Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
υπαρχει μυαλο βλεπω
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
τοτε εσεις χανεται τα καλυτερα ...............
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τοτε εσεις χανεται τα καλυτερα ...............

εεεε καλα, αυτο εννοειται..

αλλα επειδη εισαι 1,5 χρονο εδω και ολα σου τα ποστ ειναι για τη νταρια (βλεπε διαφημιση), σε καληνυχτιζω..
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
δικιο εχεις απλα βαριεμαι να γραφω και ετυχε τωρα να εχω ελευθερο χρονο και ασχολουμε .σε καληνυχτιζω,,..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δικιο εχεις απλα βαριεμαι να γραφω και ετυχε τωρα να εχω ελευθερο χρονο και ασχολουμε .σε καληνυχτιζω,,..
ημαρτον ρε φιλε.τι πουτανοκαψουρα ειναι αυτη? πρωτα ο arxidoulis μετα εσυ? πολυ ψευτικο στυλ εχει η κοπελα.κλασικη επαγγελματιας με ψυχρο υφος.καλα κανει αυτη ειναι η δουλεια της αλλα οχι οτι ειναι και το τελειο.ειπαμε  >:(
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα ενδεχεται να επισκευτω Φρατζη οποτε θα εχω νεοτερα φιλοι μου!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
για σας παιδια τι κανετε? ιμαι Φραντζη 47 μεχρι τις 11 το βραδυ.Γιαυτους που ροτανε αν κανω στοματικο χορις προφιλακτικο αυτο δεν γινεται ουτε για αστειο.Παντα χρησιμοπιω προφυλακτικο υποχρεωτικα. φιλακια σε ολου σας και να περνατε παντα καλα  :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Γυρναω μολις απο Νταρια και για αλλη μια φορα νιωθω δικαιωμενος.Με ενα ανδιαμεσο σταθμο στην Μιλενα και κατευθειαν Φρατζη για το γλυκο μου κοριτσακι!καθε φορα που σε κοιτα στα ματια αυτο το πορσελανινο προσωπο με τα καταπρασινα λαμπερα της ματια νιωθεις οτι ερωτευεσαι σαν να ειναι η πρωτη φορα!Νιωθεις λες και κανεις ερωτα με την ομορφουλα συμμαθητρια της τελευταιας ταξης του Λυκειου που παντα ποθουσες αλλα ηθελε να κρατησει την παρθενια της.
Για να μπαινουμε στο ζουμι!Η Νταρια τελικα μπορει αν θελει να σε κανει να χυσεις σε χρονο ρεκορ!Ειναι απο τις λιγες στην δουλεια που ξερει να δουλευει τους μυς του κολπου της και να σε σφιγγει τοσο μεσα της εναλλαξ !Αυτες οι συσπασεις που κανει ειναι πραγματικα αυτες που μπορει να νιωσει κανεις οταν μια γκομενα χυνει πραγματικα!
Καθε φορα μου επιφυλασσει και μια καινουρια εκπληξη το μωρο!Οταν ανεβηκε δε απο πανω δεν θα ξεχασω τους χτυπους της καρδουλας της ενω το ιδρωμενο κορμακι της αγκαλιαζε το δικο μου!Στα συν οτι  δεν τιγκαρεται στην κρεμα και αποφευγει την ξυλοκαινη.Σημερα για πρωτη φορα επισης ειδα τοσο πρησμενες τις θηλες της.Ειναι πραγματικα σκετη καβλα αυτο το μωρο.
Τι κι αν εχασα το τριποντο του Σπανουλη στην εκπνοη η Νταρια μου εδωσε πνοη για να συνεχισω γεματος ενεργεια και να ξεκινησω την εβδομαδα!Σε ευχαριστω ματακια μου!
 

Επισκέπτης
μια στασι στο φρατζι 47 αναστατοσε τις πολιποθιτες ψολαρες μας με τιν πανεμορφι πριγκιπεσα τις παραμιθενιας ιδονις νταρια!!!!   
ι ατακτι και λισαλεα ξανθια γαζελα βγικε με ενα καυλοιδες ναζι στο σαλονι θελοντας να τιθασευσει τις καυλες μας οπος μασ διλοσε εκινι
πορνοδιαστροφικο καυλοιδες ον ,μια πραγματικα ατιθασι και καλιγραμι κορασιδα που μπορει να αναστατοσι το κοσμο του καθε καυλιαρι  !!! 
μεγαλι και τιτανια μορφι ι κιρα ειρινι !!!  πολλα respect λεμε 
ολα τα ευρο αυτι ι αιθαιρια παρουσια του πουταναδικου κιρα ειρινι !!εισαι ολα τα λεφτα καυλιαρα μου !!    ξεροχινο λεμε   

επισις θα ιθελα να διλοσο πος το  πνευμα του θριλικου αφεντικου στιν φρατζι  παραμενι  ζοντανο .  !!!!!!!!!!!!               
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Ντάρια γιατί έχει τόσο καιρό να μπει στο σάιτ ?  :think:  Για κάντε το θρεντ "Ιερόδουλες" αόρατο στους επισκέπτες να σου πω εγώ  :grin: :grin:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Η Ντάρια γιατί έχει τόσο καιρό να μπει στο σάιτ ?  :think:  Για κάντε το θρεντ "Ιερόδουλες" αόρατο στους επισκέπτες να σου πω εγώ  :grin: :grin:
τι εννοεις ακριβως αδερφε για τους επισκεπτες?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Πριν 5 μέρες πήγα στο Φ47 και αναζήτησα την πολυαγαπημένη μας Ντάρια. Η ροκού 80's τσατσά μετα απο πολύ πίεση και ερωτήσεις, μου απάντησε πως η Ντάρια ΤΕΛΟΣ απο Ελλάδα. Πήγε πίσω στην Ρωσία ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αφού είχαμε μια φιλική συζήτηση 5 λεπτών μου είπε πως "δεν είμαστε χαζοί να διώχνουμε τα καλά κορίτσια, και κυρίως αγαπημένα κορίτσια στους πελάτες όπως η Ντάρια".... :think: :think: :think: :think:

Την ρώτησα τι περίπου είχε γίνει και μου απάνταγε "Μην ψάχνεις τώρα, έκανε κάτι πολύ χοντρό σε έναν πελάτη, αλλά όπως έμαθα και σε άλλους".......... :think: :think: :think: :think:

Μου λέει "είναι οικονομικό το ζήτημα...."  Δηλαδή απ' ό,τι κατάλαβα, "ξαλάφρωνε" τις τσέπες κάποιων απρόσεχτων....'Εχει κανείς να πει κάτι που γνωρίζει παραπάνω? :think: :think: :think: :think: :think:


Edit AssFiller :διόρθωση τίτλου και μετακίνηση θέματος
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Και εγώ ανάφερα κάτι παρόμοιο στην Ημερήσια Ενημέρωση για Στούντιο

"Ρώτησα (την τσατσα) πότε είναι η Ντάρια και μου είπε επι λέξει ότι "πήρε τον πούλο"
γιατί έκανε διάφορα με τους πελάτες δηλαδή ζήταγε επιπλέον λεφτά και υπήρχαν διαμαρτυρίες...."
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εμένα ρε παιδιά, την ξέρω 2 χρόνια σαν πελάτης και ήμουν και τακτικός κι έπαιρνα το απλό πρόγραμμα, ποτέ δεν μου ζήτησε λεφτά πραπάνω...μάλιστα με το 50άρικο μου έκανε και ποδολαγνεία, ισπανική κλπ και ποτέ δεν ανέφερε έστω διακριτικά πως θέλει 1 ευρώ παραπάνω....Τι να πω..........................

 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Συνήθως δεν κάνω σχόλια εκτός από reviews και συγκεκριμένες ερωτήσεις για το "άθλημα" μας αλλά όσες φορές ειχα συναντήσει τη Ντάρια ήταν άψογη από πλευράς χρημάτων.
Μπορεί να θεωρούσαν κάποιοι υπερτιμημένη την εμφάνιση και το service της, ή ενοχλητικό το στυλάκι με τις ερωτήσεις μέσω των οποίων προσπαθούσε να φανεί άνετη και γενικά συμφωνώ ότι είχε υπερτιμηθεί σε ορισμένες χρονικές περιόδους λόγω έλλειψης εναλλακτικών, αλλά ποτέ δε μου ζήτησε κάτι παραπάνω.
 

Επισκέπτης
Ας περασει καποιος απο Λελας απογευμα πανω να ενημερωση.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλημερα
την κοπελα την συγκεκριμενη δεν την γνωριζω για να εχω αποψη,
αλλα με το φτωχο μου μυαλο θα σκεφτομουν αν μια ειναι πολυ καλη και οι αλλες δεν ητανε και επεφτε η δουλεια στις αλλες κοπελες τοτε η μονη λυση ηταν να την ριξουν οι αλλες !!!
σιγουρα ομως μπορει να μην φεροταν το ιδιο με ολους, οπως και ολες οι ιεροδουλες δεν γινεται να φερονται με τον ιδιο τροπο ακριβως σε ολους τους πελατες!!!

 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.963
Πόντοι
12.056
Εχει μεγαλη χρονικη διαφορα η αποχωριση και των 2 απο το προσκηνιο.. :dancing: :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ

Τρία λαμόγια του κερατά, ο G.G.XXX, ο latex και ο xistis μέσα σε 2 μέρες, δηλαδή 16 και 17 Σεπτεμβρίου γράφουν στο καπάκι 3 κακές κριτικές....Λίγες μέρες μετά η Ντάρια απολύεται και φεύγει για Ρωσία ύστερα απο φασαρία που είχε με 2-3 πελάτες!!!!!!! Αν έκανε λαμογιά, θα την έκανε σε 1-2...αλλά και οι 3 πελάτες στο καπάκι να κάνουν φασαρία για την Ντάρια?????....Σας φαίνεται ΣΥΜΠΤΩΣΗ??????????????????? :think: :think: :think: :think: ΠΟτέ για την Ντάρια, ακόμα και επι Λέλας Καραγιάννη δεν είχε 1 κακή κριτική............

δηλαδη, αν καταλαβα καλα, η διευθυνση του καθε μπουρδελου ή στουντιο, καθεται ολημερις και ολονυκτις, μπροστα σε μια οθονη pc βλεποντας το bourdela.com και παιζει το συστημα 1-2-3.....

δηλαδη, στην τριτη κακη κριτικη κανει ban απο το μαγαζι την πουτανα και τη στελνει στην πατριδα της (και μαλιστα ανευ επιδοματων και οδοιπορικων !!)  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom