Νέα

Καμάκι online

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Να πω κι εγώ την μαλακία μου, καθώς ορισμένα πράγματα δεν τα κατλαβαίνω.
Στα 47, εδώ και 10 χρόνια, η πλειονότητα των ερωτικών μου συντρόφων προέρχονται από το νετ (κάπου 25 κυρίες).
γιατί ψάχνομαι στο νετ; Πολύ απλά, η ένταση και η διάρκεια της δουλειάς δεν επιτρέπουν συχνές εξόδους και συναναστροφές. Ο επαγγελματικός κύκλος είναι στενός, άσε που δεν τον πολυγουστάρω. Σε αυτές τις ηλικίες, οι παρέες είναι περισσότερο παντρεμένοι, έχουν τα δικά τους (παιδιά κλπ).
Από την αρχή με ενδιέφεραν γυναίκες πάνω από 35. Λίγο πολύ συνάντησα (και συναντώ) τύπισσες σαν κι εμένα. Ούτε θεες ούτε μπάζα, διαφόρων εισοδημάτων. Τύπισσες χωρίς υστερίες για γάμους και σχέσεις, ή γυναίκες που δεν γουστάρουν σχέσεις με συναδέλφους, επαρχιώτισσες με προφανή θέματα στην μικρή κοινωνία, θηλυκά αποφασισμένα για κρεβάτι μπαμ και κάτω. με πολλές υπάρχει ακόμη σχέση είτε για κανέαν καφέ, είτε ως fuck buddies, είτε ακόμα πιο φιλικές. Τι θέλω να πω. Στο νετ τα πράγματα είναι απλά, κι έχουν γίνει απλούστερα με φωτό και σκάιπ. Από τις πρώτες συνομιλίες είναι φανερό αν τα χνώτα ταιριάζουν στα βασικά. Επίσης αν η άλλη είναι διαθέσιμη για κάτι παραπάνω από απλό τσατ. Δεν χρειάζεται χύμα προσέγγιση, καμιά δεν γοητεύεται από λιγούρη ή προφανώς αγάμητο. Μετά τα πράγματα παίρνουν τον δρόμο τους. Ον λάιν συνομιλία τηλέφωνο, συνάντηση. Μπορεί και να προκύψει One night stand, μπορεί το κρεβάττωμα να πάει για μετά (συνήθως) μπορεί και η χημεία να μιλήσει αρνητικά.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τα περί μπάζων(συνήθως τα μπάζα τέτοιου τύπου είναι εμφανώς προβληματικά). Μια χαρά γυναίκες κυκλοφορούν (όπως κι έξω, οι ίδιες είναι άλλωστε) και υπάρχει βέβαια και σχετικη επαγγελματική διαστρωμάτωση. Να μην τρελαινόμαστε και να μην μπλέχουμε τα στερεότυπα των ΜΜΕ (και του ιντερνέτ) με την ζωή.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε έχω φίλη μια στο φβ (Βελ ξέρεις ποία λέω  :cheesy: ) , είναι τετράπαχη , είναι άσχημή , είναι σιχαμένη, είναι σαν νταλικέρης ...απλά ανεβάζει φωτός με τα βυζιά της κ με λάγνο βλέμμα κ καλά κ έχει 150 λαικ σε κάθε φωτό κ σχόλια τύπου "είσαι θέα" , "είσαι σκέτη καύλα", "έχεις υπέροχο κορμί" κτλ ... χαχαχα είναι τραγικό , και η τύπισσα δεν παίζει πιο αυτοπεποίθηση  :2funny: :S
αμα ο αντρας ειναι μαλακας...
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Πουτανακια έχω γνωρίσει αρκετά από το ίντερνετ.
Περισσότερες από το zoo αλλά όχι από το chat, στα παιχνίδια γίνεται παιχνίδι.
Τα περισσότερα μπάζα αλλά δεν νιώθω και πολύ, και αυτά γαμιούνται...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πουτανακια έχω γνωρίσει αρκετά από το ίντερνετ.
Περισσότερες από το zoo αλλά όχι από το chat, στα παιχνίδια γίνεται παιχνίδι.
Τα περισσότερα μπάζα αλλά δεν νιώθω και πολύ, και αυτά γαμιούνται...

δικε μου, ποιος εισαι, ο διδυμος αδερφος μου  :rockon: :rockon: :rockon:

ωραια υπογραφη  :rockon:
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
δικε μου, ποιος εισαι, ο διδυμος αδερφος μου  :rockon: :rockon: :rockon:

ωραια υπογραφη  :rockon:
Ένας σοφός παππούς μου είχε πει κάποτε: Να γαμάς όσο μπορείς ότι να 'ναι τώρα που μπορείς γιατί το γαμήσι είναι σαν το φαγητό: Όταν πέσουν τα δόντια, ούτε σούπα δεν ευχαριστιέσαι.
Απλά τιμάω την συμβουλή του...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ωωω όντως παράξενε ^^ έχεις γαμάτη υπογραφή.
Το γκούγκλαρα κιόλας γιατί δεν το θυμόμουν.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ένας σοφός παππούς μου είχε πει κάποτε: Να γαμάς όσο μπορείς ότι να 'ναι τώρα που μπορείς γιατί το γαμήσι είναι σαν το φαγητό: Όταν πέσουν τα δόντια, ούτε σούπα δεν ευχαριστιέσαι.
Απλά τιμάω την συμβουλή του...

σοφος ο παππους  :rockon:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παίδες σα πολύ δύσκολο το κάνετε το θέμα! ο Κόσμος έχει κλειστεί στο σπίτι του,αναπάντεχα θα μπει στο facebook είτε είναι μούναρος , είτε ψωνάρα είτε κάνει μόνο για χυσο-κανάτα  :rockon: Αναφέρομαι για ΜΕΓΑΛΗ μερίδα του πληθυσμού που για κάποιον λόγο έχει περιορίσει τις εξόδους του.Δεν αναφέρομαι σε περιπτώσεις ΤΗΣ ΜΟΥΝΑΡΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ PR ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΣΙΡΟΚΟ.

Ανετότατα αν το κυνηγήσεις και ΔΕΝ βιαστείς σα μαλάκας , μπορείς να ρίξεις ακόμα και μουνάρα!! Όχι φυσικά την μοναδική που θα βάλεις στόχο,αλλά FB είναι , δε θα χεις 400-500 φίλους άρα και 7-8 ΚΑΛΟΥΣ στόχους? Εγώ το πάω τόσο "λάου" το θέμα που φτάνει σε σημείο η γκόμενα να μου πει "είσαι ο μόνος που δεν μου την έπεσες" - χωρίς να σε περάσει για κανα πούστη όμως - ....και τότε το παιχνίδι είναι στο χέρι σου!!!  :rockon:

 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Συμφων με τον ULAVUT
Να πω κι εγώ την μαλακία μου, καθώς ορισμένα πράγματα δεν τα κατλαβαίνω......

Θα συμφωνησω 1000/100 με τον φιλο.Ειναι όπως ακριβως τα λεει. Απλά ειναι θέμα ηλικιας. Στα 35+ οι γκόμενες έχουν δει το παραμυθι παιδι οικογενεια κτλ και ανακαλυψαν οτι ο πριγκυπας ειναι ενας βατραχος με χοντρη κοιλια που την γραφει στα αρχιδια του και τον έχουν να πληρωνωει τους λογαριασμους. Καλύτερες ειναι να  στοχεύουμε στις Χ1Π (χωρισμενες 1 παιδι) που τρώνε τα λεφτα της διατροφης του μαλακα και γαμιωνται για παρτυ τους πλεον.

Ασχολουμαι απο το 2005 μου κολλησε στον στρατο για να εκμεταλευομαι τον χρονο μου κ να προετοιμαζω εδαφος οταν θα βγαινω. Σε μπολικα τσατ και σιτε με αγγελιες. Ολες οι  γκομενες (10) ηταν 35+.  3 μουναρες (στην μια δν ειχα δει καν φωτο) και οι υπολοιπες μετριες (προς θεου οχι χοντρες). 3 φορες εχω παει (εγω ο τριτος) σε ζευγαρι με παρτουζα (1 μουναρα 2 μετριες)  1 φορα σε οργιο(gangbang) αλλα ξενερωσα και εφυγα.

Εχω πετυχει πολλους πουστιδες αλλα εαν το πας για ρεαλ σου πετανε το παραμυθι γιατι φοβουντε μην τις αρπαξουν.

καμια 10αρια trans σωστα κοματια (δεν θελω σχολια  για τις επιλογες μου και τα παραθετω για την στατιστικη σε αυτους που ενδιαφερονται)
με την μια ειχα σχεση μετα. (οποιον ενδιαφερει να δει παλιο μου ποστ απο εδω και και κατω )

Γενικα δν μπορω μα πω οτι ειναι σουπερ αποδοτικο γιατι εχω αφιερωσει παρα πολλες ωρες στο ονλινε καμακι ενω πραγματικα απολαμβανω το live η δουλεια μου ομως με κρατα απομονομενο τις καθημερινες σε ενα απομακρισμενο χωριο.

Τωρα το φεισμπουκ εχει αλλαξει το παιχνιδι. Και το βαρος πεφτει σε εφαρμογες οπως το zoosk και το r interested.
Το badoo μου εχει δωσει σε ενα χρονο 2 κρεβατια.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εχετε κανει το καμακι επιστημη  :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ένας σοφός παππούς μου είχε πει κάποτε: Να γαμάς όσο μπορείς ότι να 'ναι τώρα που μπορείς γιατί το γαμήσι είναι σαν το φαγητό: Όταν πέσουν τα δόντια, ούτε σούπα δεν ευχαριστιέσαι.
Απλά τιμάω την συμβουλή του...
ένας άλλος σοφός παππούς εμένα μου είχε πει βλέποντας να μπαίνει σε μία καφετέρια μια μουνάρα που όλοι ξεροστάλιαζαν μαζί της: κι αυτή κάποιος την έχει βαρεθεί.

Η υπερβολή είναι κακή σε όλα τα πράγματα...

η διαφορά στο καμάκι στο νετ από το καμάκι εκτός νετ είναι μία: στη διαδικασία

στο νετ πρέπει πρώτα να τη ρίξεις με το σπρεχεν και μετά αν της αρέσεις και εξωτερικά, όλα παίρνουνε το δρόμο τους
στο "έξω", πρώτα σε βλέπει καλά καλά αν της αρέσεις και μετά αποφασίζει αν θα σου απαντήσει.

ειδικά για Ελλάδα, οι κοπέλες είναι μοναδικές στον κόσμο. Δεν τους αρέσουνε οι ξένοι, εκτός αν είναι Γάλλοι ή Ιταλοί - αλλά δεν πρέπει να είναι απλοί τουρίστες. Δεν τους αρέσει το καμάκι, αλλά το θέλουνε για να επιβεβαιώνονται. Δεν θάλουνε τις εφήμερες σχέσεις στα 25, αλλά όταν στα 35 δεν βλέπονται τις αποζητούν.

Οι μανάδες έχουνε κάνει μεγάλο κακό στη διαπαιδαγώγιση των ελληνιδων και οι πατεράδες έχουνε κάνει μεγάλο κακό στην αυτοπεποίθησή τους.

δεν είναι μόνο λάθος των γυναικών, αλλά είναι μεγάλο λάθος και των αντρών. Όταν 9 στις 10 φορές αυτό που ακούνε στο δρόμο είναι μια μαλακία, είναι προετοιμασμένες για να ακούσουνε μαλακίες.

όσο για το θέμα της εμφάνισης - κάθε γυναίκα έχει μια ομορφιά και ο άντρας πρέπει να ανακαλύψει αν η συγκεκριμένη ομορφιά του κάνει.
Το τρίπτυχο: κώλος,βυζί,μουνί είναι μόνο η μία έκφανση της ομορφιάς. Και ακόμα και αυτό....σε κάθε του μορφή έχει τους οπαδούς του.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά σε παλιότερη δουλειά είχαμε μια γραμματέα που δεν την κοιτούσα ούτε με γύψο στο κεφάλι και ακινητοποίηση προς το μέρος της.
Ε, κάθε φορά μας διηγούνταν ιστορίες με τύπους που δεν την άφηναν στην ησυχία της. Γούστα είναι αυτά, τι να πεις....
Από την άλλη θυμάμαι και φιλενάδα μου παλιότερα που δεν της άρεσα εγώ γιατί είχα φλατ κοιλιά. Ήθελε να έχει μια κοιλίτσα ο άλλος που να παίζει αυτή... είπαμε....άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...


είχα όρεξη για κουβέρτα μου φαίνεται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μεχρι και εγω σας βαρέθηκα ρε παρλαπιπόνια  :2funny: :2funny:

γράφουν μερικοι το αυτονοητο νομιζοντας οτι ανακάλυψαν την ΑΜερική μετα απο δεκάδες χυλοπιτες  :2funny:

"Μην βιάζεσαι"

ύψιστη γνώση...  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom