Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η Ντάρια θα είναι και αύριο (Τρίτη 12) όλη τη μέρα στη Φραντζη (από το πρωί μέχρι τις 11 το βράδυ).
Την επισκεφθηκα σήμερα μετά τα τόσα καλά σχόλια που γράφτηκαν στο site και τα οποία επαυξάνω. ΄Αραμουν όμορφη, πολύ φιλική και ευχάριστη, συνέχεια με το χαμόγελο και με άριστες υπηρεσίες.
Αξίζει όποιος δεν την έχει γνωρίσει να την τιμήσει, εγγυημένα. Ανάμεσα σε όλον αυτό τον συρφετό των "τυχοδιωκτισσών" του πενηντάρικου είναι από τις λίγες που ξεχωρίζουν.
 

Επισκέπτης
Η Ντάρια θα είναι και αύριο (Τρίτη 12) όλη τη μέρα στη Φραντζη (από το πρωί μέχρι τις 11 το βράδυ).
Την επισκεφθηκα σήμερα μετά τα τόσα καλά σχόλια που γράφτηκαν στο site και τα οποία επαυξάνω. ΄Αραμουν όμορφη, πολύ φιλική και ευχάριστη, συνέχεια με το χαμόγελο και με άριστες υπηρεσίες.
Αξίζει όποιος δεν την έχει γνωρίσει να την τιμήσει, εγγυημένα. Ανάμεσα σε όλον αυτό τον συρφετό των "τυχοδιωκτισσών" του πενηντάρικου είναι από τις λίγες που ξεχωρίζουν.
φιλε μονο ετσι μπορουσε να επιβιωσει στην αγορα οταν δουλευε με την σονια.... γενικα τα λελας δροσοπουλου εχουν βγαλει τα καλυτερα μωρα!!!!

αλλα η νταρια σαν εμφανιση ειναι η πιο καλη απο την φουρνια εκεινη!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
[size=40pt]ΝΤΑΡΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΑΙΤ. ΜΙΑ ΧΑΡΗ [/size]
Μου είχες πει ότι γνωρίζεις την ιδιοκτήτρια των σπιτιών Λέλας Καραγιάννη , Πιπίνου και ότι μιλάτε στο τηλέφωνο. Θέλω να την πάρεις και να της πεις ότι η τσατσά που δούλευε σήμερα το πρωί στην Αριστομένους με εξύβρισε που δεν πέρασα , και με ειρωνεύτηκε. Να μην μας ξαναβρίσει γιατί θα νιώσει όπως το αρνί στο άκουσμα της ευχής "Καλή Ανάσταση"
Πες το στην ιδιοκτήτρια σε παρακαλώ . Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.
Δεν τελειώσαμε το πανεπιστήμιο για να μας βρίζει η τσατσόγρια, η αγάμητη, να της πάρει ο διάολος το παιδί !!!!!!
Σ'ευχαριστώ. Τα λέμε!  ;)
 

Επισκέπτης
η νταρια αυριο  δουλευει στη φρατζη απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 11 το βραδυ !!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Μια και υπάρχει τόσο στενή ενημέρωση σήμερα ξερετε που θα είναι?
Από την εποχή Λ.Καραγιάννη δεν την εχω δει ... :helpplea:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Θυμάστε κατί αυτοκολλητάκια της FigurinePanini που μαζέυανε αρκετοί από εμάς σαν παιδιά? Πάντα υπήρχε στο αλμπουμ ένα κενό,ένα αυτοκολλητάκι που το ψαχναμε να κλείσει επιτέλους αυτή η σελίδα να μην φαινεται το κενό.
Επιτελους κολλησα το αυτοκολλητακι Νταρια, ένα μεγαλο κενό στο βιογραφικό μου.
Παρότι έχω κόψει τα στουντιο πήγα και θα ξαναπάω μονο γιαυτήν.
Ειναι καλή, ξεχωριστή, απίστευτα φιλική, έχει ποιότητα και χιουμορ.
Ιδιαίτερη παρουσία στον χώρο - με το γυαλακι της ειναι απίστευτα σεξουαλική - δίκαια γινεται ντόρος για Ντάρια.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Μεσημεριανή βόλτα από Φραντζή 47.
Έξω 38 βαθμούς θερμοκρακρασία, μέσα δροσιά από Ντάρια
Με δρόσισε και και με ξεζούμιξε. Πήρα το πρόγραμμα των 60, με ισπανική, γλύψιμο παντού και "69", στο τέλος χύσιμο πισωκολλητά . Πολύ καλή όπως πάντα.
Και μία είδηση:
Η Ντάρια σταματάει το άθλημα το προσεχή φθινόπωρο.. ..

Όσοι πιστοί προσέελθετε ..........  ;)
 

Επισκέπτης
[size=40pt]ΝΤΑΡΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΑΙΤ. ΜΙΑ ΧΑΡΗ [/size]
Μου είχες πει ότι γνωρίζεις την ιδιοκτήτρια των σπιτιών Λέλας Καραγιάννη , Πιπίνου και ότι μιλάτε στο τηλέφωνο. Θέλω να την πάρεις και να της πεις ότι η τσατσά που δούλευε σήμερα το πρωί στην Αριστομένους με εξύβρισε που δεν πέρασα , και με ειρωνεύτηκε. Να μην μας ξαναβρίσει γιατί θα νιώσει όπως το αρνί στο άκουσμα της ευχής "Καλή Ανάσταση"
Πες το στην ιδιοκτήτρια σε παρακαλώ . Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.
Δεν τελειώσαμε το πανεπιστήμιο για να μας βρίζει η τσατσόγρια, η αγάμητη, να της πάρει ο διάολος το παιδί !!!!!!
Σ'ευχαριστώ. Τα λέμε!  ;)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μεγάλε άσε την Ντάρια και πλάκωσέ την στα γαμοσταυρίδια να ηρεμήσει.

Εγώ γενικά είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος, δεν ενοχλώ κανέναν, αλλά ΑΝ τυχόν και μου κολλήσει κανείς ή με βρίσει κανείς, τότε γίνομαι ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΦΡΟΣ, θυμάμαι τα νιάτα μου που ήμουν μέταλλο με μαλλί μέχρι την μέση, στενά τζην και άρβιλα, όπου έμπαινα στα λεωφορεία και έφτυνα τα παράθυρα. Αυτά θέλουν και κάτι τέτοιες... Αν ο άλλος σε υποτιμάει ή είναι κάφρος, γίνεσαι 1000 φορές πιο κάφρος από αυτόν. :rockon: Trust me. To έχω εφαρμόσει σε Δημόσιες Υπηρεσίες... σε τράπεζες... ειδικά στην Eurobank που είχα ένα θέμα (μου είχαν βγάλει πιστωτική χωρίς να ζητήσω και μετά μου το παίζαν ότι δεν θυμάμαι καλά, κτλ, κτλ) φάγαν τέτοιο καριολίκι από το τηλέφωνο που με κάλεσε ο Δ/ντής καταστήματος να πάω από εκεί να το συζητήσουμε. Και μόλις μπήκα μέσα με την κουστουμιά μου (είχα πάει πρωί πριν πάω στην δουλειά) ο τύπος έμεινε άναυδος... "εσείς είστε ο κύριος Τάδε???", με ρωτάει, "σας είχα φανταστεί εντελώς διαφορετικό!!!". Αυτός περίμενε να μπει μέσα κάνας λέτσος, αγράμματος, κάφρος και γύφτουλας... Ε, φαντάσου τι είχε ακούσει στο τηλέφωνο!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αξιζει παντοτε να αναφερω για την καθαριοτητα της Νταριας.Παντοτε αυτο το κοριτσι ηταν μπανιαρισμενο.και ειδικα καθε φορα που επαιρνα το το σφικτο της κωλαρακι οταν τον εβγαζα απο το τουρλωτο κωλαρακι της ηταν το ιδιο καθαρος σαν να την ειχα γαμησει απο το μουνακι της.πολλες φορες πανω σε τετοια θεματα λεω Νταρια και παλι Νταρια!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Πρωί στο πλοίο από το wifi του Λιμανιού και μπαίνω για την ενημέρωση (πώρωση). Οτι προλάβουμε λοιπον μεχρι τον Σεπτέμβρη, αν παει και διακοπες ... Νταρια μολις επιστρεψω (αυριο) έρχομαι
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
αξιζει παντοτε να αναφερω για την καθαριοτητα της Νταριας.Παντοτε αυτο το κοριτσι ηταν μπανιαρισμενο.και ειδικα καθε φορα που επαιρνα το το σφικτο της κωλαρακι οταν τον εβγαζα απο το τουρλωτο κωλαρακι της ηταν το ιδιο καθαρος σαν να την ειχα γαμησει απο το μουνακι της.πολλες φορες πανω σε τετοια θεματα λεω Νταρια και παλι Νταρια!
Γιατί όμως την λες ΚΑΡΙΑ, φίλε arxidoulis? Συνέβη τίποτα?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αξίζει όποιος δεν την έχει γνωρίσει να την τιμήσει, εγγυημένα. Ανάμεσα σε όλον αυτό τον συρφετό των "τυχοδιωκτισσών" του πενηντάρικου είναι από τις λίγες που ξεχωρίζουν.

Ειναι καλή, ξεχωριστή, απίστευτα φιλική, έχει ποιότητα και χιουμορ.
Ιδιαίτερη παρουσία στον χώρο - με το γυαλακι της ειναι απίστευτα σεξουαλική - δίκαια γινεται ντόρος για Ντάρια.

Συμπλεω με τους παραπανω συναγωνιστες.

Η Ντάρια σταματάει το άθλημα το προσεχή φθινόπωρο.. ..

:headbang: :headbang: :headbang:

 

Επισκέπτης
Γιατί όμως την λες ΚΑΡΙΑ, φίλε arxidoulis? Συνέβη τίποτα?
-----
Μπορεί σε κάποιους  όντως να συνέβη .. τίποτα. Όπως το να είναι  κριτική ή  αρκετά  ειρωνική σε πελάτες μέσης  ηλικίας (40-45/
συνέβη σε φίλο μου) ή το να λέει  "γιατί δεν έχεις κοπέλα", γιατί  έρχεσαι εδώ κλπ  (συνέβη και σε μένα και σε άλλους)-
Είναι ανθρωπινο η κοπέλα  να συμπεριφεριφέρεται  διαφορετικά σε διάφορους , αλλά επίσης είναι άνθρώπινο  ή συνεχής αποθέωση
να μην αφορά όλους εδώ.
 

Επισκέπτης
το να λέει  "γιατί δεν έχεις κοπέλα", γιατί  έρχεσαι εδώ κλπ  (συνέβη και σε μένα και σε άλλους)-
φιλε και σε εμενα το ειπε αλλα δεν την αδικω καθως ουσιαστικα παροτι ειχα κοπελα λογω ελλειψεις σεξ πηγα εκει και επεισης μην ξεχνατε οτι ολοι οσοι δεν εχουν δοκιμασει τον συστηματικο αγοραιο ερωτα αυτα λενε...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
[size=40pt]ΝΤΑΡΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΑΙΤ. ΜΙΑ ΧΑΡΗ [/size]
Μου είχες πει ότι γνωρίζεις την ιδιοκτήτρια των σπιτιών Λέλας Καραγιάννη , Πιπίνου και ότι μιλάτε στο τηλέφωνο. Θέλω να την πάρεις και να της πεις ότι η τσατσά που δούλευε σήμερα το πρωί στην Αριστομένους με εξύβρισε που δεν πέρασα , και με ειρωνεύτηκε. Να μην μας ξαναβρίσει γιατί θα νιώσει όπως το αρνί στο άκουσμα της ευχής "Καλή Ανάσταση"
Πες το στην ιδιοκτήτρια σε παρακαλώ . Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.
[size=15pt]Δεν τελειώσαμε το πανεπιστήμιο για να μας βρίζει η τσατσόγρια, η αγάμητη,[/size] να της πάρει ο διάολος το παιδί !!!!!!
Σ'ευχαριστώ. Τα λέμε!  ;)

Τελείωσες Πανεπιστήμιο, αλλά έκανες το ΜΕΓΑ ΣΦΑΛΜΑ να μη βγάλεις χρήμα, φίλε germaon... :think:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Γιατί όμως την λες ΚΑΡΙΑ, φίλε arxidoulis? Συνέβη τίποτα?
-----
Μπορεί σε κάποιους  όντως να συνέβη .. τίποτα. Όπως το να είναι  κριτική ή  αρκετά  ειρωνική σε πελάτες μέσης  ηλικίας (40-45/
συνέβη σε φίλο μου) ή το να λέει  "γιατί δεν έχεις κοπέλα", γιατί  έρχεσαι εδώ κλπ  (συνέβη και σε μένα και σε άλλους)-
Είναι ανθρωπινο η κοπέλα  να συμπεριφεριφέρεται  διαφορετικά σε διάφορους , αλλά επίσης είναι άνθρώπινο  ή συνεχής αποθέωση
να μην αφορά όλους εδώ.

Ευτυχως που παρότι 42 δείχνω 32 ... Την γλύτωσα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Συναγωνιστές οι Ντάρια είναι εδώ ? Μου πέφτουν μακρυά τα νότια στέκια δεν περνώ συχνά.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
συγνωμη δεν ειχα διαβασει τους κανονες!
θα ηθελα να μαθω πως μπορω να στειλω ενα νεο ποστ.
ευχαριστω πολυ.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Να'σαι καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom