Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.963
Πόντοι
12.056
Aπο πιττα που δεν τρως μην σε νοιαζει και αν καει.. :dancing: :dancing:

Αδικα χαλατε φαια ουσια,τζαμπα ασχοληστε..

Το πολυ το Κυρ ελεησων το βαριεται και ο παπαγιωργης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
filarako mallon idi kai poli exeis asxoli8ei me afta...
(to poli skato exei arxisei kai vrwmaei!)
;)..;)
Δες πρώτος ποιός έβρισε ποιόν εδώ μέσα και ποιός ασχολήθηκε με άνανδρη επίθεση στα καλά καθούμενα και ύστερα βγάλε τα συμπεράμσατά σου  ;) ;) ;)
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χωρις να ξερω κανενα απο τα δυο παραπανω παιδια,που αντιπαρατεθηκαν....αυτο που εγω καταλαβα....και συγκεκριμενα επιβεβαιωθηκαν οι υποψιες μου...ειναι οτι καποιοι εδω μεσα εχουν,καποιοι που την κανανε,ειχαν,και ισως καποιοι να εχουν ακομα συμφεροντα!Διαβασα ολα το ,to 4ο για την λεγαμενη κυρια,και καταλαβα πολυ καλα,οπως και ολοι μας νομιζω,οτι υπαρχουν μπολικα τσιρακια εδω μεσα!Γι αυτο καλο ειναι μολις διαβαζουμε καποια κριτικη να ειμαστε επιφυλακτικοι,και κυριως να βλεπουμε ποιος την εχει γραψει!
Οσο μπορουμε να μαστε επιφυλακτικοι!
Νομιζω οτι ηδη εχουμε ασχοληθει υπερβολικα πολυ με την κυρια και με το ολο θεμα,και καλο ειναι το κλεισουμε εδω,γιατι της δινουμε ακομα μεγαλυτερη αξια!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χε χε..)) παιδια με της βλακιες σας μεχρι αλβανεζα με βγαλατε..)) τι αλλο θα ακουσω ( η θα διαβασω) για τον εαυτο μου?)))))
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νταρια, απολαυσε το χαβαλε που γινεται και σταματα να πριζωνεις τον κοσμο να κλειδωθει το θρεντ..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το θέμα είναι ότι το μπιμπελό είναι ο κουβάς και όχι το πηγάδι, οπότε πάρτε μαθήματα...
 

Kolarxido

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
χε χε..)) παιδια με της βλακιες σας μεχρι αλβανεζα με βγαλατε..)) τι αλλο θα ακουσω ( η θα διαβασω) για τον εαυτο μου?)))))

Daria εισαι η πιο ΧΑΛΙΑ πουτάνα που εχω παρει  και σου προτεινω να κατεβάσεις την  τιμη σου στα 10 ευρω και αυτα πολλα ειναι !!!
 

ey_papam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι ξεφύγαμε από το θέμα. Το ότι σε κάποιους αρέσει, σε άλλους όχι – είναι λογικό, το ότι είναι άνθρωπος που έχει τις καλές της και τις άσχημες της μέρες – είναι επίσης λογικό και αναμενόμενο. Έχω πολύ καιρό να την επισκεφτώ, αλλά δεν πιστεύω ότι έχει αλλάξει απόδοση και συμπεριφορά, αυτές που καβάλησαν καλάμι χάνουν γρήγορα τους πελάτες και δεν νομίζω ότι ο ΟΑΕΔ τις καλύπτει.
Αλλά γενικά έχει πλακά όλος ο πανικος :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
συνελθετε ΠΑΛΗΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

κι εμενα μου ελειψε το σαιτ κι επαθα στερητικα, αλλα το παλεψα. καθε μερα επαιρνα 2 βιζιτες..

Το έβγαλες το μεροκάματο δηλαδή  :rolleyes: :dancing: :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Να πως τρώνε τα παλικάρια οι γυναίκες.

Δυστυχώς οι επαγγελματίες ξέρουν τα κουμπιά του άντρα καλά...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μου εστειλε πμ η ιδια η νταρια και επειδη ειμαι παντελονατος αντρας ζητω συγνωμη δημοσια που εγραψα καποιες προσοπικες λεπτομεριες για τον panos και αυτην.ειναι προσωπικη τους ζωη και το κατανοω απολυτα.απλουστατα επειδη γραφτηκαν καποιες ανακριβειες για ρωσιες και βιζιτες γιαυτο και τα εγραψα με το θαρρος παντα της ιντερνετικης παρεας.η αποψη μου ομως δεν αλλαζει για σενα νταρια γιατι εισαι γκομενα κατω του μετριου και λεω απλως την γνωμη μου.
τωρα για τον jules jordan. ρε ανθρωπε μη το συνεχιζεις αλλο.στην λελας καραγιαννη 35 ειναι η γυναικα οχι στην ρωσια που ανοιξες ολοκληρο θρεντ.κυριολεκτικα γελανε ολοι με αυτα που εγραψες και σε κατηγορουνε και για προωθητη πουτανων.και δεν ειναι αναγκη να γραφεις με καγκεμπιστικο τροπο νικ νειμ μελων που γραψανε αρνητικη κριτικη για την μαλακονταρια.ελεος.
και τελος για τον latex.ρε φιλε πως εβγαλες το συμπερασμα οτι ο panosmpos ειναι νταβατζης και ανθρωπος της νυχτας?εισαι στο σαϊτ ουτε 2 μηνες και εχεις δει μηπως ποστ που εγραφε?εμεις τον παρακολουθουσαμε σχεδον 2 χρονια εδω μεσα.τελειωνουν πανεπιστημια οι νταβατζηδες στην πατριδα σου? επειδη ο χαζος τα εφτιαξε με ιεροδουλη σημαινει οτι ειναι νταβατζης? μετα εβγαλες και την νταρια αλβανιδα. ελεος.
αν και για να ειμαστε δικαιοι το περισσοτερο δικιο το εχει ο latex αλλα ο jules jordan και ο latex ας τα βρουνε επιτελους και να μην τσακωνονται για μαλακιες.

και τελος οι μοντς αν βλεπουνε το θρεντ ας το κανουν συγχωνευση με το αλλο το 'που ειναι η νταρια'.παντως στη ρωσια δεν ειναι  :2funny: :2funny: :2funny: στη λελας καραγιαννη 35 ειναι παλι.χτεσινα ξινα σταφυλλια δηλαδη.ειναι η μοναδικη πιστευω τοσο προνομιουχος ιεροδουλος στο bourdela.com και αυτο νευριαζει τους παντες  :tickedoff: :tickedoff:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Το thread συγχωνεύτηκε.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Daria εισαι η πιο ΧΑΛΙΑ πουτάνα που εχω παρει  και σου προτεινω να κατεβάσεις την  τιμη σου στα 10 ευρω και αυτα πολλα ειναι !!!
εφχαριστο για την δωρεαν διαφημηση ..)))
 

Επισκέπτης
Εγω παντως που δεν τρελλενομαι για την Νταρια και οποτε εχουμαι συνευρεθει ηταν επειδη εψαχνα την Σονια και ελειπε την δουλιτσα της την κανει καλα.
Με αλλα λογια οι υπηρεσιες που προσφερει ειναι πανω απο τον μεσο ορο.
Αρα μαλλων εχεται προσωπικη κοντρα μαζι της μαγκες.
Μηπως σας ειπαν τιποτα μαιμουδες τιποτα φιλοι σας και οταν το ζητησατε στο κοριτσι και σας ειπε οχι αποφασισατε να την κανετε ρομπα.
Εμενα κατι τετοιο μου μυριζει.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
Daria εισαι η πιο ΧΑΛΙΑ πουτάνα που εχω παρει  και σου προτεινω να κατεβάσεις την  τιμη σου στα 10 ευρω και αυτα πολλα ειναι !!!
Ρε Kolarxido τελικα εισαι πολυ κολαρχιδο
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Προσωπικα, κανενας δεν μπορει να διαμορφωσει ή διαστρεβλωσει την αποψη που εχω για την συγκεκριμενη πουτανα αφου ξερω τι εχω γαμησει. Εμενα μου αρεσε και σα γκομενα και σαν επαγγελματιας και σιγουρα την θεωρω πολυ πανω απο τον μεσο ορο.

Με τον latex σε καποια πραγματα συμφωνω, σε αλλα οχι.
Θα συμφωνισω στο βασικο. Το οτι η Νταρια δειχνει να εχει μια ειδικη μεταχειριση απο καποιους απο εμας εδω μεσα και οτι ισως καποιοι την μυθοποιησαν. Ειναι πραγματι υπερβολικα και τα ποστ και τα thread για μια πουτανα.Αντιστοιχο θεμα ειχε προκυψει και με τις πουτανες της Ποπης.
Θα συμφωνισω επισης στο θεμα της εμφανισης. Πραγματι δεν ειναι δα και η σουπερ γκομενα. Υπαρχουν πολυ καλυτερες εμφανισιακα πουτανες στην αγορα. Στο οτι αυτο δεν εχει τονιστει οσο θα επρεπε, συμφωνω με latex. Και θεωρω και τον εαυτο μου συνυπευθυνο, αν και ποτε δεν την εχω χαρακτηρησει θεα, δεν εχω και επισημανει στοιχεια που αντικειμενικα χαλανε την εμφανιση της.   

Αλλα θα διαφωνισω
1) για το θεμα της συμπεριφορας στο κρεβατι. Σε εμενα και απ΄οτι διαβαζουμε και στους περισσοτερους, ηταν αψογη.
2) για το αν κανει μαλακισμενες ερωτησεις. Και εμενα με εχει ρωτησει διαφορα κουφα πραγματα, αλλα απλα την γειωσα. Ειλικρινα δεν με ενοχλησε.
3) για το εαν ειναι δεν ειναι Ρωσσιδα και εαν σου απαντησε ή οχι στο πμ. Who gives really a fuck?
4) Στο γεγονος οτι εκει εξω, στην τιμη των 50€ , υπαρχουν πουτανες που βρωμανε, ειναι αγενεστατες, σε αφηνουν αμα λαχει με το πουλι στο χερι επειδη βαριουνται. Ας ασχοληθουμε λοιπον πρωτιστως με αυτες και μετα περνει σειρα και η Νταρια με τα οποια μειονεκτηματα της. 

Σχετικα με τις θεωριες συνομοσιας δεν ξερω/ δεν απαντω / δεν με εμδιαφερουν. O Jules νομιζω οτι ειναι λιγο ακυρος (No hard feelings Jules)  ;)

Ξεκατινιαστικαμε και παλι…εστω και υπο αντοιξοες συνθηκες λογω μη ομαλης λειτουργιας του side.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ε-Λ-Ε-Ο-Σ πια...Εδώ και μια βδομάδα και βλέπω το ίδιο θέμα φάτσα κάρτα σ'ενα site που κάποτε έσφιζε από ενημερώσεις...Τελικά πολλά πράγματα έχουν αλλάξει..Το μόνο πράγμα που δεν αλλάζει είναι ορισμένοι κολλημένοι με τη  :jerking: .Γράψτε και καμμιά ενημέρωση..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Εγω ενα πραγμα θα αναφερω χωρις να παιρνω το μερος κανενος..Οταν πριν κανα μηνα εγραψα εδω κατι καλο για τη Νταρια(που την ειδα πρωτη φορα)καθως την βρηκα τυχαια  Αχαρνων 85 ο latex με παρουσιασε ειτε γκομενο της ειτε καψουρη με την παρτη της..κ να φανταστειτε οτι δεν εγραψα κ τπτ το τρομερο για παρτη της..
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Βλέπω έχω χάσει επεισόδια.......!!!!!!!!!!!!
Μετά λύπης μου διαπιστώνω πως μας έχουν ζώσει οι ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΕΣ..........!!!!!!!!!!!

Στον "ΛΕΒΕΝΤΗ" λοιπόν που έκανε κάποια σχόλια για μένα και για να δει πόσο Κύριος είμαι, του επιστρέφω στο ακέραιο,συστημένα,όλα τα σχόλια και τους χαρακτηρισμούς και τίποτα περισσότερο ή λιγότερο και με φιλική διάθεση, για περισσότερες εξηγήσεις......... αν το θεωρεί αναγκαίο!!!!!!!!!!

Για την κριτική μου στην Ντάρια τώρα όσοι την διάβασαν θα είδαν πως από εμφάνιση μόνο θεά που δεν την είπα,εντάξει εμένα μου αρέσει,γούστα είναι αυτά,με το στιλάκι της "στράβωσα" και με τις υπηρεσίες της, πάντα σε σχέση με τα λεφτά που έδωσα,και το αναφέρω αυτό στην κριτική μου.

Που τις βρήκε τώρα ο "ΛΕΒΕΝΤΗΣ" τις ιστορίες με κλεμμένα λεφτά και το οτι ζήταγε η κοπέλα περισσότερα χρήματα από τους πελάτες, μόνο αυτός ξέρει και το αρρωστημένο μυαλό του,αν έχει πρόβλημα λοιπόν να πάει σε γιατρό και να μη μας πρίζει τα @@ γιατί δεν του φταίμε σε τίποτα...........

Αυτά τα λίγα κι από μένα και σας ευχαριστώ για την υπομονή σας.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
moi έγραψε:
μου εστειλε πμ η ιδια η νταρια και επειδη ειμαι παντελονατος αντρας ζητω συγνωμη δημοσια που εγραψα καποιες προσοπικες λεπτομεριες για τον panos και αυτην.ειναι προσωπικη τους ζωη και το κατανοω απολυτα
Eγω προτεινω να δημοσιευσεις το pm που σου εστειλε η Νταρια για να συνεχισουμε το κουτσομπολιο  :tooth:  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom