Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χαιρετο ολουσ τουσ ερεθισμενουσ καυλιαριδες.....αροστιμενοι μου πουτανιαριδες απο καυλα και ιδονι...μιν αφινετε τιν καυλα να εξουσιαζει το μιαλο σας!σκεφτικε και λιγο παραπερα τσολιαδες και πουτσαραδες μου!μιν εκτροχιαζεστε και παρασερνεστε απο τιν διναμι τισ καυλασ!μιν ιποκιπτετε στιν παλινδρομικι ιδονι !κρατιθιτε ξεροχιστες μου!
ο εροτας δεν εχει ιθικες ψολοχιστες ...απολαυστε τιν καυλα και αφιστε τα ιπολοιπα!απολαυστε τιν ιερι στιγμι τισ εκσπερματοσισ....γιατι αυτι ι στιγμι ειναι πραγματικα ι μονι που αξιζει σε ολο το μεγαλιο του σιμπαντος!
αφιστε τα κουτσομπολιστικα ,τισ διαφιμισις και οτι αλο κανετε...
και αγονιστιτε σαν γνισιοι ιποτες τισ ιδονισ!σαν γνισιοι ιπερμαχοι και ταποινοι ιποτες του βρομικου εροτα!τα χαμετιπια σας περιμενουν πολιποθιτοι τροες μου!τα πορνιδια βαζουν ακομα και σφουγκαρια κατα τιν περιοδο τουσ για να σας δεχτουν μεσα τουσ τουσ αξιους ρεπορτερ τισ λαμπρισ και μεγαλιοδους ιδονις!!

οσον αναφορα το θεμα πανοσμποσ θελο να παραθεσο με ολι μου τιν ταπινοτιτα τα εξισ για το εν λογο προσοπο σε ολουσ εσας που σασ τροει ι περιεργια....
μπορο να σας διαβεβεοσο πος ο πανοσ δεν ειναι νταβατζισ καυλιαριδες μου....ο πανος ειναι εξερετο παιδι με λαμπρεσ πανεπιστιμιακες γνοσισ και μεγαλι εμπιρια στιν ζοι.....
δεν μποριτε να μιλατε προσβλιτικα αλοπροσαλοι γκαυλιαριδες μου για ενα προσοπο που δεν ειναι καταρχας εδο μεσα οστε να απαντισι....κατα δευτερο ανιθικα πλασματα τις ιδονις ο πανος εμινε στιν ιστορια σαν θριλος τον μπουρδελον οχι επιδι εμπλεξε με πουτανιδιο....αλλα επιδι ιταν μια ιπερμαχιμι πιγι εμπνευσισ για πολλα πορνιδια...ενασ αξιος σινεμπουρδελιαρισ εν ορα τσαρκας...ενα εξερετικο ταπινο παιδι που παντα για ολουσ εδο μεσα λεει τα καλιτερα και ας τον προσβαλουν μερικοι χιστες!

προος μεγιστο σινεμπουρδελιαρι λατεξ!!!!!
λατεχ τα σεβοι μου μεγα χιστι μιστι σκιστι καυλεουμπα ολον τον εποχον...εσι που με το μαγικο σου ζομο χαριζεις ρομαντικες στιγμες στις ατακτες σιρινες !δοξασμενε ναυτι στο λαγνο πλιρομα του καυλεα οδισεα ,ονιροπολε τον ατακτον αιδιον,κλιτοριδομαχε τον ιγρον σπιλεον σε προσκινο ταπινα για τις αποψεις και τα πιστευο σου τιτανιε ιπερκαυλεουμπα!!!!!!!τορα μπορις να διαβεβεοθεις ποσ ο πανος δεν ειναι βνταβατζισ....!
καλα πιτσιλισματα δε ολους τουσ αδιστακτους και αδισοποιτουσ χιστες!!!!!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
θα παω μια απο αυτες τις μερες να μιλησω με την Νταρια και να ξεκαθαρισω το τοπιο σχετικα με τις παρεξηγησεις!το μωρο αυτο αξιζει μεγαλυτερη εκτιμηση απο ολους μας!να δειτε που απο τις επομενες μερες το μωρο<< θα χυνει πουλια στον αερα>>!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
θα παω μια απο αυτες τις μερες να μιλησω με την Νταρια και να ξεκαθαρισω το τοπιο σχετικα με τις παρεξηγησεις!το μωρο αυτο αξιζει μεγαλυτερη εκτιμηση απο ολους μας!να δειτε που απο τις επομενες μερες το μωρο<< θα χυνει πουλια στον αερα>>!

Τρισμεγιστε αρχιδουλι, ολακερη η μπουρδελο-κοινοτητα αναμενει με κομμενη ανασα τα αποτελεσματα της κρισιμης συναντησης που θα εχεις με το κοριτσι. Κοιτα μην ξεχαστεις και σε αποπλανησει η ατιμη σειρηνα...να ξεκαθαρισεις την κατασταση παση θυσια ;)
Αν εχεις καλα νεα σηκωσε το λευκο πανι, αν οχι το μαυρο. Μην μπερδευτεις και αρχισουν τα μελη να πεφτουν στη θαλασσα...

Αντε και διαμεσολαβητης στον ΟΗΕ  :idiot:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το μωρο ειναι σκετη καβλα!τα ειπαμε λιγακι και θα εχω νεοτερα τις επομενες μερες με νεοτερες ανταγωνιστικες υπηρεσιες!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μιλαμε για μεγαααααααααλη καψουρα.. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
που δουλεύει τώρα;
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το γλυκο μου το κοριτσακι δουλευει εδω και αρκετο καιρο με αλλη διαθεση !Ειναι τρελα ανεβασμενη και οι υπηρεσιες της απιστευτα βελτιωμενες!Προχτες εστειλα και τον ξαδερφο να δοκιμασει και επαθε την πλακα του!Βελτιωμενο γλυψειμο αρχιδιων και οχι το λεγομενο <<σβουρακι>> με την γλωσσα!Χρησιμοποιει πια ολη την γλωσσα οπως η Μιλενα η Σλοβενα!Σκετη <<καραμελλα>>!Το μουνακι της τρελα υγρο και χυμωδες οχι απο κρεμα !Το στηθος της το τελειο φυσικο στηθος της μεσα στην καβλα!Με τις ρωγες της προκλητικα πρησμενες να σφυζουν απο ηδονη!Οσον αφορα τα προγραμματα της πληρως ανανεωμενα!Συντομα θα σας τα παραθεσει εδω η ιδια!Νταρια σε αγαπω!να εισαι παντα ετσι!
 

Kolarxido

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
το γλυκο μου το κοριτσακι δουλευει εδω και αρκετο καιρο με αλλη διαθεση !Ειναι τρελα ανεβασμενη και οι υπηρεσιες της απιστευτα βελτιωμενες!Προχτες εστειλα και τον ξαδερφο να δοκιμασει και επαθε την πλακα του!Βελτιωμενο γλυψειμο αρχιδιων και οχι το λεγομενο <<σβουρακι>> με την γλωσσα!Χρησιμοποιει πια ολη την γλωσσα οπως η Μιλενα η Σλοβενα!Σκετη <<καραμελλα>>!Το μουνακι της τρελα υγρο και χυμωδες οχι απο κρεμα !Το στηθος της το τελειο φυσικο στηθος της μεσα στην καβλα!Με τις ρωγες της προκλητικα πρησμενες να σφυζουν απο ηδονη!Οσον αφορα τα προγραμματα της πληρως ανανεωμενα!Συντομα θα σας τα παραθεσει εδω η ιδια!Νταρια σε αγαπω!να εισαι παντα ετσι!

μας έχεις κάνει τα αρχιδουλι(α) καπαμά με την Νταρια  :uglystupid:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
θα παρακαλουσα τους υπευθυνους του σαιτ τετοια ατομα χθεσινα και θρασυτατα σαν το κολαρχιδο να διαγραφονται αυτοματα!Λιγο σεβασμος δεν βλαπτει!
 

Kolarxido

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
θρασυτατος ??? Χαλασμένο γιαούρτι εφαγες παπουλη ???

γράψε και κάτι άλλο γυναικα σου ειναι η Νταρια και την έχεις κάνει θεά?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
το γλυκο μου το κοριτσακι δουλευει εδω και αρκετο καιρο με αλλη διαθεση !Ειναι τρελα ανεβασμενη και οι υπηρεσιες της απιστευτα βελτιωμενες!Προχτες εστειλα και τον ξαδερφο να δοκιμασει και επαθε την πλακα του!Βελτιωμενο γλυψειμο αρχιδιων και οχι το λεγομενο <<σβουρακι>> με την γλωσσα!Χρησιμοποιει πια ολη την γλωσσα οπως η Μιλενα η Σλοβενα!Σκετη <<καραμελλα>>!Το μουνακι της τρελα υγρο και χυμωδες οχι απο κρεμα !Το στηθος της το τελειο φυσικο στηθος της μεσα στην καβλα!Με τις ρωγες της προκλητικα πρησμενες να σφυζουν απο ηδονη!Οσον αφορα τα προγραμματα της πληρως ανανεωμενα!Συντομα θα σας τα παραθεσει εδω η ιδια!Νταρια σε αγαπω!να εισαι παντα ετσι!

Άντε, η ώρα η καλή  ;)
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ο συναγωνιστης Αρχιδουλης ειναι παλαιοθεν Νταριο-πληκτος, οποτε μαλλον δικαιολογημενα τα γραφει αυτα.Οι υπολοιποι συναγωνιστες που τον βριζουν, γιατι μπαινουν στο thread, αφου ενοχλουνται ???
ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΩ οτι ουτε τον Αρχιδουλη ξερω ουτε την Νταρια, με την οποια πηγα μια φορα στην Φραντζη,την βρηκα αποδεκτη, αλλα δεν με ξετρελανε κιολας, οποτε δεν ξαναπηγα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ιζαμπελα που εισαι????
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω να μπώ σε αντιπαραθέσεις....εγώ έχω πάει μία φορά με την Ντάρια...στην Λέλας....εμφανισιακά μου κάνει.....στο δωμάτιο αρκετά καλή....με άριστα το 10 ένα 7αράκι.....τί εθνικότητα είναι...χέστηκα.....φιλική και χωρίς ερωτήσεις και μαλακίες...απο κάτι cg και κοπέλες σε στούντιο που κυκλοφορούν είναι απείρως καλύτερη.....αυτή είναι η άποψή μου.....
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Απλα θα ήθελα να συμφωνήσω με τους COMMANDER και podolagnos_28. Η Ντάρια έχει κάτι το διαφορετικό και τραβάει την προσοχή και των ενδιαφέρον των συναγωνιστων. Σε άλλους αρέσει πολύ, σε άλλους όχι. Οι αντιπαραθέσεις δεν έχουν νόημα νομίζω...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο το Thread της βρίσκεται πάντα επίκαιρο ... Την καλύτερη διαφημιση της κάνουμε άθελα ή ηθελημενα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Συναγωνιστες, χθες 20/12, περι ωρα 21.00', η Νταρια στο στουντιο Αθανασιας 3-Παγκρατι. Απ'οτι μου ειπε,ηταν η πρωτη της φορα εκει,εχει εγκαταλειψει το Φραντζη 47. Οι βαρδιες της στο Αθανασιας δεν εχουν βγει ακομα, οποτε μονον με το τηλεφωνο η ενημερωση
 

geia sas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
είναι μια δημοσιογράφος στο δελτίο το αντέννα που είναι ίδια η ντάρια...
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
χθες πρωινη βαρδια πιπινου 118
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom