Νέα

Πως θα μπορέσω να ρίξω μια σερβιτόρα που μου αρέσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Sorry, δεν το είχα δει, να σου απαντήσω:

Καταρχάς, δεν έχω δει ΠΟΤΕ την φάση που μου περιγράφεις. Αντιθέτως, έχω δει την φάση όπως ακριβώς την περιράφεις αλλά στο τέλος να τις παίρνει παρτούζα στο σπίτι του με την πισίνα ή σε καμια σουίτα ξενοδοχείου!

Το ότι είδες εσύ κάτι τέτοιο που περιγράφεις, τότε είσαι ΠΟΛΥ ττυχερός που πέτυχες κάτι τέτοιο!!! Μια στο εκατομμύριο είναι!

Τώρα όσον αφορά την δεύτερη περίπτωση, αυτός δηλαδή που περνάει έξω από νηπιαγωγείο με 180χλμ/ώρα, είναι ο κλασσικός μαλάκας ο οποίος είναι για τα σίδερα - φυλακή κανονική και με το νόμο!

Όμως δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχουν αυτά με την συζήτηση περί μουνιών και πουτανών. Εσένα τελικά αυτό που σε ενοχλεί είναι πως χαλάει τα λεφτά του ή οι συμπεριφορά των κοριτσιών που τις μαζεύει 3-3 στο αυτοκίνητό του?
Εγω πάλι θα στοιχημάτιζα οτι η παρτούζα είναι μια στο εκατομμύριο ... λογικά η αλήθεια θα είναι κάπου στην μέση :P
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Sorry, δεν το είχα δει, να σου απαντήσω:

Καταρχάς, δεν έχω δει ΠΟΤΕ την φάση που μου περιγράφεις. Αντιθέτως, έχω δει την φάση όπως ακριβώς την περιράφεις αλλά στο τέλος να τις παίρνει παρτούζα στο σπίτι του με την πισίνα ή σε καμια σουίτα ξενοδοχείου!

Το ότι είδες εσύ κάτι τέτοιο που περιγράφεις, τότε είσαι ΠΟΛΥ ττυχερός που πέτυχες κάτι τέτοιο!!! Μια στο εκατομμύριο είναι!

Τώρα όσον αφορά την δεύτερη περίπτωση, αυτός δηλαδή που περνάει έξω από νηπιαγωγείο με 180χλμ/ώρα, είναι ο κλασσικός μαλάκας ο οποίος είναι για τα σίδερα - φυλακή κανονική και με το νόμο!

Όμως δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχουν αυτά με την συζήτηση περί μουνιών και πουτανών. Εσένα τελικά αυτό που σε ενοχλεί είναι πως χαλάει τα λεφτά του ή οι συμπεριφορά των κοριτσιών που τις μαζεύει 3-3 στο αυτοκίνητό του?
τι λες ρε μπαρμπα σιγα μην τις παρει παρτουζα και τις 3 σεναριο φαντασιας.
οι γκομενες εξω εχουν ψηλα τον αμανε που θελουν αποκλειστικοτητα.
ρε μπαρμπα εισαι σιγοιυρα ανω των 60 γτ αυτά που μας λες τα λενε κατι 18χρονα ανωριμα.
μπορει οι γκομενες να θελουν 3 να διπλαρωσουν τον τυπα με τη καμπριο αλλα μια θα του κατσει,εκτος και αν τις πληρωσει για παρτουζα εκει αλλαζερι.
για πες μας τωρα μπαρμπα αν ησουν εσυ με τη καμπριο και επαιζες παιχνιδι με τρεις γκομενες πως θα συμπεριφεροσουν?
δωσε μαθημα στο λαο.
περιμενω να απαντησεις να δω την πειρα σου
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγω πάλι θα στοιχημάτιζα οτι η παρτούζα είναι μια στο εκατομμύριο ... λογικά η αλήθεια θα είναι κάπου στην μέση :P

OK, σεβαστό τι πιστεύεις αλλά άλλο τι γίνεται στην πραγματικότητα. Αν έχετε πολλούς φίλους λεφτάδες που πάνε και κερνάνε μουνιά για να πάνε μετά σπίτι τους να τον παίξουν... έχουν κάποιο άλλο πρόβλημα σίγουρα!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
:2funny: :2funny:
Πες το έτσι και εγώ που νόμιζα ότι ήταν τίποτα τραβέλια.
Εντάξει έχεις ασχοληθεί πολύ με το συγκεκριμένο οικο.
Έχεις φαει στραπονι που έχει παει σύννεφο!
ολο φαντασιώσεις και οραματα εισαι ρε μπουλακο.
ελα ξυπνα από τον ληθαργο τωρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εμένα μην μου τα λες αυτά λεβέντη μου γιατί σου έχω 20 ερωτήσεις που δεν έχεις απαντήσει σε άλλο νήμα κι έχεις εκτεθεί ήδη σαν κότα τρίλιρη!!! Ποιες είναι? Τράβα να τις βρεις, είναι πολλών μηνών. Οπότε άστα αυτά σε μένα, απαντάω στα πάντα.
μπαρμπα οσες βλεπω απανταω δεν κοιταω να αποφυγω καμια ερωτηση.
στο θεμα με τα πολιτικα μπαρμπα εχω να κανω με 5 ταυτόχρονα κάθε φορα δεν προλαβαίνω να απανταω σε όλα.
εδώ μου στελνουν π.μ μελη και μου λενε να συνεχισω τα αποστομοματα που σας χωνω από εκει.
εγω και ο τζωνης παιζουμε μπαλα με ολο το δεξιο τσουρμο που εχει μαζευτεί σδτα πολιτικα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
τι λες ρε μπαρμπα σιγα μην τις παρει παρτουζα και τις 3 σεναριο φαντασιας.
οι γκομενες εξω εχουν ψηλα τον αμανε που θελουν αποκλειστικοτητα.
ρε μπαρμπα εισαι σιγοιυρα ανω των 60 γτ αυτά που μας λες τα λενε κατι 18χρονα ανωριμα.
μπορει οι γκομενες να θελουν 3 να διπλαρωσουν τον τυπα με τη καμπριο αλλα μια θα του κατσει,εκτος και αν τις πληρωσει για παρτουζα εκει αλλαζερι.
για πες μας τωρα μπαρμπα αν ησουν εσυ με τη καμπριο και επαιζες παιχνιδι με τρεις γκομενες πως θα συμπεριφεροσουν?
δωσε μαθημα στο λαο.
περιμενω να απαντησεις να δω την πειρα σου

Σου έχω πει κι άλλες φορές ότι είσαι ανενημέρωτος για πολλά θέματα. Μάλλον δεν διαβάζεις απαντήσεις, ανεβάζεις την παπάρα σου και συνεχίζεις με την επόμενη.

Πρώτον, δεν είμαι άνω των 60, ούτε καν άνω των 50. Είμαι άνω των 45 :grin:

Δεύτερον, τυπάς που έχει φράγκα να φορτώσει 3 μούνες για φαγητά/ποτά σίγουρα θα της γαμήσει, αν όχι όλες, σίγουρα κάποια(ες) από αυτές. Γιατί οι ψιλομύτες μούνες γίνονται πουτανάκια αν τους μοστράρεις φράγκα στην μάπα. Αν τώρα εννοείς κάτι κάγκουρες από το Αιγάλεω, την Πετρούπολη ή το Ίλιον με κάτι Lada ή Nissan που τα έχουν κάνει σαν Φεράρι με LEDάκια, τότε να συμφωνήσω μαζί σου. Οι γκόμενες τους παίζουν χοντρά γιατί... είναι κάγκουρες και ψευτο-λεφτάδες!!!! Τράβα Β.Π. να δεις αν γαμάνε και τι γαμάνε εκεί!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ολο φαντασιώσεις και οραματα εισαι ρε μπουλακο.
ελα ξυπνα από τον ληθαργο τωρα.
Πήγαινε Άγκυρας 1 για να χαλαρώσεις.
Σου αρέσει το traveling.
Την Πάολα ρεβενιώτη την έχεις πάρει ποτέ?
  :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Sorry, δεν το είχα δει, να σου απαντήσω:

Καταρχάς, δεν έχω δει ΠΟΤΕ την φάση που μου περιγράφεις. Αντιθέτως, έχω δει την φάση όπως ακριβώς την περιράφεις αλλά στο τέλος να τις παίρνει παρτούζα στο σπίτι του με την πισίνα ή σε καμια σουίτα ξενοδοχείου!

Δεν ξέρεις πολύ κόσμο τύπε.
ΞΕΡΩ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΠΑΝΤΑ.
Τυχαίνει ... να συναναστρέφομαι πολύ κόσμο ... και να πείθει του στυλάκι μου να του λένε τις ιστορίες τους.

Και επειδή το συνεχίζεις σε παπαριά κλασικής ΔΑΠ , κατοικων του ψυχικού και του χαλανδρίου
(με το δήμαρχο ... ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΤΑΡΣΥΑ) ...
η πλειοψηφία αυτών των ηλίθιων δεν είναι από ίλιον , περιστέρι ή ό,τι άλλη παπαριά είπες ....

Κάτι απόφοιτοι ιδιωτικών σχολείων των ΒΠ είναι ...

Ευτυχώς που κλείνουν σιγά σιγά !
Καλό για την ... εξέλιξη των ειδών είναι !
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Δεν ξέρεις πολύ κόσμο τύπε.
ΞΕΡΩ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΠΑΝΤΑ.
Τυχαίνει ... να συναναστρέφομαι πολύ κόσμο ... και να πείθει του στυλάκι μου να του λένε τις ιστορίες τους.

Και επειδή το συνεχίζεις σε παπαριά κλασικής ΔΑΠ , κατοικων του ψυχικού και του χαλανδρίου
(με το δήμαρχο ... ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΤΑΡΣΥΑ) ...
η πλειοψηφία αυτών των ηλίθιων δεν είναι από ίλιον , περιστέρι ή ό,τι άλλη παπαριά είπες ....

Κάτι απόφοιτοι ιδιωτικών σχολείων των ΒΠ είναι ...

Ευτυχώς που κλείνουν σιγά σιγά !
Καλό για την ... εξέλιξη των ειδών είναι !

Καλά ΟΚ ότι πεις! Προτιμώ να μείνω στις δικές μου γνωριμίες (γιατί ζω εδώ) κι εσύ στις δικές σου. :grin: Τώρα αντιλαμβάνομαι πλήρως το θυμό σου και την οργή σου! ;)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τράβα Β.Π. να δεις αν γαμάνε και τι γαμάνε εκεί!

Για πες μας για να γελάσουμε !
Που ακριβώς ;;
Στον πεζόδρομο στη νέα ερυθραία ;;;
Στο γωνιακό απέναντι από τον ... παλιό στρογγυλό ;;
Στον ίδιο των παλιό στρογγυλό ;;;;
Στον ... παλιό φούρνο στην αργυροπούλου ;;;
Στο λίγο παρακάτω στη λεβίδου ;;;;;;

Εγώ παντού κλόουν βλεπω !!!!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Καλά ΟΚ ότι πεις! Προτιμώ να μείνω στις δικές μου γνωριμίες (γιατί ζω εδώ) κι εσύ στις δικές σου. :grin: Τώρα αντιλαμβάνομαι πλήρως το θυμό σου και την οργή σου! ;)

Παίζει οι "γνωριμίες" οι δικές σου να είναι 20 άτομα, ενώ το δείγμα που αναφέρομαι εγώ 2000.
Οπότε καταλαβαίνεις ποιανού τα συμπεράσματα έχουν μεγαλύτερη αξία !!!!!!

Εκτός κι αν μου μιλάς για τους άντρακλες που έβγαλαν μια γκόμενα στα 25,
μέσα από την παρέα με την οποία έπαιζαν το πουλί του από τα 17
και την ... παντρεύτηκαν στα 38 !!!!!!

Επειδή έχω δει τα παρακάτω επεισόδια που ακόμη δεν έχουν προβληθεί !!!!!
(έχω άκρες στην παραγωγή του καναλιού)
ΕΝΩ ΕΣΥ ΟΧΙ
στα 48 θα τους κερατώσουν με κάτι πέρσοναλ τρέηνερς και δασκάλους τέννις
και θα τα χώσουν και σε ψυχιάτρους !!!!!

Για μένα πολύ καλό αυτό , γιατί οι ψυχίατροι είναι καλοί πότες,
έχω αρκετούς κολλητούς και θα πιούμε τον κώλο μας !!!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Παίζει οι "γνωριμίες" οι δικές σου να είναι 20 άτομα, ενώ το δείγμα που αναφέρομαι εγώ 2000.
Οπότε καταλαβαίνεις ποιανού τα συμπεράσματα έχουν μεγαλύτερη αξία !!!!!!

Εκτός κι αν μου μιλάς για τους άντρακλες που έβγαλαν μια γκόμενα στα 25,
μέσα από την παρέα με την οποία έπαιζαν το πουλί του από τα 17
και την ... παντρεύτηκαν στα 38 !!!!!!

Επειδή έχω δει τα παρακάτω επεισόδια που ακόμη δεν έχουν προβληθεί !!!!!
(έχω άκρες στην παραγωγή του καναλιού)
ΕΝΩ ΕΣΥ ΟΧΙ
στα 48 θα τους κερατώσουν με κάτι πέρσοναλ τρέηνερς και δασκάλους τέννις
και θα τα χώσουν και σε ψυχιάτρους !!!!!

Για μένα πολύ καλό αυτό , γιατί οι ψυχίατροι είναι καλοί πότες,
έχω αρκετούς κολλητούς και θα πιούμε τον κώλο μας !!!!!

Έχεις τόση οργή και θυμό που δεν βλέπεις την τύφλα σου.
Δυστυχώς.... Είναι στο χέρι σου όμως να το ξεπεράσεις.
Good luck!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έχεις τόση οργή και θυμό που δεν βλέπεις την τύφλα σου.

Όλοι οι φλώροι , μπουχέσες μπούληδες, την ίδια καραμέλα πιπιλάτε, όταν κάποιος διαφωνεί μαζί σας.
Είναι γνωστό ότι είστε οι μεγαλύτεροι ρατσιστές που υπάρχουν
( η ΚΚΚ στις ΗΠΑ, την οποία μισείτε είναι πρωτίστως άνδρες, κάτι που για το κόμμα σας δεν είναι .... κανόνας , αλλά ουσιαστικά είναι πολύ λιγότερο ρατσιστές ).

Επίσης εδώ που τα λέμε , είναι πολύ ... εγωιστικό να θεωρείτε ότι μπορείτε να προκαλέσετε θυμό και οργή σε κάποιον !

Οίκτο , αηδία αλλά και μεγάλη ικανοποίηση που δεν σας μοιάζουν ναι , αλλά οργή και θλίψη
είναι ισχυρά συναισθήματα για να τα προκαλέσουν μπουχέσες.

Τις ευχές σου, βάλτες στον κώλο σου.

Η καραμέλα, εδώ που τα λέμε , αποτελεί εξέλιξη της καραμέλας του περασμένου αιώνα , των γυναικών του συναφιού σας,
το ... "η σιωπή μου προς απάντησή σας".


Τυπική μαλακία μαλακισμένης που το μουνί της είχε ναφθαλίνη μέχρι την ηλικία που της έβρισκαν καλό γαμπρό !
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Όλοι οι φλώροι , μπουχέσες μπούληδες, την ίδια καραμέλα πιπιλάτε, όταν κάποιος διαφωνεί μαζί σας.
Είναι γνωστό ότι είστε οι μεγαλύτεροι ρατσιστές που υπάρχουν
( η ΚΚΚ στις ΗΠΑ, την οποία μισείτε είναι πρωτίστως άνδρες, κάτι που για το κόμμα σας δεν είναι .... κανόνας , αλλά ουσιαστικά είναι πολύ λιγότερο ρατσιστές ).

Επίσης εδώ που τα λέμε , είναι πολύ ... εγωιστικό να θεωρείτε ότι μπορείτε να προκαλέσετε θυμό και οργή σε κάποιον !

Οίκτο , αηδία αλλά και μεγάλη ικανοποίηση που δεν σας μοιάζουν ναι , αλλά οργή και θλίψη
είναι ισχυρά συναισθήματα για να τα προκαλέσουν μπουχέσες.

Τις ευχές σου, βάλτες στον κώλο σου.

Η καραμέλα, εδώ που τα λέμε , αποτελεί εξέλιξη της καραμέλας του περασμένου αιώνα , των γυναικών του συναφιού σας,
το ... "η σιωπή μου προς απάντησή σας".


Τυπική μαλακία μαλακισμένης που το μουνί της είχε ναφθαλίνη μέχρι την ηλικία που της έβρισκαν καλό γαμπρό !

Όπως είπα... good luck ανθρωπάκι. Ουδέποτε ασχολιόμουν με τα προβλήματα των άλλων. Ανθρωπάκι με 2 κριτικές! :tooth: Ανθρωπάριο!

Over and out.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
1
Like
3.080
Πόντοι
456
Τελικα μαθαμε αν ξεκινησε να συναναστρεφεται μαζι της ;
Πηγαν για κανα ποτακι στο χαλαρο να γνωριστουν ;
Αυτος που ανοιξε το θεμα που ειναι να μας πει νεωτερα ;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Για αυτούς τους ... εξαίρετους κυρίους ...
δεν θα δούμε σχόλιο από τον μπαρμπαπήδουλα !!!!!


Τι να γράψουμε ρε παπάρα, φυσικά υπάρχετε και σεις οι χοντροκέφαλοι που δεν ξέρετε πως να χειριστείτε μια γυναίκα για να πάρετε αυτό που θέλετε. Για αυτό το ρίχνετε σε μπε εμ βε κάμπριο, γκολφάκια φτιαγμένα, κοστούμια με προπέλες, ματσάκια 5ευρα μήπως και σας κοιτάξουν.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Τελικα μαθαμε αν ξεκινησε να συναναστρεφεται μαζι της ;
Πηγαν για κανα ποτακι στο χαλαρο να γνωριστουν ;
Αυτος που ανοιξε το θεμα που ειναι να μας πει νεωτερα ;

Σωστός! Σας πήξαμε στην μαλακία!!! :tooth:

Λογικά αν έχει νέα θα μας ενημερώσει!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
μπαρμπα εγω είμαι ξεκάθαρος στις γκομενες,δεν κρυβω το χομπι μου.
εδώ μια φορα ειχα μια γκομενα και ηθελε να τη πηδηξω [size=20pt]βρηκα δικαιολογια[/size] κλπ και δεν τη πηδηξα και πηγα στο μπουρδελο τη μερα εκεινη πληρης απαξιωση γεροντακι


Δικαιολογία βρήκες βρε ΧΕΣΤΗ;;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Τι να γράψουμε ρε παπάρα, φυσικά υπάρχετε και σεις οι χοντροκέφαλοι που δεν ξέρετε πως να χειριστείτε μια γυναίκα για να πάρετε αυτό που θέλετε. Για αυτό το ρίχνετε σε μπε εμ βε κάμπριο, γκολφάκια φτιαγμένα, κοστούμια με προπέλες, ματσάκια 5ευρα μήπως και σας κοιτάξουν.

Του απάντησα, αλλά το τυπάκι είναι ζονκ! Δεν πειράζει, αυτός δεν μπορεί να κάνει μια κουβέντα με οποιονδήποτε, θα κάνει με γκόμενα? :tooth: Γι' αυτό και δεν ασχολούμαι πλέον περαιτέρω  μαζί του... πιο ενδιαφέρον να μιλάω με τον ζαν! :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Όπως είπα... good luck ανθρωπάκι. Ουδέποτε ασχολιόμουν με τα προβλήματα των άλλων. Ανθρωπάκι με 2 κριτικές! :tooth: Ανθρωπάριο!

Over and out.

Πήγαινε πούλα πουθενά μούρη τσόκαρο για το  3άρι στα ΒΠ που θα αποπληρώσεις το 2070
και κλάσε μας τα αρχίδια !!!!

κάγκουρες από το Αιγάλεω, την Πετρούπολη ή το Ίλιον

Τράβα Β.Π. να δεις αν γαμάνε και τι γαμάνε εκεί!

στις δικές μου γνωριμίες (γιατί ζω εδώ)

Οι χειρότεροι κοπρίτες σιχάματα που μπορεί να συναντήσει κανείς στον ελληνικό βόθρο.

[size=15pt]ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΤΥΧΕΙΣ, ΣΕ ΚΑΘΕ 20 ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ,
ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ...[/size]
[size=17pt]
Εμείς στο Μαρούσι/Χαλάνδρι/Δροσιά/Διόνυσο/Νέα Ερυθραία κτλ ... [/size]


ΣΙΧΑΜΑΤΑ ....

πιο βαρετοί από τα σκυλόσκατα .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom