Νέα

Πότε ευχαριστηθήκατε σεξ με τη γυναίκα σας για τελευταία φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μπάιτ, παντρεψου βρε πρωτα και μετα γραφε για καθε επιστητό γαι θεματα που μας αφορουν.....ασε που ως παντρεμενη, αν σε καβαλήσουμε θα έχει και καποιο added value...οι ελευθερες ειναι τοσο μα τοσο ευκολες... :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ευχαριστω για την αντβαιζ αλλα θα γραφω κ οσο δεν ειμαι παντρεμενη οπου θελω
οκ? να σαι καλα
τα περι καβαληματος δε.. τ ακουω βερεσε :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρεηβεν ντιαρ μπαλσαμικο
ειναι κ πιο ποιοτικο γι αυτο στο προσφερω :)

βασος... αν ηταν να τους δοκιμαζω ολους οσοι θελουν να με "ισιωσουν" θα το ειχα κανει επαγγελμα να βγαλω κ λεφτα :P :cheesy:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ειμαι 21 και εχω την ιδια κοπελα απο 16... λοιπον απο τωρα καταλαβαινω πολλα, την αγαπαω πολυ και αυτη το ιδιο αλλα δεν μπορω να κανω σεξ μονο με αυτην ειμαι μικρος και δεν θελω να μεγαλωσω και να μην εχω γαμησει αλλη γυναικα...... επειδη ομως και περναμε καλα αλλα και φοβαμαι αμα την χωρισω αν θα βρω μια κοπελα σαν αυτην για αυτο γαμαω στα μπουρδελα... στο θεμα μας τωρα με την σχεση μου 4-5 φορες τον μηνα (μενουμε με τους γονεις μας και οι δυο) ενω σε μπουρδελα γυρω στις 3-4 φορες την εβδομαδα... περιμενω σχολια!!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ειμαι 21 και εχω την ιδια κοπελα απο 16... λοιπον απο τωρα καταλαβαινω πολλα, την αγαπαω πολυ και αυτη το ιδιο αλλα δεν μπορω να κανω σεξ μονο με αυτην ειμαι μικρος και δεν θελω να μεγαλωσω και να μην εχω γαμησει αλλη γυναικα...... επειδη ομως και περναμε καλα αλλα και φοβαμαι αμα την χωρισω αν θα βρω μια κοπελα σαν αυτην για αυτο γαμαω στα μπουρδελα... στο θεμα μας τωρα με την σχεση μου 4-5 φορες τον μηνα (μενουμε με τους γονεις μας και οι δυο) ενω σε μπουρδελα γυρω στις 3-4 φορες την εβδομαδα... περιμενω σχολια!!!!

Νεαρέ,

Στα 21, δικαιούσε να γαμας τη γκομενα, να πηγαινεις σε μπουρδέλα, να τραβας και μαλακια αλλα και να εχεις και μια 40αρα καβατζα για να μαθεις να πως μιλάς στο σεξ αλλα και να ριχνεις και κανενα κωλοσκάμπηλο χωρις ενοχες.  :2funny:

Επίσης, μη φοβασε να την παρατησεις..τι σημαινει περνάω καλά? αφού δεν είχες άλλη, πως ξέρεις ότι δεν υπάρχει καλύτερα? Και ΠΑΝΤΑ υπάρχει καλύτερα. Λοιπόν, αντε γαμα οσες μπορεις περισσοτερες ωστε να σου φυγουν τα κόμπλεξ, οι μύθοι και οι αναστολές ετσι ωτσε οταν ερθει η ωρα να κανεις σοβαρη σχεση να εχεις την ωριμοτητα να το καταλάβεις.
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε δικιο εχεις αλλα που ξερω εγω οτι δεν θα μεινω με την χουφτιανα κανα 2χρονο και μετα θα λεω τι μαλακια εκανα... καταλαβες... παντως σεβομαι την αποψη σου..... αλλα καταλαβε οτι οταν σε μια παρεα ειμαστε 3 μπακουρια και εγω ε!!!!!! δεν θελω να γινω σαν τους αλλους που τους εχουν αναψει τα λαμπακια να βρουν γκομενα και δεν μπορουν!!!!!! ασε που με αυτο που ειπες τελικα πιστευω πως ισως να ειμαστε μαζι επειδη φοβαμε τι θα γινει αν μεινω μονος.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα ακρο... ειτε τωρα το διαλυσετε ειτε πιο μετα
οι πιο πολλες πιθανοτητες ειναι να το διαλυσετε...
κ δεν ειναι κακο να μενεις κ λιγο μονος
παντως αν αρχισες ηδη να το σκεφτεσαι προς εκει οδευεις..


οποτε εχεις να χασεις........

σιγουρος εισαι ε? χα χα
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε δικιο εχεις αλλα που ξερω εγω οτι δεν θα μεινω με την χουφτιανα κανα 2χρονο και μετα θα λεω τι μαλακια εκανα... καταλαβες... παντως σεβομαι την αποψη σου..... αλλα καταλαβε οτι οταν σε μια παρεα ειμαστε 3 μπακουρια και εγω ε!!!!!! δεν θελω να γινω σαν τους αλλους που τους εχουν αναψει τα λαμπακια να βρουν γκομενα και δεν μπορουν!!!!!! ασε που με αυτο που ειπες τελικα πιστευω πως ισως να ειμαστε μαζι επειδη φοβαμε τι θα γινει αν μεινω μονος.....

Αν μπόρεσες και γαμησες μία  γκόμενα με την αξία σου ΣΙΓΟΥΡΑ μπορείς να το ξανακάνεις. Είναι σαν τη μπεσαμέλ. Αν την πετυχεις μία φορά, μπορέις να την ξαναπετυχεις. ΞΕΚΟΛΛΑ. Ξερεις πόσοι γαμιαδες με προοπτική χαθηκαν επειδη σκεπτοντουσαν - βλακωδώς-  έτσι? Επίσης, τετοιες σκέψεις δεν ευνοούν ουτε την επαγγελματική σου εξέλιξη.
 

Επισκέπτης
καλα οτι εχεις καποιο δικιο εχεις, αλλα δεν ξερω... ισως πρεπει να κανω ενα βημα μπροστα στην καριερα μου!!!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Οσες φορες απαιτειται για να μην αποτανθεί σε 3rd party.... :2funny:

Μη ξενχαμε ποτε ότι οι σοβαροί hobby fuckers πρωτα ποτιζουν το κηπο τους και μετα αυτούς των αλλων...
απόλυτα σωστόοοοοοοςςςςςςςς.......+1.000.000.1
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Για πείτε ένα λόγο για να παντρευτεί κάποιος
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
2-7 φορες τον μηνα με την γκομενα.1-2 πουτανακια συγκεκριμενα...αρα συνολικα ριχνουμε 5-10 το μηνα...δε νιωθετε ομως πως υπαρχουν βδομαδες χωρις ορεξη για sex?ειδικα αν η γκομενα σας εχει πρηξει τα αρχιδια για διαφορες μαλακιες?εγω τυχαινει κ 20 μερες χωρις sex και για επανεκινηση ψαχνω ενα καβλομουνακι ειτε απο γνωριμια σε μαγαζι ειτε κ απο μπουρδελο σε εσχατη...
 

Επισκέπτης
δε λέω... ευγενικός σκοπός  :grin:
ε!! βεβαια ας το παραδεχτουμε εδω μεσα απο μικρα παιδια δεν παιξαμε με πραγματικα παιχνιδια αλλα με ρωσακια.... απο μικρα παιδια οταν συναντιομασταν δεν λεγαμε "πηγε ο αλεξανδρης στον γαυρο!!" αλλα "η ολγα πηγε απο φυλης 71 στο φυλης 54!!!!!!" με λιγα λογια ειμαστε τα παιδια της φυλης και αυτο πρεπει να διαιωνιστει!!!!!! ευτυχως που εγινε το σαιτ για να συναντιθουμε και να καταλαβουμε την δυναμη μας που ειναι η αριθμητικη μας υπεροχη απεναντι στους αλλους τους ανωμαλους ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom