Νέα

Πως θα μπορέσω να ρίξω μια σερβιτόρα που μου αρέσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
"Ελπίζω να ανοίξετε απο Δευτέρα" έγραψες στο ξεκαρφωτο :2funny: σε ενα τραβελομπουρδελο.
Ειναι γνωστό ότι ολα τα straight μέλη του site ρωτάνε με αγωνία τους οίκους τραβελιων ποτε ανοίγουν
εκεινη τη περιοδο βλακακο που ηταν κλειστα ρωτούσαμε τους παντες αν ηξεραν τιποτα μιας και δεν υπηρχε ενημερωση.
εμεις οι βετεράνοι μπουρδελιαριδες είχαμε αφηνιασει τοτε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
31 είμαι ρε μπαρμπαδι καΙ σαυτα τα ζητήματα δεν παιζει ρολο η ηλικια.
υπαρχουν ανθρωποι που σε μικρη ηλικια καταφεραν να κανουν πραγματα που αλλοι τα εκαναν και εάν... στα βαθια γεράματα.

Το ξέρω ότι είσαι 31 αλλά τώρα τα φιλοσόφησες αυτά? Όχι, έχει τουλάχιστον μια 5ετία! Όσο για τα πράγματα, άλλον να έχεις κάνει πράγματα (να έχεις γαμήσει πολλές, να έχεις κάνει λεφτά, να είσαι επιτυχημένος) κι άλλο να έχεις ζήσει την ζωή. Η εμπειρία αποκτιέται μόνο με τον χρόνο.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
εκεινη τη περιοδο βλακακο που ηταν κλειστα ρωτούσαμε τους παντες αν ηξεραν τιποτα μιας και δεν υπηρχε ενημερωση.
εμεις οι βετεράνοι μπουρδελιαριδες είχαμε αφηνιασει τοτε.

Δηλαδή να σου πω... σε περιόδους ξηρασίας θα γαμούσες και τράβελο και να κρέμονται τα παπάρια του κι η μαλαπέρδα από κάτω?? :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Για την περιπτωσούλα που ανέφερα ... ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ !!!!!!!

Κλασικός ΔΑΠίτης, οποτε η περιπτωσούλα που ανέφερα ... μάλλον είναι Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ!!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
εκεινη τη περιοδο βλακακο που ηταν κλειστα ρωτούσαμε τους παντες αν ηξεραν τιποτα μιας και δεν υπηρχε ενημερωση.
εμεις οι βετεράνοι μπουρδελιαριδες είχαμε αφηνιασει τοτε.
Δεν τους ρωτησες ποτε ανοίγουν ψεύτη τραβελογλειφτη.
Τους έγραψες οτι ελπιζεις να ανοίξουν τη Δευτέρα.
Ειχες αφηνιασει για τραβελοπουτσες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το ξέρω ότι είσαι 31 αλλά τώρα τα φιλοσόφησες αυτά? Όχι, έχει τουλάχιστον μια 5ετία! Όσο για τα πράγματα, άλλον να έχεις κάνει πράγματα (να έχεις γαμήσει πολλές, να έχεις κάνει λεφτά, να είσαι επιτυχημένος) κι άλλο να έχεις ζήσει την ζωή. Η εμπειρία αποκτιέται μόνο με τον χρόνο.
μπαρμπα εμπειρια να τρεχω ξωπισω από κάθε γκομενοντιβα δεν θα θελα να τη ζησω.
εσυ μπορει να εχεις φαει απειρες χειλοπιτες και τρελα ακυρα από γκομενες τι αλλαξε στη ζωη σου?τιποτα μπαρμπα.
εχεις ένα 95% αποτυχια και 5% επιτυχια.
βρες μου τυπο που ριχνει εστω 5 γκομενες το μηνα και εγω σου λεω ακυρο ο αγοραίος.
μη μου αναφέρεις κανα διασημο της σοουμπιζ,κοινο θνητο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν τους ρωτησες ποτε ανοίγουν ψεύτη τραβελογλειφτη.
Τους έγραψες οτι ελπιζεις να ανοίξουν τη Δευτέρα.
Ειχες αφηνιασει για τραβελοπουτσες
εισαι βλακας με διπλωμα ρε μπουλη,επισης θα στο χαλασω αλλα αν διαβασεις κριτικες στο συγκεκριμενο οι κοπελες είναι ολες εγχειρισμένες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
βρες μου τυπο που ριχνει εστω 5 γκομενες το μηνα και εγω σου λεω ακυρο ο αγοραίος.
μη μου αναφέρεις κανα διασημο της σοουμπιζ,κοινο θνητο.

Αν δεν δουλεύει νύχτα, σε παραλία , γυμναστήριο , ομάδα κτλ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.
Ούτε 5 το 6μηνο .

Εκτός κι αν είναι μπαζοφονιάς.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν δεν δουλεύει νύχτα, σε παραλία , γυμναστήριο , ομάδα κτλ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.
Ούτε 5 το 6μηνο .

Εκτός κι αν είναι μπαζοφονιάς.
5 φιλοι μου  από τους χωρισμούς τους εκαναν να ρηξουν γκομενα.
ενας σε 5 μηνες άλλος σε 7 μηνες ενας άλλος σε 1.5 χρονο άλλος σε 9 μηνες και ο τελευταίος 3 χρονια και.

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
μπαρμπα εμπειρια να τρεχω ξωπισω από κάθε γκομενοντιβα δεν θα θελα να τη ζησω.
εσυ μπορει να εχεις φαει απειρες χειλοπιτες και τρελα ακυρα από γκομενες τι αλλαξε στη ζωη σου?τιποτα μπαρμπα.
εχεις ένα 95% αποτυχια και 5% επιτυχια.
βρες μου τυπο που ριχνει εστω 5 γκομενες το μηνα και εγω σου λεω ακυρο ο αγοραίος.
μη μου αναφέρεις κανα διασημο της σοουμπιζ,κοινο θνητο.

Το έχεις πιάσει λίγο λάθος το θέμα. Αν θες να γαμάς 5 γκόμενες το μήνα, τότε ναι οι πουτάνες είναι η μόνη σου λύση! Αν θες να κάνεις κάτι άλλο στη ζωή σου (οικογένεια, παιδιά, κτλ), τότε μπορείς μεν να γαμάς 5 μουνιά το μήνα + την γυναίκα σου.

Από εκεί και πέρα, είναι θέμα επιλογής του τι θέλει ο καθένας! Εμένα φυσικά άλλαξε η ζωή μου εντελώς και παρόλο που χώρισα δεν μετανιώνω διόλου διότι τώρα έχω ένα γιο! ΟΚ, δεν περιμένω να καταλάβεις τι σημαίνει αυτό, όχι μόνο εσύ αλλά και κανένας που δεν έχει.

Όσο για τις επιυυχίες τις δικές μου, δεν θα το έλεγα 95%-5% τα ποσόστα είναι πε΄ριπου 50-50. Κι αυτό ισχύει για όλους αν δεν είσαι κάγκουρας και ξέρεις να μιλήσεις, όχι μόνο για μένα! Το ότι δεν θες δεσμεύσεις και τέτοια είναι δικαίωμά σου, δεν μπορείς όμως να ξέρεις πως είναι και το άλλο αφού δεν το έχεις ζήσει.

Αν είχες παντρευτεί, είχες κάνει οικογένια και παιδιά, τότε μπορεί να ήσουν και αρμόδιος να εκφέρεις άποψη. Τώρα απλά υποθέτεις πως θα είναι μάλλον επειδή μάλλον εσύ ήσουν στο 95%-5%. Κι είναι απόλυτα λογικό μιας κι αυτό που λες "άκου να δεις κορίτσι μου, ΟΚ να έχουμε σχέση αλλά να ξέρεις εγώ γαμάω και πουτάνες!!!" είναι για 100%-0%, όχι για 95-5!

Αλλά μην κρίνεις εξ' ιδίων τα αλλότρια :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
εισαι βλακας με διπλωμα ρε μπουλη,επισης θα στο χαλασω αλλα αν διαβασεις κριτικες στο συγκεκριμενο οι κοπελες είναι ολες εγχειρισμένες.

Ρε δεν πα να έχουν βάλει και το ομορφότερο μουνί του εμπορίου. Μόνο και μόνο γνωρίζοντας ότι γαμάω έναν πρώην Βαγγέλη, Τάσο, Αντρέα, Θανάση... μου πέφτει και δεν σηκώνεται ούτε με γερανό! :tooth:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κάποιο .... σχολιάκι για την παραπάνω περίπτωση που ανέφερα δεν θα δούμε !!!!!!

Αγνοείται επιδεικτικά !!!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΣΥ !!!!

Ο τυπάς που γυαλίζει την bmw cambrio , βγάζει έξω 2-3 καριόλες, ξοδεύει για φαγητό καμια 200αρα,
μετά τις πάει σε ποτάδικο ... χαλάει άλλα 200 ....

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ...

δεν σου προκαλεί καμία αντίδραση ;;;;;;;


Δεν είναι κοινωνικό απόβλητο, όπως αυτός που περνάει μπροστά από νηπιαγωγείο,
όταν σχολάνε τα μόμολα, με 150χλμ/ώρα ;;;;;


Για αυτούς τους ... εξαίρετους κυρίους ...
δεν θα δούμε σχόλιο από τον μπαρμπαπήδουλα !!!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το έχεις πιάσει λίγο λάθος το θέμα. Αν θες να γαμάς 5 γκόμενες το μήνα, τότε ναι οι πουτάνες είναι η μόνη σου λύση! Αν θες να κάνεις κάτι άλλο στη ζωή σου (οικογένεια, παιδιά, κτλ), τότε μπορείς μεν να γαμάς 5 μουνιά το μήνα + την γυναίκα σου.

Από εκεί και πέρα, είναι θέμα επιλογής του τι θέλει ο καθένας! Εμένα φυσικά άλλαξε η ζωή μου εντελώς και παρόλο που χώρισα δεν μετανιώνω διόλου διότι τώρα έχω ένα γιο! ΟΚ, δεν περιμένω να καταλάβεις τι σημαίνει αυτό, όχι μόνο εσύ αλλά και κανένας που δεν έχει.

Όσο για τις επιυυχίες τις δικές μου, δεν θα το έλεγα 95%-5% τα ποσόστα είναι πε΄ριπου 50-50. Κι αυτό ισχύει για όλους αν δεν είσαι κάγκουρας και ξέρεις να μιλήσεις, όχι μόνο για μένα! Το ότι δεν θες δεσμεύσεις και τέτοια είναι δικαίωμά σου, δεν μπορείς όμως να ξέρεις πως είναι και το άλλο αφού δεν το έχεις ζήσει.

Αν είχες παντρευτεί, είχες κάνει οικογένια και παιδιά, τότε μπορεί να ήσουν και αρμόδιος να εκφέρεις άποψη. Τώρα απλά υποθέτεις πως θα είναι μάλλον επειδή μάλλον εσύ ήσουν στο 95%-5%. Κι είναι απόλυτα λογικό μιας κι αυτό που λες "άκου να δεις κορίτσι μου, ΟΚ να έχουμε σχέση αλλά να ξέρεις εγώ γαμάω και πουτάνες!!!" είναι για 100%-0%, όχι για 95-5!

Αλλά μην κρίνεις εξ' ιδίων τα αλλότρια :grin:
μπαρμπα εγω είμαι ξεκάθαρος στις γκομενες,δεν κρυβω το χομπι μου.
εδώ μια φορα ειχα μια γκομενα και ηθελε να τη πηδηξω βρηκα δικαιολογια κλπ και δεν τη πηδηξα και πηγα στο μπουρδελο τη μερα εκεινη πληρης απαξιωση γεροντακι
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.178
Κριτικές
18
Like
3.602
Πόντοι
1.446
έχω προσπαθήσει παλιά να γνωρίσω κοπέλα που δούλευε σε τέτοια! Δεν πήγε καλα. Αντίθετα στο στρατό βρίσκοντας barman και λέγοντάς του τον πόνο μου μου είπε:
1) είναι ζόρι να ρίξεις κοπέλα τέτοια
2) τρώνε πολύ καμάκι/κοίταγμα για να πάρουν κάποιον στα σοβαρά
3) δεν θέλουν να βγάλουν κακό όνομα
4) το κακό όνομα θα τις ακολουθήσει/στοιχίσει στη δουλειά τους
5) θα πρέπει να σαι καλός/ευγενικός πελάτης, να αποκτήσεις μια οικειότητα και απλά να ζητήσεις (μείνε μόνος την ώρα που πληρώνεις) το φου μου της με τον πλέον ευγενικό και καλοσυνάτο τρόπο
6) αν σου κάτσει να με χέσεις εμμμ εννοώ άναψε ένα κερί μετα
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Αν δεν έχει ήδη κάποιον, πράγμα καθόλου απίθανο...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κάποιο .... σχολιάκι για την παραπάνω περίπτωση που ανέφερα δεν θα δούμε !!!!!!

Αγνοείται επιδεικτικά !!!!!
κρυφτηκε στο καβουκι του ο μπαρμπας.
μπαρμπα αν δεν απαντησεις θα φανεις κοτα δημοσια εδώ μεσα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Για αυτούς τους ... εξαίρετους κυρίους ...
δεν θα δούμε σχόλιο από τον μπαρμπαπήδουλα !!!!!

Sorry, δεν το είχα δει, να σου απαντήσω:

Καταρχάς, δεν έχω δει ΠΟΤΕ την φάση που μου περιγράφεις. Αντιθέτως, έχω δει την φάση όπως ακριβώς την περιράφεις αλλά στο τέλος να τις παίρνει παρτούζα στο σπίτι του με την πισίνα ή σε καμια σουίτα ξενοδοχείου!

Το ότι είδες εσύ κάτι τέτοιο που περιγράφεις, τότε είσαι ΠΟΛΥ ττυχερός που πέτυχες κάτι τέτοιο!!! Μια στο εκατομμύριο είναι!

Τώρα όσον αφορά την δεύτερη περίπτωση, αυτός δηλαδή που περνάει έξω από νηπιαγωγείο με 180χλμ/ώρα, είναι ο κλασσικός μαλάκας ο οποίος είναι για τα σίδερα - φυλακή κανονική και με το νόμο!

Όμως δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχουν αυτά με την συζήτηση περί μουνιών και πουτανών. Εσένα τελικά αυτό που σε ενοχλεί είναι πως χαλάει τα λεφτά του ή οι συμπεριφορά των κοριτσιών που τις μαζεύει 3-3 στο αυτοκίνητό του?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
εισαι βλακας με διπλωμα ρε μπουλη,επισης θα στο χαλασω αλλα αν διαβασεις κριτικες στο συγκεκριμενο οι κοπελες είναι ολες εγχειρισμένες.
:2funny: :2funny:
Πες το έτσι και εγώ που νόμιζα ότι ήταν τίποτα τραβέλια.
Εντάξει έχεις ασχοληθεί πολύ με το συγκεκριμένο οικο.
Έχεις φαει στραπονι που έχει παει σύννεφο!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
κρυφτηκε στο καβουκι του ο μπαρμπας.
μπαρμπα αν δεν απαντησεις θα φανεις κοτα δημοσια εδώ μεσα

Εμένα μην μου τα λες αυτά λεβέντη μου γιατί σου έχω 20 ερωτήσεις που δεν έχεις απαντήσει σε άλλο νήμα κι έχεις εκτεθεί ήδη σαν κότα τρίλιρη!!! Ποιες είναι? Τράβα να τις βρεις, είναι πολλών μηνών. Οπότε άστα αυτά σε μένα, απαντάω στα πάντα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
μπαρμπα εγω είμαι ξεκάθαρος στις γκομενες,δεν κρυβω το χομπι μου.
Γι' αυτό και δεν έχεις γκόμενα ζανούλη. Κι ούτε πρόκειται να έχεις ποτέ, όσο τους λες τέτοιες πίπες!!!! :tooth: Δεν είναι στραβος ο γυαλός, εσύ (ψωλ)αρμενίζεις στραβά!

εδώ μια φορα ειχα μια γκομενα και ηθελε να τη πηδηξω βρηκα δικαιολογια κλπ και δεν τη πηδηξα και πηγα στο μπουρδελο τη μερα εκεινη πληρης απαξιωση γεροντακι
Αυτά στα φιλαράκια σου στον καφέ εκεί στην ΚΝΕ. Εκεί όλοι έχετε μια ιστορία να πείτε για να φανείτε αντράκια! Εδώ δεν περνάνε αυτά! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom