Νέα

ποσες μερες χορις να χυσουμε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ενα μιλφακι καποια στιγμη με ειχε πει οτι ηθελε να την πνιξω απο τα πολλα χυσια μου...
Αναγκάστικα για 1 εβδομαδα να μην τον παιξω...ειλικρινα ητανε κατι πανω απο τις δυναμεις μου...
Αληθεια ενοιωθα ωρες ωρες σαν πρεζακι που δεν παιρνει την πρεζα του...
Γιατι ειμαι ατομο που αν ειναι μονο του τον παιζει συχνα...
!!!!!!!!
 

tsontas13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Δε χρειαζεται να κανουμε τετοια τεστ.  :pipa3:
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Ενα μιλφακι καποια στιγμη με ειχε πει οτι ηθελε να την πνιξω απο τα πολλα χυσια μου...
Αναγκάστικα για 1 εβδομαδα να μην τον παιξω...ειλικρινα ητανε κατι πανω απο τις δυναμεις μου...
Αληθεια ενοιωθα ωρες ωρες σαν πρεζακι που δεν παιρνει την πρεζα του...
Γιατι ειμαι ατομο που αν ειναι μονο του τον παιζει συχνα...

Τι τραβάει ο κόσμος και δεν το μαρτυράει....
Ελπίζω να εκτίμησε την προσπάθεια σου και να σου πάσαρε κανένα ακόμα μιλφακι...
 

ApostolosKorydallos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θυμάμαι οτι είχα αντέξει παλιά 3 εβδομάδες χωρίς να χύσω για να δω πόσο θα αντέξω,και τελικά άντεξα αλλά όταν έκανα σεξ με μια πρώην μου βγήκαν όλα τα φλόκια τριών εβδομάδων και έχυνα ασταμάτητα....
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Τι τραβάει ο κόσμος και δεν το μαρτυράει....
Ελπίζω να εκτίμησε την προσπάθεια σου και να σου πάσαρε κανένα ακόμα μιλφακι...

Πηγε να γινει αλλα δυστυχως η φιλης της ητανε πολυ χοντρη και αντιερωτικια...και δεν δεχτηκα...(αν και το εχω σαν "αχτι" να πηδηξω 2 γυναικες μαζι)
αλλα να με καυλωνουν και οι 2...οχι η μια να μου τον σηκωνει και η αλλη να μου τον ριχνει... :) :)
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
θυμαμαι οτι οταν ημουν ποιο μικρος και την επαιξα για προτη φορα,ειχα βγαλει στην κυριολςξια ασπρα χυσια,δεν ηξερα τι ηταν...μετα απο καποιο καιρο ακουω ενα παιδι που ελεγε για χυσια,τον ροτω ,κ μου ειπε οταν ο αντρας κανει σεξ,βγαζει χυσια,σαν γαλα... κ τοτε καταλαβα
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
θυμαμαι οτι οταν ημουν ποιο μικρος και την επαιξα για προτη φορα,ειχα βγαλει στην κυριολςξια αστρα χυσια,δεν ηξερα τι ηταν...μετα απο καποιο καιρο ακουω ενα παιδι που ελεγε για χυσια,τον ροτω ,κ μου ειπε οταν ο αντρας κανει σεξ,βγαζει χυσια,σαν γαλα... κ τοτε καταλαβα



αυτα ειναι
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.395
Πόντοι
15.775
Το μεγαλυτερο διαστημα που εκανα να τραβηξω ηταν στο στρατο 45 μερες..
 

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά δεκαριά ημέρες. Μετά άρχισε η πούτσα μου να στάζει βλέννες σα νεογέννητο άλιεν. :grin:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Επειδη παντως πηγενω σπανια σε πουτανα, εχω βρει μια και οταν την συναντω χυνω δυο φορες με το ιδιο προφυλακτικο.
Δεν ξερω αν το καταλαβαινει. Αν εχω καιρο να χυσω δεν μπορω γιατι γεμιζει η καποτα. Παντως σε μια αλλη που προσπαθησα, εσπασε και τρομαξε και η πουτανα και εγω
 

alan2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Like
7
Πόντοι
0
ποσο σπάνια πηγαίνεις δηλαδή?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Επειδη παντως πηγενω σπανια σε πουτανα, εχω βρει μια και οταν την συναντω χυνω δυο φορες με το ιδιο προφυλακτικο.
Δεν ξερω αν το καταλαβαινει. Αν εχω καιρο να χυσω δεν μπορω γιατι γεμιζει η καποτα. Παντως σε μια αλλη που προσπαθησα, εσπασε και τρομαξε και η πουτανα και εγω
τύπε να βαρας μια παχια πριν γαμησεις
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
πεντε μερες μπορω να σικρατηθω το πολυ,αλα και παλι τον χαιδευω αλα σταματαω να τον παιζω οταν καταλαβω οτι θα χυσω
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Επειδη παντως πηγενω σπανια σε πουτανα, εχω βρει μια και οταν την συναντω χυνω δυο φορες με το ιδιο προφυλακτικο.
Δεν ξερω αν το καταλαβαινει. Αν εχω καιρο να χυσω δεν μπορω γιατι γεμιζει η καποτα. Παντως σε μια αλλη που προσπαθησα, εσπασε και τρομαξε και η πουτανα και εγω
Εγω λεω να την πλενεις και να τη φορας κ την επομενη φορα που πας να γαμησεις...χυσε καμια 10αρια φορες με την ιδια καποτα...
 

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Κανονικά, μέχρι κανα δυό, το πολύ τρεις μέρες. Αν η νηστεία ανέβει στις 6, τελείωμα σε εξωτερικούς χώρους τις πρώτες λίγες φορές, καθώς γίνεται του πυροσβέστη. Στα άκρα, 18 ημέρες προς περίπου ένα μήνα, μέγιστο ρεκόρ, χωρίς τίποτα, αλλά επειδή δεν έχω ούτε ονειρώξεις (ποτέ δεν είχα) ούτε αυτόματα ξαλαφρώματα ωσάν άλλους σε στιγμές χαλάρωσης ή ύπνου, το εργαλείο είχε γίνει σαν μελιτζάνα που την πετάς στο τηγάνι και σκάει. Πόνος; Γάμησέ τα... Ποτέ δεν άφησα τη μηχανή αδούλευτη τόσο καιρό ξανά, μετά από κείνο. Απορώ πως κάποιοι μοναχοί δεν ξαναγγίζουν το εργαλείο για τα υπόλοιπα χρόνια της ζωής τους, χωρίς επιπλοκές και προβήματα υγείας.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Είναι και θέμα ψυχολογίας τα πράγματα,στους καταθλιπτικούς ας πούμε δεν πολύ σηκώνεται.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom