Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ουδεποτε κολλησα αφροδισιο νοσημα και δεν εχω παει ποτε σε νοσοκομειο!Η Νταρια ποτε δεν με κολλησε οτιδηποτε!Ειναι απο τις πιο καθαρες κοπελες στον χωρο!Θα πρεπει να ντρεπονται οσοι την κατηγορουν οτι κολλαει τον κοσμο παρασημα!Ειναι ντροπη!ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!

βρε εσυ δεν μας τα ελεγες πριν ενα χρονο?

ψεμματα μας ελεγες? και το εβριζα το κοριτσακι για κατι τοσο σοβαρο?

ντροπη σου τοτε για την παραπληροφορηση που μας εκανες πριν ενα χρονο...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μην μου πειτε οτι ο αρχιδουλης ηταν και ειναι ο καψουρης με την νταρια? χααχχαχαααχ και εκεινη λεει οτι ΟΥΤΕ καν τον γνωριζει χαααχαχαχαχα...

α ρε πουτανοκαψουρη... χορηγε... χαχαχαχαχα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
μην μου πειτε οτι ο αρχιδουλης ηταν και ειναι ο καψουρης με την νταρια? χααχχαχαααχ και εκεινη λεει οτι ΟΥΤΕ καν τον γνωριζει χαααχαχαχαχα...

α ρε πουτανοκαψουρη... χορηγε... χαχαχαχαχα

Εν προκειμένω, είναι αυτό που λέμε "χορηγός επικοινωνίας".    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Εν προκειμένω, είναι αυτό που λέμε "χορηγός επικοινωνίας".     :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αγαπητε μου παπιε... καλως σε ξαναβρηκα... εμεις τα πτηνα πρεπει να ειμαστε ενωμενα απεναντι σε αρχιδουληδες πουτανοκαψουρηδες που δηλωνουν οτι παραπληροφορησαν και με εφερε σε πολυ ασχημη θεση να βρισω ενα κοριτσι για κατι τοσο σοβαρο ...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
αγαπητε μου παπιε... καλως σε ξαναβρηκα... εμεις τα πτηνα πρεπει να ειμαστε ενωμενα απεναντι σε αρχιδουληδες πουτανοκαψουρηδες που δηλωνουν οτι παραπληροφορησαν και με εφερε σε πολυ ασχημη θεση να βρισω ενα κοριτσι για κατι τοσο σοβαρο ...

Ενωμένοι να είμαστε, καμμία διαφωνία.
A propos όμως, να σου πω οτι ετοιμάζομαι για σπέσιαλ κοτοπουλάκι με πατατούλες στο φούρνο.
Όχι, δεν είναι Μιμίκος πάντως, είναι Κρητικό, Αγγελάκης η κάτι τέτοιο.
Πιάνομαι για αιμομίκτης που θα φάω τα ξαδέρφια μου;        :dancing:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
:boobies: :boobies:

[youtube=425,350]vo4qHTJl6fM[/youtube]
αστα δεσποτα γιατι μιλαμε το παλικαρι ειναι πολυ σπανια περιπτωση και μας πηρε ολους στο λαιμο του.ειλικρινα ειναι να το λυπατε κανεις.οντως απο δω και περα θα ειμαστε προσεχτικοι τι γραφει ο καθενας κραξιμο η επαινος.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μην μου πειτε οτι ο αρχιδουλης ηταν και ειναι ο καψουρης με την νταρια? χααχχαχαααχ και εκεινη λεει οτι ΟΥΤΕ καν τον γνωριζει χαααχαχαχαχα...

α ρε πουτανοκαψουρη... χορηγε... χαχαχαχαχα
ε μην εισαι τοσο κακος  :grin: :grin: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ενωμένοι να είμαστε, καμμία διαφωνία.
A propos όμως, να σου πω οτι ετοιμάζομαι για σπέσιαλ κοτοπουλάκι με πατατούλες στο φούρνο.
Όχι, δεν είναι Μιμίκος πάντως, είναι Κρητικό, Αγγελάκης η κάτι τέτοιο.
Πιάνομαι για αιμομίκτης που θα φάω τα ξαδέρφια μου;        :dancing:

παντως εγω παπια πεκινου την τρωω γιατι ειμαστε τριτα ξαδελφια  :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ε μην εισαι τοσο κακος  :grin: :grin: :2funny:

εμ... βρε φιλε μουα ... δεν γινεται να κατηγορω μια γυναικα για ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ (οπως αυτο της υγειας) και τελικα να ειναι αποτελεσμα παραπληροφορησης του αρχιδουλη... με βαση την πουτανοκαψουρα του...

και θα πω το εξης... στα παντελονια που φοραω θα φροντισω να περασω να ζητησω συγνωμη απο την νταρια (αν και δεν με ξερει ουτε την ξερω) διοτι θεωρω οτι ΕΣΦΑΛΑ και αυτο ειναι αδικαιολογητο...

θα ηταν κατι εντελως διαφορετικο να την βρισω ή να την μειωσω ως ανθρωπο διοτι δεν την γουσταρω... και αλλο να ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ...

Μια ταπεινη συγνωμη απο μενα...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εμ... βρε φιλε μουα ... δεν γινεται να κατηγορω μια γυναικα για ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ (οπως αυτο της υγειας) και τελικα να ειναι αποτελεσμα παραπληροφορησης του αρχιδουλη... με βαση την πουτανοκαψουρα του...

και θα πω το εξης... στα παντελονια που φοραω θα φροντισω να περασω να ζητησω συγνωμη απο την νταρια (αν και δεν με ξερει ουτε την ξερω) διοτι θεωρω οτι ΕΣΦΑΛΑ και αυτο ειναι αδικαιολογητο...

θα ηταν κατι εντελως διαφορετικο να την βρισω ή να την μειωσω ως ανθρωπο διοτι δεν την γουσταρω... και αλλο να ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ...

Μια ταπεινη συγνωμη απο μενα...
και απο μενα φιλε το ιδιο και αναγνωριζω παντα αν εκανα λαθος η αδικησα καποιον.και απο μενα συγνωμη.αλλα πανω απ ολα πρεπει να ζητησει συγνωμη ο αρχιδουλης με τις μαλακιες που τις εγραφε γιατι η ιδια η νταρια μου ειπε οτι δεν τον ξερει καθολου τον τυπα αυτον και προκειτε περι περιπτωσεως.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σαν να τόξερα ο μάντης Τειρεσίας λέμε,
και στο άλλο θρέντ σας έλεγα παιδιά
μην βρίζετε την κοπέλα κρίμα είναι,
αλλά ορίστε που την πατήσατε.
Αν κι εγώ νομίζω οτι ο αρχιδούλης
τα 'γύρισε' λόγω 'έρωτος'.
Κι όπως είναι γνωστό:
'...το γάρ πολύ του έρωτος γεννά παραφροσύνη'.
:boobies:  :rockon:  :uglystupid:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αλλά ορίστε που την πατήσατε.
εεεεεελα βρε που την πατησανε..

αφου τα εχει πει κι αλλος πρωην γκομενακος της οτι τα χει αρπαξει 2-3 φορες..  :cheesy:


Αν κι εγώ νομίζω οτι ο αρχιδούλης
τα 'γύρισε' λόγω 'έρωτος'.
ειδες που τα καταλαβαινεις κι εσυ ??  :)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
παντος αποδειξεις τωρα δεν υπαρχουν αν ηταν η δεν ηταν αρωστη.και οι πουτανοκαψουρηδες τα αλλαζουν συνεχεια.παντως το βιβλιαριο το εχει οποτε λεει αληθεια οτι ειναι νομιμη.απλως απο δω και περα δεν θα περνω σοβαρα γκομενους σαν τον αρχιδουλη η σαν τον αλλο που της ειχε ανοιξει το δακρυβρεχτο θρεντ οτι ηταν πρωην γκομενα του.εχουν μπερδεψει μου φενετε τα ζωντοβολα οτι αυτες οι γκομενες καθε μερα βρισκουν και απο εναν γκομενο χωρια και τα τριαντα ατομα που ειναι οι γκομενοι στα δωματια  :2funny: παντως τωρα που τα βλεπω καλα ξηγιετε ι νταρια και η καθε νταρια.ειλικρινα εχει το σεβασμο μου τωρα μετα απο αυτο με το αρχιδουλη.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Συγνωμη αλλα εγω εχω μπερδευτει....Πρωτα βριζατε την Νταρια και τωρα τον Αρχιδουλη......
Για να μην γινει παλι κανενα μπερδεμα δεν δειχνετε καλυτερα το ποστ που λεει οτι κολλησε κατι  απο τη Νταρια και μετα να τον βρισουμε ολοι μαζι????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
οι πιο παλιοι ξερουν που ειναι γραμμενα αυτα..τα ειχα διαβασει κι εγω αλλα δε τα θυμαμαι ...

οντως το ατομο ειναι για πολλες μαπες.. :tickedoff:
αν σε εθιξα νταρια σου ζητω συγνωμη και παιρνω πισω τους χαρακτηρισμους και τους δινω στον κωλοτουμπα τον
αρχιδουλη το μαλακουλη :jerking:
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Ποτε η Νταρια δεν μου ζητησε εξτρα χρηματα για οτιδηποτε!Οτιδηποτε  εχει συμβει μεταξυ των 2 μας δεν εχει γινει μεσω διαπραγματευσης!Η κοπελα και οποιαδηποτε κοπελα γουσταρει να κατι με τον πελατη το κανει αν γουσταρει !Αν εγω εχω δωσει εξτρα χρηματα στην Νταρια αυτο ειναι κατι που αφορα εμενα!Γιατι την γουσταρω ρε παιδι μου!οποιος εχει και θελει να δωσει κατι παραπανω ασ δωσει!Ποτε ομως δεν μου απαιτησε η Νταρια δεκαρα τσακιστη παραπανω!Εχει ηθος και αξιοπρεπεια !Και ας φανει αυτο σε καποιους αστειο!
Μήπως είσαι διχασμέμη προσωπικότητα? τί κολοτούμπες είναι αυτές?Καρφί δεν μού καίγεται άν σέ κολλησε κάτι ή όχι,ή αν σού πήρε παράπάνω λεφτα.Καί εγώ Νταριομανής είμαι καί θά είμαι,αλλά
αποδεικνύεις ότι δέν είσαι άτομο πού μπορεί νά λάβει κάποιος σοβαρά υπ'όψη του.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια αυτη η νταρια που λετε ειναι η κοπελα στο στουντιο ερως (δροσοπουλου 95)που δειχνει στο σαιτ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom