Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είπαμε. Το πιπίνι είναι πιπίνου 118
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ειδα το καινουριο τευχος του περιοδικου ΕΥΖΗΝ και μου θυμισε το μωρο στο εξωφυλλο το Νταρακι μου οταν του τα δινω στο στομα!Αχ μωρο μου !Απο εβδομαδα σουρχομαι!
 

Επισκέπτης
Δυστυχως arxidoulis το μωρακι αυτο σημερα δεν ηταν στο στουντιο και οταν ρωτησα την τσατσα μου ειπε οτι δεν ξερει τι εχει γινει και οτι ουτε αυτη δεν ξερει ποια κοπελα δουλευει ή οταν καποια δεν δουλευει τι εχει γινει.. παντως η απουσια της ειναι μοιραια για το μαγαζι καθως οταν μας ειπε οτι δεν δουλευει η Νταρια φυγαμε 3-4 ατομα και αδειασε το σαλονι!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΝΤΑΡΙΑ ΟΕΟ!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια την ειδα το μεσημερι στο μπαμπη στην αμφιθεας και ετρωγε μπιφτεκια(σαν αγελαδα ετρωγε) και καθοτανε μαζι με την σασα καστουρα και την :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :jerking: :jerking: γκιζελα νταλι η οποια απο οσο μπορουσα να ακουσω της ειπε"φυγε απο πιπινου και ελα ναξο....."και η νταρια εκανε με ενα χαρακτηριστικο νευμα(οπως κανουν οι αγελαδες οταν κατουριουνται) οτι δεχεται να εκδοθει στην ναξο λογω ελλειψης γυναικων και αφθονων θαλασσινων(που γουσταρει πολυ "ιντικα τους αστακοουςς" με τη χαρακτηριστικη προφορα της........αυτα για νταρια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για τους οπαδούς της Ντάρια από χθες δουλεύει απόγευμα στο πιπίνου 118. Arxidoulis τρέέέέέέέέέέέέέέέέέέξε!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πιπινου 118!Απογευμα πηγα παλι στο ζουζουνακι μου.τελικα δεν ξερω ρε παιδια αν αυτο το κοριτσι ειναι ερωτευμενο μαζι μου η αν συμπεριφερεται σε ολους το ιδιο.ισως να επηρεαζει βεβαια και το γεγονος οτι τα σκαω και λιγο παραπανω.Απιστευτο girlfriend attitude!με τα απιστευτα γελακια της τα υπεροχα πρασινα ματια της και ισως απο τα μοναδικα υπεροχα στητα φυσικα στηθη  στη αγορα.αφου με φιλησε με τον μοναδικο δικο της τροπο μολις μπηκε την αφησα να με γδυσει η ιδια αφου αποτελει απο τα φετιχ μου και το θεωρω ως ενα απο τα πιο καβλωτικα πραγματα στην διαδικασια του σεξ(με τρελαινει οταν μου τραβα το σλιπακι με δοντια ..)στην συνεχεια φιλια και γλυψιμο σε ολο το σωμα με ιδιαιτερη εμφαση στα αρχιδια(ειμαι παντα ξυρισμενος στο σημειο αυτο ).πιπα απιθανη  deep throat στριφογυριστη γλυψιμο κορμου πεους και μετα αργο κατεβασμα χαμηλα σχεδον μεχρι δαχτυλα ποδιου.69 που με τρελαινει και μονο με Νταρια κανω(ειναι η μονη που δεν ειναι τιγκα στο λιπαντικο) και στο 69 επισης λιγο δαχτυλακι στον σφικτο της λωκο για να προετοιμασω λιγο το εδαφος αφου απο πριν ειχε συμφωνηθει οτι θα της τον παρω!απιστευτο παθιασμενο γαμησι με τρομερη ενταση αφου αναγκαστηκε να βγαλει και τα γυαλακια της που τοσο γουσταρω.Ακαπωτη πιπα παντα τωρα πια και μετα σκουφακι στο πηδημα απαραιτητο.Ολες τις στασεις !την σηκωσα ενω τον ειχα μεσα της και την πηρα και στον καναπε του δωματιου!το κοριτσι ειχε αφεθει πληρως.η αποθεωση ηταν βεβαια στην στιγμη του πρωκτικου οπου της τον πηρα στην ιεραποστολικη σταση!πρεπει να αναφερω οτι παντα φερνω την Bepanthol cream μαζι μου οταν παιρνω τον λωκο της για λιπαντικο γιατι η ιδια μου το εχει προτεινει.δεν υπαρχει πιο καβλωτικο να την παιρνω ετσι και να παιζω και με το πληθωρικο μουνακι της με τα παχια εξωτερικα της μουνοχειλα.την εχυσα μετα απο 25 λεπτα απολαυστικου σεξ στο στηθος αφου αυτη την φορα δεν με αφησε στο στομα γιατι την πειραξε οπως μου ειπε η ιδια που το χυσιμο στο στομα το αποκαλυψα στο  site .(την εχουν τρελανει ολοι οι πελατες ζητωντας το αλλα εκεινη δεν θελει να το κανει)γιναμε και οι δυο μουσκεμα στον ιδρωτα απο τον παθιασμενο σεξ.καθισε 2 λεπτα μαζι μου στο κρεββατι τα ειπαμε λιγακι και υστερα με ενα φιλι και αφου μου χαιδεψε τα μαλλια εφυγε γιατι ο κοσμος στο σαλονι πρεπει να αγγιζε τα 10 ατομα.Για ολα αυτα συναδελφοι 300 ευρω+30 χαρτζηλικι στην τσατσα.εχω τρελαθει !εχω τρελαθει !γιατι μονο αυτη η γυναικα πηδιεται ετσι?Συναδελφοι αν εχετε αναλογες εμπειριες με αυτο το κοριτσι καταθεστε τις!δεν νομιζω ρε παιδια να ειμαι ο μονος!ουτε ειμαι και κανενας τρελος η μαλακας να γραφω φιδια και να παρασυρω κοσμο. με σεβασμο σε ολους εσας που με τιμησατε με την αναγνωση σας.
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
εδωσες 300 ευρω στο studio;  μιλας σοβαρα η κανεις πλακα;
που να παμε εμεις μετα με τα 50 ευρω. θα νομισει οτι μας κανει και χαρη που μας καθεται.....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πιπινου 118!Απογευμα πηγα παλι στο ζουζουνακι μου.τελικα δεν ξερω ρε παιδια αν αυτο το κοριτσι ειναι ερωτευμενο μαζι μου η αν συμπεριφερεται σε ολους το ιδιο.ισως να επηρεαζει βεβαια και το γεγονος οτι τα σκαω και λιγο παραπανω.Απιστευτο girlfriend attitude!με τα απιστευτα γελακια της τα υπεροχα πρασινα ματια της και ισως απο τα μοναδικα υπεροχα στητα φυσικα στηθη  στη αγορα.αφου με φιλησε με τον μοναδικο δικο της τροπο μολις μπηκε την αφησα να με γδυσει η ιδια αφου αποτελει απο τα φετιχ μου και το θεωρω ως ενα απο τα πιο καβλωτικα πραγματα στην διαδικασια του σεξ(με τρελαινει οταν μου τραβα το σλιπακι με δοντια ..)στην συνεχεια φιλια και γλυψιμο σε ολο το σωμα με ιδιαιτερη εμφαση στα αρχιδια(ειμαι παντα ξυρισμενος στο σημειο αυτο ).πιπα απιθανη  deep throat στριφογυριστη γλυψιμο κορμου πεους και μετα αργο κατεβασμα χαμηλα σχεδον μεχρι δαχτυλα ποδιου.69 που με τρελαινει και μονο με Νταρια κανω(ειναι η μονη που δεν ειναι τιγκα στο λιπαντικο) και στο 69 επισης λιγο δαχτυλακι στον σφικτο της λωκο για να προετοιμασω λιγο το εδαφος αφου απο πριν ειχε συμφωνηθει οτι θα της τον παρω!απιστευτο παθιασμενο γαμησι με τρομερη ενταση αφου αναγκαστηκε να βγαλει και τα γυαλακια της που τοσο γουσταρω.Ακαπωτη πιπα παντα τωρα πια και μετα σκουφακι στο πηδημα απαραιτητο.Ολες τις στασεις !την σηκωσα ενω τον ειχα μεσα της και την πηρα και στον καναπε του δωματιου!το κοριτσι ειχε αφεθει πληρως.η αποθεωση ηταν βεβαια στην στιγμη του πρωκτικου οπου της τον πηρα στην ιεραποστολικη σταση!πρεπει να αναφερω οτι παντα φερνω την Bepanthol cream μαζι μου οταν παιρνω τον λωκο της για λιπαντικο γιατι η ιδια μου το εχει προτεινει.δεν υπαρχει πιο καβλωτικο να την παιρνω ετσι και να παιζω και με το πληθωρικο μουνακι της με τα παχια εξωτερικα της μουνοχειλα.την εχυσα μετα απο 25 λεπτα απολαυστικου σεξ στο στηθος αφου αυτη την φορα δεν με αφησε στο στομα γιατι την πειραξε οπως μου ειπε η ιδια που το χυσιμο στο στομα το αποκαλυψα στο  site .(την εχουν τρελανει ολοι οι πελατες ζητωντας το αλλα εκεινη δεν θελει να το κανει)γιναμε και οι δυο μουσκεμα στον ιδρωτα απο τον παθιασμενο σεξ.καθισε 2 λεπτα μαζι μου στο κρεββατι τα ειπαμε λιγακι και υστερα με ενα φιλι και αφου μου χαιδεψε τα μαλλια εφυγε γιατι ο κοσμος στο σαλονι πρεπει να αγγιζε τα 10 ατομα.Για ολα αυτα συναδελφοι 300 ευρω+30 χαρτζηλικι στην τσατσα.εχω τρελαθει !εχω τρελαθει !γιατι μονο αυτη η γυναικα πηδιεται ετσι?Συναδελφοι αν εχετε αναλογες εμπειριες με αυτο το κοριτσι καταθεστε τις!δεν νομιζω ρε παιδια να ειμαι ο μονος!ουτε ειμαι και κανενας τρελος η μαλακας να γραφω φιδια και να παρασυρω κοσμο. με σεβασμο σε ολους εσας που με τιμησατε με την αναγνωση σας.
Φαντάζομαι καταλαβαίνεις ότι σου τα κάνει αυτά για να τα τσεπώνει. Ή πιστεύεις οτι σε ερωτεύτηκε?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
στο τελος θα δινουμε 20Ε στην εισοδο για να μας δειξουν τη πουτανα τους............
γαμω τη πουτανα μου!!!!!!!!!!!!
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
300 euro αν δίνεις σε κάθε γυναίκα όταν την πηδάς , είμαι σίγουρος οτι θα σε ερωτευτεί. :headbang:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
ρε συ arxidouli, οχι και 300ευρω για μια γκομενα απο στουντιο, παρε κανα ct φιλε μου να βρεις την υγεια σου. Value for money αδερφε.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Το ενδεχόμενο αρχιδούλι να σε δουλεύει και να σου παίρνει τα 300 ευρώ για 25 λεπτά + 30 στην τσατσά, ενώ με τα ίδια λεφτά ένα ct κάθεται 1 ώρα τουλάχιστον και υπό πολύ καλύτερες συνθήκες, σου έχει περάσει από το μυαλό;

Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιττα! Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Το ενδεχόμενο αρχιδούλι να σε δουλεύει και να σου παίρνει τα 300 ευρώ για 25 λεπτά + 30 στην τσατσά, ενώ με τα ίδια λεφτά ένα ct κάθεται 1 ώρα τουλάχιστον και υπό πολύ καλύτερες συνθήκες, σου έχει περάσει από το μυαλό;

Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιττα! Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος!

Παιδιά..ο άνθρωπος περνάει καλά ,τον γεμήζει αυτο που κάνει ???? .Ναι ..!! οπότε χαλάλι τα 300 και παραπάνω..!!! πόσες φορές δέν έχετε χαλάσει τα ίδια και παραπάνω,έτσι απλά για κάτι που σας γέμησε το μάτι... arxidoulis προχώρα γερά !!!!!
φιλικά sexy_captain
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
πόσες φορές δέν έχετε χαλάσει τα ίδια και παραπάνω,έτσι απλά για κάτι που σας γέμησε το μάτι...

Ουουου! πολλές φορές. Γιαυτό είπα δεν είναι ούτε ο πρώτος ουτε ο τελευταίος.
 

Επισκέπτης
vasilisgo4: Τα ίδια πράγματα θα μπορούσες να τα γράψεις με διαφορετικό τρόπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom