Νέα

Πότε ευχαριστηθήκατε σεξ με τη γυναίκα σας για τελευταία φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειμαι 21 και εχω την ιδια κοπελα απο 16... λοιπον απο τωρα καταλαβαινω πολλα, την αγαπαω πολυ και αυτη το ιδιο αλλα δεν μπορω να κανω σεξ μονο με αυτην ειμαι μικρος και δεν θελω να μεγαλωσω και να μην εχω γαμησει αλλη γυναικα...... επειδη ομως και περναμε καλα αλλα και φοβαμαι αμα την χωρισω αν θα βρω μια κοπελα σαν αυτην για αυτο γαμαω στα μπουρδελα... στο θεμα μας τωρα με την σχεση μου 4-5 φορες τον μηνα (μενουμε με τους γονεις μας και οι δυο) ενω σε μπουρδελα γυρω στις 3-4 φορες την εβδομαδα... περιμενω σχολια!!!!

Φίλε achro, σαν να βλέπω τη ζωή μου σε φλασ μπακ. Είχα και εγώ μία κοπέλα από τα 17 εώς τα 23 ( τώρα είμαι 34 και παντρεμένος)και περνούσα φοβερά, έκανα όσα κάνουν οι 30 ρηδες από τα 20 μου. Δεν εννοώ μονο το σεξ αλλά και ταξιδάκια, και τα λοιπά μιας καλής ολοκληρωμένης σοβαρής σχέσης. Όταν με ρωτούσαν για το μέλλον και τη σχέση μας, απαντούσα όπως εσύ «Τετοια φοβερή κοπέλα και να την αφήσω;» ?Οταν πήγα φαντάρος, μετα από 6 χρόνια υπέροχης σχέσης, έρχεται ξαφνικά μιά μέρα στο άσχετο και μου λέει «να συζητήσουμε για τη σχέση μας». Κεραυνός εν αιθρία!!! Τελικά για να μη στα πολυλογώ, είχε βρει άλλο γκόμενο και εγώ δεν είχα πάρει πρέφα. (κάτι που σήμερα το δικαιολογώ και ήταν φυσικό επακόλουθο μιας τέτοιας πολύχρονης σχέσης από παιδιά, μπορεί να το έκανα και εγώ). Χωρίσαμε άμεσα και ξαφνικά κατάλαβα ότι ο κόσμος έγινε ξανά δικός μου, όλα άλλαξαν, ξαναπήρα την κουτάλα στο χέρι..... γνώρισα κάποιες γυναίκες διαφορετικές, με διαφορετικό, χαρακτήρα, συμπεριφορά, σώμα, έκφραση, σεξουαλική εμπειρία και κατάλαβα ότι τελικά αν δεν ζήσεις εμπειρίες στη ζωή σου, δεν μπορείς να ξέρεις ποιός αξίζει και ποιός όχι και βέβαια θα είσαι και ανικανοποίητος μια ζωή. Το αποθυμένο που μου έμεινε όμως μια ζωή είναι ότι στην ηλικία 18-23 (βλέπε πανεπιστήμιο, ξεγνοιασια, φοιτητριες, ξεφρενα καλοκαιρια, κλπ) δεν έκανα την κρεπάλη και την γκομενοκατασταση που δεν μπορεις να κανεις πιο μετα, παρά ζούσα μια κατάσταση αφοσιωμένης σχέσης.
Το ρεζουμέ είναι ότι καλά κάνεις και περνάς καλά με την κοπέλα σου, απλά έχε στο μυαλό σου ότι 99% αυτό θα τελειώσει αργά ή γρήγορα είτε από σενα είτε από εκείνη. Αυτό σημαίνει μη δένεις τη ζωή σου μαζί της και μην αρνέισαι πράγματα που λαχταρας μόνο για αυτήν. Κράτα μια μέση στάση. Επίσης το ότι πηγαίνεις 3-4 φορές τη βδομάδα σε «σπιτια» δείχνει ότι σού αρέσι η επαφή με διαφορετικές γυναίκες. Αάρα λάβε τα μέτρα σου.... 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..ρωτα το vaso.... αυτος ξερει....!!!!

να σας πω ευχαριστως κυριε γιωργο!

ενας ειναι ο λογος και μοναδικος: να ενωθουν 2 ανθρωποι υπο τα δεσμα του γαμου και μεσα απο την χαρη του αγιου πνευματος και την αγαπη του ενος για τον αλλο να φερουν απογονους για την διαιωνιση του ειδους και να προσπαθησουν να αγωνιστουν για την διαπαιδαγωγηση των παιδιων τους ωστε να μπορουν αυτα μετα να αποκτησουν τα εφοδια να προχωρησουν κατα τον ιδιο τροπο!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να σας πω ευχαριστως κυριε γιωργο!

ενας ειναι ο λογος και μοναδικος: να ενωθουν 2 ανθρωποι υπο τα δεσμα του γαμου και μεσα απο την χαρη του αγιου πνευματος και την αγαπη του ενος για τον αλλο να φερουν απογονους για την διαιωνιση του ειδους και να προσπαθησουν να αγωνιστουν για την διαπαιδαγωγηση των παιδιων τους ωστε να μπορουν αυτα μετα να αποκτησουν τα εφοδια να προχωρησουν κατα τον ιδιο τροπο!

..δεν διευκρινιζεις ομως με τι πρεπει να ασχοληθουν επαγγελματικα οι καρποι ενος γαμου ?? ποιο το οφελος σου δηλαδη ???? μηπως παρακαλας να κανουν κοριτσια ωστε μολις φτανουν στην καταλληλη ηλικια να σου σερβιρουν φραπεδες στα καταστηματα παραγωγης πολιτισμου ????????
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
 Δεν υπάρχει συνταγη, αν δε σε στειλει η γκόμενα και ειναι η αποφαση στο χέρι σου αν δεν παντρευτεις μπορει να αναρωτιεσαι μια ζωη αν εκανες μαλακια που δεν παντρευτηκες και αν παντρευτεις λες τι μαλάκας που ειμαι που παντερυτηκα!!

 η ουσια ειναι τι κάνεις μέσα στη σχεση.
Δυστυχως ολοι μας μεγαλώσαμε με το στερεοτυπο οτι μεσα στο γάμο δεν μπορει να ξεσκίζεσαι με την γυναικα σου αλλα πρέπει να ζεις τη ζωη του "παντρεμένου" που πηδάει τη γυναικα του καθε Ανασταση και εχει δεσμό με τη γραματέα του. Το χειρότερο ειναι οτι και οι γυναικες μας εχουν μεγαλώσει με αυτο το στερεότυπο οποτε θεωρουν οτι ειμαστε εν δυναμει μουρνταρηδες οποτε μας τα ζαλίζουν ειτε ξενοπηδαμε ειτε οχι. Απο την αλλη εχουν μάθει με το που γινονται μανες  να βγαζουν απο το μυαλό το σεξ (και τοτε πως εχω μικροτερο αδελφο μαμα - ε δεν τον το καναμε σαν τα σκυλια βαλαμε μπρος για 2ο και 3ο παιδί)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..δεν διευκρινιζεις ομως με τι πρεπει να ασχοληθουν επαγγελματικα οι καρποι ενος γαμου ?? ποιο το οφελος σου δηλαδη ???? μηπως παρακαλας να κανουν κοριτσια ωστε μολις φτανουν στην καταλληλη ηλικια να σου σερβιρουν φραπεδες στα καταστηματα παραγωγης πολιτισμου ????????

δεν νομιζω οτι εδω ταιριαζει αυτο το χιουμορ....ειναι σοβαροτατο το θεμα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δεν νομιζω οτι εδω ταιριαζει αυτο το χιουμορ....ειναι σοβαροτατο το θεμα!

Vaso, το σοβαρότατο θέμα, στο οποίο δεν κολάει το humor, είναι ο επαγγελματικός προσανατολισμός  των απογόνων, ή το σερβίρισμα φραπέ στα κατά τόπους πολιτιστικά κέντρα; Διευκρίνησέ το σε παρακαλώ!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
για να διαιωνιστει το ειδος, δεν εννοω του ανθρωπου αλλα του μπουρδελιαρη!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι, αλλά αν κάνει κανείς κόρη, πώς θα διαιωνιστεί το είδος του μπουρδελιάρη; Μήπως με την είσοδο της θυγατέρας στο...μπουρδέλο; :dancing:
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
παντρεμενοι.....τι θα λεει και η μουνιτσα μας τωρα?
μαλλον θα γελαει μαζι μας
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια τωρα που τα παω καλα με τη γυναικα μου δε μπορω να κρατηθω μονιμα καυλωμενος ειμαι......λετε να ειμαι αρρωστος?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso, το σοβαρότατο θέμα, στο οποίο δεν κολάει το humor, είναι ο επαγγελματικός προσανατολισμός  των απογόνων, ή το σερβίρισμα φραπέ στα κατά τόπους πολιτιστικά κέντρα; Διευκρίνησέ το σε παρακαλώ!!!

ασφαλως το δευτερο!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Για πείτε ρε συνάδελφοι?

Εγώ πριν αμνημονεύτων χρόνων
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τι να πουνε?? βάλε τίτλο καλέ, ούτε στο op δεν εξηγείς τι ρωτάς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Εβαλα αλλά δεν φαίνεται

Δεν ξέρω γιατί

Τι να κάνω?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.664
Πόντοι
22.785
apo malakia ti allo
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Εβαλα ρε παιδιά αλλά δεν φαίνεται

Ας σβηστεί το θέμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom