Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Νταρια και Σονια θα μεινουν στην ιστορια!Που βρισκεις αλλου ακαποτο τσιμπουκι ,πρωκτικο,69,γλειψιμο αρχιδιου,ποδολαγνεια,GFE,CIM σε μωρο 21 χρονων σε στουντιο σημερα οπως η Νταρια?και σε καλη τιμη!

Ποιο από τα δύο αρχίδια γλύφει? Αλλάζει ο τιμοκατάλογος αν είναι το αριστερό ή το δεξί? Υπάρχουν και προσφορές (π.χ. happy hour και τα δύο αρχίδια στην τιμή του ενός)? Και τα γλύφει δεξιόστροφα ή αριστερόστροφα?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ποιο από τα δύο αρχίδια γλύφει? Αλλάζει ο τιμοκατάλογος αν είναι το αριστερό ή το δεξί? Υπάρχουν και προσφορές (π.χ. happy hour και τα δύο αρχίδια στην τιμή του ενός)? Και τα γλύφει δεξιόστροφα ή αριστερόστροφα?
απαιχτος ρε φιλε!!!με ξεσκισες στο γελιο,να εισαι καλα
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η Νταρια δουλευει τελικα Πιπινου118 τα πρωινα????????
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εχω παθει ψυχωση με αυτο το κοριτσι!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
κανενα νεο απο Νταρια?την πηρε κανεις?την ψαχνω !
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
H Nταρια εχει χαθει απο το σαιτ. Ξερει κανεις γιατι? Της βαλανε χερι? (με τη μεταφορικη εννοια η ερωτηση γιατι με την κυριολεκτικη...  :grin: )
Τωρα στην Πιπινου τί κανει απο προγραμματα?
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
H Nταρια εχει χαθει απο το σαιτ. Ξερει κανεις γιατι? Της βαλανε χερι? (με τη μεταφορικη εννοια η ερωτηση γιατι με την κυριολεκτικη...  :grin: )
ʼσε ρε φίλε, εδώ δε ξέρεις ποιός είναι τι. Τώρα έχουμε και καινούργια φρούτα, κάτι περσόνες που λένε ότι είναι γκόμενες και θέλουν να ποστάρουν στο σαιτ γιατι λέει, έχουν κάθε δικαίωμα. Μάλιστα, φτιάξανε και thread ''για γυναίκες μόνο'' που απαγορεύουν σε άντρες να ποστάρουν!!!! έλεος ρε φίλε.... τελικά θα μας το μαγαρίσουν το σαιτ.. να δούμε τι θα κάνουν οι mods..
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια εχουμε κανενα νεο απο Νταρια?πηγε κανεις?εχει αλλαξει προγραμμα οπως ειχε πει?
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η Νταρια δουλευει πια Πιπινου 118 απογευματα.Χωρις αλλαγες τελικα στο κλασσικο προγραμμα της  αλλα χωρις βιασυνη(45 λεπτα την ειχα στο δωματιο).Μου αρεσει ομως που εχει ενταξει στο προγραμμα της σταθερα πια το καλο γλυψιμο αρχιδιων και ρουφηγματος στις μπαλες!(Βεβαια αν τα σκασεις κανει και το κλασσικο ακαποτο με χυσιμο στο στομα οπου τα καταπινει ολα παρακαλω!εμενα μου κοστισε + 100 ευρω.)
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΠΙΝΟΥ 118?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
η Νταρια δουλευει πια Πιπινου 118 απογευματα.Χωρις αλλαγες τελικα στο κλασσικο προγραμμα της  αλλα χωρις βιασυνη(45 λεπτα την ειχα στο δωματιο).Μου αρεσει ομως που εχει ενταξει στο προγραμμα της σταθερα πια το καλο γλυψιμο αρχιδιων και ρουφηγματος στις μπαλες!(Βεβαια αν τα σκασεις κανει και το κλασσικο ακαποτο με χυσιμο στο στομα οπου τα καταπινει ολα παρακαλω!εμενα μου κοστισε + 100 ευρω.)
Πλάκα κανεις? Τώρα γυρνάω από εκεί και ήταν μια άσχετη...
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
δηλαδη αν παω τωρα θα ειναι η νταρια;;;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η κατάσταση του arxidoulis έχει φτάσει στο απροχώρητο. Γύρευε ποιά θα γάμησε και νόμιζε ότι ήταν η Ντάρια...  :grin:
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Επειδη βλεπω ενδιαφερον απο νεους χρηστες θα τους προτεινα να μην επηρεαζονται απο περιγραφες ορισμενων χρηστων...
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά τελικά που ειναι αυτή η νταρία οεο....Ξέρει κανείς?Και πως είναι εμφανησιακα αμα την πετυχουμε πουθενά να μην την χάσουμε.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Η Ντάρια είναι στη Ρωσία...και δεν ξέρει αν θα επιστρέψει!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Ντάρια είναι στη Ρωσία...και δεν ξέρει αν θα επιστρέψει!
Μην το λέτε έτσι απότομα και πάθει τίποτα ο arxidoulis...
Arxidoulis πήγαινε και καν΄της καντάδα έξω από το σπίτι της για να ξαναγυρίσει. Τραγούδα της μια παραλλαγή του παλιού τραγουδιού του Ρουβά, "Το ξέρω είσαι μόνη"
"Το ξέρω είσαι πόρνη, είσαι πόρνη , είσαι πόρνη
μα δε με πληγωνει, με καβλώνει , με πωρώνει
Το ξέρω είσαι πόρνη, είσαι πόρνη , είσαι πόρνη
θέλω να'ρθεις ξανάαααααααα"
Αν δεν πειστεί με αυτό δοκίμασε το all time classic:
"Φτάνει να γυρίσεις, στον πόνο μην πεθάνω , φτάνει να γυρίσεις κι ό,τι θες θα κάνω...."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom