Νέα

Πότε ευχαριστηθήκατε σεξ με τη γυναίκα σας για τελευταία φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
3 χρονια? :-

αλτεκ μαλλον εχουν κ παιδια... γιατι αν δεν εχετε νικολακη πολυ παραξενο μου φαινεται να ειστε ακομη μαζι

 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.618
Πόντοι
12.056
Μα 3 χρονια....δεν μπορω να το φανταστω....αλλα μην λεω μεγαλες κουβεντες...το τι γινεται στο σπιτι του καθενος ειναι αλλο θεμα...

ακου 3 χρονια  :headbang: :headbang:
 

nikolakis1969

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
παιδια και λιγα λεω 3 χρονια... υπαρχει μια κορη που ειναι ολα τα ευρο!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.618
Πόντοι
12.056
Δεν μπορω να το φανταστω....και εγω παιδια εχω...αλλα 3 χρονια.. :headbang: :headbang:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μην χτυπιεσαι θα πονοκεφαλιασεις...

οπως το καταλαβαινω εγω δε χωριζουν για το παιδι κ ισως υπαρχουν κ αλλοι λογοι που δεν τους ξερουμε... προσωπικα δεδομενα ειναι αυτα
παντως αν καποιοι δεν ειναι ευτυχισμενοι μαζι, προσωπικη μου αποψη, καλυτερα να χωριζουν κ τα παιδια θα συνηθισουν στη νεα κατασταση..
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.618
Πόντοι
12.056
Κατι ξερω που το χτυπαω...οντως τα παιδια ειναι μεγαλο θεμα σε μια σχεση....
αλλα πιστευω οτι θεματα για παιδια και οικογενειες πρεπει μην αναφερονται εδω μεσα...οπως και τι κανουμε στην κρεβατοκαμαρα μας.. :sunglasses:
 

nikolakis1969

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
χωρισα 2 φορες αλλα και το παιδι ηταν πολυ χαλια οποτε....ασε που οι γκομενες ηταν σκαρτες τελικα μονο το χρημα η8ελαν
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
το καλυτερο που εχουμε να κανουμε οι παντρεμενοι ειναι να μη μπερδευουμε την οικογενεια με τη διασκεδαση......
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Οταν ημουν παντρεμενος, ο γαμος ξεκινησε με σεξ 3 φορες την εβδομαδα, για να καταληξει μετα απο 5 χρονια σε 1 φορα καθε 4 μηνες....και αυτη... κουλη..

Φυσικα το κενο ανα-πληρωνοταν με διαφορετικους τροπους....

Τωρα εχοντας σχεση με μια 23χρονη εδω και 2 χρονια, το αθλημα λαμβανει χωρα καθε μερα, 2-3 φορες  .

Μετα απο αυτη την ανασκοπηση, μπορω να πω με ασφαλεια πως εχω βρει την ισορροπια μου, τα χερια μου σταματησαν να τρεμουνε (μιλαω σοβαρα) δεν εχω τα νευρα που ειχα πριν. Και επρεπε να φτασω τα 39 για να καταλαβω πως  :jerking: τοσα χρονια. Επρεπε να την ειχα σουταρει νωριτερα δεδομενου οτι δεν ειχαμε και παιδια... Αλλα βλεπεις, προσπαθουσα να το σωσω.....

Τα συμπερασματα... δικα μας... :2funny:
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Οταν ημουν παντρεμενος, ο γαμος ξεκινησε με σεξ 3 φορες την εβδομαδα, για να καταληξει μετα απο 5 χρονια σε 1 φορα καθε 4 μηνες....και αυτη... κουλη..

Φυσικα το κενο ανα-πληρωνοταν με διαφορετικους τροπους....

Τωρα εχοντας σχεση με μια 23χρονη εδω και 2 χρονια, το αθλημα λαμβανει χωρα καθε μερα, 2-3 φορες  .

Μετα απο αυτη την ανασκοπηση, μπορω να πω με ασφαλεια πως εχω βρει την ισορροπια μου, τα χερια μου σταματησαν να τρεμουνε (μιλαω σοβαρα) δεν εχω τα νευρα που ειχα πριν. Και επρεπε να φτασω τα 39 για να καταλαβω πως  :jerking: τοσα χρονια. Επρεπε να την ειχα σουταρει νωριτερα δεδομενου οτι δεν ειχαμε και παιδια... Αλλα βλεπεις, προσπαθουσα να το σωσω.....

Τα συμπερασματα... δικα μας... :2funny:
απο τη στιγμη που δεν ειχατε παιδια αναρωτηθηκες τι φταιει και δημιουργηθηκε αυτη η κατασταση?
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Πολλες φορες. Αλλα για να μη μακρυγορω, θα μεινω στο οτι δεν υπηρξε χημεια εκ μερους της γυναικας μου.

Φυσικα δεν αποποιουμαι τις -οποιες- δικες μου ευθυνες.

Ομως οτι και να συνεβη, οι προσπαθειες προς ολες τις κατευθυνσεις δεν καρποφορησαν.

Κατα την γνωμη της πρωην, δεν υπηρξε ποτε προβλημα στο σεξ, απλα ειχαμε διαφορετικες αναγκες....
 

HAROKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Εάν αλλάξουμε το θέμα σε " Πόσες φορές το μήνα μας φοράνε κέρατο οι γυναίκες μας"  πιστεύω κανείς δεν θ' απαντήσει...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
δε θα απαντήσουν για να μη μας πούνε ψέματα και πέσουν 10 κέρατα πάνω, 10 κέρατα κάτω!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
λοιπόν εγώ που είμαι 18 χρόνια μαζί με την γυναίκα μου μπορώ να σας πω ότι  δεν υπάρχει κανόνας στο πόσες φορές, άλλο μήνα και 10 φορές άλλο 5 άλλο καμμία και άλλο 12 κ.λ.π., είναι ανάλογα τις καταστάσεις ,τα νεύρα,το άγχος, την όρεξη , τα ταξίδια το ΠΣΚ ...... γκόμενα δεν έχω τώρα για να σας πω,όσο για τάνες από 3-5 φορές τον μήνα ανάλογα.....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εμείς είμαστε μαζί με τη γυναίκα μου περίπου 9 χρόνια, σαφώς και έχει μειωθεί η συχνότητα της επαφής λόγω πολλών παραγόντων (άγχος, δουλειά, υποχρεώσεις), αλλά πάντα είχαμε καλή χημεία, και ακόμα και τώρα κάνουμε το λιγότερο 2 τη βδομάδα, και αν τα πράγματα είναι ο.κ. και πηγαίνουμε καλά, αυτές αυξάνονται και σε 4-5.....
Η δε ποιότητα της ....επαφής, βελτιώνεται όσο περνάει ο καιρός, έχουμε πια μάθει πολύ καλά ο ένας τον άλλον και ξέρουμε ακριβώς τι μας αρέσει !
Κάποια πράγματα που μου κάνει η σύζυγος, από τη μιά τά ξέρει τέλεια, από την άλλη το νοιώθω ότι γουστάρει πολύ που τα κάνει, κι αυτό με ανεβάζει πολύ !
Με τάνες πολύ περιστασιακά, δεν έχω συχνά την ευκαιρία, και καμιά φορά τυχαίνει και καμιά γρήγορη ξεπέτα .....
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Εμείς είμαστε μαζί με τη γυναίκα μου περίπου 9 χρόνια, σαφώς και έχει μειωθεί η συχνότητα της επαφής λόγω πολλών παραγόντων (άγχος, δουλειά, υποχρεώσεις), αλλά πάντα είχαμε καλή χημεία, και ακόμα και τώρα κάνουμε το λιγότερο 2 τη βδομάδα, και αν τα πράγματα είναι ο.κ. και πηγαίνουμε καλά, αυτές αυξάνονται και σε 4-5.....
Η δε ποιότητα της ....επαφής, βελτιώνεται όσο περνάει ο καιρός, έχουμε πια μάθει πολύ καλά ο ένας τον άλλον και ξέρουμε ακριβώς τι μας αρέσει !
Κάποια πράγματα που μου κάνει η σύζυγος, από τη μιά τά ξέρει τέλεια, από την άλλη το νοιώθω ότι γουστάρει πολύ που τα κάνει, κι αυτό με ανεβάζει πολύ !
Με τάνες πολύ περιστασιακά, δεν έχω συχνά την ευκαιρία, και καμιά φορά τυχαίνει και καμιά γρήγορη ξεπέτα .....
πολυ καλο σε βρισκω....!!!!!
 

ΧΧΧ

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
λοιπόν εγώ που είμαι 18 χρόνια μαζί με την γυναίκα μου μπορώ να σας πω ότι  δεν υπάρχει κανόνας στο πόσες φορές, άλλο μήνα και 10 φορές άλλο 5 άλλο καμμία και άλλο 12 κ.λ.π., είναι ανάλογα τις καταστάσεις ,τα νεύρα,το άγχος, την όρεξη , τα ταξίδια το ΠΣΚ ...... γκόμενα δεν έχω τώρα για να σας πω,όσο για τάνες από 3-5 φορές τον μήνα ανάλογα.....
Συμφωνώ απόλυτα. Υπό κανονικές συνθήκες 1 με 2 max την εβδομάδα! Στις διακοπές που δεν υπάρχει άγχος παίζει full καθημερινά!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Δεν βλεπω και πολλους παντρεμενους γι'αυτο θα σας πω εγω. Μετα δεκα χρονια μια φορα το μηνα και πολυ ειναι. Οσο για εξω, 3-4 φορες.

γεια χαρα και απο εμενα. εγω ειμαι 37 και παντρεμενος απο τα 20 !! εχω να κανω σεχ με την γυναικα μου 3 χρονια!

vagos bestman και nikolakis1969,

Ομολογώ πως οι απαντήσεις σας με έχουν αφήσει με το στόμα ανοικτό! Εγω δηλαδή που είμαι 35 με γυναίκα 27, με την οποία είμαι μαζί της τα τελευταία 10 χρόνια και κάνω έρωτα μαζί της σχεδόν κάθε μέρα και στις διακοπές, εκδρομές ή τα Σ/Κ μπορεί και 2-3 φορές την μέρα ΤΙ είμαι? O "περίεργος" της παρέας? Παιδιά βέβαια δεν υπάρχουν ακόμη και έχουμε την πολυτέλεια να θεωρούμε ο ένας τον άλλο γκόμενο/γκόμενα (ίσως αυτό τελικά είναι το αλάτι και το πιπέρι σε μια σχέση) και να βγάζουμε ΜΑΖΙ ότι σεξουαλική φαντασίωση μας έρθει.

...όσο για sex με πουτανες, γκομενες, CG κλπ, να αναφέρω οτι γκόμενα (όσο είμαι με την γυναίκα μου δεν είχα - δεν χρειάστηκε), τις πουτάνες (μπουρδέλου) τις έχω κόψει εδώ και πολλά χρόνια διατηρώντας τις ως ανάμνηση των νεανικών μου τρελοαναζητήσεων. Όσο για CG/CT ναι, έχουν παίξει κατά καιρούς (μια - δυο το χρόνο... κι αν!) και μάλιστα 2 φορές (η μια με την γνωστή Nikol) με την ενθουσιώδη συμμετοχή της γυναίκας μου στο τρίο.

Δεν θέλω να θεωρηθώ ο "εξυπνάκιας" και κάποιοι να βιαστούν να πουν "κατούρα και λίγο ρε" αλλά αν δεν βγάλει κανείς τα γούστα του με την γυναίκα του, με ποια θα τα βγάλει? Με την ξένη? Λάθος... μέγα λάθος.
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
vagos bestman και nikolakis1969,

Όσο για CG/CT ναι, έχουν παίξει κατά καιρούς (μια - δυο το χρόνο... κι αν!) και μάλιστα 2 φορές (η μια με την γνωστή Nikol) με την ενθουσιώδη συμμετοχή της γυναίκας μου στο τρίο.

Δεν θέλω να θεωρηθώ ο "εξυπνάκιας" και κάποιοι να βιαστούν να πουν "κατούρα και λίγο ρε" αλλά αν δεν βγάλει κανείς τα γούστα του με την γυναίκα του, με ποια θα τα βγάλει? Με την ξένη? Λάθος... μέγα λάθος.

Ωραία τα λες ρε φίλε και εύγε...αλλά μάλλον έπεσες στην περίπτωση...!!!!

Να ρωτήσω και γω τώρα...Που πιστεύεις ότι θα καταλείξει κάποιος κακομοίρης (με πιθανότητα 90++ %)...αν ζητήσει από τη γυναίκα-γκόμενα του, να του κάνεις κάποια (όχι όλα...μην το γαμήσουμε..) από τα γούστα του??
όπως π.χ. ένα ενθουδιώδες τριγωνάκι με άλλη γκόμενα( όπως πολύ φυσιολογικά αναφέρεις)!!!

και σε αφήνω να επιλέξεις...
1) στο ΚΑΤ με σπασμένο κεφάλι?
2) στο δικηγόρο για διατροφές κτλ?
3) στον καναπέ και με το πουλί στο χέρι...για κάνα μήνα?
4) στο πατρικό του (αν το σπίτι είναι της κυράς)?
5) άλλο.............?

 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
[/quote]Ομολογώ πως οι απαντήσεις σας με έχουν αφήσει με το στόμα ανοικτό! Εγω δηλαδή που είμαι 35 με γυναίκα 27, με την οποία είμαι μαζί της τα τελευταία 10 χρόνια και κάνω έρωτα μαζί της σχεδόν κάθε μέρα και στις διακοπές, εκδρομές ή τα Σ/Κ μπορεί και 2-3 φορές την μέρα ΤΙ είμαι?

Φιλε pathfinger,
Οντως εισαι μεγαλη περιπτωση, γιατι εκτος απο εμενα και φιλοι που ειναι με τα ιδια χρονια γαμου κανουν ερωτα με τη γυναικα τους απο μια φορα το μηνα εως μια φορα το τριμηνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom