Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Μία φορά έχω πάει μαζί της....δεν την έχω ξαναπετύχει....δεν είμαι και από τους πολύ τακτικούς πελάτες σε μπουρδέλα εξάλλου....είναι τέλειο μωρό....και καλό πρόγραμμα και όμορφο...κάποιος είπε ότι Σεπτ θα παντρευτεί....γι' αυτό....ΤΡΕΞΕΕΕΕΕΕ................
φρατζη είναι η γκομενα? εκει την ειχα πετυχει τις προαλλες σαβατο.
θα δω γιατι ψαχνω και μια εβελυν ουκρανικο μωρο με φοβερο λοκο και σωμα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φρατζη είναι η γκομενα? εκει την ειχα πετυχει τις προαλλες σαβατο.
θα δω γιατι ψαχνω και μια εβελυν ουκρανικο μωρο με φοβερο λοκο και σωμα.
Όπως σου είπα δεν είμαι από τους τακτικούς και φυσικά δεν μπαίνω στην διαδικασία να κυνηγάω κάποια που μου αρέσει...και έτσι...δεν γνωρίζω που είναι το μωρό......
 

Επισκέπτης
ρε νταρια, τι λενε εδω?? τον σεπτεμβρη θα σταματησεις για παντα??
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ΑΑΑΑΑΑΜΑΑΑΑΑΝΝΝ με αυτην την νταρια :headbang:,..δεν την βαρεθηκατε??εχει ξεπερασει καιτην σονια,που στο κατω κατω ειναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.
τοσο πολυ σας αρεσει??δε λεω καλο κρεβατι κανει αλλα οχι πανω απο 2 φορες.ειχαμε την σονια....μετα την αλλη στην φυλης,που επασε ολα τα ρεκορ...και τωρα την νταρια :headbang: :headbang:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
....οχι πανω απο 2 φορες...

Εγω που την εχω παρει μονο μια φορα μπορω να ασχολουμαι?? Μου μενει 1 ακομα μια "ζωη"... :rockon: :rockon:

Νταρια ακοοοοουυυςς? Θελω σπεσιαλ περιποιηση την τελευταια μας φορα.  :P
 

Επισκέπτης
φιλε πρωτων η νταρια σαν ομορφια δεν συγκρινετε με την γερο-σονια!!! (περιμενω αντιδρασεις lol) δευτερον η ΝΤΕΝΙΣΑ δεν ειναι "...μετα την αλλη στην φυλης..." ειναι οτι πιο καβλιαρικο εχει περασει και τριτον εμενα μου αρεσε ανεκαθεν η νταρια δεν την εμαθα τωρα..... και για τα γουστα μου ειναι η πιο ομορφη αυτη την στιγμη... (μου αρεσουν αυτου του στιλ οι γκομενες)..
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Για να ξεκολισουμε κυριοι εαν καποιου του αρεσει η χ πουτανα και του αλλου η ψ δεν χρειαζεται να το ζαλιζουμε το θεμα για το ποσες φορες πρεπει να της τον ριξει ενας!Δικα του ειναι τα γουστα δικα του τα λεφτα ας τα κανει οτι θελει!
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
αν λεμε για την ιδια νταρια χτες ηταν βριλησου..
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Ντάρια είναι μόνο μία
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Σήμερα μέχρι της 23.30 θα είναι Φρατζή.
 

geia sas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά η ντάρια κάνει ποδοκατάσταση?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κανο μορο μου  :)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτες τις μερες ξεκουράζομε. οταν πιάσω δουλειά πάλι θα ενημερώσο  :)
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Νταρια θα σε αγαπω για παντα!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αγαπητοι φιλοι και συναγωνιστες ολοι γνωριζεται πλεον το παθος που με διακατεχει για την γνωστη Νταρια.Αυτο ομως που εμαθα το σαββατοκυριακο που μας περασε με εκανε να τρελλαθω ακομα περισσοτερο .συναδελφος στην ναυτιλιακη οπου εργαζομαι και μελος του site με ενημερωσε πως η γνωστη Νταρια της Λελας Καραγιαννη κλεινει τωρα τελευταια και δουλειες μεσω ICQ σαν κολγκερλ.Στο ICQ εμφανιζεται ως Ζλατα και εχει κανει βιζιτες με πολλους εμπιστους πια πελατες της απο το στουντιο.ο συναδελφος εμαθε τα νεα μεσω μειλ και επαφες που διατηρει με ψαγμενα μελη του site οπως μου ειπε.δεν μπορει ομως να μου πει ο ιδιος περισσοτερα γιατι δεν μπορεσε ποτε να μαθει τηλεφωνα και λοιπα.το μονο που εμαθε οπως μου ειπε ειναι οτι το εν λογω μωρο εκδιδεται απο τα 16 του στην Κρητη ενω κατα καιρους ταξιδευει για βιζιτες και Κυπρο.Θελω οποιος λοιπον γνωριζει λεπτομερειες για το πως θα παρω την Ζλατα (Νταρια) σε βιζιτα παρακαλω πολυ και μονο ΑΥΣΤΗΡΑ με ποστ μειλ να με βοηθησει !μην το καψουμε το διαμαντακι αυτο.μεγαλη προσοχη οσοι γνωριζουν.να χειρισουμε το θεμα διακριτικα.
Γιατί λες όλα αυτά τα ψέμματα?
 

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αρχιδουλη δε πας καλα μου φαινεται... Καθεσαι και πιστευεις οτι μαλ... σου λεει ο καθενας...
Οσο για τη Νταρια,η κοπελλα ειναι γνωστη και δε κρυβεται,ολοι το ξερουμε αυτο.Ποιος ο λογος να κατσει να κανει ολ'αυτα τα κουφα που λες,βιζιτες κλπ αφου ειναι επαγγελματιας; Mη πιστευεις οτι μαλακια σου λεει οτι καθενας,η κοπελλα ειναι μια χαρα και δεν εχει αναγκη να κανει τετοιες μαλακιες...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Eπειδη σημερα η Νταρια ειναι Φραντζη 47 και σκεφτομαι να καταθεσω,μπορει καποιος να μου πει αν η Νταρια εχει βυζαρες και κωλαρα?Ειναι εκφυλο μωρο στο προγραμμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom