Νέα

Πότε ευχαριστηθήκατε σεξ με τη γυναίκα σας για τελευταία φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Να απαντήσω με ανεκδοτάκι; Δε ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν και ζητώ συγνώμη αν είναι έτσι.

Πάει ο μικρός Γιωργάκης με το μπαμπά του στο φαρμακείο και παρατηρεί τις συσκευασίες των προφυλακτικών... Συσκευασία των 3, των 6 & των 12. Γεμάτος απορία, ρωτάει τον μπαμπά του:
Γιωργάκης: Μπαμπά, μπαμπά! Γιατί τα προφυλακτικά είναι σε 3 διαφορετικές συσκευασίες;
Μπαμπάς: Κοίτα Γιωργάκη, η συσκευασία των 3, είναι για τους μαθητές Λυκείου. 1 την Παρασκευή, 1 το Σάββατο, 1 τη Κυριακή.
Γ: Και η συσκευασία των 6;
Μ: Αυτά είναι για τους φοιτητές. 2 τη Παρασκευή, 2 το Σάββατο, 2 τη Κυριακή.
Γ: Και των 12;
Μ: Αυτά αγόρι μου, είναι για τους παντρεμένους.
Γ: Δηλαδή;
Μ: 1 τον Ιανουάριο, 1 το Φεβρουάριο.....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
 Ετσι ετσι, εγω οχι ερωτικό τρίο συμβιβαζόμουν να παω για ΚΑΦΕ με τη γυναικα μου τη Νικόλ και τον γκομενό της αλλα πάλι χυλόπιτα θα φάω.

 στο 4 παραπάνω εχω να πώ οτι μακάρι να ειναι της κυρας το σπίτι, συνηθως ειναι των γονιων της κυρας οποτε εισαι υπο συνεχη παρακολουθηση (γαμα τα).

 οταν μπαινει ο κυκλος στο κεφαλι τα μόνα τριγωνα που μπορεις να ονειρευεσαι ειναι τα τριγωνα Πανοράματος.

ΥΓ γαματο το ανεκδοτο
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ρε παιδια σορυ για το οφτοπικ αλλα δε μπορω να κρατηθω πρεπει να το γραψω αυτο το ανεκδοτο επεσα χαμω απο τα γελια...

Ειναι 2 παντρεμενοι και συζητανε...κανει ο ενας
"ασε ρε φιλε απο τοτε που παντρευτηκα βρηκα το μπελα μου...δε μπορω ν α βγω ενα βραδυ,οχι με γκομενα,ουτε με τα παιδια για ενα ποτο,να γυρισω και να μη μου κανει σκηνη...τις προαλλες φτανω σπιτι,ανοιγω την πορτα ησυχα ησυχα να μην την ξυπνησω ,βγαζω παπουτσια μην κανω θορυβο,ανεβαινω τις σκαλες στα σκοτεινα και ομως αυτη η καρια ηταν ξυπνια και μου την ειχε στημενη...εγινε ενας καβγας τρικουβερτος...δε την παλευω αδερφε..."

ο αλλος του απαντα
"α εγω εχω αλλο συστημα...κανω τα ακριβως αντιθετα απο αυτα...γυρισα προχθες μετα τις μπυρες φιλε,σκαω με παντιλικια στο στενο,κορναρω παρκαροντας,μπαινω σπιτι κοπαναω την πορτα και ανοιγω τα φωτα,βαζω μουσικη στο τερμα και παω στο δωματιο....τον πεταω εξω και παω διπλα της και της κανω..."μωρομου,παρε μου μια πιπα οπως μονο εσυ ξερεις..."...και αυτη κανει πως κοιμαται!!!!...."
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον, ενας ακομα παντρεμενος εδω και 12 χρονια..Τα πρωτα χρονια που δεν υπηρχαν παιδια 2-3 φορες ημερησιως ( και απαντω στον pathfinder) ..Οταν ηλθαν τα παιδια και μ εργαζομενη συζυγο ,διχως βοηθεια απο πεθερες-μαναδες, 1-2 φορες τον μηνα .Οταν βλεπεις την γυναικα σου να γαμιεται απο τις 6 το πρωι (δουλεια) , μετα σπιτι κατα τις 16:00, μαγειρεματα , ταισματα( παιδια) , πλυντηρια, πως διαολο να της ζητησεις να σου κατσει , οταν απο τις 21:00 το βραδυ τα εχει παιξει!!!!
Τελος παντων μαγκες, οι παντρεμενοι τα ξερουν αυτα στο πετσι τους, ειδικα αυτοι που τυγχανουν να εχουν μικρα παιδια και να τα μεγαλωνουν μονοι τους και οχι με τους παππουδες και τις γιαγιαδες...
Α ξεχασα να πω 4-5 φορες τον μηνα με cg....
Αυτα.... 
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.618
Πόντοι
12.056
Λοιπον, ενας ακομα παντρεμενος εδω και 12 χρονια..Τα πρωτα χρονια που δεν υπηρχαν παιδια 2-3 φορες ημερησιως ( και απαντω στον pathfinder) ..Οταν ηλθαν τα παιδια και μ εργαζομενη συζυγο ,διχως βοηθεια απο πεθερες-μαναδες, 1-2 φορες τον μηνα .Οταν βλεπεις την γυναικα σου να γαμιεται απο τις 6 το πρωι (δουλεια) , μετα σπιτι κατα τις 16:00, μαγειρεματα , ταισματα( παιδια) , πλυντηρια, πως διαολο να της ζητησεις να σου κατσει , οταν απο τις 21:00 το βραδυ τα εχει παιξει!!!!
Τελος παντων μαγκες, οι παντρεμενοι τα ξερουν αυτα στο πετσι τους, ειδικα αυτοι που τυγχανουν να εχουν μικρα παιδια και να τα μεγαλωνουν μονοι τους και οχι με τους παππουδες και τις γιαγιαδες...
Α ξεχασα να πω 4-5 φορες τον μηνα με cg....
Αυτα.... 

ΑΧΧΧΧ...Ποσο σε καταλαβαινω...μια απο τα ιδια και εγω..
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε altec21, δυστυχως οι περισσοτεροι απο εμας στο ιδιο καζανι βραζουμε!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Λοιπον, ενας ακομα παντρεμενος εδω και 12 χρονια..Τα πρωτα χρονια που δεν υπηρχαν παιδια 2-3 φορες ημερησιως ( και απαντω στον pathfinder) ..Οταν ηλθαν τα παιδια και μ εργαζομενη συζυγο ,διχως βοηθεια απο πεθερες-μαναδες, 1-2 φορες τον μηνα .Οταν βλεπεις την γυναικα σου να γαμιεται απο τις 6 το πρωι (δουλεια) , μετα σπιτι κατα τις 16:00, μαγειρεματα , ταισματα( παιδια) , πλυντηρια, πως διαολο να της ζητησεις να σου κατσει , οταν απο τις 21:00 το βραδυ τα εχει παιξει!!!!
Τελος παντων μαγκες, οι παντρεμενοι τα ξερουν αυτα στο πετσι τους, ειδικα αυτοι που τυγχανουν να εχουν μικρα παιδια και να τα μεγαλωνουν μονοι τους και οχι με τους παππουδες και τις γιαγιαδες...

Σωστός.
Μας συμβαίνει ακριβώς το ίδιο.
Απλά προσπαθούμε λόγω καλής χημείας, και δεν έχουν μειωθεί πολύ οι επαφές, αλλά πραγματικά παλεύουμε να μην χάσουμε και την παραμικρή ευκαιρία που θα βρούμε λίγο χρόνο για μας...
Όποιος δεν έχει παιδιά δεν μπορεί να καταλάβει πόσο χρόνο απαιτούν αν δεν υπάρχει βοήθεια....

+1000
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
τελικα οπως ελεγε καποιος ο μεγαλυτερος εχθρος του αντρα ειναι ο κολοκοτρωνης...γιατι αν δεν ηταν αυτος (λεει) θα ειμαστε τουρκαλαδες και θα ειχαμε απο 4-5 γυναικες ο καθενας.....
λετε να εχει δικιο?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
Λοιπον, .Οταν βλεπεις την γυναικα σου να γαμιεται απο τις 6 το πρωι (δουλεια) , μετα σπιτι κατα τις 16:00, μαγειρεματα , ταισματα( παιδια) , πλυντηρια, πως διαολο να της ζητησεις να σου κατσει , οταν απο τις 21:00 το βραδυ τα εχει παιξει!!!!
...............που τυγχανουν να εχουν μικρα παιδια και να τα μεγαλωνουν μονοι τους και οχι με τους παππουδες και τις γιαγιαδες...
Α ξεχασα να πω 4-5 φορες τον μηνα με cg....
Αυτα.... 

  4*120?=480 το μήνα σε cg. με 700? το μήνα παιρνεις γυναικα να ξεκουράζει την γυναικα σου. Μετα το γαμο (και ειδικα τα παιδια)  η γυναικα σου  απο γκομενα γινεται συζυγος και η χημεια κάπου χαλάει. Παντως 3-45-6 φορες το μηνα πρεπει να πηδεσαι με την γυναικα σου for old times sake

ΥΓ καλυτερα να μην φυλαει τα παιδια η πεθερα σου γιατι μπιρι μπιρι μπιρι βαζει και λογακια στην γυναικα σου
 

si

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο 15 χρονια συμβιωσης, αστα, και μετα τα σαραντα αρχιζουν οι γυναικειες ανασφαλειες οποτε ξανα αστα.
μεγαλωνουν τα παιδια και παλι αστα,
εξω αστααααααα.
οποτε καλα κρασια!
 

Επισκέπτης
Στην αρχη κτυπαει η καρδια μας σαν καμπανακι μεχρι να κανουμε μια γυναικα να μας αγαπησει...

Μετα απο λιγα χρονια διαβαζω οτι  το σεξ με την γυναικα σας ειναι κατι σαν αγγαρεια..

Πολυ παραξενη αυτη η ζωη...Παρα πολυ παραξενη..
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Στην αρχη κτυπαει η καρδια μας σαν καμπανακι μεχρι να κανουμε μια γυναικα να μας αγαπησει...

Μετα απο λιγα χρονια διαβαζω οτι  το σεξ με την γυναικα σας ειναι κατι σαν αγγαρεια..

Πολυ παραξενη αυτη η ζωη...Παρα πολυ παραξενη..
για ποιον χτυπαει η καμπανα??????????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
λογικοτατο παπ
καθολου παραξενο δεν μου φαινεται
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
που να βλεπες το προηγουμενο δλδ :cheesy:
τι εχει το αβαταρ μου τωρα?
εχω παραξενη λογικη εγω :P
 

Επισκέπτης
Οσες φορες απαιτειται για να μην αποτανθεί σε 3rd party.... :2funny:

Μη ξενχαμε ποτε ότι οι σοβαροί hobby fuckers πρωτα ποτιζουν το κηπο τους και μετα αυτούς των αλλων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom