Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Την συγκεκριμενη γκομενα την πηρα ξημερωματα κυριακης στο στουντιο της Λιοσιων...
 

Επισκέπτης
φιλε τι χρωμα μαλια ειχε αυτη που πηρες??
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Καστανακοκκινα μου φανηκαν μετρια σε μηκος...Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το στιλακι με τα γυαλακια...Δεν ειχα ξαναπετυχει γυναικα σε μπουρδελο η σε στουντιο που να φοραει γυαλια...
Στο δωματιο ρωτησα το ονομα της και εκεινη μου ειπε χαρακτηριστικα: "Nταρια με λενε αλλα δεν ξερω αν θα με βαφτισουν καπως διαφορετικα εδω.Ειναι η πρωτη μου μερα"...
Ρωσσιδα απο το Εκατερινμπουργκ οπως η ιδια μου ανεφερε...
 

Επισκέπτης
Καστανακοκκινα μου φανηκαν μετρια σε μηκος...Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το στιλακι με τα γυαλακια...Δεν ειχα ξαναπετυχει γυναικα σε μπουρδελο η σε στουντιο που να φοραει γυαλια...
Στο δωματιο ρωτησα το ονομα της και εκεινη μου ειπε χαρακτηριστικα: "Nταρια με λενε αλλα δεν ξερω αν θα με βαφτισουν καπως διαφορετικα εδω.Ειναι η πρωτη μου μερα"...
Ρωσσιδα απο το Εκατερινμπουργκ οπως η ιδια μου ανεφερε...
ΕΛΕΩΣ πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
ΕλεΩς , ξελεΩς μεγαλε εγω την αναφορα την εκανα για να βοηθησω ...Αν κατι δεν σου κανει δεν υπαρχει προβλημα...Την ειρωνεια και το υφακι μονο κοψε γιατι δεν ειμαστε και κολληταρια...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Πάντως η Ντάρια είναι όντως απο Αικατερινούπολη. Κολλάει αυτο που αναφέρεις.
 

Επισκέπτης
ρε φιλε το ελεως πηγαινε στο οτι αλλαξε 2ο μπουρδελο μεσα στη βδομαδα που την εχασα σε πιστευω οτι την γαμησες (ρωτησα τα μαλλια μηπως και ηταν συνωνημια)... αλλα αν γουσταρεις να κανεις μαγκιες πισω απο την ανωνημια του προφιλ σου και να το παιζεις μαγκας και να μην σηκωνεις τιποτα, εγω επειδη δεν γουσταρω αυτα τα ψευτονταιλικια δεν ασχολουμε μαζι σου... και αν εχεις αρχιδια μην το παιζεις αντρας στο φορουμ αλλα πουθενα αλλου.... αλλα εξω απο εδω δεν παιρνει κανεναν απο τους "αντρες του φορουμ" οποτε καντε τσαμπουκαδες εδω (αφου σας παιρνει)....
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε το ελεως πηγαινε στο οτι αλλαξε 2ο μπουρδελο μεσα στη βδομαδα που την εχασα σε πιστευω οτι την γαμησες (ρωτησα τα μαλλια μηπως και ηταν συνωνημια)... αλλα αν γουσταρεις να κανεις μαγκιες πισω απο την ανωνημια του προφιλ σου και να το παιζεις μαγκας και να μην σηκωνεις τιποτα, εγω επειδη δεν γουσταρω αυτα τα ψευτονταιλικια δεν ασχολουμε μαζι σου... και αν εχεις αρχιδια μην το παιζεις αντρας στο φορουμ αλλα πουθενα αλλου.... αλλα εξω απο εδω δεν παιρνει κανεναν απο τους "αντρες του φορουμ" οποτε καντε τσαμπουκαδες εδω (αφου σας παιρνει)....

Αναφορικα με το πρωτο σκελος του μηνυματος σου ειναι εμφανες οτι σε παρεξηγησα και κατοπιν τουτου σου ζητω συγγνωμη...Τωρα για τα υπολοιπα που αναφερεις (το αν εχω αρχιδια η κανω ψευτονταηλικια κτλπ) αντι να σου απαντησω στο αναλογο υφος (δεν το κανω διοτι το ολο θεμα ξεκινα απο παρεξηγηση οποτε θα ηταν κουτο απο μερους μου) θα αναμενω μια παντελονατη συγγνωμη και απο την πλευρα σου,οποτε μετα ουτε γατα ουτε ζημια...
 

Επισκέπτης
Αναφορικα με το πρωτο σκελος του μηνυματος σου ειναι εμφανες οτι σε παρεξηγησα και κατοπιν τουτου σου ζητω συγγνωμη...Τωρα για τα υπολοιπα που αναφερεις (το αν εχω αρχιδια η κανω ψευτονταηλικια κτλπ) αντι να σου απαντησω στο αναλογο υφος (δεν το κανω διοτι το ολο θεμα ξεκινα απο παρεξηγηση οποτε θα ηταν κουτο απο μερους μου) θα αναμενω μια παντελονατη συγγνωμη και απο την πλευρα σου,οποτε μετα ουτε γατα ουτε ζημια...
check your pm
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αν η Νταρια δεν αλλαξει τις υπηρεσιες της προς το ευρυ κοινο  θα σβησει απο τον χαρτη ,ουτε σε μπουρδελο δεν την βλεπω.εχουν εμφανιστει τρελα μωρα στην Φυλης που με 20 ευρω συν 10 χαρτζηλικι  σουν κανουν και τουμπες.τα κοροιδα τελειωσανε.
 

Επισκέπτης
μαγκες ι νταρια τι ωρες δουλευει λιοσιων???
 

Επισκέπτης
αυτο το μπουρδελο δεν εχει στανταρ ωρες και κοπελες μερικες κανουν καμια αρπαχτη εκει και μετα δεν τις ξαναβρισκεις.... γι'αυτο υπομονη να παω την κυριακη μηπως την βρω και να ρωτησω για αυτην τον τσατσο......
 

Επισκέπτης
ΝΤΑΡΙΑ οπως ειδα ξανα αρχισες να μπαινεις στο σαιτ! αφου διαβαζεις τι γραφεται και οτι σε ψαχνω γιατι δεν μου λες που σκατα εισαι και μαλωνω με τον κοσμο.. περιμενω να πεις "μαγαζι" και ωρες που δουλευεις....
 

Επισκέπτης
Καστανακοκκινα μου φανηκαν μετρια σε μηκος...Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το στιλακι με τα γυαλακια...Δεν ειχα ξαναπετυχει γυναικα σε μπουρδελο η σε στουντιο που να φοραει γυαλια...
Στο δωματιο ρωτησα το ονομα της και εκεινη μου ειπε χαρακτηριστικα: "Nταρια με λενε αλλα δεν ξερω αν θα με βαφτισουν καπως διαφορετικα εδω.Ειναι η πρωτη μου μερα"...
Ρωσσιδα απο το Εκατερινμπουργκ οπως η ιδια μου ανεφερε...
ο φιλος ειχε απολυτο δικιο η νταρια αλλαξε ονομα και δουλευει στο σπιτι που ειπε αλλα οι ωρες τις ειναι λιγες και μυστιριες οποτε ή δουλευει και καπου αλλου ή κανει και καμια βιζιτα(τρελενομαι!!!!!!!!!!!!!!!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom