Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η περιφημη  Νταρια απο Πιπινου τωρα εργαζεται στο Λιοσιων 278 .Εχει αλλαξει ονομα και δουλευει ως Βερονικα πια εκει.Μπορειτε να φανταστειτε τους λογους που αλλαξε στουντιο και ονομα?μια επισκεψη θα σας πεισει.νεα πορεια νεα προγραμματα νεα καρριερα?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η περιφημη  Νταρια απο Πιπινου τωρα εργαζεται στο Λιοσιων 278 .Εχει αλλαξει ονομα και δουλευει ως Βερονικα πια εκει.Μπορειτε να φανταστειτε τους λογους που αλλαξε στουντιο και ονομα?μια επισκεψη θα σας πεισει.νεα πορεια νεα προγραμματα νεα καρριερα?
Τα προγράμματα ισχύουν για όλους ή μόνο για τους εκλεκτούς? Επίσης δεν κανεις ένα κόπο να μας τα πεις? Μη λες το μισό και να μας αφήνεις με την αγωνία...
Ζλάτα ? Ντάρια- Βερόνικα ... Λίγο ακόμα και θα ξεπεράσει τον Δημήτρη ή Αλέξη ή Θανάση ή Θάνο , από το «Ρετιρέ», στα πολλαπλά ονόματα
 

Επισκέπτης
φιλε arxidouli και germaon, αυτη η αλλαγη ονοματος της νταριας για εμενα συμβολιζει μια ευρητερη αλλαγη φρουρας στην αθηναικη σκηνη.... ολα τα στουντιο εχουν παρει την κατω βολτα,, πλεων η φυλης εχει τραβηξει ολο το χαρτι... ιδοτι εχει πολλες κοπελες φτηνες και επεισης ικανοποιουν και την καβλα του scouting.... απο την μια θα μου πειτε αυτο ειναι καλο, αλλα βλεπω πως γενικως ο αγοραιος ερωτας περναει μια μεγαλη κριση... με τα "μεγαλα ονοματα" που κυκλοφορουσαν παλια (πχ ντοριν) να εχουν χαθει και στην θεση τους να εχουμε γεμισει μετριες...... λοιπον για την νταρια (βερονικα) εχω να πω πως η "αδιαθεσια" της την προηγουμενη βδομαδα κατα την διαρκεια της βαρδιας της(!!) μου κινησε την περιεργεια.. και σημερα που εμαθα πως για ολη την βδομαδα δεν θα δουλεψει αρχισα να πιστευω πως εκεινη την ημερα κατι εγινε..... τωρα αν καποιος απο το σαιτ ξερει τι εγινε??? ας πει... αλλα που να ξερετε τι εχει γινει οταν στο σαιτ πλεων τσαρκες κανουν 10 ατομα και οι υπολοιποι μπαινετε για να γραφεται ασχετα... βεβαια υπαρχουν και ατομα που βρισκουν διαμαντακια και δεν μιλανε γιατι τα κρατανε για την παρτη τους.... αυτα τα λεμε... οποιος ξερει αν θελει για νταρια ας γραψει....
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σε προσωπικη κουβεντα που ειχα με την Νταρια  καιρο πριν μου ειχε πει πως εβγαλε ελληνικη ταυτοτητα !!!!!!!Οταν εκπληκτος  της ειπα πως αυτο ειναι αδυνατον μου ειπε το εξης.
<<Αν πληρωσεις ολα γινονται μωρο μου!>>και εμεινα μαλακας.απο εκεινη την μερα και επειτα το επιασα το υπονοουμενο και τις ριχνω τα τρελα γαμησια δινοντας το κατι παραπανω!ομως η ταυτοτητα της ειναι πλεον ελληνικη μαγκες ,το ρωσικο μουνακι εγινε ελληνικο.τωρα απο εκει και περα το τι εχει συμβει δεν ειναι θεμα νομικο.επειδη μιλησα μαζι της  εχει να κανει με καποια εσκορτς σε καλους πελατες στην Αιγινα.τωρα εχει αιμα και θα γυρισει σε 3-4 μερες.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φιλε arxidouli και germaon, αυτη η αλλαγη ονοματος της νταριας για εμενα συμβολιζει μια ευρητερη αλλαγη φρουρας στην αθηναικη σκηνη.... ολα τα στουντιο εχουν παρει την κατω βολτα,, πλεων η φυλης εχει τραβηξει ολο το χαρτι... ιδοτι εχει πολλες κοπελες φτηνες και επεισης ικανοποιουν και την καβλα του scouting.... απο την μια θα μου πειτε αυτο ειναι καλο, αλλα βλεπω πως γενικως ο αγοραιος ερωτας περναει μια μεγαλη κριση... με τα "μεγαλα ονοματα" που κυκλοφορουσαν παλια (πχ ντοριν) να εχουν χαθει και στην θεση τους να εχουμε γεμισει μετριες...... λοιπον για την νταρια (βερονικα) εχω να πω πως η "αδιαθεσια" της την προηγουμενη βδομαδα κατα την διαρκεια της βαρδιας της(!!) μου κινησε την περιεργεια.. και σημερα που εμαθα πως για ολη την βδομαδα δεν θα δουλεψει αρχισα να πιστευω πως εκεινη την ημερα κατι εγινε..... τωρα αν καποιος απο το σαιτ ξερει τι εγινε??? ας πει... αλλα που να ξερετε τι εχει γινει οταν στο σαιτ πλεων τσαρκες κανουν 10 ατομα και οι υπολοιποι μπαινετε για να γραφεται ασχετα... βεβαια υπαρχουν και ατομα που βρισκουν διαμαντακια και δεν μιλανε γιατι τα κρατανε για την παρτη τους.... αυτα τα λεμε... οποιος ξερει αν θελει για νταρια ας γραψει....
Συμφωνω με τον achro πως οι ρεπορτερ του σαιτ εχουμε μεινει πια καμμια 10 αρια και αποτελουμε ειδος προς εξαφανιση.οι περισσοτεροι γραφουν απλα γενικα και περι σεξ.χανεται η ιδεα του σαιτ νομιζω.θελουμε περισσοτερο <<ρεπορταζ>> απο τα στουντιο και μπουρδελα ρε παιδια!κινητοποιηθειτε!
 

Επισκέπτης
Σε προσωπικη κουβεντα που ειχα με την Νταρια  καιρο πριν μου ειχε πει πως εβγαλε ελληνικη ταυτοτητα !!!!!!!Οταν εκπληκτος  της ειπα πως αυτο ειναι αδυνατον μου ειπε το εξης.
<<Αν πληρωσεις ολα γινονται μωρο μου!>>και εμεινα μαλακας.
δηλαδη πλεων ειναι κοινωτικη????? δεν πιανει θεση ξενου στα στουντιο??? αλλα αυτα εκανε και ο ρεκομπα με τα πλαστα διαβατηρια και τον τσακωσανε... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σε προσωπικη κουβεντα που ειχα με την Νταρια  καιρο πριν μου ειχε πει πως εβγαλε ελληνικη ταυτοτητα !!!!!!!Οταν εκπληκτος  της ειπα πως αυτο ειναι αδυνατον μου ειπε το εξης.
<<Αν πληρωσεις ολα γινονται μωρο μου!>>και εμεινα μαλακας.
Έλα ντε... Γίνονται αυτά στο Ελληνικό κράτος ? Διεφθαρμένοι κρατικοί φορείς? Κυκλώματα στην Αστυνομία? Φαντάζομαι και το αφεντικό της παίζει να είναι κάνας Στρατηγός της Αστυνομίας...
Εμένα μια μέρα μου είχε πει ότι έφυγε από Λέλας καραγιάννη γιατί την "έθαβαν" η κα Σούλα η τσατσά, και η Γιούλη . Και ακολούθησε ο εξής ΑΛΗΘΙΝΟΤΑΤΟΣ διάλογος.
Εγω:" Και τί κάνεις που σε βρίζουν?"
Ντάρια:" Τις έχω γραμμένες στα αρχίδια μου."
Εγώ:" Έχεις αρχίδια?", και τότε πιάνει τα βυζιά της τα κουνάει και μου λέει...
Ντάρια:"Μεγαλύτερα από τα δικά σου. Χαχαχαχαχα"
Ατσα της η Ντάρια....  :sunglasses:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Mα τι λέτε βρε παιδιά...Γίνονται αυτά τα πράγματα σήμερα?

Θα κουνήσω το κεφάλι μου με απορία όπως κάνουν τα τσουσέκια στις εκπομπές Ευαγγελάτου-Τριανταφυλλόπουλου.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Mα τι λέτε βρε παιδιά...Γίνονται αυτά τα πράγματα σήμερα?

Θα κουνήσω το κεφάλι μου με απορία όπως κάνουν τα τσουσέκια στις εκπομπές Ευαγγελάτου-Τριανταφυλλόπουλου.
ʼσε το άλλο...της δώσαν την καινούρια Ελληνική ταυτότητα χωρίς το θρήσκευμα...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αυτό πού το πας?  :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Πω πω κύριε Μάκη...αποκλείεται.....τι να πω, έχω μείνει άφωνος......Πάντως δεν το πιστεύω.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πω πω κύριε Μάκη...αποκλείεται.....τι να πω, έχω μείνει άφωνος......Πάντως δεν το πιστεύω.
Όποιος έχει στοιχεία να τα πάει στον εισαγγελέα για να φτάσει το μαχαίρι στο κόκκαλο...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
-Εγώ έχω πληροφορίες πως υπάρχουν στοιχεία...
-Σας παρακαλώ, να μιλάτε σαν μαλάκες που είστε ένας ένας....
-Τον λόγο τώρα έχει η δικαιοσύνη....Αυτές είναι απίστευτες καταστάσεις.
-Εγώ Μάκη δεν γνώριζα τίποτα.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Mα τι λέτε βρε παιδιά...Γίνονται αυτά τα πράγματα σήμερα?

Θα κουνήσω το κεφάλι μου με απορία όπως κάνουν τα τσουσέκια στις εκπομπές Ευαγγελάτου-Τριανταφυλλόπουλου.
Προφανως η ταυτοτητα θα ειναι πλαστη και δεν εχει γινει η ελληνοποιηση της.Αν και γαμιεται απο τα 13 στην Ελλαδα(στην Κρητη ειχε ξεκινησει).Εδω βεβαια ελληνοποιηθηκε ο Μπαγεβιτς στην Νταρια θα κολλησουμε!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Αποκλείεται....Μην τρελλαθούμε τώρα..........
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
στις μικροτερες ηλικιες κυριαρχει η βιζιτα.φυσικα και δεν γινεται στα 13-14 να δουλεψει σε μπουρδελο.Αν την παρεις καμμια μερα δεν αποκλειεται να σου τα πει.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Αν αληθεύει ότι εκδίδεται από τα 13 δε θα ξαναπάω.Είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι οι πουτάνες το κάνουν από επιλογή τους αλλά ένα 13-14 χρονών κοριτσάκι αποκλείεται να το επέλεξε από μόνο της  :-.Σε αυτήν την περίπτωση μιλάμε για trafficking. Και για παιδεραστία εκ μέρους του πελάτη.Το 13χρονο είναι μόνο για να της δίνει κανά φιλάκι στα πεταχτά ο 14χρονος.

Και μια και γίναμε κατίνες και πιάσαμε τα κουτσομπολιά  :grin: να πω και αυτό.Η κυρία-Σούλα μια φορά που είχα πάει την είχε προσφωνήσει "μικρό μου" ! Αυτή η τρυφερή προσφώνιση με είχε σχεδόν συγκινήσει και με είχε κάνει να προβληματιστώ για τη σχέση που πιθανόν αναπτύσσεται ανάμεσα στην τσατσά και την πουτάνα.Έτσι μου κάνει εντύπωση αν η Κυρία-Σούλα  έθαβε όντως την Ντάρια.Υπάρχουν διαφορετικές όψεις της αλήθειας...ʼμα ρωτούσαμε τη κυρα-Σούλα ή τη Γιούλη άλλα θα μας έλεγαν , ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να παίχτηκε...
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ασε φιλε μεγαλη ιστορια.δεν θα μαθεις ποτε την αληθεια.καλυτερα να μηντην μαθεις .τα σβησμενα τσιγαρα ακομα φαινονται στο σωμα της .και ποσα αλλα.........για αυτο αυτο το κοριτσι με τραβηξε απο την αρχη.την εχω πονεσει.
 

Επισκέπτης
ετσι και αλλιως καμια κοπελα δεν εχει ονειρο να γαμιεται σε καποιο μπουρδελο... οποτε λυση δεν ειναι να μην ξαναπαμε αλλα το καλυτερο ειναι σε οποια κοπελα και να παμε να φερομαστε ανθρωπινα.... να ειμαστε καθαροι να μιλαμε ευγενικα και να προσπαθουμε να γινουμε συμπαθεις γιατι και η κοπελα νιωθει καλυτερα οταν πηδιεται με καποιον που την θεωρει ισαξια του αλλα και για εμας γιατι μας κανουνε το χατιρια..... μην ξεχναμε οτι το να εισαι πουτανα ειναι τη δυσκολοτερη δουλεια, ασχετως το ποσα λεφτα βγαζεις....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
.Η κυρία-Σούλα μια φορά που είχα πάει την είχε προσφωνήσει "μικρό μου" ! Αυτή η τρυφερή προσφώνιση με είχε σχεδόν συγκινήσει και με είχε κάνει να προβληματιστώ για τη σχέση που πιθανόν αναπτύσσεται ανάμεσα στην τσατσά και την πουτάνα.Έτσι μου κάνει εντύπωση αν η Κυρία-Σούλα  έθαβε όντως την Ντάρια.
H Ντάρια μου το είπε για την κα.Σούλα. Την έθαβε όταν δεν δούλευε και δούλευε κάποια άλλη. Όταν οι πελάτες ζητούσαν την Ντάρια, η κα.Σούλα απαντούσε, "Δεν είναι καλή η Ντάρια."
Έτσι μου είπε η Ντάρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom