Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
AN είναι αλήθεια ,
δεν μου φαίνεται σαν καλό νέο.Βίζιτες σημαίνει και έξτρα και ακάποτα κλπ Δεν κατάλαβα γιατί κράζαμε Ζάνα -πως τη λέγανε- επειδή έκανε ακάποτα ενώ η Ντάρια είναι στο απυρόβλητο.Καλό είναι να υπάρχει σαφής διάκριση μεταξύ call girl και πόρνης σε μπουρδέλο.Πολλοί (συμπεριλαμβανομένου και του γράφοντος) δεν προτιμάμε call girls γιατί είναι πιο ανεξέλεγκτα από αφροδίσια και για τα λεφτά είναι πιθανόν να μην χρησιμοποιήσουν προφυλακτικό.
Εγώ θέλω πουτάνα από σπίτι !! :-D
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ολα καλα...  να μην ψοφησουμε κιολας Ε???
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ζλατα σ αγαπω!Και σου καταθετω και μισθο!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια μην ειμαστε μικροψυχοι κι ας συμμετασχουμε στη χαρα του αρχιδουλη (που μετα την ανακαλυψη βλεπω να γινετε αρχιδαρος!!)
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Γεια σας φίλοι. Πέρασα χθες το απόγευμα και ήταν εκεί. Δεν μπήκα γιατί δεν είχα ώρα. Πρωινή είναι η γιούλη (αλήθεια τι λέει αυτή ;). Διάβασα όλες τις αναφορές για Ντάρια αλλά δεν έβγαλα κανένα συμπέρασμα. Αλλοι γράφουν ότι είναι θεά με τέλεια βυζιά άλλοι τελείως αντίθετα. Δεν έχει κάνει όμως κανένας περιγραφή του πως είναι. Ψηλή, αδύνατη, ξανθιά, με γυαλιά ή χωρίς ; Να ξέρουμε τι λέμε ρε παιδιά ; Μήπως υπάρχει και άλλη Ντάρια ; 50? κανονικό, 70? ακατέβατα ξεσκούφωτο. Μας λέτε και για 300? ότι τα κάνει όλα και ξεσκούφωτα. Ποια όλα ; Λόκω, νίμου, 69 ξεσκούφωτα ; Στον ίδιο χώρο ή αλλού ; Επιπλέον των 50 ? ; Μπορεί να έρθει και σε χώρο σου ; Τα επιπλέον χρήματα τα δίνεις στην κοπέλα εκείνη την ώρα που μπαίνει στο δωμάτιο ; (όλη αυτή η συζήτηση φαντάζομαι γίνεται εκεί). Γράψτε δύο λόγια ρε παιδιά για να μη ρωτάμε τα ίδια και τα ίδια. Καταλαβαίνω ότι η άποψη του καθενός διαφέρει αλλά από εκεί και πέρα ο καθένας όπως νομίζει, πράτει. Μεγάλα παιδιά είμαστε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όποιον φίλο απαντήσει. Με συζήτηση και καλή πίστη πιστεύω ότι τα λύνουμε όλα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
H Νταρια ειναι και μελος του σαιτ. Εχει ομως 1,5 μηνα να μπει...Ξερει κανεις το λογο? Επισης, θα ηθελα οταν τελειωνω στο στηθος της να ακουμπαω πανω και τα γυαλια της...  :sunglasses: Το επιτρεπει αυτο? Το εχει κανει κανεις?
 

DFB

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω εμπειρια απο το μερος στο οποιο δουλευει αλλα ξερω τη νταρια . ηταν το κοριτσι μου. την επισκεφτηκα  μια μερα εκει μονο για να τη δω . περασαμε μαζι πολυ ωραιες στιγμες .ειδικα οταν πηγαιναμε με το σκαφος μου στα νησια οπου και καναμε ερωτα και οχι μονο σεξ πανω απο πεντε και εξι φορες . τωρα για τα λεφτα ειναι ολη δικη σας .μονο το κορμι της δηλαδη γιατι την καρδια της σιγουρα χρειαζεταιαλλος τροπος για να την αποκτησετε .να μου την προσεχετε .ειναι ενα αξιολατρευτ ο και αξιαγαπητο πλασμα .
νταρια θα σε αφησω ισως να φυγεις απο τη ζωη μου αλλα δε θα σε αφησω ποτε να φυγεις απο τη σκεψη μου
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
δεν εχω εμπειρια απο το μερος στο οποιο δουλευει αλλα ξερω τη νταρια . ηταν το κοριτσι μου. την επισκεφτηκα  μια μερα εκει μονο για να τη δω . περασαμε μαζι πολυ ωραιες στιγμες .ειδικα οταν πηγαιναμε με το σκαφος μου στα νησια οπου και καναμε ερωτα και οχι μονο σεξ πανω απο πεντε και εξι φορες . τωρα για τα λεφτα ειναι ολη δικη σας .μονο το κορμι της δηλαδη γιατι την καρδια της σιγουρα χρειαζεταιαλλος τροπος για να την αποκτησετε .να μου την προσεχετε .ειναι ενα αξιολατρευτ ο και αξιαγαπητο πλασμα .
νταρια θα σε αφησω ισως να φυγεις απο τη ζωη μου αλλα δε θα σε αφησω ποτε να φυγεις απο τη σκεψη μου


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
δεν εχω εμπειρια απο το μερος στο οποιο δουλευει αλλα ξερω τη νταρια . ηταν το κοριτσι μου. την επισκεφτηκα  μια μερα εκει μονο για να τη δω . περασαμε μαζι πολυ ωραιες στιγμες .ειδικα οταν πηγαιναμε με το σκαφος μου στα νησια οπου και καναμε ερωτα και οχι μονο σεξ πανω απο πεντε και εξι φορες . τωρα για τα λεφτα ειναι ολη δικη σας .μονο το κορμι της δηλαδη γιατι την καρδια της σιγουρα χρειαζεταιαλλος τροπος για να την αποκτησετε .να μου την προσεχετε .ειναι ενα αξιολατρευτ ο και αξιαγαπητο πλασμα .
νταρια θα σε αφησω ισως να φυγεις απο τη ζωη μου αλλα δε θα σε αφησω ποτε να φυγεις απο τη σκεψη μου

Τα Βίπερ Νόρα (BELL PRESS) ψάχνουν για νέους συνεργάτες!

ΤΡΕΧΑ! ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τι πρόγραμμα είχε τότε;
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg914#new]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ

Alexxx,

Ειδικά για το φίλο που το ποστάρισε αυτό, νομίζω ότι μπορόυμε να κάνουμε μια εξαίρεση.
Και να το αφήσουμε. Να μη του το διαγράψουμε.
Είναι το πρώτο του (στα επόμενα δε θα υπάρξει έλεος), αλλά έχει δικαιολογία:

Οταν το έγραφε ήταν τοσο δακρυσμένος απ τη συγκίνηση, που δεν έβλεπε ότι το λαμπάκι "Caps Lock" ήταν αναμμένο στο πληκτρολόγιο.

Δε συμφωνείς?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Δε μας λες ρε φιλε ομως γιατί χωρισατε?...(αν επιτρεπεται βεβαια...)
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρα ! Ολοι γνωρίζετε τη Ντάρια αλλά κάποιος να απαντήσεις στις ερωτήσεις μου δεν υπάρχει ; Μια βοήθεια ρε παιδιά.............
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Καμαρώνει ο φίλος που τα είχε με πουτανα...
Καλα λενε οι γυναικες οτι οι αντρες ειμαστε μαλακες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom