Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Πιπινου 118!Απογευμα πηγα παλι στο ζουζουνακι μου.τελικα δεν ξερω ρε παιδια αν αυτο το κοριτσι ειναι ερωτευμενο μαζι μου η αν συμπεριφερεται σε ολους το ιδιο.ισως να επηρεαζει βεβαια και το γεγονος οτι τα σκαω και λιγο παραπανω.Απιστευτο girlfriend attitude!με τα απιστευτα γελακια της τα υπεροχα πρασινα ματια της και ισως απο τα μοναδικα υπεροχα στητα φυσικα στηθη  στη αγορα.αφου με φιλησε με τον μοναδικο δικο της τροπο μολις μπηκε την αφησα να με γδυσει η ιδια αφου αποτελει απο τα φετιχ μου και το θεωρω ως ενα απο τα πιο καβλωτικα πραγματα στην διαδικασια του σεξ(με τρελαινει οταν μου τραβα το σλιπακι με δοντια ..)στην συνεχεια φιλια και γλυψιμο σε ολο το σωμα με ιδιαιτερη εμφαση στα αρχιδια(ειμαι παντα ξυρισμενος στο σημειο αυτο ).πιπα απιθανη  deep throat στριφογυριστη γλυψιμο κορμου πεους και μετα αργο κατεβασμα χαμηλα σχεδον μεχρι δαχτυλα ποδιου.69 που με τρελαινει και μονο με Νταρια κανω(ειναι η μονη που δεν ειναι τιγκα στο λιπαντικο) και στο 69 επισης λιγο δαχτυλακι στον σφικτο της λωκο για να προετοιμασω λιγο το εδαφος αφου απο πριν ειχε συμφωνηθει οτι θα της τον παρω!απιστευτο παθιασμενο γαμησι με τρομερη ενταση αφου αναγκαστηκε να βγαλει και τα γυαλακια της που τοσο γουσταρω.Ακαπωτη πιπα παντα τωρα πια και μετα σκουφακι στο πηδημα απαραιτητο.Ολες τις στασεις !την σηκωσα ενω τον ειχα μεσα της και την πηρα και στον καναπε του δωματιου!το κοριτσι ειχε αφεθει πληρως.η αποθεωση ηταν βεβαια στην στιγμη του πρωκτικου οπου της τον πηρα στην ιεραποστολικη σταση!πρεπει να αναφερω οτι παντα φερνω την Bepanthol cream μαζι μου οταν παιρνω τον λωκο της για λιπαντικο γιατι η ιδια μου το εχει προτεινει.δεν υπαρχει πιο καβλωτικο να την παιρνω ετσι και να παιζω και με το πληθωρικο μουνακι της με τα παχια εξωτερικα της μουνοχειλα.την εχυσα μετα απο 25 λεπτα απολαυστικου σεξ στο στηθος αφου αυτη την φορα δεν με αφησε στο στομα γιατι την πειραξε οπως μου ειπε η ιδια που το χυσιμο στο στομα το αποκαλυψα στο  site .(την εχουν τρελανει ολοι οι πελατες ζητωντας το αλλα εκεινη δεν θελει να το κανει)γιναμε και οι δυο μουσκεμα στον ιδρωτα απο τον παθιασμενο σεξ.καθισε 2 λεπτα μαζι μου στο κρεββατι τα ειπαμε λιγακι και υστερα με ενα φιλι και αφου μου χαιδεψε τα μαλλια εφυγε γιατι ο κοσμος στο σαλονι πρεπει να αγγιζε τα 10 ατομα.Για ολα αυτα συναδελφοι 300 ευρω+30 χαρτζηλικι στην τσατσα.εχω τρελαθει !εχω τρελαθει !γιατι μονο αυτη η γυναικα πηδιεται ετσι?Συναδελφοι αν εχετε αναλογες εμπειριες με αυτο το κοριτσι καταθεστε τις!δεν νομιζω ρε παιδια να ειμαι ο μονος!ουτε ειμαι και κανενας τρελος η μαλακας να γραφω φιδια και να παρασυρω κοσμο. με σεβασμο σε ολους εσας που με τιμησατε με την αναγνωση σας.
Πολλα εδωσες φιλε μου!300 ευρω να δεινεις το θεωρω κοροιδια αλλα περι ορεξεως...........σπανακοπιτα!
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
τουλάχιστον την επόμενη φορά πριν πάρεις την Νταρία ,προσπάθησε να κρατηθείς λίγο περισσότερο μπας και τα 25 λεπτά γίνουν 50 , να βγείς πιο κερδισμένος.

330 euro/25 minutes= 13.2 euro/minute

Σύνελθε arxidouli μου φαίνεται οτι η κοπέλα εκμεταλλεύεται τα συναισθήματά σου.Με τόσα λεφτά θα βρεις πολλά κορίτσια των CTs να σε εκτιμήσουν καλύτερα.Φαντάζομαι πολλά κορίτσια που δουλεύουν σκληρά σε αυτό το χώρο ψάχνουν πως και πως να βρούν τον μικρό τους πρίγκηπα, τον αληθινό έρωτα.Μην το βάλεις κάτω , oυδεις αναντικατάστατος!
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως μας δουλεύει ο Arxidoulis? Τη συγκεκριμένη γκόμενα την πήδηξα την τετάρτη το απόγευμα και μου προσέφερε σχεδόν τα ίδια πράγματα εκτός από κουλούρι το οποίο θα μπορούσα να πάρω το πολύ με 30 γιούρια και αν επέμεινα πολύ ίσως και τζάμπα. (έχω πάρει τζάμπα κουλούρι στο συγκεκριμένο στούντιο σε άλλη πουτάνα)

Πάντως αν δεν μας δουλεύει με 330 πήδαγε σε πέντε στούντιο έστω και για την ποικιλία.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πάντως Arxidoulis εμένα η Ντάρια μου έκανε κάτι που δεν έκανε σε σένα. Μου αποκάλυψε το αληθινό της όνομα. Τη ρωτάω, "Το Ντάρια από πού βγαίνει?"
"Είναι υποκοριστικό " ,μου λέει
"Υποκοριστικό ποιού?", τη ξαναρωτάω
"Υποκοριστικό του ΣτονκωλομουβαζωκοΝΤΑΡΙΑ" , μου απαντάει  :dancing: :dancing:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λιγη σεμνοτητα δεν βλαπτει.εδω ειμαστε ολοι συναγωνιστες.δεν κοντραριζομαστε .απλα παραθετουμε τις εμπειριες μας.ευχομαι σε ολους να γαματε παντα καλα.
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λιγη σεμνοτητα δεν βλαπτει.εδω ειμαστε ολοι συναγωνιστες.δεν κοντραριζομαστε .απλα παραθετουμε τις εμπειριες μας.ευχομαι σε ολους να γαματε παντα καλα.
Εκτός από την παράθεση πληροφοριών και εμπειριών δεν νομίζω ότι θα πείραζε να προλάβουμε κάποιον στην κατηφόρα
 

Επισκέπτης
ρε παιδια δεν καταλαβαινω γιατι κανετε επιθεση σε εναν φιλο που γουσταρει... ακουσα εναν να λεει οτι η νταρια του τα εκανε ολα εκτος λοκω τι λες ρε φιλε???... αφου ειναι γνωστο οτι για τα εξτρα θελει 300 εδω και 1 χρονο... δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι ο φιλος γουσταρει να δινει 330 να παιρνει αυτο το μωρο.. δειτε το σαν βιτσιο ελεος αφου του σηκωνεται μονο με αυτο το μωρο εσας τι σας νοιαζει.. αλλα καλος μαλακας ειναι και αυτος που καθεται και σας τα γραφει ενω ξερει οτι θα τον δουλευεται οπως του εγραψα και σε pm... αυτη του η κινηση ειναι καλη και για αυτον γιατι την βρισκει τρελα!!! αλλα και για την κοπελα γιατι τα κονομαει αλλα και γιατι της δειχνει οτι μετραει πολυ οποτε παλι την ανεβαζει.. για την ιστορια παντος το μωρο αυτο ειναι τοπ γιατι αφ'ενως ειναι πολυ ομορφο πιπινακι αλλα και η συμμετοχη της ειναι κατι παραπανω απο καλη!!! επισης επειδη ειναι μικρη σε ηλικια δειχνει υπερβαλοντα ζηλο για τις υπηρεσιες της και για να καβλωσει τον πελατη και στο μυαλο με τα γελακια και τα σχολιακια της... τουλαχιστον εμενα με καβλωνει περισσοτερο οταν μιλαμε μολις μπει παρα τα χαδια που κανει και η πιπα γιατι με την καβλιαρικη κουβεντα που κανει σου δινει την εντυπωση οτι ειναι η γκομενα σου που γουσταρει να σε δει να τρελενεσε απο την καβλα.... τελος εγω παω πολυ τον arxidoulis γιατι πληρωνει για να γουσταρει και ζει αυτο που κανει και το γραφει για να μοιραστει μαζι μας την χαρα του.. ασχετο το ποσο υπερβολικα φενονται τα 330 για μερικους απο εμας οφειλουμε τουλαχιστον να μην του την σπαμε και να τον αφησουμε να κανει οτι γουσταρει με τα λεφτα του (απο εμας τα εκλεψε αλλωστε???) arxidoulis κανε οτι σου αρεσει και μην ακους κανεναν αμα γουσταρεις κανε οτι γουσταρεις.................
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή achro1416 σκοπός μας δεν είναι να κοροϊδέψουμε κάποιον για τις επιλογές του ούτε να τον αποτρέψουμε να γράψει τις απόψεις και τις εμπειρίες του. Ο σκοπός του site είναι να αλληλοενημερωθούμε για το που αξίζει να δώσουμε τα λεφτά μας και που όχι. Και αν καμμιά φορά κρίνουμε αρνητικά τις ενέργειες κάποιου το κάνουμε σύμφωνα με τα δικά μας δεδομένα με σκοπό το συμφέρον του. Πιστεύω ότι οι περισότεροι εδώ μέσα είμαστε ανθρωποι του μεροκάματου και οτιδήποτε κερδίσουμε λίγο ή πολύ είναι καλό.
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
πιπινου 118 πηγα 2 φορες, μια 23:56  και μια αργοτερα 00:04...
το αποτελεσμα?
κανεις!!!
γιατι ρε σεις τι ωρα κλεινει?
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
πιπινου 118 πηγα 2 φορες, μια 23:56  και μια αργοτερα 00:04...
το αποτελεσμα?
κανεις!!!
γιατι ρε σεις τι ωρα κλεινει?
ανάλογα την ζήτηση, πριν κάποιο καιρό κατέβαινα την πιπινου με τα πόδια γύρω στις 11:30 έτοιμος για κατάθεση και την βλέπω να βγαίνει από το σουβλατζίδικο που είναι απέναντι από την εκκλησιά. Είχε πεινάσει το κακόμοιρο από τα πολλά γαμήσια. Τελικά αντί για την νταρια πήρα δυο πίτες και ησύχασα

By the way, αν την πετύχεις στο δρόμο δεν σου πάει το μυαλό ότι είναι πουτάνα. Τζινάκι, μπλουζίτσα,δερμάτινο, μαλλί πιασμένο πίσω και το κλασικό της γυαλάκι, σαν φοιτητριούλα είναι
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Συναγωνιστή achro1416 σκοπός μας δεν είναι να κοροϊδέψουμε κάποιον για τις επιλογές του ούτε να τον αποτρέψουμε να γράψει τις απόψεις και τις εμπειρίες του. Ο σκοπός του site είναι να αλληλοενημερωθούμε για το που αξίζει να δώσουμε τα λεφτά μας και που όχι. Και αν καμμιά φορά κρίνουμε αρνητικά τις ενέργειες κάποιου το κάνουμε σύμφωνα με τα δικά μας δεδομένα με σκοπό το συμφέρον του. Πιστεύω ότι οι περισότεροι εδώ μέσα είμαστε ανθρωποι του μεροκάματου και οτιδήποτε κερδίσουμε λίγο ή πολύ είναι καλό.

Πάντως αν ο φίλος τη βρίσκει με αυτή τη γκόμενα, δε βλέπω που είναι το κακό!
Τουλάχιστον ξέρει τι να περιμένει, και δεν έχει εκπλήξεις....
Καβλώνει , τη βρίσκει, και η γκόμενα του κάνει ότι αυτός γουστάρει, γιατί πλέον ειναι πελάτης VIP....συν που απο ότι ακούω η Ντάρια πρέπει να είναι και ωραίο μωρό....
Πόσους συναγωνιστές δεν έχετε διαβάσει που τα σκάνε ΣΥΝΕΧΩΣ σε ακριβά ct , (τα οποία δεν γνωρίζουν) και στη συνέχεια σε πολλές περιπτώσεις (δεν λέω σε όλες αλλά σε πολλές) αποδικνύεται ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ;;
Εν τω μεταξύ όμως έχουν χάσει καμιά 300αριά ?.....
Και αυτό δε θα συμβεί μια φορά μόνο έτσι;;;;;
ʼρα ο άνθρωπος, απο τη στιγμή που η γκόμενα είναι και όμορφη και ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, καλά κάνει για μένα και πληρώνει, και να συνεχίσει να το κάνει ,για όσο το ευχαριστιέται μαζί της.
Ίσως μόνο δεν θα έπρεπε να το δηλώνει δημόσια (εννοώ το ποσό), για να μην αρχίσει κι αυτή να έχει παράλογες απαιτήσεις.
θα μπορούσε απλά να γράψει ότι την καλοπληρώνει, και έχει τις παροχές και τη συμπεριφορά που του αρέσουν.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάντως Arxidoulis εμένα η Ντάρια μου έκανε κάτι που δεν έκανε σε σένα. Μου αποκάλυψε το αληθινό της όνομα. Τη ρωτάω, "Το Ντάρια από πού βγαίνει?"
"Είναι υποκοριστικό " ,μου λέει
"Υποκοριστικό ποιού?", τη ξαναρωτάω
"Υποκοριστικό του ΣτονκωλομουβαζωκοΝΤΑΡΙΑ" , μου απαντάει  :dancing: :dancing:

πως λεμε "σκουληκομυρμηγκοτρυπα"......παντως θα μπορουσαν να την λενε και "Στονκωλομουβαζωκονταριαπουτααποθηκευωσεπαταρια"......οεο!
 

Επισκέπτης
Πάντως αν ο φίλος τη βρίσκει με αυτή τη γκόμενα, δε βλέπω που είναι το κακό!
Τουλάχιστον ξέρει τι να περιμένει, και δεν έχει εκπλήξεις....
Καβλώνει , τη βρίσκει, και η γκόμενα του κάνει ότι αυτός γουστάρει, γιατί πλέον ειναι πελάτης VIP....συν που απο ότι ακούω η Ντάρια πρέπει να είναι και ωραίο μωρό....
Πόσους συναγωνιστές δεν έχετε διαβάσει που τα σκάνε ΣΥΝΕΧΩΣ σε ακριβά ct , (τα οποία δεν γνωρίζουν) και στη συνέχεια σε πολλές περιπτώσεις (δεν λέω σε όλες αλλά σε πολλές) αποδικνύεται ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ;;
Εν τω μεταξύ όμως έχουν χάσει καμιά 300αριά ?.....
Και αυτό δε θα συμβεί μια φορά μόνο έτσι;;;;;
ʼρα ο άνθρωπος, απο τη στιγμή που η γκόμενα είναι και όμορφη και ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, καλά κάνει για μένα και πληρώνει, και να συνεχίσει να το κάνει ,για όσο το ευχαριστιέται μαζί της.
Ίσως μόνο δεν θα έπρεπε να το δηλώνει δημόσια (εννοώ το ποσό), για να μην αρχίσει κι αυτή να έχει παράλογες απαιτήσεις.
θα μπορούσε απλά να γράψει ότι την καλοπληρώνει, και έχει τις παροχές και τη συμπεριφορά που του αρέσουν.
φιλε το κακο ειναι πως μερικοι βρισκουν ευκαιρια και αυξανουν τα ποστ τους δουλευοντας τον αρχιδουλη.... με αποτελεσμα ο αρχιδουλης σταματησε να μπαινει στο σατ... στον πουτσο μου για αυτον αλλα δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να διωχνουμε κανεναν απο το σαιτ οσο και αν διαφωνουμε μαζι του.... αλλα ετσι ειναι βλεπω κατι τιπους εδω που κανουν μονολεκτικα ποστ ή αυτο που θελουν να πουν το λενε αντι σε ενα αλλα σε 3-4 ποστ ή ψαχνουν ευκαιρια οπως εδω να λενε μαλακιες μονο και μονο για τα γαμημενα ποστ......
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Δεν πιστεύω ότι θα σταμάτησε να μπαίνει για κάτι τέτοιο....
Ίσως κάποιοι να διαφώνησαν μαζί του, αλλά οκ, κι αυτό μεσα στο πρόγραμμα είναι.
Δεν νομίζω να ήταν κανείς κακοπροέραιτος.
Όπως καποιοι διαφώνησαν, έτσι και κάποιοι άλλοι συμφώνησαν μαζί του.
θεμιτό το βλέπω, αν τώρα πειράχτηκε και δεν μπαίνει (όπως γράφει ο achron), τότε έχει λάθος.
 

Επισκέπτης
υποθεσεις κανω.. μην μπει ο αρχιδουλης το απογευμα και μου λετε μαλακιες... αλλα δεν ειναι τυχαιο οτι απο εκεινη την μερα δεν ξαναμπηκε... εμενα δεν με ενδιαφερει αυτο εγω βλεπω πως μερικοι ψαχνουν ευκαιρια να κανει καποιος μαλακια για να του την πουν και αυτο δεν μου αρεσει.....
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αν και φανερα πικραμενος απο την κακη συμπεριφορα καποιων συναγωνιστων επιστρεφω με περισσοτερα νεα απο Νταρια στις επομενες μερες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν και φανερα πικραμενος απο την κακη συμπεριφορα καποιων συναγωνιστων επιστρεφω με περισσοτερα νεα απο Νταρια στις επομενες μερες.

..μη μασας ρε παληκαρι, κι αυτα στο προγραμμα ειναι, που ειπε κι ο συναδελφος πιο πανω....
 

Επισκέπτης
παιδες απο οτι μου ειπε φιλος που πηγε την τριτη στο πιπινου 118,, η νταρια δεν δουλευε εκει μηπως αλλαξε παλι στουντιο (πχ πηγε στο νεο λελας)??????
 

ey_papam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδες απο οτι μου ειπε φιλος που πηγε την τριτη στο πιπινου 118,, η νταρια δεν δουλευε εκει μηπως αλλαξε παλι στουντιο (πχ πηγε στο νεο λελας)??????

Η Ντάρια εθεάθη σήμερα στη Βουλιαγμένης 68
 

Επισκέπτης
σιγουρα ηταν η ιδια νταρια??? γιατι μου φενεται λιγο περιεργο να δουλευει εκει.. καθως αυτα δεν εχουν ξανααλλαξει κοπελες.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom