Νέα

ποσο μαλακας ειμαι?για πειτε...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παντως πιστευω οτι αυτα ειναι γραφικοτητες και αηδιες του λαστφορλαιφ.. :birdman: :birdman:

ειναι ομολογουμενος πολυ εξυπνο ατομο και το εχει δειξει πολλες φορες  :birdman:

αλλα σαν καλο πουτανακι που ειναι ανοιξε ενα θρεντ που θα εχει ταυτοχρονα 50 μελη να το διαβαζουν για να ανηψωσει τον εγωισμο του  :birdman:


φτου σου μασκαρα  :birdman:
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Την κοπελα την ξερω πολυ καλα.
Την εχω κουβαλησει πολλες φορες σπιτι μου. Εχω παει και στο δικο της. Εχει ομορφα μικρα βυζακια και καλουτσικα καπουλια.
Καψουρευεται σχετικα ευκολα αλλα ωρες ωρες γινεται σπασαρχιδω και σου κανει την ζωη δυσκολη. Ειναι φοβερα πεισματαρα κανει πως τα ξερει ολα, αρπαζεται(τσαντιζεται) ευκολα, ειναι απιστευτα βλημα, αλλα κατα βαθος εχει καλη καρδια και μια παιδικοτητα-αθωοτητα που σε κανει να της συγχωρεις τα αλλα κουσουρια που εχει.
Για ενα διαστημα την πηγαινοεφερνα στη δουλεια και ποτε δεν μου ζητησε χρηματα αν και απο μονος μου της εχω κανει πολλα δωρα.
Κατα την γνωμη μου επρεπε να της δωσεις 30 - 40 για μια ωρα εφοσον βεβαια θα την εκανες κεφι, για να ειναι ευχαριστημενη.  Αφου λοιπον δεν την εκανες κεφι ας της εδινες κατι λιγοτερο και ας την εκανες με ελαφρα κι'εκει θα τελειωνε εκει το θεμα. Τωρα δεν καταλαβαινω, για πιοο λογο ζητας τα ρεστα;    
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Την κοπελα την ξερω πολυ καλα.
Την εχω κουβαλησει πολλες φορες σπιτι μου. Εχω παει και στο δικο της. Εχει ομορφα μικρα βυζακια και καλουτσικα καπουλια.
Καψουρευεται σχετικα ευκολα αλλα ωρες ωρες γινεται σπασαρχιδω και σου κανει την ζωη δυσκολη. Ειναι φοβερα πεισματαρα κανει πως τα ξερει ολα, αρπαζεται(τσαντιζεται) ευκολα, ειναι απιστευτα βλημα, αλλα κατα βαθος εχει καλη καρδια και μια παιδικοτητα-αθωοτητα που σε κανει να της συγχωρεις τα αλλα κουσουρια που εχει.
Για ενα διαστημα την πηγαινοεφερνα στη δουλεια και ποτε δεν μου ζητησε χρηματα αν και απο μονος μου της εχω κανει πολλα δωρα.
Κατα την γνωμη μου επρεπε να της δωσεις 30 - 40 για μια ωρα εφοσον βεβαια θα την εκανες κεφι, για να ειναι ευχαριστημενη.  Αφου λοιπον δεν την εκανες κεφι ας της εδινες κατι λιγοτερο και ας την εκανες με ελαφρα κι'εκει θα τελειωνε εκει το θεμα. Τωρα δεν καταλαβαινω, για πιοο λογο ζητας τα ρεστα;    

Επειδή είναι μαλάκας (εγώ θα τον χαρακτήριζα βλήμα βέβαια) σύμφωνα και με τα λεγόμενα του...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Την κοπελα την ξερω πολυ καλα.
Την εχω κουβαλησει πολλες φορες σπιτι μου. Εχω παει και στο δικο της. Εχει ομορφα μικρα βυζακια και καλουτσικα καπουλια.
Καψουρευεται σχετικα ευκολα αλλα ωρες ωρες γινεται σπασαρχιδω και σου κανει την ζωη δυσκολη. Ειναι φοβερα πεισματαρα κανει πως τα ξερει ολα, αρπαζεται(τσαντιζεται) ευκολα, ειναι απιστευτα βλημα, αλλα κατα βαθος εχει καλη καρδια και μια παιδικοτητα-αθωοτητα που σε κανει να της συγχωρεις τα αλλα κουσουρια που εχει.
Για ενα διαστημα την πηγαινοεφερνα στη δουλεια και ποτε δεν μου ζητησε χρηματα αν και απο μονος μου της εχω κανει πολλα δωρα.
Κατα την γνωμη μου επρεπε να της δωσεις 30 - 40 για μια ωρα εφοσον βεβαια θα την εκανες κεφι, για να ειναι ευχαριστημενη.  Αφου λοιπον δεν την εκανες κεφι ας της εδινες κατι λιγοτερο και ας την εκανες με ελαφρα κι'εκει θα τελειωνε εκει το θεμα. Τωρα δεν καταλαβαινω, για πιοο λογο ζητας τα ρεστα;    

Ψηφίζω εσένα ως το μαλάκα του θρεντ. :cheesy:
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Την κοπελα την ξερω πολυ καλα.
Την εχω κουβαλησει πολλες φορες σπιτι μου. Εχω παει και στο δικο της. Εχει ομορφα μικρα βυζακια και καλουτσικα καπουλια.
Καψουρευεται σχετικα ευκολα αλλα ωρες ωρες γινεται σπασαρχιδω και σου κανει την ζωη δυσκολη. Ειναι φοβερα πεισματαρα κανει πως τα ξερει ολα, αρπαζεται(τσαντιζεται) ευκολα, ειναι απιστευτα βλημα, αλλα κατα βαθος εχει καλη καρδια και μια παιδικοτητα-αθωοτητα που σε κανει να της συγχωρεις τα αλλα κουσουρια που εχει.
Για ενα διαστημα την πηγαινοεφερνα στη δουλεια και ποτε δεν μου ζητησε χρηματα αν και απο μονος μου της εχω κανει πολλα δωρα.
Κατα την γνωμη μου επρεπε να της δωσεις 30 - 40 για μια ωρα εφοσον βεβαια θα την εκανες κεφι, για να ειναι ευχαριστημενη.  Αφου λοιπον δεν την εκανες κεφι ας της εδινες κατι λιγοτερο και ας την εκανες με ελαφρα κι'εκει θα τελειωνε εκει το θεμα. Τωρα δεν καταλαβαινω, για πιοο λογο ζητας τα ρεστα;   

Ψηφίζω εσένα ως το μαλάκα του θρεντ. :cheesy:

+1 :dancing:  :2funny: :headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom