Νέα

Μούφα/παραπλανητική είδηση: "Άλλες δέκα ιερόδουλες θετικές στο aids,νέα στοιχεία που προκαλουν πανικό"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redmanftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τυπε να προτιμας τις φαφουτες που δεν υπαρχει κινδυνος μικροβιων :grin:
300_1206782.jpg
χωρις δοντια πιο καλη πιπα τυπε μου
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Αποχή/εγκράτεια, αυτοικανοποίηση, σεξ με προφυλακτικό, σταθερή σχέση, μία από αυτές είναι η εναλλακτική μας, όλα τα άλλα είναι νάχουμε να λέμε.

και όλες τις "μάρκες" μας να τις ρίχνουμε στο νόμιμο "λούνα πάρκ" και όχι στο παράνομο , μπάς και πέσει λίγο το χρέος

δεν ξέρω ποιός τις κάνει αυτές τις μαλακίες πάντως ξέρω ότι τις άρχισε ο λοβερδομαλάκας πιθανόν σε συνεργασία με τον χρυσοχοιδόβλακα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και όλες τις "μάρκες" μας να τις ρίχνουμε στο νόμιμο "λούνα πάρκ" και όχι στο παράνομο , μπάς και πέσει λίγο το χρέος

δεν ξέρω ποιός τις κάνει αυτές τις μαλακίες πάντως ξέρω ότι τις άρχισε ο λοβερδομαλάκας πιθανόν σε συνεργασία με τον χρυσοχοιδόβλακα
λοβερδος με καμινη τυπε
αυτοι φταινε
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
..... η μεγαλύτερη κάβλα είναι να νομίζεις ότι γαμάς το μυαλό της γυναίκας, όχι μόνο το μουνί.

Το διόρθωσα.

Εντάξει όλα μια ιδέα είναι, εγώ θα μείνω στο μουνί πάντως.

:2funny: :2funny: δεν είπα να παραμελήσουμε το μουνί, να προσπαθούμε για το κάτι παραπάνω είπα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
λοβερδος με καμινη τυπε
αυτοι φταινε

παίχτη ,
τον loverboy δεν τον έχω δεί να έχει αρπάξει τπτ κλωτσομπουνίδια όπως κάποιοι συνάδελφοί του και έχει μείνει παραπονεμένος

μήπως το χει παρακάνει και το ζητάει ο οργανισμόυλης του , το  :s&m_1:  :zfuck: ?
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
παίχτη ,
τον loverboy δεν τον έχω δεί να έχει αρπάξει τπτ κλωτσομπουνίδια όπως κάποιοι συνάδελφοί του και έχει μείνει παραπονεμένος

μήπως το χει παρακάνει και το ζητάει ο οργανισμόυλης του , το  :s&m_1:  :zfuck: ?

Πολιτικάντη σαν και αυτόν damnatio memoriae μόνο του πρέπει, το μόνο που ίσως και να ένοιωθε.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
γιατρέ, με συγχωρείτε.

υποτίμησα την κάβλα του να γαμάς ναρκομανή κοκκαλιάρα του κέντρου.

Φυσική επιλογή τύπε. Αυτός που γαμάει ναρκομανή κοκαλιάρα ακάποτα γιατί να μην αρπάξει το οτιδήποτε;  Αν περιμένει τον Λοβέρδο να τον σώσει, ούτε με ευθανασία δε σώζεται...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Φυσική επιλογή τύπε. Αυτός που γαμάει ναρκομανή κοκαλιάρα ακάποτα γιατί να μην αρπάξει το οτιδήποτε;  Αν περιμένει τον Λοβέρδο να τον σώσει, ούτε με ευθανασία δε σώζεται...

δεν θέλω να κάνω υπεράσπιση στον Λοβέρδο (η δημοσίευση των φωτογραφιών των γυναικών το καλοκαίιρι ήταν τουλάχιστον αμφιλεγόμενη) αλλά να φτάνουμε να γράφουμε οτι η σκοπιμότητα είναι να πηγαίνουν τα λεφτά στα "νόμιμα" λούνα παρκ αντί γι αυτές τις θλιβερές υπάρξεις, έλεος και αιδώς Αργείοι!
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
αυτο που δεν μας ειπαν, ειναι, αν αυτες που επιασαν που  ειναι φορεις, ειναι ταυτοχρονα και τοξικομανεις...γιατι απο την ιδια βελονα που χρησιμοποιουν κολησαν.με το σεξ, εστω και ακαποτο, πολυ δυσκολα μεταδιδεται ο ιος.αν ηταν ετσι, ολη η γη θα ηταν φορεις.αλλες παθησεις ειναι πιο πιθανο να κολησεις, (ηπατιτιδες, κτλ), οχι aids.χωρις φυσικα να σημαινει οτι παιζουμε την ζωη μας κορωνα γραμματα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αυτο που δεν μας ειπαν, ειναι, αν αυτες που επιασαν που  ειναι φορεις, ειναι ταυτοχρονα και τοξικομανεις...γιατι απο την ιδια βελονα που χρησιμοποιουν κολησαν.με το σεξ, εστω και ακαποτο, πολυ δυσκολα μεταδιδεται ο ιος.αν ηταν ετσι, ολη η γη θα ηταν φορεις.αλλες παθησεις ειναι πιο πιθανο να κολησεις, (ηπατιτιδες, κτλ), οχι aids.χωρις φυσικα να σημαινει οτι παιζουμε την ζωη μας κορωνα γραμματα...
εκτος απτην αρχικη ρωσιδα που τσακωσαν στο μπουρδελο ολες οι αλλες ηταν πρεζακια τυπε
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
και με αυτην (την ρωσιδα), ποτε δε μαθαμε τι εγινε τελικα...πολλα ακουγονται, λεγονται, χωρις να μαθουμε τελικα ποτε την αληθεια...
προσοχη, συνμπουρδελιαρηδες, δεν παιζουμε την ζωη μας κορωνα γραμματα, αλλα δεν πανικοβαλομαστε χωρις λογο.γιατι ως γνωστον, η ημιμαθεια, ειναι χειροτερη της αμαθειας.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και με αυτην (την ρωσιδα), ποτε δε μαθαμε τι εγινε τελικα...πολλα ακουγονται, λεγονται, χωρις να μαθουμε τελικα ποτε την αληθεια...
προσοχη, συνμπουρδελιαρηδες, δεν παιζουμε την ζωη μας κορωνα γραμματα, αλλα δεν πανικοβαλομαστε χωρις λογο.γιατι ως γνωστον, η ημιμαθεια, ειναι χειροτερη της αμαθειας.
λες να μην ηταν οροθετικη και την παγιδευσαν τα διαπλεκομενα τυπε? :grin:
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
δεν ξερω τι εγινε και περα απο την προφανη σου προσπαθεια για χιουμορ, δεν τα ριχνω ολα στα <υποπτα συμφεροντα>...λεω απλα, οτι την βρηκαν θετικη με το τεστ των λιγων λεπτων και μετα δεν μας ειπαν αν βγηκε θετικη και στο νεο τεστ που της εγινε.εχει βουηξει ο τοπος οτι αυτη μετα δεν βρεθηκε θετικη...τωρα αν ειναι απλως φημες, κανενας (η σχεδον κανενας) δεν το ξερει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom