Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η νταρια θα δουλευει αυτην την βδομαδα στην φρατζη τις εξης μερες!!ΤΕΤΑΡΤΗ-πρωι!!ΣΑΒΒΑΤΟ-βραδυ!!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Σήμερα Σάββατο κατά τις 5 το απόγευμα πέρασα από Φραντζή 47 και πέτυχα την Ντάρια....!! Φυσικά και την  πήρα με το πρόγραμμα των 60? και ήταν η παλιά καλή Ντάρια. Είχα να την πάρω από τότε που ήταν στην Λέλας. Η μόνη διαφορά τα ράστα μαλλιά τα οποία δεν είναι και τό άσχημα.
Λοιπόν παίδες θα είναι σήμερα στην Φραντζή από 12 μέχρι 5 το πρωί και μετά θα πάει διακοπές 3 βδομάδες. Όσοι πιστοί προσέλθετε.
 

Επισκέπτης
αρρωστησε με τωρα!!!!!!! δηλαδη σημερα η νταρια θα ειναι και μετα τις 12?????? δηλαδη θα δουλεψει 2 βαρδιες??? αν ναι, τοτε θα εχουμε συναντηση κορυφης το βραδυ!!!! παροτι μου φαινεται πιο ψυχρη στο σαλονι απ'οτι πιο παλια....
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Στο σαλόνι ήμουν μόνος και δεν περίμενα. Μέσα ήταν μιά χαρά. Μετά όμως θα κάνουμε τουλάχιστον 3 βδομάδες για να την ξαναδούμε...
 

Επισκέπτης
Στο σαλόνι ήμουν μόνος και δεν περίμενα. Μέσα ήταν μιά χαρά. Μετά όμως θα κάνουμε τουλάχιστον 3 βδομάδες για να την ξαναδούμε...
δεν πειραζει μετα γυρναει η "θρυλικη" ντενις και θα γινει πανικος..... θα σκασω 1η μερα 120 ευρω να κανω 6 συνεχομενες καταθεσεις!!!!!!!! την ρωτησες που παει???? και δεν απαντησες θα κανει 2 βαρδιες δηλαδη θα δουλεψει και μεταμεσονυχτια (11-5)???????
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Είπε ότι θα πάει κρουαζιέρα στο Αιγαίο και μετα στην Κύπρο.
Δούλευε χτες μέχρι τις 5 το απόγευμα και μετά από 12 το βράδυ μέχρι τις 5 το πρωί.
Μετά είπε ότι φεύγει.
Α... είπε ότι θα γυρίσει ξανθιά.............

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ας ελπίσουμε να γυρίσει όχι μόνο ξανθιά , αλλά και μαυρισμένη. Να ανέβει το όργανο στο ταβάνι από την κάβλα. Και όχι ράστα...
 

Επισκέπτης
Για τη Νταρια το πρωην κοριτσι μου παλι θα σας πω΄΄΄΄Μαγκες η Νταρια θα σας επιστρεψει ξανθια με πλατινε χρυσο μαλλι ομορφοτερη απο ποτε .Μετα απο εξι μηνες που ειχαμε να βρεθουμε βγηκαμε εχθες μαζι για ποτο -και με τη μητερα της παρακαλω-μετα εφυγε και μας αφησε μονους και ηταν μεσα στη γλυκα και στο ναζι.Με καυτο τζιν σορτς και ολο χαμογελο ελαμπε και με τα γυαλακια της φυσικα ειχε κανει ολο το καφε μπαρ απο γκαρσονια και θαμωνες μεχρι και γυναικες να την κοιταζουν ολοι.Μια Λολιτα σε ολο της το Μεγαλειο.Σημερα οι γονεις της εφυγαν για Ρωσσια και εκεινη για διακοπες στην Κυπρο για εναν υπερτυχερο φιλο που θα τη φιλοξενησει.Θα πρεπει να περιμενετε...ουτε και κεινη ξερει ποτε θα γυρισει... το εισιτηριο το εβγαλε one way .Ετσι Νταρια  ετσι...να λαμπεις παντα γιατι ετσι κανεις τους αλλους να ΄΄ανησυχουν΄΄ και να αναρωτιωνται τι ειναι αυτο που εχεις εσυ και ισως λειπει απο ολους τους αλλους εμας...Το Χ------ο
 

Επισκέπτης
φιλαρακι που την γνωρισες και την εριξες την νταρια.... να ξερω που να συχναζω...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Σε καφέ ΠΑΡΑΜΥΘΙστοριματογράφων ισως
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Για τη Νταρια το πρωην κοριτσι μου παλι θα σας πω΄΄΄΄Μαγκες η Νταρια θα σας επιστρεψει ξανθια με πλατινε χρυσο μαλλι ομορφοτερη απο ποτε .Μετα απο εξι μηνες που ειχαμε να βρεθουμε βγηκαμε εχθες μαζι για ποτο -και με τη μητερα της παρακαλω-μετα εφυγε και μας αφησε μονους και ηταν μεσα στη γλυκα και στο ναζι.Με καυτο τζιν σορτς και ολο χαμογελο ελαμπε και με τα γυαλακια της φυσικα ειχε κανει ολο το καφε μπαρ απο γκαρσονια και θαμωνες μεχρι και γυναικες να την κοιταζουν ολοι.Μια Λολιτα σε ολο της το Μεγαλειο.Σημερα οι γονεις της εφυγαν για Ρωσσια και εκεινη για διακοπες στην Κυπρο για εναν υπερτυχερο φιλο που θα τη φιλοξενησει.Θα πρεπει να περιμενετε...ουτε και κεινη ξερει ποτε θα γυρισει... το εισιτηριο το εβγαλε one way .Ετσι Νταρια  ετσι...να λαμπεις παντα γιατι ετσι κανεις τους αλλους να ΄΄ανησυχουν΄΄ και να αναρωτιωνται τι ειναι αυτο που εχεις εσυ και ισως λειπει απο ολους τους αλλους εμας...Το Χ------ο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Έχει επιστρέψει η Ντάρια. Δουλεύει Παρασκευές και Κυριακές απόγευμα στο στούντιο Βουλιαγμένης 68 και τις άλλες μέρες στη Φραντζή 47 με μεταβαλλόμενο ωράριο. Είναι τέλεια. Μην τη χάσετε
Εγώ πάντως δεν θα την ξαναπάρω αν και είναι σούπερ. Και αυτό γιατί σε άλλο συναγωνιστή είπε: « Εσύ γιατί έρχεσαι εδώ? Γιατί δεν έχεις κοπέλα?» Σε εμένα δεν είπε ποτέ κάτι τέτοιο και το θεωρώ προσβλητικό. Δηλαδή αν νομίζει ότι πάω σε αυτήν επειδή δεν μπορώ να βρω κοπέλα και με λυπάται τότε προσωπικά δεν θα την ξαναπάρω.
Και φυσικά θα μου πει κάποιος: «Ώπα ρε μεγάλε, δηλαδή νόμιζες ότι σε ερωτεύονται οι ιερόδουλες?»
Η απάντηση είναι ότι , βεβαίως δεν είμαι μαλάκας να νομίζω ότι με ερωτεύονται, αλλά όχι και να με λυπούνται. Μεταξύ «ερωτεύομαι» και «λυπάμαι» υπάρχει διαφορά. Αυτά  Η καλύτερη κοπέλα της Αθήνας (για μένα) σε αυτή τη δουλειά είναι το Νταριάκι .
 

kasper55

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες μολις γυρισα απο βουλιαγμενης 68 που ελεγε ο συναγωνιστης οτι ηταν η νταρια,και δεν ηταν εκει.ηταν μια σαμπρινα.μαγκες προσοχη στις πληροφοριες που δινεται,γιατι τραβιομαστε τζαμπα.
 

Επισκέπτης
Έχει επιστρέψει η Ντάρια. Δουλεύει Παρασκευές και Κυριακές απόγευμα στο στούντιο Βουλιαγμένης 68 και τις άλλες μέρες στη Φραντζή 47 με μεταβαλλόμενο ωράριο. Είναι τέλεια. Μην τη χάσετε
Εγώ πάντως δεν θα την ξαναπάρω αν και είναι σούπερ. Και αυτό γιατί σε άλλο συναγωνιστή είπε: « Εσύ γιατί έρχεσαι εδώ? Γιατί δεν έχεις κοπέλα?» Σε εμένα δεν είπε ποτέ κάτι τέτοιο και το θεωρώ προσβλητικό. Δηλαδή αν νομίζει ότι πάω σε αυτήν επειδή δεν μπορώ να βρω κοπέλα και με λυπάται τότε
προσωπικά δεν θα την ξαναπάρω.
Και φυσικά θα μου πει κάποιος: «Ώπα ρε μεγάλε, δηλαδή νόμιζες ότι σε ερωτεύονται οι ιερόδουλες?»
Η απάντηση είναι ότι , βεβαίως δεν είμαι μαλάκας να νομίζω ότι με ερωτεύονται, αλλά όχι και να με λυπούνται. Μεταξύ «ερωτεύομαι» και «λυπάμαι» υπάρχει διαφορά. Αυτά  Η καλύτερη κοπέλα της Αθήνας (για μένα) σε αυτή τη δουλειά είναι το Νταριάκι .
σε εμενα το ειπε!!!! ασχετο αλλα φιλε germaon σε παω γιατι και εγω παροτι ημουν ακομη με την κοπελια τοτε ενιωσα σαν μαλακας!!!!! δηλαδη οτι κοιτα φιλε εισαι αξιολυπητος δεν σε θελει καμια και πας στις ρωσιδες, οχι φιλε δεν ειναι ετσι...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαγκες μολις γυρισα απο βουλιαγμενης 68 που ελεγε ο συναγωνιστης οτι ηταν η νταρια,και δεν ηταν εκει.ηταν μια σαμπρινα.μαγκες προσοχη στις πληροφοριες που δινεται,γιατι τραβιομαστε τζαμπα.

μονο πες μας οτι ΔΕΝ μας κανεις πλακα..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Νταρια μεχρι τις 5 Φραντζη τωρα.
Αυριο στην Βουλιαγμενης απο 5 και μετα.
 

Επισκέπτης
Για τη Νταρια το πρωην κοριτσι μου παλι θα σας πω΄΄΄΄Μαγκες η Νταρια θα σας επιστρεψει ξανθια με πλατινε χρυσο μαλλι ομορφοτερη απο ποτε .Μετα απο εξι μηνες που ειχαμε να βρεθουμε βγηκαμε εχθες μαζι για ποτο -και με τη μητερα της παρακαλω-μετα εφυγε και μας αφησε μονους και ηταν μεσα στη γλυκα και στο ναζι.Με καυτο τζιν σορτς και ολο χαμογελο ελαμπε και με τα γυαλακια της φυσικα ειχε κανει ολο το καφε μπαρ απο γκαρσονια και θαμωνες μεχρι και γυναικες να την κοιταζουν ολοι.Μια Λολιτα σε ολο της το Μεγαλειο.Σημερα οι γονεις της εφυγαν για Ρωσσια και εκεινη για διακοπες στην Κυπρο για εναν υπερτυχερο φιλο που θα τη φιλοξενησει.Θα πρεπει να περιμενετε...ουτε και κεινη ξερει ποτε θα γυρισει... το εισιτηριο το εβγαλε one way .Ετσι Νταρια  ετσι...να λαμπεις παντα γιατι ετσι κανεις τους αλλους να ΄΄ανησυχουν΄΄ και να αναρωτιωνται τι ειναι αυτο που εχεις εσυ και ισως λειπει απο ολους τους αλλους εμας...Το Χ------ο

Mεγάλε μα την Παναγία...! Αν είναι τόσο μουνί όσο λες, κι αν πηδιέται και τόσο καλά (δεν ξέρω, δεν την έχω πάρει)... εγώ στην θέση σου θα την είχα ζητήσει! Αφού έχεις γνωρίσει κι έχεις και την έγκριση της μαμάς, ποιος στην χάρη σου!!!
 

Επισκέπτης
Για τη Νταρια το πρωην κοριτσι μου παλι θα σας πω΄΄΄΄Μαγκες η Νταρια θα σας επιστρεψει ξανθια με πλατινε χρυσο μαλλι ομορφοτερη απο ποτε .Μετα απο εξι μηνες που ειχαμε να βρεθουμε βγηκαμε εχθες μαζι για ποτο -και με τη μητερα της παρακαλω-μετα εφυγε και μας αφησε μονους και ηταν μεσα στη γλυκα και στο ναζι.Με καυτο τζιν σορτς και ολο χαμογελο ελαμπε και με τα γυαλακια της φυσικα ειχε κανει ολο το καφε μπαρ απο γκαρσονια και θαμωνες μεχρι και γυναικες να την κοιταζουν ολοι.Μια Λολιτα σε ολο της το Μεγαλειο.Σημερα οι γονεις της εφυγαν για Ρωσσια και εκεινη για διακοπες στην Κυπρο για εναν υπερτυχερο φιλο που θα τη φιλοξενησει.Θα πρεπει να περιμενετε...ουτε και κεινη ξερει ποτε θα γυρισει... το εισιτηριο το εβγαλε one way .Ετσι Νταρια  ετσι...να λαμπεις παντα γιατι ετσι κανεις τους αλλους να ΄΄ανησυχουν΄΄ και να αναρωτιωνται τι ειναι αυτο που εχεις εσυ και ισως λειπει απο ολους τους αλλους εμας...Το Χ------ο
παιδες γιατι νομιζω οτι αυτα τα γραφει η ιδια η νταρια...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Όσοι την πήρατε τη βρήκατε μαυρισμένη? Δε πιστευω να έχει ακόμα τη ράστα. Αχ, αν είναι μαυρισμένη , δεν πιστεύ ω να κρατηθώ αν και ορκίστηκα να μην την ξαναπάρω  :think:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Για τη Νταρια το πρωην κοριτσι μου παλι θα σας πω΄΄΄΄Μαγκες η Νταρια θα σας επιστρεψει ξανθια με πλατινε χρυσο μαλλι ομορφοτερη απο ποτε .Μετα απο εξι μηνες που ειχαμε να βρεθουμε βγηκαμε εχθες μαζι για ποτο -και με τη μητερα της παρακαλω-μετα εφυγε και μας αφησε μονους και ηταν μεσα στη γλυκα και στο ναζι.Με καυτο τζιν σορτς και ολο χαμογελο ελαμπε και με τα γυαλακια της φυσικα ειχε κανει ολο το καφε μπαρ απο γκαρσονια και θαμωνες μεχρι και γυναικες να την κοιταζουν ολοι.Μια Λολιτα σε ολο της το Μεγαλειο.Σημερα οι γονεις της εφυγαν για Ρωσσια και εκεινη για διακοπες στην Κυπρο για εναν υπερτυχερο φιλο που θα τη φιλοξενησει.Θα πρεπει να περιμενετε...ουτε και κεινη ξερει ποτε θα γυρισει... το εισιτηριο το εβγαλε one way .Ετσι Νταρια  ετσι...να λαμπεις παντα γιατι ετσι κανεις τους αλλους να ΄΄ανησυχουν΄΄ και να αναρωτιωνται τι ειναι αυτο που εχεις εσυ και ισως λειπει απο ολους τους αλλους εμας...Το Χ------ο
Καλά οι γονείς της ξέρουν τί δουλειά κάνει η θυγατέρα τους? Πώς αντιδρούν? Πρέπει να φουσκώνουν από καμάρι, όπως η μητέρα των αδερφών Τίνα και Κατερίνα Σπάθη  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom