Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

vouvis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Που παίζει σήμερα η Ντάρια?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αρχιδούλη τελικά μας δουλεύεις ? Εσύ δεν την έλεγες κάρια κάποτε?  :idiot:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αρχιδούλη τελικά μας δουλεύεις ? Εσύ δεν την έλεγες κάρια κάποτε?  :idiot:
Εχω μετανιωσει και ζητω συγνωμη!Κυριως απο την Ζλατα  γιατι ισως οι τοτε δηλωσεις μου να της εκαναν κακο!Τα λαθη ειναι για τους ανθρωπους!Ζλατα σου ζητω συγνωμη!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Άσε το παιδί ήσυχο Germaon.Το παιδί δεν έβλεπε μπροστά του απο την καψούρα του όταν τα έγραφε  :2funny:  Μπορεί να του είπε η Ζλάτα 'αγάπη μου έχω εσένα και άλλους 100.000 και κάτι στην ουρά'  :grin: . Αλλά ο arxidoulis είναι σωστός και έχει δώσει καλές πληροφορίες. Και η Ντάρια επίσης είναι σωστή στο δωμάτιο και κάνει καλό μησιγά.Οπότε τους συμπαθούμε και τους 2  :rockon: :rockon: :rockon:
ευχαριστω συναδελφε.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ρε παιδιά, εγώ έχω εδώ και 2 χρόνια σοβαρό δεσμό με την Ντάρια...Πάω κάθε βδομάδα με το κουστουμάκι μου, με τις πάστες μου, με τα λουλούδια μου  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:...Θέλετε να πείτε πως πηγαίνει και με άλλους?  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Αδυνατώ να το πιστέψω :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
νταρια θεα παρε μας τα καβλια!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συμπολεμιστές εγώ καλύτερη απο τη Τζένη δεν έχω δοκιμάσει στα αθηναϊκά στούντιο, αλλά μιας και βλέπω τέτοιους διθυράμβους για τη Ντάρια... κάποια στιγμή που το χρήμα θα ρέει θα πάρω ένα φίλο μου και θα κατέβουμε. Μάλλον θα αξίζει το κόπο! Άλλωστε Καρέα από Φραντζή, 5 λεπτά με το αμάξι είναι!
 

stef_merlin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
η νταρια παιζει καθολου στο βριλησσου 57 ή το εχει κοψει τελειως το εν λογω μαγαζι?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
την Νταρια την πετυχα στην Φραντζη 47 κατα τις τρεις το μεσημερι.μαλλι ξανθο καροτι και τα γιαλια της.προτιμησα ομως μασαζακι επι της ιδιας οδου λιγο πιο κατω  :grin:
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
αχ αγαπες μου που ειστε και τι κανετε .νταρια ολα τα λεφτα η τελεια επενδυση του 50+ μακραν το καλυτερο μωρο τις πιατσας προλαβετε μας περιμενει να μας σβησει τις φλογες μας που μας αναβουν οι γυναικες πειρασμου.
νταρια νταρια νταρια ολα τα λεφτα στη πιστα .αχ αγαπες μου τελος..........η  δοκιμη θα σας πεισει.
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
γιατι το λες αυτο τη δεν σαρεσε?
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
τι δεν σαρεσε  αυτο το καρπουζι ωραιο πραμα ελληνικοτατο φρουτακι
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
σωστος σε βρισκω .εχεις να προτεινεις τιποτα αλλο καλο?
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
εχω περασει απο πολλα αλλα αυτο δεν ξερω το βρισκω πιο καλο .βεβαια ο καθενας πως το βλεπει .πολλα λεγονται αλλα στον καθενα μας απο εμας υπαρχει και διαφορετικη αντιμετωπισει.δεν λεω υπαρχουν και αλλα καλα αλλα αυτο αυτην την περιοδο προσωπικα μου αρκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom