Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.963
Πόντοι
12.056
Σιγα να μην τις εκοψαν και δελτιο αποστολης.. :2funny: :2funny: :2funny:
Παλι σε θεωρειες συνομωσιας πεσαμε  :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....αλλα και για κατι αλλες συμπτωσεις εχω αποριες στις οποιες δε θα αναφερθω τωρα

συνελθετε ΠΑΛΗΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

κι εμενα μου ελειψε το σαιτ κι επαθα στερητικα, αλλα το παλεψα. καθε μερα επαιρνα 2 βιζιτες..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Πάτερ, μην είσαι κοντόφθαλμος.....ΔΕΝ ΕΙΠΑ πως η τσατσά είδε τις κριτικές και την έδιωξε. Είπα πως κάποιοι ίσως κάνανε λαμογιά και το παίξανε στο μαγαζί παραπονεμένοι πελάτες πως τάχα μου τους πήρε λεφτά και την έδιωξε η τσατσά.

Γι' αυτό όταν είπα στην τσατσά για τις κακές κριτικές που συνέπεσαν με την ημερομηνία αποχώρησης προβληματίστηκε. Της λέω "μήπως κανα αντίπαλο μ αγαζί έστειλε 2-3 μαλάκες και είπαν πως τους έκλεψε"?????????

Κι εγώ μπορώ να πάω σε ένα στούντιο και να αρχίζω να λέω ό,τι θέλω πως πχ μου έκλεψε λεφτά, ή μου ζήτησε λεφτά παραπάνω στο δωμάτιο...Να πάει την άλλη μέρα κι ένας άλλος βαλτός ώσπου στο τέλος φυσικά η τσατσά θα πιστέψει πως πράγματι κάτι παίζει με την πουτανα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε billk, αφου δεν ξερεις το νοημα των λεξεων που γραφεις, σταματα να λες μαλακιες..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε billk, αφου δεν ξερεις το νοημα των λεξεων που γραφεις, σταματα να λες μαλακιες..
η μικρη μου μαραμενη και ασχημη ψωλη
παντα λιγο θα απορει
με το μικρο μου το μυαλο
που παντα μαλακιες εξιστορει...
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Πάντως η Ντάρια φαινόταν να είχε καβαλήσει ελαφρώς το καλάμι και ίσως να έμπαινε στη μύτη κάποιον αλλά και μένα ποτέ δεν μου ζήτησε παραπάνω λεφτά και πάντα ήταν αρκετά καλές οι υπηρεσίες της.Τώρα μερικοί που γράφουν ότι εμφανιασιακά δεν τους τρέλαινε ούτε και εμένα με τρέλανε αλλά στο κρεβάτι ήταν αλλιως,και η Ισαβέλλα δεν είναι το μοντέλο αλλά στο κρεβάτι είναι αλλιως.Εξάλλου γούστα είναι αυτά .
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
1)διαβασα εδω μεσα ενα σωρο ανακριβειες και μαλακιες για μια μετριοπουτανα προς μπαζο.η διαφημιση σε αυτην εγινε απο συγκεκριμενα ατομα και δεν ειναι τυχαιο.επιδη επσε το σαιτ δεν μπορεσα να στειλω ενημερωση απο τις τσαρκες που εκανα.η νταρια ειναι εδω και μια βδομαδα στη λελας καραγιαννη 35.αυτα περιρωσιας ειναι μαλακιες.που θα βρει στη ρωσια τοσους μαλακες πουτανκαψουρηδες? :2funny: :2funny: μάλιστα ειναι η μοναδικη εδω μεσα που εχει και 4ο θρεντ οποτε την συγκεκριμενη θα την βρεισκετε εκει στην λελας καραγιανη 35 απο δω και περα.

2) η νταρια εγινε γνωστη απο τo σαιτ απο 2 ατομα.ο πρωτος ηταν ο panosmpos που στα τελη της ανοιξης το 2006 ηταν ο πρωτος που εγραψε για αυτην στο στουντιο της λελας καραγιαννη 35, κριτικες στον παλιο καταλογο του σαιτ.απο κει την μαθαμε ολοι (οπως και ο kinky 30 ειχε γραψει πρωτος για την Σονια).ο δευτερος που την εκανε γνωστη με πολυ διαφημηση ειναι ο arxidoulis που εγραψε τα 2 θρεντ για την παρτυ της και της εκανε τρομερη διαφημιση.οι κριτικες γι'αυτην ηταν σε επιπεδα ψυχωσης και αναρωτιμαι αν ειναι και καλα στα μυαλα του.

3)η αποδειξη ειναι ο η πανκ τσατσα ειπε οτι η νταρια ηταν ρωσια  :2funny: :2funny: :2funny: στη ρωσια της κυψελης λελλας καραγιαννη 35  :2funny: :2funny: το πιο συνηθισμενο οι πουτανες να αλλαζουν στουντιο οταν δεν τα βρισκουν με τους εργοδοτες τους.

4) η αποψη μου για την νταρια ειναι οτι ειναι κατω του μετριου σαν πουτανα την ειχα πηδηξει πριν ενα χρονο και κατι στην λελας καραγιαννη 35 και μια στην βουλιαγμενης 68.Εγω προσωπικα εκλαψα το 50ηρικο.υπαρχουν πολυ ομορφες και πολυ πιο θερμες απο την νταρια και μαλιστα με 40 ευρω στα στουντιο και με 20 ευρω στην φυλης.αλλα ειπαμε οι πουτανοκαψουρηδες δεν εχουν ορια.

5) και τελος οχι αλλα θρεντ για την νταρια  :headbang: :headbang: φτασαμε στα ορια της ξφτυλας να κονομαει η καθε πουτανα με τους καθε λογης πουτανοκαψουρηδες.










edit panosboss: Εγώ σου τροποποίησα το post γιατί έγραψες κάποια προσωπικά πράγματα.Άλλη φορά δεν θα ξαναγράψεις μαλακίες και κουτσομπολιά.Οτιδήποτε άλλο αν θέλεις γράψε.Θάψε όποιον θές και εξύμνησε όποιον επίσης θές με κόσμια πάντα γραφή, αλλά όχι να γράφεις προσωπικές στιγμές ξένων ανθρώπων.Ευχαριστώ.

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
φιλε moi ακουγονται σκληρα αυτα που λες αλλα συμφωνω απολυτα μαζι σου.δεν εχω αποψη για τα γεγονοτα αλλα την αποψη σου για τις πουτανες τη θεωρω ολοσωστη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
φιλε moi ακουγονται σκληρα αυτα που λες αλλα συμφωνω απολυτα μαζι σου.δεν εχω αποψη για τα γεγονοτα αλλα την αποψη σου για τις πουτανες τη θεωρω ολοσωστη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
συμφωνω μαζι σου φιλε μου.δεν μπλαιξανε μονο ο panos και ο war με πουτανες.απλως τα παιδια τα ξεραμε ολοι ιντερνετικα και ειχαν ευρεπη σταση στο σαιτ και γι'αυτο αχολουνται ακομα με αυτους. με πουτανα ειχα μπλαιξει και εγω με ουκρανεζα μαλιστα.μονο που δεν βρεθηκα στο ψυχιατρειο.μακρια απο τις καριολες με τα κολλητιλικια.τις δεινουμε τα λεφτα και τον πουτσο μας μεχρι εκει.αν δωσουμε την καρδια μας τοτε μπλεκουμε με ασχημες καταστασεις.
αυτα τα παιδια γυρευε τι θα ειδαν και θα διεγραψαν και τους λογαριασμους τους καθως και τα ποστ τους.

Προς Jules Jordan τωρα.Γιατι κανεις τετοια επιθεση σε μελη που γραψαν την κριτικη τους για την νταρια? μηπως σε εβαλε η νταρια με πληρωμη να τα γραψεις? λεω μηπως? εδω εχουμε την ελευθερια του λογου να κανουμε κριτκη ειτε θετικη ειτε αρνητικη για την καθε πουτανα.το σαιτ δεν ανηκει στις πουτανες αλλα στους admins.να μην επιτιθεσαι σε μελη αλλη φορα ετσι.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
και εγω απο εμπειρια στο λεω φιλε μου.και εγω το ψυχιατρειο το γλυτωσα παρα τριχα για να μην πω και τη φυλακη ετσι μισοτρελλο που με ειχε καταντησει η παλιοπουτανα η ρωσιδα.χυσιμο στα μουτρα και μεχρι εκει.αγαπες στις γυναικες που το αξιζουνε μονο αν και οποτε βρεθουν
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Παντως εχει να μπει στο σαιτ απο τις 16 Σεπτεμβρη , που ηταν ο τελικος του ευρωμπασκετ! Λετε να πανηγυριζει τη νικη της μητερας μας πατριδας ;  :tooth:
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
οντως σημερα ητανε στο λελας οπου και εκαταθεσα
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
1) δεν εχετε αλλη δουλεια να κανετε εκτοσ απο κοτσομπολιες??????

ειμαι μια χαρα, απλα εφηγα απο Φ47 και κσαναπηγα στγ Λελας που ειναι και ποιο κοντα στο σπιτι μου και με βολεβει περισσοτερο.

2) Η τσατσα δεν ειχε τι να πει και αυτο ελεγε βλακιες, ουτε ξερει αυτη γιατι εφηγα.

3) τι αλλο? φτανει ποια, ο καθενος εχει τα γουστα του και δεν μπορω να αρεσω στους ολλους, παιδια.
 

Επισκέπτης
Αφηστε ρε το κοριτσι να κανει την δουλια του και οποιος δεν γουσταρει να μην δωσει το 50αρικο.
Το τι κανει δε στο σπιτι της δεν πρεπει να μας ενδιαφερει καθολου ειναι τελειως προσωπικο.
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
και εγω απο εμπειρια στο λεω φιλε μου.και εγω το ψυχιατρειο το γλυτωσα παρα τριχα για να μην πω και τη φυλακη ετσι μισοτρελλο που με ειχε καταντησει η παλιοπουτανα η ρωσιδα.χυσιμο στα μουτρα και μεχρι εκει.αγαπες στις γυναικες που το αξιζουνε μονο αν και οποτε βρεθουν

Έτσι όπως τα λες είναι, αλλά δυστυχώς.
Με πιο λαιτ, striper. To δυστυχώς κολλάει ότι σε πολλά πράγματα είναι πολύ καλύτερες από τις "νορμάλ" κοπέλες, πιο ειλικρινείς και κατασταλλαγμένες. Ένα ότι μπορεί να είναι μισότρελλες. Γενικά έτσι δε βγαίνει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
πολύ δεν ασχοληθήκαμε ρε παιδία με το όλο θέμα?
δεν αξίζει πραγματικά τον κόπο να το τραβάμε άλλο...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πολύ δεν ασχοληθήκαμε ρε παιδία με το όλο θέμα?
δεν αξίζει πραγματικά τον κόπο να το τραβάμε άλλο...

συμφωνω και επαυξανω,πολυς λογος για το ουσιαστικα τιποτα!ειναι τουλαχιστον ουτοπικο να τσακωνονται μελη για τις αποψεις τους για μια συγκεκριμενη εκδιδομενη γυναικα.Νυσαφι πια!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
.....
Κατάλαβα το τι γίνεται και ότι ήταν να γράψω το έγραψα.Η αλήθεια απογυμνώθηκε εδώ μέσα και γιατί αυτή η υποστήριξη στην συγκεκριμένη ιερόδουλο.Ειλικρινά δεν πρόκειται να ξαναγράψω πόστ αντιπαράθεσης με τσιράκια νταβατζήδων, μαφιόζων και ανθρώπων της νύχτας.Το σταματώ το θέμα εδώ γιατί αρνούμαι να συμμετέχω με τέτοια άτομα επικίνδυνα που τα έχει η κοινωνία και ο υγιείς κόσμος στο φτύσιμο, στις φυλακές και γενικότερα στο περιθώριο.

φιλαράκο μάλλον ήδη και πολύ έχεις ασχοληθεί με αυτά...
(το πολύ σκατό έχει αρχίσει και βρωμάει!)
;)..;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom