Νέα

Γνώμες για την Νεοφιλελεύθερη ΝΔ του Σαμαρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petroskonstantinou17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 696
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μωρή ξετσίπωτη, με τέτοιο ελεεινό χιούμορ που έχεις δεν είναι ν'απορείς που μόνο τα πάκι δέχονται να σε πηδάνε. :fuck2:

δεν σου αρέσει το χιούμορ μου μωρή ξεφωνημένη πόρνη της Ιπποκράτους??? στ'αρχίδια μου βρώμα! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
άλλο ενα θρεντ με πολιτικά , οπου η εμπεριστατωμένη επιχειρηματολογία και οι πολιτισμένες αποψεις των συνομιλιτων εντυπωσιαζουν!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
άλλο ενα θρεντ με πολιτικά , οπου η εμπεριστατωμένη επιχειρηματολογία και οι πολιτισμένες αποψεις των συνομιλιτων εντυπωσιαζουν!

Διαβάζεις και εσύ με αμείωτο ενδιαφέρον ε? :grin:
 

Επισκέπτης
άλλο ενα θρεντ με πολιτικά , οπου η εμπεριστατωμένη επιχειρηματολογία και οι πολιτισμένες αποψεις των συνομιλιτων εντυπωσιαζουν!

επιχειρηματα σε τι; σε ενα αστειο θεμα που ανοιξε;

ααα αστείο θέμα είναι να έχει το κόμμα σας τους εργαζόμενους απλήρωτους??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

΄

και σου λεω γω κοιτα πρωτα το δικο σου και μετα να μιλας για τους αλλους

η καλυτερα αν θελεις να κανεις κριτικη σε καποιον κανε πρωτα στον εαυτο σου

ρε καραγκιόζη σε εσάς κάνουν κριτική οι ίδιοι οι εργαζόμενοι του ΠΑΣΟΚ! τι σχέση έχω εγώ? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

αν μπείς στο κόπο να διαβάσεις προσεκτικά εγώ γράφω και κανένα επιχείρημα και αμέσως γαμάνε τη συζήτηση η Τζιοβάννα και η πιεξούλα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
αν μπείς στο κόπο να διαβάσεις προσεκτικά εγώ γράφω και κανένα επιχείρημα και αμέσως γαμάνε τη συζήτηση η Τζιοβάννα και η πιεξούλα...

καλα καλα τα θέλει και εσενα ο κωλος σου, ολο πας και τους τριβεσαι για να γινεται μανουρα
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156


''Ο Γιώργος Ξύδης ήταν Έλληνας ηθοποιός. Γεννήθηκε στην Αθήνα το 1891...Πέθανε πιθανόν τη δεκαετία του 1970.''
Θλιβερό. Να μην είναι γνωστό πότε πέθανε ένας άνθρωπος.
Ας είναι, τουλάχιστον τον θυμόμαστε μέσα από τις ταινίες που έλαβε μέρος. Αλλά και από εσένα, που διατήρησες τ' όνομά του και έβαλες το πρόσωπο του (από την ταινία ''Τρελλός παλαβός και Βέγγος'' του 1968 στον ρόλο του γιατρού) ως avatar...

Τάκης Μηλιάδης(Γρηγόρης ) : Γιατρέ μου!
Γιώργος Ξύδης (γιατρός): Καλημέρα σας.
Ελένη Ανουσάκη(Ανθούλα): Τ' αδέλφια μου και εγώ σας φωνάξαμε γιατρέ μου γιατί ο Θανασάκης μου σας σέβεται και σας αγαπάει.
Γιατρός: Πολύ καλά κάνατε. Ο ασθενής πάντοτε πρέπει να είναι φίλος με τον γιατρό. Αλλωστε το αποκλείω, ο Θανάσης το χρυσό παιδί, να έκανε μιάν τέτοιαν εξωφρενικήν τρέλλαν.
Γρηγόρης: Παιδιά, πάλι μεθυσμένος είναι ο γιατρός.
Γιατρός: Οχι, ήθελα να πω, δεν μπορούσε να κάνει ένα τέτοιο πράμα έχων σώας τας φρένας.
Γρηγόρης: Εεεντάξει γιατρέ μου, καταλάβαμε. Εκείνο που θέλουμε από 'σας, είναι να του ρίξετε μια ματιά, να μας πείτε τί πρέπει να κάνουμε. Πού να τον πάμε.
Γιατρός: Βεβαίως πολύ καλά κάνατε, γιατί ο Θανάσης είναι φίλος μου. Αλλωστε, εμένα η ειδικότητά μου είναι μαιευτήρας, αλλά ήρθα εδώ γιατί είναι φίλος σας( μάλλον έπρεπε να πει φίλος μου) και επειδή η περίπτωσή του παρουσιάζει επιστημονικό ενδιαφέρον.
Τί κάνει τώρα ο ασθενής, τί κάνει, πού βρίσκεται, τί κάνει;
Θανάσης Βέγγος (Θανάσης): Νά!
Ανδρέας Γκόλφης (Ηρακλής, ένας από τους αδελφούς): Μουτζώνει!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
''Ο Γιώργος Ξύδης ήταν Έλληνας ηθοποιός. Γεννήθηκε στην Αθήνα το 1891...Πέθανε πιθανόν τη δεκαετία του 1970.''
Θλιβερό. Να μην είναι γνωστό πότε πέθανε ένας άνθρωπος.
Ας είναι, τουλάχιστον τον θυμόμαστε μέσα από τις ταινίες που έλαβε μέρος. Αλλά και από εσένα, που διατήρησες τ' όνομά του και έβαλες το πρόσωπο του (από την ταινία ''Τρελλός παλαβός και Βέγγος'' του 1968 στον ρόλο του γιατρού) ως avatar...

Τάκης Μηλιάδης(Γρηγόρης ) : Γιατρέ μου!
Γιώργος Ξύδης (γιατρός): Καλημέρα σας.
Ελένη Ανουσάκη(Ανθούλα) Τ' αδέλφια μου και εγώ σας φωνάξαμε γιατρέ μου γιατί ο Θανασάκης μου σας σέβεται και σας αγαπάει.
Γιατρός: Πολύ καλά κάνατε. Ο ασθενής πάντοτε πρέπει να είναι φίλος με τον γιατρό. Αλλωστε το αποκλείω, ο Θανάσης το χρυσό παιδί, να έκανε μιάν τέτοιαν εξωφρενικήν τρέλλαν.
Γρηγόρης: Παιδιά, πάλι μεθυσμένος είναι ο γιατρός.
Γιατρός: Οχι, ήθελα να πω, δεν μπορούσε να κάνει ένα τέτοιο πράμα έχων σώας τας φρένας.
Γρηγόρης: Εεεντάξει γιατρέ μου, καταλάβαμε. Εκείνο που θέλουμε από 'σας, είναι να του ρίξετε μια ματιά, να μας πείτε τί πρέπει να κάνουμε. Πού να τον πάμε.
Γιατρός: Βεβαίως πολύ καλά κάνατε, γιατί ο Θανάσης είναι φίλος μου. Αλλωστε, εμένα η ειδικότητά μου είναι μαιευτήρας, αλλά ήρθα εδώ γιατί είναι φίλος σας( μάλλον έπρεπε να πει φίλος μου) και επειδή η περίπτωσή του παρουσιάζει επιστημονικό ενδιαφέρον.
Τί κάνει τώρα ο ασθενής, τί κάνει, πού βρίσκεται, τί κάνει;
Θανάσης Βέγγος(Θανάσης): Νά!
Ανδρέας Γκόλφης (Ηρακλής, ένας από τους αδελφούς): Μουτζώνει!
:rockon: :rockon:
Μεγάλες στιγμές του ελληνικού κινηματογράφου! Απίστευτος ο ρόλος του γιατρού στην ταινία!
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
''Ο Γιώργος Ξύδης ήταν Έλληνας ηθοποιός. Γεννήθηκε στην Αθήνα το 1891...Πέθανε πιθανόν τη δεκαετία του 1970.''
Θλιβερό. Να μην είναι γνωστό πότε πέθανε ένας άνθρωπος.
Ας είναι, τουλάχιστον τον θυμόμαστε μέσα από τις ταινίες που έλαβε μέρος. Αλλά και από εσένα, που διατήρησες τ' όνομά του και έβαλες το πρόσωπο του (από την ταινία ''Τρελλός παλαβός και Βέγγος'' του 1968 στον ρόλο του γιατρού) ως avatar...

Τάκης Μηλιάδης(Γρηγόρης ) : Γιατρέ μου!
Γιώργος Ξύδης (γιατρός): Καλημέρα σας.
Ελένη Ανουσάκη(Ανθούλα) Τ' αδέλφια μου και εγώ σας φωνάξαμε γιατρέ μου γιατί ο Θανασάκης μου σας σέβεται και σας αγαπάει.
Γιατρός: Πολύ καλά κάνατε. Ο ασθενής πάντοτε πρέπει να είναι φίλος με τον γιατρό. Αλλωστε το αποκλείω, ο Θανάσης το χρυσό παιδί, να έκανε μιάν τέτοιαν εξωφρενικήν τρέλλαν.
Γρηγόρης: Παιδιά, πάλι μεθυσμένος είναι ο γιατρός.
Γιατρός: Οχι, ήθελα να πω, δεν μπορούσε να κάνει ένα τέτοιο πράμα έχων σώας τας φρένας.
Γρηγόρης: Εεεντάξει γιατρέ μου, καταλάβαμε. Εκείνο που θέλουμε από 'σας, είναι να του ρίξετε μια ματιά, να μας πείτε τί πρέπει να κάνουμε. Πού να τον πάμε.
Γιατρός: Βεβαίως πολύ καλά κάνατε, γιατί ο Θανάσης είναι φίλος μου. Αλλωστε, εμένα η ειδικότητά μου είναι μαιευτήρας, αλλά ήρθα εδώ γιατί είναι φίλος σας( μάλλον έπρεπε να πει φίλος μου) και επειδή η περίπτωσή του παρουσιάζει επιστημονικό ενδιαφέρον.
Τί κάνει τώρα ο ασθενής, τί κάνει, πού βρίσκεται, τί κάνει;
Θανάσης Βέγγος(Θανάσης): Νά!
Ανδρέας Γκόλφης (Ηρακλής, ένας από τους αδελφούς): Μουτζώνει!
για ξεκαρφωμα  ε?  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
δεν πειράζει άστο για του χρόνου όταν με το καλό εκκαθαρίσετε τη ΔΗ.ΣΥ ;)

Ρε φίλε πως με έκοψες για ΔΗ.ΣΥ ακόμα δεν έχω καταλάβει. Είδα τόπικ με τίτλο για φιλελεύθερη ΝΔ του Σαμαρά και πόσταρα κάτι που έγινε προχθές και που αποδεικνύει ότι μόνο νεοφιλελεύθερη δεν είναι η ΝΔ. Και εσύ από τότε άρχισες τα περί κλώνων, ΔΗ.ΣΥ και τα ρέστα πάντα συνοδευόμενα με ανθρωπάκια που κάνουν χειρονομίες. Πραγματικά δεν σε πιάνω. Σου πα και χρόνια πολλά και εσύ στην επίθεση.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830

Επισκέπτης
Ρε φίλε πως με έκοψες για ΔΗ.ΣΥ ακόμα δεν έχω καταλάβει. Είδα τόπικ με τίτλο για φιλελεύθερη ΝΔ του Σαμαρά και πόσταρα κάτι που έγινε προχθές και που αποδεικνύει ότι μόνο νεοφιλελεύθερη δεν είναι η ΝΔ. Και εσύ από τότε άρχισες τα περί κλώνων, ΔΗ.ΣΥ και τα ρέστα πάντα συνοδευόμενα με ανθρωπάκια που κάνουν χειρονομίες. Πραγματικά δεν σε πιάνω. Σου πα και χρόνια πολλά και εσύ στην επίθεση.

Ποια νεοφιλελεύθερη ΝΔ ρε παιδιά; Με τον Σαμαρά αρχηγό το έχει γυρίσει στην λαική συντηρητική δεξιά και δεν ντρέπεται να το δηλώνει κιόλας!
Δείτε χθεσινό «Αντιμνημονιακού» γλέντι.




Ρε δεν παν στο διάολο;

οκ δεν είσαι ΔΗ.ΣΥ ....και επειδή είμαι οπαδός της λαικής Δεξιάς νομίζω ότι εσύ άρχισες πρώτος την επίθεση ή το " Ρε δεν παν στο διάολο" είναι Χριστουγεννιάτικη ευχή? :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom