυτα που σου ειπα.Η ιδια μου εκανε αρκετα παραπονα για μελη του σαιτ που την παρενοχλησαν συστηματικα και μεσω ιντερνετ και στο στουντιο.
Οπως και να εχει τωρα απουσιαζει λογω περιοδου απο Λελας Καραγιαννη.
Το προγραμμα λοιπον αλλαξε και εχει ως εξης/
Απλο 50 ευρω
Γυμνο τσιμπουκι η αλλιως ακαποτο +20 ευρω
Πρωκτικο + 50 ευρω (οχι σε χαρισματικα πεη)
Ολα στο στομα +50 ευρω
Καποια αλλα εξτρα οπως μου ειπε ειναι θεμα διαπραγματευσης.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Daria

Cake

when you tried to kiss me
i only bit your tongue.
when you tried to get me together
i only came undone.
when you tried to tell me
the one for me was you,
i was in your mattress back in 1982.

daria, I won't be soothed.
daria, I won't be soothed over like,
smoothed over like milk,
silk, a bedspread, or a quilt,
icing on a cake,
or a serene translucent lake.
daria, daria, daria,
i won't be soothed.
i won't be soothed.

when you tried to tell me
of all the love you had,
i was cleaning oil from beaches
seeing only what was bad.
when you tried to feed me
i only shut my mouth.
food got on your apron
and you told me to get out.

daria, I won't be soothed.
daria, I won't be soothed over like,
smoothed over like milk,
silk, a bedspread, or a quilt,
icing on a cake,
or a serene translucent lake.
daria, daria, daria,
daria, daria, daria,
daria, i won't be soothed.
i won't be soothed.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ναι ρε αρχιδούλι τώρα σε πιάσαν οι τύψεις... καλά το έλεγα εγώ ότι τα θέλει ο κώλος σου  :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Φιλε arxidoulis τη ρωτησες γιατί δεν μπαινει πια στο σαιτ? Εχει να μπει απο τις 19 Σεπτεμβρη!!  Επισης αυτο το προγραμμα που αναφερεις θα ισχυει μονο για την Νταρια ή για ολες που θα δουλευουν στη Λελας Καραγιαννη?
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη η υποκρισια περισσευει ας ξεκαθαρισουμε μερικα πραγματα. Η Νταρια ξαφνικα εμφανιζεται ως «θυμα». Νομιζω οτι αυτο ειναι τουλαχιστον για γελια. Τί προβλημα εχει... Επειδη της ζητανε ακαποτα και αλλα. Μα νομιζω η ιδια εδωσε το δικαιωμα. Οταν τσεπωνε τις 300αρες καλα ητανε?... Και αφου ξερει οτι υπαρχει και το σαιτ(μαθαινω οτι και η ιδια ειναι μελος) τοτε λιγο μυαλο να ειχε θα καταλαβαινε οτι σε εναν να το κανει την αλλη μερα θα το ζηταν ολοι.. Ξαφνικα το παιζει ηθικη! Για ρωτηστε τη Σονια τί εχει να μας πει επ?αυτου. Για ρωτηστε και τη Γιουλη. Για ρωτηστε τις γιατί στο σπιτι στη Λελας εκτος απο την Νταρια καμια αλλη δε δουλευει σταθερα. Απλα γιατι ολες την εχουν σιχαθει γιατι καταστρεφει την πελατεια.Η Σονια δε θελει ουτε ζωγραφιστη να την βλεπει.
Για κοιτα που θα μας βγει και «θυμα» η Νταρια . Και για το αν «αναγκαστηκε να γινει πορνη» για ρωτηστε και καμια Ρωσιδα-Ουκρανεζα που δεν κανει αυτη τη δουλεια και που καθαριζει σκαλες ή κοιταζει γριες τί θα σας πει για τις συμπατριωτισσες της. Αυτη που μας καθαριζε το σπιτι μου ειχε πει «Οι Ρωσοι ειναι περηφανος και λαος. Αυτες ξεφτιλιζουν την Ρωσια» . Να επεσα σε εθνικιστρια δε νομιζω . Και μαθετε οτι οι πιο πολλες στη Λελας Καραγιαννη ειναι πτυχιουχες Πανεπιστημιου και ειχαν και δουλεια που βγαζανε κανενα 600αρικο τουλαχιστον το μηνα αλλα αρχισαν τα ροζ για να βγαζουν πιο πολλα. Α, εχουν και γκομενους στους οποιους λενε τα παραμυθια του Αντερσεν για το τί δουλεια κανουν.  Και οταν μια πηγε να παντρευτει τον γκομενο της ,ο παπας δεν μπορουσε να βαλει τα στεφανα απο τα κερατα....
Εννοειται οτι δεν αναφερομαι στα θυματα του trafficking. Αυτες ειναι οι μονες πραγματικα θυματα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Πήγα μια φορά στο Λέλας και η τσατσά μου είπε ότι έχει την Ντάρια. Βγήκε λοιπόν μια που δεν φόραγε γυαλιά, φορούσε ωραίο μάυρο καλσόν και γόβες ψηλοτάκουνες. Μετά από δυο τρεις  μέρες ξαναπήγα μου λέει η τσατσά έχω την Ντάρια και βγαίνει μια που δεν μου έμοιαε με την προηγούμενη. Υπάρχουν πολλές Ντάριες στο Λέλας ή τα 'χω παίξει από τις πολλές βόλτες και το περπάτημα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom