Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Δειτε λοιπον τις υπεροχες φωτο του μωρου να σφιγγει εναν δονητη μεσα στο σφικτο της κωλαρακι για να δειτε τι παθαινω καθε φορα !!!!!!!Νταρια εισαι καβλα !Ατελειωτη!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Στο δωμάτιο μέσα είναι τσαχπινοκατάσταση χωρίς να είναι καμιά γκόμενα από θέμα εμφάνισης.Έξω που την είδα σχολώντας από Δροσοπούλου έτσι όπως ήταν ντυμένη και η γενικότερη παρουσία ούτε που θα γύρναγες να την κοιτάξεις.Σαν βλαχαντερό από Αλβανία !
 

Dsaka

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ μία φορά πήγα μέ τήν Ντάρια καί έμεινα ενθουσιασμένος.Παρ'ολο πού έιχε πολύ κόσμο εκείνη τήν ώρα,ήταν πολυ υπομονετική,πρόθυμη,τρυφερή καί γενικά έδειχνε ότι σέ καμμιά περίπτωση δέν έκανε αγγαρία,αλλά ότι ενδιαφερόταν πραγματικά νά περάσω όμορφα.Νομίζω ότι αυτό είναι τό ζητούμενο και επειδή από ότι βλέπω είναι συχνό τό φαινόμενο από κοπέλες που το μόνο πού κάνουν είναι νά μάς ξεπετάνε όπως όπως,πιστεύω ότι η Ντάρια αξίζει τόν σεβασμό μας καί τήν εκτίμηση μας.Οσον αφορά την εμφάνιση,εδώ μπαίνει καί ό υποκειμενικός παράγοντας,εμένα πάντως μ'άρέσει πολύ.
 

ey_papam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως το Σάββατο που την έψαχνα μου είπαν ότι είναι με ίωση και θα επιστρέψει από Δευτέρα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πάντως το Σάββατο που την έψαχνα μου είπαν ότι είναι με ίωση και θα επιστρέψει από Δευτέρα.

Μια χαρά είναι η κοπέλα, απλά έλειπε διακοπές! Από αύριο θα δουλεύει κανονικά τα πρωινά στο studio Ερως...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εγώ μία φορά πήγα μέ τήν Ντάρια καί έμεινα ενθουσιασμένος. Παρ' ολο πού είχε πολύ κόσμο εκείνη τήν ώρα, ήταν πολύ υπομονετική, πρόθυμη, τρυφερή καί γενικά έδειχνε ότι σέ καμμιά περίπτωση δέν έκανε αγγαρία, αλλά ότι ενδιαφερόταν πραγματικά νά περάσω όμορφα. Νομίζω ότι αυτό είναι τό ζητούμενο και επειδή από ότι βλέπω είναι συχνό τό φαινόμενο από κοπέλες που το μόνο πού κάνουν είναι νά μάς ξεπετάνε όπως όπως, πιστεύω ότι η Ντάρια αξίζει τόν σεβασμό μας καί τήν εκτίμηση μας. Οσον αφορά την εμφάνιση, εδώ μπαίνει καί ό υποκειμενικός παράγοντας, εμένα πάντως μ' άρέσει πολύ.

Κι εμένα μ' αρέσει... και συμφωνώ με ΟΛΑ! Επιπλέον, η Ντάρια είναι από τις λίγες κοπέλες της δουλειάς που την ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ... (απ' ότι μου έχει πει) τής έχει συμβεί να χύσει και 2-3 φορές στην βάρδιά της !!!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Κι εμένα μ' αρέσει... και συμφωνώ με ΟΛΑ! Επιπλέον, η Ντάρια είναι από τις λίγες κοπέλες της δουλειάς που την ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ... (απ' ότι μου έχει πει) τής έχει συμβεί να χύσει και 2-3 φορές στην βάρδιά της !!!
Μαλλον με εμενα θα ητανε παιδια!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ουδεποτε κολλησα αφροδισιο νοσημα και δεν εχω παει ποτε σε νοσοκομειο!Η Νταρια ποτε δεν με κολλησε οτιδηποτε!Ειναι απο τις πιο καθαρες κοπελες στον χωρο!Θα πρεπει να ντρεπονται οσοι την κατηγορουν οτι κολλαει τον κοσμο παρασημα!Ειναι ντροπη!ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
εισαι πολυ κολοτουμπας τελικα ρε παιδι μου
αλλα λες απο τη μια και αλλα απο την αλλη
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ουδεποτε κολλησα αφροδισιο νοσημα και δεν εχω παει ποτε σε νοσοκομειο!Η Νταρια ποτε δεν με κολλησε οτιδηποτε!Ειναι απο τις πιο καθαρες κοπελες στον χωρο!Θα πρεπει να ντρεπονται οσοι την κατηγορουν οτι κολλαει τον κοσμο παρασημα!Ειναι ντροπη!ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!
καλως τον(α) κι ας αργησε..
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ποτε η Νταρια δεν μου ζητησε εξτρα χρηματα για οτιδηποτε!Οτιδηποτε  εχει συμβει μεταξυ των 2 μας δεν εχει γινει μεσω διαπραγματευσης!Η κοπελα και οποιαδηποτε κοπελα γουσταρει να κατι με τον πελατη το κανει αν γουσταρει !Αν εγω εχω δωσει εξτρα χρηματα στην Νταρια αυτο ειναι κατι που αφορα εμενα!Γιατι την γουσταρω ρε παιδι μου!οποιος εχει και θελει να δωσει κατι παραπανω ασ δωσει!Ποτε ομως δεν μου απαιτησε η Νταρια δεκαρα τσακιστη παραπανω!Εχει ηθος και αξιοπρεπεια !Και ας φανει αυτο σε καποιους αστειο!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ποτε η Νταρια δεν μου ζητησε εξτρα χρηματα για οτιδηποτε!Οτιδηποτε  εχει συμβει μεταξυ των 2 μας δεν εχει γινει μεσω διαπραγματευσης!Η κοπελα και οποιαδηποτε κοπελα γουσταρει να κατι με τον πελατη το κανει αν γουσταρει !Αν εγω εχω δωσει εξτρα χρηματα στην Νταρια αυτο ειναι κατι που αφορα εμενα!Γιατι την γουσταρω ρε παιδι μου!οποιος εχει και θελει να δωσει κατι παραπανω ασ δωσει!Ποτε ομως δεν μου απαιτησε η Νταρια δεκαρα τσακιστη παραπανω!Εχει ηθος και αξιοπρεπεια !Και ας φανει αυτο σε καποιους αστειο!
:boobies: :boobies:

[youtube=425,350]vo4qHTJl6fM[/youtube]
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
σε παλιοτερα ποστ ειχε κανει ολοκληρη αναφορα!!!!!
οι πιο παλιοι το γνωριζουνε ....
τωρα μας λεει το αντιθετο :jerking:
Οποιος εχει αποδειξεις να τις βγαλει τωρα!
φταιω εγω που ασχολουμαι.... :headbang:
Οποιος εχει αποδειξεις να τις βγαλει τωρα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Η κοπελα και οποιαδηποτε κοπελα γουσταρει να κατι με τον πελατη, το κανει αν γουσταρει! Οποιος εχει και θελει να δωσει κατι παραπανω ας δωσει! Ποτε ομως δεν μου απαιτησε η Νταρια δεκαρα τσακιστη παραπανω! Εχει ηθος και αξιοπρεπεια!

Ετσι είναι! Κι εγώ έχω περάσει πολλές φορές καλά μαζί της... κι έμεινα με τις καυλύτερες εντυπώσεις ;)
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αυτο που ξερουν ορισμενοι ειναι μονο να βριζουν τιποτε αλλο !Ευχαριστω οσους με στηριζουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom