Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η νταρια μου εχει εξαψει την περιεργεια.... η τσατσα στο 278 μου ειπε πως λογικα σταματησε απο εκει!!!! δηλαδη δουλεψε εκει 2 μερες???? αρα κατι αλλο κανει, καμια βυζιτα????? παντως το θεμα με την νταρια δεν ειναι οτι με τρελενει προτιμω ντενιζ.. αλλα μου εχει κολλησει να την βρω δεν ειναι δυνατον τα στουντιο-λαγονικα του σαιτ να μην μπορουμε να βρουμε ενα ρωσακι αναμεσα σε 15 στουντιο (ελεως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

Επισκέπτης
αν προσεξετε σε ολες τις κοπελες γραφει το θεμα π.χ. "κατερινα κολωνου" "ντενιζα-φυλης 109" και στην νταρια "που ειναι η νταρια?" ειναι συμβολικο μια ζωη την ψαχνουν την κοπελα αυτη
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Γιορτάζουν οι Ντάριες σήμερα? ʼντε , Χρόνια Πολλά Ντάρια καλή μου... Ξέρουμε ότι μπαίνεις στο σάιτ. Να ξέραμε πού δουλεύεις να στα πούμε κι από κοντά, θα ήταν πιό ωραία...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Γύρισε η Νταρια. Χθες την πηρα στη Φραντζη. Σουπερ κοπελα.... Το κακο ειναι οτι εχει κανει το μαλλι της ραστα!!!! Κατα τα αλλα. θα δουλευει Παρασκευες και Κυριακες απογευμα στη Βουλιαμενης 63(δε θυμαμαι ακριβως το νουμερο  :headbang:) . Αυτο ειναι το σιγουρο προγραμμα της. Στα αλλα σπιτια εχει κυλιομενο ωραριο...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Γύρισε η Νταρια. Χθες την πηρα στη Φραντζη. Σουπερ κοπελα.... Το κακο ειναι οτι εχει κανει το μαλλι της ραστα!!!! Κατα τα αλλα. θα δουλευει Παρασκευες και Κυριακες απογευμα στη Βουλιαμενης 63(δε θυμαμαι ακριβως το νουμερο  :headbang:) . Αυτο ειναι το σιγουρο προγραμμα της. Στα αλλα σπιτια εχει κυλιομενο ωραριο...

Μεγάλη καύλα η πίπα με το γυαλί, σαν έκφυλη γραμματέας...πολύ μου άρεσε κι εμένα η χθεσινή κατάθεση σε Ντάρια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γύρισε η Νταρια. Χθες την πηρα στη Φραντζη. Σουπερ κοπελα.... Το κακο ειναι οτι εχει κανει το μαλλι της ραστα!!!! Κατα τα αλλα. θα δουλευει Παρασκευες και Κυριακες απογευμα στη Βουλιαμενης 63(δε θυμαμαι ακριβως το νουμερο  :headbang:) . Αυτο ειναι το σιγουρο προγραμμα της. Στα αλλα σπιτια εχει κυλιομενο ωραριο...

το στουντιο ειναι στην βουλιαγμενης 68(ο θεος  να το κανει στουντιο αυτο το μπουρδελο) αλλα το περιβαλλον της φραντζη ειναι πολυ καλυτερο και μια και ειναι στην ιδια περιοχη θα προτιμησω προσωπικα την φραντζη 47!εχει και κανα φως μεσα!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Tης έγραψα και τραγούδι. Το αρχικό  concept είναι από την κερκιδα του ʼρη
"Ντάρια θυμήσου εδω και χρόνια
μεσα στα στούντιο και στα σαλόνια
Αριστομένους και Καραγιάννη
και η ψωλή μας βρηκε το ταβανι
και στη Λιοσίων ξανα μαζι σου
όλοι εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου
να σε γ@@@με ,να σε π@@@με
κι ολες οι αλλες  μύγες να βαράνε"

Τί βγάζω ο άτιμος   :sunglasses: :sunglasses:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πολλους χαιρετισμους απο τη νταρια χθες βραδυ στη φρατζη για τους κ.κ. germaon και arxidouli..  :grin: :grin: :dancing: :dancing:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Δεν το κατάλαβα ... Μας θυμάται? Δεν της έχω πει το username μου...
 

Επισκέπτης
εχει δει μεσα απο το σαιτ το ενδιαφερον σου... ειπε χαιρετισματα σε εναν θαυμαστη!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μαγκες ειναι ωραιο μουνετο-κανει καλο σεξ ή οχι?αποψε δουλευει φραντζη 47-δεν την εχω ξαναπαρει-η γραμματεας του στουντιο στο τηλεφωνο ειπε οτι φοραρει γυαλια-ειναι πιτσιρικι?
 

Επισκέπτης
αχ!!!! ρε φιλε διαβασε το υπολοιπο threat και θα δεις!!!! ειναι 21 φαινεται 17 ωραιο γεματο κορμακι μαλια κοκκινα (ραστα πια δυστυχως!!) και βλεμα που σκοτωνει βεβαια ας μιλησουν ατομα που την εχουν παρει πολλες φορες γιατι εγω την εχω παρει μονο 2 φορες!!! παντως ειναι πολυ γλυκο και σεξυ μωρακι αξιζει σιγουρα για την συλλογη, αν δεν κολλας ευκολα με πουτανες.....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ειμαι ηδη κολλημενος αριστερα-δεξια-πανω-κατω και πλαγιως με πουτανες αλλα αν μου λες τετοια βλεπω να χωνω 40-50? αποψε man...thanx για την πληροφορια
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
το μωρο ειναι μουνακι τρελο και επαγγελματιας!αν δωσεις και κατι παραπανω το κανεις οτι θελεις!μικρο και θαυματουργο!για οσους δεν εχουν δοκιμασει το σφικτο της κωλαρακι το προτεινω τρελα!δινετε κατι παραπανω αλλα αξιζει!εγω τρελαινομαι προσωπικα να της πιπιλαω την κλειτοριδα ενω μου τον εχει στο στομα (69) !και φυσικα με 300 ευρω εξτρα ακαποτα ολα + κωλαρακι!
με αυτα τα φραγκα ρε μαγκες παραγγελνετε βιζιτουλα ενα μουνετο σπιτι σας-βαζετε μουσικαρεσ στο φουλ-κανετε τα σχεδια σας με φωτισμους-πιοματα δεν ξερω και γω με τι κερατα γουσταρει και την ακουει ο καθενας σας-και πηδατε για κανα 2ωρο με 3-4 χυσιες κανα Ρωσακι-Ρουμανακι-Τσεχακι-αυτα για να μην παραπονιομαστε μετα για το κυμα ακριβειας
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
επισης την χυνετε σε μαπα και καπου στα 300? μετα ερχεται το πακετο-αλλο 2ωρο βασιλιας και αλλο 20 λεπτα-
 

Επισκέπτης
επισης την χυνετε σε μαπα και καπου στα 300? μετα ερχεται το πακετο-αλλο 2ωρο βασιλιας και αλλο 20 λεπτα-
φιλε ειναι αναλογα αμα εισαι στην κατηγορια που αρρωσταινουν με πιπινακια και αρρωστησεις με μια συγκεκριμενη μπορει να δινει 300 μονο για φραπε!!!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αρρωσταινω αλλα 300αρα για φραπε δε θα εδινα ποτε μου-υποστηριζω το τελος της λογικης-ειμαι πολυ extreme αλλα 300αρα φιλε μου θα εχωνα σε call girl πιτσιρικι(εχει και μικρα-ειχα πετυχει ενα 19χρονο μια φορα απο τηλ.δεν το πηρα γιατι ηταν ξημερωματα και νυσταζα).εκει να τα χωσεις και να του αλλαξεις λαδια-τακακια τα παντα σε 2ωρο σερβις,οχι σε γρηγορο-ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΗΔΟΝΗ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΚΣΤΑΤΙΚΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΟΡΓΙΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom