Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τι της βρισκετε αυτηνης της πουτανας ρε παιδια?really αι καννοτ αντερσταντ!!!!!!!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
αν είναι αυτή που είδα δε λέει πια και τίποτα. Υποθέτων την πρώτη φορά που την είδα με το μαύρο καλσόν κάτι μου έκανε κλικ. Τη δεύτερη που έσκασε μόνο με κιλοτάκι δεν μου είπε
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μολις πληροφορηθηκα απο το<<ημερησια ενημερωση για μπουρδελα>> οτι η Νταρια επεστρεψε τα απογευματα με λιγο πεσμενο λουκ .την πηρε κανενας ?εχουμε κανενα νεοτερο?το κοριτσι το βλεπω να εχει φλομωσει βαρβατιλα απο το πολυ ακαποτο!περιμενουμε νεοτερα!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Φιλε arxidoulis τη ρωτησες γιατί δεν μπαινει πια στο σαιτ? Εχει να μπει απο τις 19 Σεπτεμβρη!!  Επισης αυτο το προγραμμα που αναφερεις θα ισχυει μονο για την Νταρια ή για ολες που θα δουλευουν στη Λελας Καραγιαννη?
Απάντα ρε arxidoulis...


 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κι εμείς περιμένουμε νεώτερα αρχιδούλι από τα αφροδίσια που θα μεταδοθούν από τα βαρβάτα ακάποτα  :rolleyes:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το προγραμμα που ανεφερα το κανει μονο η καβλιαρα η Νταρια
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Παιδια η νταρια ειναι πιππινου 118 την πηρα χτες.εχει βαψει το μαλλι της κοκκινο και ειναι κοντο.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ειναι αληθεια αυτο που λεει ο nectar???????????????και αν ναι τι ωρες δουλευει το κοριτσι?την εχει παρει κανενας αλλος?
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια η νταρια ειναι πιππινου 118 την πηρα χτες.εχει βαψει το μαλλι της κοκκινο και ειναι κοντο.

Σωστος και θα δουλεύει πρωί απλά εγώ την πέτυχα βράδυ γιατι σκαντάριζε τη Σόνια.

Πολύ υπερεκτημημένη ρε παιδιά.Ενα πράμα σαν τα χαλυβδόφυλα τη χρυσή εποχή του χρηματιστηρίου.

Εχω γράψει σχετικό ποστ στο ημ.ενημερωση για στούντιο
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εχω την εντυπωση οτι αν εισαι εμφανισιμος και γουσταρει κανει τρελο γαμησι .τωρα αν εισαι κανενας κοιλαρας και αποτομος η συμπεριφορα της ειναι αναλογη.το γυμνο τσιμπουκι το εχει βαλει και επισημα στο προγραμμα της  οπως μου ειχε πει στο chat?
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εννοω  οτι οπως και για οποιαδηποτε πουτανα ετσι και για την Νταρια παιζει ρολο λιγο και η εμφανιση του πελατη!σε ολους κανει τα προβλεπομενα!Ομως αμα γουσταρει και λιγο εμφανισιακα τοτε ειναι τα πραγματα διαφορετικα!Αλλιως θα γαμηθει με εναν εξηνταρη κοιλαρα χαλια ,που την βριζει χυδαια οταν την γαμαει και αλλιως με εναν τριανταρη εμφανισιμο που θα της φερθει με ευγενεια!πρεπει να καταλαβουμε οτι καποια πραγματα τελικα παιζουν ρολο.
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Παιδια νομιζω οτι η κοπελα απο συμπεριφορα ειναι αψογη.
Θελω να ρωτησω αν δινει κουλουρι και ποσο;
 

LesMasques

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
εννοω  οτι οπως και για οποιαδηποτε πουτανα ετσι και για την Νταρια παιζει ρολο λιγο και η εμφανιση του πελατη!σε ολους κανει τα προβλεπομενα!Ομως αμα γουσταρει και λιγο εμφανισιακα τοτε ειναι τα πραγματα διαφορετικα!Αλλιως θα γαμηθει με εναν εξηνταρη κοιλαρα χαλια ,που την βριζει χυδαια οταν την γαμαει και αλλιως με εναν τριανταρη εμφανισιμο που θα της φερθει με ευγενεια!πρεπει να καταλαβουμε οτι καποια πραγματα τελικα παιζουν ρολο.
[quote author=arxidoulis

σας παρακαλω κυρια μου! μια και σας βρηκαμε επιτελους (γιατι οι αλλοι ακομα σας αναζητουν εκει σε ενα μπορδελο-σαιτ) μπορειτε να μου τουρλωσετε λιγο το κωλαρακι σας???

ετσι μπραβο...

α... σας ευχαριστω ειστε πολυ καλη... κι ευγενικη
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
εχω την εντυπωση οτι αν εισαι εμφανισιμος και γουσταρει κανει τρελο γαμησι .τωρα αν εισαι κανενας κοιλαρας και αποτομος η συμπεριφορα της ειναι αναλογη.το γυμνο τσιμπουκι το εχει βαλει και επισημα στο προγραμμα της  οπως μου ειχε πει στο chat?

Μια χαρά είμαι ρε φίλε, ουτε χοντρος είμαι ούτε κοιλια εχω,αυτή έχει, ούτε σημάδια στο σώμα μου έχω,αυτή έχει, ούτε γέρος είμαι αλλα ουτε και μώμολο,ούτε βρώμικος είμαι, ίσα ίσα, ρωτησα την τσατσα αν έχει μπάνιο και με αποριμένο ύφος μου λέει <<τι θες να κάνεις μπάνιο>> και πάντα καλοντημένος κυκλοφωρό.
Και στο δωμάτιο είμαι πάντα ανθρώπινος γιατί τις σέβομαι όπως σέβομαι τον κάθε ένα.

Τέλος πάντων δεν είπα ότι είναι του πεταματού, απλα είπα ότι ειναι υπερεκτημημένη.

Βέβαια περι ορέξεως.....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ρε αρχιδουλη μανατζερ της Νταριας εισαι? Ενταξει ολοι δεθηκαμε με καποιες πουτανες (πχ εγω με το Μαρακι απο Φυλης 71) αλλα εσυ υπερβαινεις καθε οριο... Τί να πω...
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε αρχιδουλη μανατζερ της Νταριας εισαι? Ενταξει ολοι δεθηκαμε με καποιες πουτανες (πχ εγω με το Μαρακι απο Φυλης 71) αλλα εσυ υπερβαινεις καθε οριο... Τί να πω...
+1 για το Μαράκι. Δεν νομίζω ότι θα υπάρξει άλλη σαν το Μαράκι!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
+1 για το Μαράκι. Δεν νομίζω ότι θα υπάρξει άλλη σαν το Μαράκι!!!
Δεν ξαναβγαινει Μαρακι φιλε...Ααααχ, που και που βλεπω ταινιες της Καθριν Ζετα Τζοουνς και τη θυμαμαι (μοιαζουν καπως :'( :'()
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Νταρια και Σονια θα μεινουν στην ιστορια!Που βρισκεις αλλου ακαποτο τσιμπουκι ,πρωκτικο,69,γλειψιμο αρχιδιου,ποδολαγνεια,GFE,CIM σε μωρο 21 χρονων σε στουντιο σημερα οπως η Νταρια?και σε καλη τιμη!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Arxidoulis ειδηση επι του πιεστηριου. Φιλος μου πηγε Νταρια και του ειπε οτι κανει και " σοου με δονητες " , αλλα του ειπε να μην το πει πιο εξω...(Και οπως βλεπεις ο φιλος μου το τηρησε.... :grin: Το ειπε σε εμενα , και εγω το μεταφερω σε χιλιαδες κοσμο στο σαιτ... :grin: :grin:)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σε δικό μου φίλο είπε ότι κρεμιέται κι από τον πολυέλαιο  :cheesy: αλλά να μη το μάθουν πολλοί  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom