Νέα

ποσες μερες χορις να χυσουμε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Δειτε αυτη τη ταινια οσοι δεν την εχετε δει ειναι ακριβως γι αυτο το θεμα. 40 Days and 40 Nights
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
:cum:Σου εχω λυση να μην σε ποναν τα αρχιδια, το κανει ενας γνωστος μου κι αυτος φανατικος του γυμναστηριου
θα χυνεις κανονικα μια φορα την εβδομαδα, θα γαμας ομως καθε μερα
εκει στο γυμναστηριο ολο και καποιον γιατρο θα βρεις,  αν ειναι ουρολογος ακομα καλυτερα, αλλιως να τον πεις να σε βρει ενα
και ανα δυο μερες θα πηγαινεις να σε παταει τον προστατη και να αδειαζεις, οποτε ουτε ποντους χανεις ουτε πρωτεϊνες
ταμαμ θα εισαι
δεν το εχω σκέφτη  αυτο :thumbsup:, και οταν λες σε παταει τον προστατη και αδειαζεις? παλι δεν χυνεις?  :think: :think:?
 

Επισκέπτης
[quote author=mpozanis  link=topic=169338.msg4392121#msg4392121 date=1362162076]
δεν το εχω σκέφτη  αυτο :thumbsup:, και οταν λες σε παταει τον προστατη και αδειαζεις? παλι δεν χυνεις?   :think: :think:?
[/quote]

ΒΓΑΖΕΙς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Προστατικο υγρο
τα χυσια που δεν αφηνεις να βγουνε μαζευονται στον προστατικο αδενα
αλλα ρε καρντασι υπαρχει θεμα ομως
εξης δευτερα φυσις που λεγαν οι αρχαιοι
παιζει μετα να ερεθιζεσε αμα σε παταει η γκομενα τον προστατη
μηπως καλυτερα να γαμας πιο πολυ να μην κανεις κακο στην υγεια σου;;;
ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΗ
ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ
η υπερβολη ειναι κακο πραγμα
παν μετρον αριστον

 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
1 βδομαδα με το ζορι
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ΒΓΑΖΕΙς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Προστατικο υγρο
τα χυσια που δεν αφηνεις να βγουνε μαζευονται στον προστατικο αδενα
αλλα ρε καρντασι υπαρχει θεμα ομως
εξης δευτερα φυσις που λεγαν οι αρχαιοι
παιζει μετα να ερεθιζεσε αμα σε παταει η γκομενα τον προστατη
μηπως καλυτερα να γαμας πιο πολυ να μην κανεις κακο στην υγεια σου;;;
ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΗ
ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ
η υπερβολη ειναι κακο πραγμα
παν μετρον αριστον
συμφωνο σε αυτα που λες φιλε αλλα 2 φορες την εβδομαδα νομιζω οτι ειναι φυσιολογικα . ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ? :new_shocked: :new_shocked:αα μιν με λες τετοια και τν παιζω καθε μερα
 

Επισκέπτης
[quote author=mpozanis  link=topic=169338.msg4392265#msg4392265 date=1362164092]
συμφωνο σε αυτα που λες φιλε αλλα 2 φορες την εβδομαδα νομιζω οτι ειναι φυσιολογικα . ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ? :new_shocked: :new_shocked:αα μιν με λες τετοια και τν παιζω καθε μερα
[/quote]
αμα κατσει στον προστατικο αδενα δεν φευγει με την μαλακια
αν εισαι κατω τον 30 μικρες πιθανοτητες για ζημια αλλα υπαρχουν
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
shinoharas , μπορείς σε παρακαλώ να μου περιγράψεις
τη διαδικασία εκσπερμάτωσης μετά απο ψηλάφηση του προστάτη απο το ορθό ?
 

Επισκέπτης
shinoharas , μπορείς σε παρακαλώ να μου περιγράψεις
τη διαδικασία εκσπερμάτωσης μετά απο ψηλάφηση του προστάτη απο το ορθό ?

δεν ειμαι γιατρος
δεν μου εχουν κανει ποτε δακτυλοσκοπηση
το μονο σιγουρο που ξερω απο ουρολογο οτι αν δεν επιτρεωεις στον εαυτο σου να εκσπερματηση κατα την διαρκεια της σεξουαλικης επαφης μερος του υγρου καταληγει στον προστατη
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δεν ειμαι γιατρος
δεν μου εχουν κανει ποτε δακτυλοσκοπηση
το μονο σιγουρο που ξερω απο ουρολογο οτι αν δεν επιτρεωεις στον εαυτο σου να εκσπερματηση κατα την διαρκεια της σεξουαλικης επαφης μερος του υγρου καταληγει στον προστατη
όχι ακριβώς , ας πούμε, ότι παλινδομεί στην προστατική μοίρα του σπερματοδόχου πόρου & ουρήθρας, και άνωθεν...


τέλοσπάντων ο μηχανισμός είναι κάπως πιο περίπλοκος , δεν τον έχω καταλάβει
γιατί έχοντας ψηλαφήσει μερικές φορές προστάτη κανένας δεν εκσπερμάτισε ! 
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
όχι ακριβώς , ας πούμε, ότι παλινδομεί στην προστατική μοίρα του σπερματοδόχου πόρου & ουρήθρας, και άνωθεν...


τέλοσπάντων ο μηχανισμός είναι κάπως πιο περίπλοκος , δεν τον έχω καταλάβει
γιατί έχοντας ψηλαφήσει μερικές φορές προστάτη κανένας δεν εκσπερμάτισε ! 
ουρολογος εισαι?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
[quote author=mpozanis  link=topic=169338.msg4392362#msg4392362 date=1362165844]
ουρολογος εισαι?
[/quote]

"κτηνίατρος" 

 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
εμενα το πιο πολυ που θυμαμαι ηταν στον στρατο με το που μπηκα 2 βδομαδες που λογω ανχους και κλιματος δεν πηγαινε καν το μυαλο μου.επισης και χεσιμο εκανα μια βδομαδα. απο εκει και περα ειμαι 30 και ο ρυθμος που μαρεσει να κραταω και να χυνω ειναι καθε 3 μερες ετσι  εχω πολλες καυλες στον πρωτο γυρο ειμαι πρισμενος καλα και το ευχαριστιεμαι και αναλογα με την γκομενα υπαρχει και ορεξη για 2ο γυρο διαρκειας που να ειμαι καλα καυωμενος οχι μελατος. περσυ πριν παω αρτεμις εκανα τον σαολιν 10 μερες ουτε στο κατουριμα δεν τον ακουμπαγα που λεει ο λογος.

τωρα αυτο που λετε με τον προστατη, θυμαμαι μια φορα που ειχα να χυσω 4-5 μερες και ειχα παει για ψαροντουφεκο με πιανει κοψιμο και βγαινω παραλια, κανω μια καθιστη να αμολισω το χοντρο μου και με το σφιξιμο και την κατασταση ειδα και να εχει σταξει και λιγο σπερμα απ το πουτσο μου.

παντως μια φορααπο το πολυ γαμησι μου εχουν πονεσει τα αρχιδια σε σημειο να μην μπορω να φορεσω μποξερακι .

παντως καλο ειναι να εχετε ριξει ενα κατουριμα πριν το γαμησι ειναι κακο να μπερδευεται ο προστατης και να ταλαιποριεται αδικα.

αυτα
 

Επισκέπτης
όχι ακριβώς , ας πούμε, ότι παλινδομεί στην προστατική μοίρα του σπερματοδόχου πόρου & ουρήθρας, και άνωθεν...


τέλοσπάντων ο μηχανισμός είναι κάπως πιο περίπλοκος , δεν τον έχω καταλάβει
γιατί έχοντας ψηλαφήσει μερικές φορές προστάτη κανένας δεν εκσπερμάτισε ! 
γινετε αν ξερεις αγγλικα
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
παντως καλο ειναι να εχετε ριξει ενα κατουριμα πριν το γαμησι ειναι κακο να μπερδευεται ο προστατης και να ταλαιποριεται αδικα.

αυτό είναι σωστό...
και πριν και μετα....
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
εμενα το πιο πολυ που θυμαμαι ηταν στον στρατο με το που μπηκα 2 βδομαδες που λογω ανχους και κλιματος δεν πηγαινε καν το μυαλο μου.επισης και χεσιμο εκανα μια βδομαδα. απο εκει και περα ειμαι 30 και ο ρυθμος που μαρεσει να κραταω και να χυνω ειναι καθε 3 μερες ετσι  εχω πολλες καυλες στον πρωτο γυρο ειμαι πρισμενος καλα και το ευχαριστιεμαι και αναλογα με την γκομενα υπαρχει και ορεξη για 2ο γυρο διαρκειας που να ειμαι καλα καυωμενος οχι μελατος. περσυ πριν παω αρτεμις εκανα τον σαολιν 10 μερες ουτε στο κατουριμα δεν τον ακουμπαγα που λεει ο λογος.

τωρα αυτο που λετε με τον προστατη, θυμαμαι μια φορα που ειχα να χυσω 4-5 μερες και ειχα παει για ψαροντουφεκο με πιανει κοψιμο και βγαινω παραλια, κανω μια καθιστη να αμολισω το χοντρο μου και με το σφιξιμο και την κατασταση ειδα και να εχει σταξει και λιγο σπερμα απ το πουτσο μου.

παντως μια φορααπο το πολυ γαμησι μου εχουν πονεσει τα αρχιδια σε σημειο να μην μπορω να φορεσω μποξερακι .

παντως καλο ειναι να εχετε ριξει ενα κατουριμα πριν το γαμησι ειναι κακο να μπερδευεται ο προστατης και να ταλαιποριεται αδικα.

αυτα
σωστος για το κατουρημα . και αν εχεις παρατηρισει αμα κατουριεμαι και γαμησεις χυνεις γρηγορα
 

Επισκέπτης

ε στα ζωα γινετε με ηλεκτροδια οχι με ψηλαφιση
Animal husbandry
Electroejaculation is a procedure in which nerves are stimulated via an electric probe, which is inserted into the rectum adjacent to the prostate. It is most commonly encountered in animal husbandry for the purpose of collecting semen samples for testing or breeding.
 

Cerebellum

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
:cum:Σου εχω λυση να μην σε ποναν τα αρχιδια, το κανει ενας γνωστος μου κι αυτος φανατικος του γυμναστηριου
θα χυνεις κανονικα μια φορα την εβδομαδα, θα γαμας ομως καθε μερα
εκει στο γυμναστηριο ολο και καποιον γιατρο θα βρεις,  αν ειναι ουρολογος ακομα καλυτερα, αλλιως να τον πεις να σε βρει ενα
και ανα δυο μερες θα πηγαινεις να σε παταει τον προστατη και να αδειαζεις, οποτε ουτε ποντους χανεις ουτε πρωτεϊνες
ταμαμ θα εισαι

και αν δεν βρεις γιατρο στο γυμναστηριο ολο και καποιο γυμνασμένο παλικαρι θα βρεις να σου παταει τον προστατη 1-2 φορες την εβδομαδα . Τωρα  αν θα στον παταει με το δαχτυλο του ή με το πουλί του ειναι δικό σου θέμα.
 

kolaraki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
εμενα το πιο πολυ που θυμαμαι ηταν στον στρατο με το που μπηκα 2 βδομαδες που λογω ανχους και κλιματος δεν πηγαινε καν το μυαλο μου.επισης και χεσιμο εκανα μια βδομαδα. απο εκει και περα ειμαι 30 και ο ρυθμος που μαρεσει να κραταω και να χυνω ειναι καθε 3 μερες ετσι  εχω πολλες καυλες στον πρωτο γυρο ειμαι πρισμενος καλα και το ευχαριστιεμαι και αναλογα με την γκομενα υπαρχει και ορεξη για 2ο γυρο διαρκειας που να ειμαι καλα καυωμενος οχι μελατος. περσυ πριν παω αρτεμις εκανα τον σαολιν 10 μερες ουτε στο κατουριμα δεν τον ακουμπαγα που λεει ο λογος.

τωρα αυτο που λετε με τον προστατη, θυμαμαι μια φορα που ειχα να χυσω 4-5 μερες και ειχα παει για ψαροντουφεκο με πιανει κοψιμο και βγαινω παραλια, κανω μια καθιστη να αμολισω το χοντρο μου και με το σφιξιμο και την κατασταση ειδα και να εχει σταξει και λιγο σπερμα απ το πουτσο μου.

παντως μια φορααπο το πολυ γαμησι μου εχουν πονεσει τα αρχιδια σε σημειο να μην μπορω να φορεσω μποξερακι .

παντως καλο ειναι να εχετε ριξει ενα κατουριμα πριν το γαμησι ειναι κακο να μπερδευεται ο προστατης και να ταλαιποριεται αδικα.

αυτα
σε ποια παραλια κανεις ψαροντοφεκο? χιχιχι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom