Νέα

ποσες μερες χορις να χυσουμε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
εγω παντως δεν μπορω να αντεξω πανω απο 3 ημερες.. ακομη και σε καθημεριν η βαση το σπερμα ειναι πολυ φανταστειτε οταν εχω πολλες μερες τι ''φευγει''  ασε που για να τελειωσω αργω ..ακομη και οταν εχω να χυσω πανω απο 3 ημερες ,παντως το σωστο ειναι να μην κραταμε την στυση μας διοτι παραμονευει ο προστατης και δεν ειναι καλο....

και αυτό που λένε για κάτι ασκήσεις για το σεξ που κρατιέσαι με τις ώρες χωρίς εκσπερμάτωση κάνουν κακό άραγε ?
χύνεις στο τέλος εννοείτε αλλά μετα από ώρες..



υγ
νομίζω το να μην χύσεις καθόλου κάνει κακό...
 

Επισκέπτης
σημαντικοτατη ειναι η υγεια.η πουτσα ειναι ενα ακομα οργανο,να μου επιτρεπεις
ε κι εμεις για την υγεια μιλαμε
ελευθερια εχουμε γραφε οπου θες κι οτι θες
μονο μην γινεις οπως λες ο κακος πουστης
αλλα κι εσυ μην κουραζεις πολυ τον προστατη σου

αυτο μπορει να παθεις κανοντας συνεχεια μασαζ τον προστατη σου

Risks
Vigorous prostate massage has been documented with consequences that are health and life threatening: periprostatic hemorrhage,[5] cellulitis, septicaemia, possible disturbance and metastasis of prostate cancer to other parts of the body, and hemorrhoidal flare-up
 

Επισκέπτης
εγω παντως δεν μπορω να αντεξω πανω απο 3 ημερες.. ακομη και σε καθημεριν η βαση το σπερμα ειναι πολυ φανταστειτε οταν εχω πολλες μερες τι ''φευγει''  ασε που για να τελειωσω αργω ..ακομη και οταν εχω να χυσω πανω απο 3 ημερες ,παντως το σωστο ειναι να μην κραταμε την στυση μας διοτι παραμονευει ο προστατης και δεν ειναι καλο....
εχουμε το ιδιο θεμα


Μηπως ο αντισθενης να το μεταφερει το θεμα στην υγεια;;;;
 

kolaraki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
ε κι εμεις για την υγεια μιλαμε
ελευθερια εχουμε γραφε οπου θες κι οτι θες
μονο μην γινεις οπως λες ο κακος πουστης
αλλα κι εσυ μην κουραζεις πολυ τον προστατη σου

αυτο μπορει να παθεις κανοντας συνεχεια μασαζ τον προστατη σου

Risks
Vigorous prostate massage has been documented with consequences that are health and life threatening: periprostatic hemorrhage,[5] cellulitis, septicaemia, possible disturbance and metastasis of prostate cancer to other parts of the body, and hemorrhoidal flare-up
σωστα μιλας.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ολη η κουβεντα απο την αρχη ειναι ομοφυλοφιλη.αλλα βεβαια δεν το καταλαβενεται κι εγο ειμαι ο κακος πουστης που ολους τους βλεπω gay..σωστα?
δεν ξερω κανενα στρειτ να ροταει ποσες μερες εκανε ο αλλοσ να χυσει.
(ε ρε τι εχω να ακουσω τωρα..)
επισης δεν ηξερα να ζηταω αδειες σε ποιο θεμα να απανταω.στειλτε μου ενα καταλογο παρακαλω να μην σας χαλαω τις ..ομαδικες
τυπε εισαι ακυρος τελειως. :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
παιδια ποσες μερες αντεχετε να μην γαμησετε σε μπουρδελο η στουντιο,η χορις μαλακια?
την τελευταια φορα που κρατηθηκα για μερικες μερες ειδατε τη εγινε στην Αθηνα χυσοπλυμμηρα οποτε το εξασκω τακτικα το θεμα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

kolaraki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
[quote author=mpozanis  link=topic=169338.msg4392484#msg4392484 date=1362169020]
τυπε εισαι ακυρος τελειως. :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
[/quote]παιζει.μπορει και οχι ομως...
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
το χειροτερο ειναι να καυλωνεις και να μη γαμας-γαμιεσαι-τον παιζεις. τοτε τ αρχιδια ποναν και δε ξερω τι γινεται με τον προστατη.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
έχει τύχει να κοιμηθώ με φίλη και να μην κάνουμε τίποτα.. όλο το βράδυ ήθελε χαδάκια και αγγαλίτσες και μου τα έκανε αυτά μόνο με το στρινγκ και ένα μπλουζακι.
ε το πρωί δεν μπορούσα να περπατίσω από τον πόνο στα @@@@@@ που με είχαν χτηπίσει στη μέση και στο στομάχι...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
έχει τύχει να κοιμηθώ με φίλη και να μην κάνουμε τίποτα.. όλο το βράδυ ήθελε χαδάκια και αγγαλίτσες και μου τα έκανε αυτά μόνο με το στρινγκ και ένα μπλουζακι.
ε το πρωί δεν μπορούσα να περπατίσω από τον πόνο στα @@@@@@ που με είχαν χτηπίσει στη μέση και στο στομάχι...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


πολλες φιλες εχεις
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
ρε μεγάλε το ιδανικό είναι να χύνεις τουλάχιστον 2 φορές τη βδομάδα για να διατηρήσε σε φόρμα...
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
μπα δεν κάνω τέτοια...
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
έχει τύχει να κοιμηθώ με φίλη και να μην κάνουμε τίποτα.. όλο το βράδυ ήθελε χαδάκια και αγγαλίτσες και μου τα έκανε αυτά μόνο με το στρινγκ και ένα μπλουζακι.
ε το πρωί δεν μπορούσα να περπατίσω από τον πόνο στα @@@@@@ που με είχαν χτηπίσει στη μέση και στο στομάχι...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ορε φιλε τι περασες σε λυπαμαι να εχεις το μελι και να μιν μπορεις να φας  :headbang: :headbang:
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
την τελευταια φορα που κρατηθηκα για μερικες μερες ειδατε τη εγινε στην Αθηνα χυσοπλυμμηρα οποτε το εξασκω τακτικα το θεμα  :jerking: :jerking: :jerking:
ρε φιλαρακι απο σενα ητανε ο πανικος την περασμενη παρασκευη?!!!μην το ξανακανεις,παραλιγο να μου σκισεις τις τεντες,ασε που τρεχανε και οι σκαλες νερο...
δεν γυνόταν....
πρώην γκόμενα φίλου βλέπεις.
πακιστανε εχω βρεθει στην ιδια θεση και τελικα ξερεις τι εγινε?τη γαμισε αλλος...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Ενα μιλφακι καποια στιγμη με ειχε πει οτι ηθελε να την πνιξω απο τα πολλα χυσια μου...
Αναγκάστικα για 1 εβδομαδα να μην τον παιξω...ειλικρινα ητανε κατι πανω απο τις δυναμεις μου...
Αληθεια ενοιωθα ωρες ωρες σαν πρεζακι που δεν παιρνει την πρεζα του...
Γιατι ειμαι ατομο που αν ειναι μονο του τον παιζει συχνα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom