Νέα

Πώς καταλαβαίνουμε αν μια κωλοτρυπίδα έχει πάει με πολλούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KAULES21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 285
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
114
Like
8.951
Πόντοι
1.041
Είτε έχει πάει με έναν πολλές φορές , είτε έχει πάει με πολλούς θα είναι ανοιχτή όπως και να χει . Το θέμα σου είναι αν την έχει πάρει από πίσω έστω και ένας άντρας , ή με πόσους έχει πάει και δεν πρόκειται να σου πει ;
 

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
223
Like
191
Πόντοι
1
Είτε έχει πάει με έναν πολλές φορές , είτε έχει πάει με πολλούς θα είναι ανοιχτή όπως και να χει . Το θέμα σου είναι αν την έχει πάρει από πίσω έστω και ένας άντρας , ή με πόσους έχει πάει και δεν πρόκειται να σου πει ;
Ιδού η απορία.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Στο χερι σου ειναι,αναψε την πρώτα απο μπροστα να καυλωσει όμως
Στους 170 βαθμούς πρώτα καλά είναι,στο πάνω - κάτω τον φούρνο και μετά το χαμηλώνουμε.
,και μετα λαδι στο δάχτυλο και ξεκινα πίσω πόρτα
Με προσοχή όμως να μην αρπάξει απ' την πολλή ζεστη:grin::2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
453
Κριτικές
4
Like
13
Πόντοι
1
Αν έχουν περάσει 9 μέρες δεν θα το καταλάβεις τύπε, εξου και το " ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΤΑ ΕΝΝΙΑΜΕΡΑ" :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.843
Κριτικές
59
Like
23.741
Πόντοι
20.486
Στους 170 βαθμούς πρώτα καλά είναι,στο πάνω - κάτω τον φούρνο και μετά το χαμηλώνουμε.

Με προσοχή όμως να μην αρπάξει απ' την πολλή ζεστη:grin::2funny:
Για κωλοτρυπίδα μιλάμε παίχτη μου όχι για κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες :tooth::tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Για κωλοτρυπίδα μιλάμε παίχτη μου όχι για κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες :tooth::tooth:
Έ μα δεν βλέπεις τι γράφουν κύριε τυπε μου.
Να την ανάψεις πρώτα καλά λέει κλπ κλπ.
Εν τω μεταξύ από την κωλοτρυπιδα της κυρίας έχει περάσει ο υπερσιβηρικός σιδηρόδρομος.
Μόσχα - Πεκίνο κύριε τυπε μου .:2funny:
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
111
Like
440
Πόντοι
21
Γεια σας σε όλους! Πως μπορούμε να καταλάβουμε αν η κωλοτρυπιδα από την κοπέλα μας έχει ξανά μπει πουτσα μέσα της,η αν είναι ξεσκισμενη ; Υπάρχει κάποιος τρόπος να μαθουμε αν δεν μας υο κρύβει ; Ευχαριστώ Εκ των προτέρων
Φίλε και εμένα η γυναίκα μου δεν μου δίνει κωλο ποτέ αν και το δάχτυλο μου μπαίνει μέσα εύκολα όταν τη γαμαω και της το βάλω . Λέει να το βγάλω δε θέλει . Αλλά δε νιώθω και τόσο σφίξιμο στο δάχτυλο και δυο σπρώχνω κάποιες φορές
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.462
Like
11.389
Πόντοι
2.256
Φίλε και εμένα η γυναίκα μου δεν μου δίνει κωλο ποτέ αν και το δάχτυλο μου μπαίνει μέσα εύκολα όταν τη γαμαω και της το βάλω . Λέει να το βγάλω δε θέλει . Αλλά δε νιώθω και τόσο σφίξιμο στο δάχτυλο και δυο σπρώχνω κάποιες φορές
Ψάξε μπας και τη γρασσάρει κάποιος άλλος τύπε.
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
IMG_20240220_092633.jpg

ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ! ΣΟΒΑΡΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ
Η κλινική της εικόνα από τη φώτο είναι μια χαρά. Θα ήθελα να βρεθούμε από κοντα για να έχω εικόνα και του εσωτερικού της
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
22
Like
273
Πόντοι
20
Με τη γυναίκα μου, το κάνουμε πολύ συχνά από πίσω. Όχι κάθε φορά, αλλά όταν είμαστε πολύ καυλωμένη (ή εκείνη πολύ μεθυσμένη).
Της αρέσει και χύνει πολύ δυνατά, ειδικά αν παίζουν και βρώμικα σενάρια από εμένα. Συχνότητα; Κάποιες φορές μπορεί και 2 φορές το μήνα, υπάρχουν περίοδοι που την έπαιρνα από πίσω 2-3 φορές το χρόνο. Εεεεε, δεν είχε ποτέ την εικόνα που βλέπουμε σε τσόντες, δηλαδή μια κωλοτρυπίδα να χάσκει ανοιχτή. Κάθε φορά θέλει τη σφήνα της από νωρίς, gel και υπομονή.
Ακόμη και τόσα χρόνια μετά.

Από την άλλη, πριν 1 χρόνο, έμπλεξα με μια 40άρα. Δεν το έκρυψε ότι το κάνει από πίσω, δεν με δυσκόλεψε, αλλά φίλοι μου, ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ;;;;; Δεν έκανα καν τον κόπο να πάω σιγά σιγά, ενώ δεν πονούσε, σε μου έλεγε "σιγά σιγά, λίγο λίγο". Δεν ξέρω τι έχει κάνει στην ζωή της (φρεσκοχωρισμένη), αλλά τέτοιο κώλο τόσο ανοιχτό, δεν τον έχω ξαναδεί. Και πάλι, οπτικά δεν καταλάβαινα κάτι, όταν στηνόταν, ήταν μια νορμάλ κλειστή κωλοτρυπίδα. Αλλά είχε ελαστικότητα.

Το μόνο που μου έλεγε ήταν "όχι απόψε, δεν την έχω ετοιμάσει". Αλλά όταν "την ετοίμαζε" ήταν εύκολη (και καθαρή) περίπτωση.
Δεν έμαθα (και δεν μου είπε) αν απλά "ετοιμασία" εννοούσε κάποιο κλύσμα (ή καθαρισμό με το ντους, ή κάποια κρέμα χαλαρωτική (μπορεί να λέω και βλακείες). Αλλά όταν μου έλεγε "στην έχω έτοιμη" ήταν βούτυρο.

Καταλήγοντας, σε αυτές τις 2 περιπτώσεις. Έμπειρες και οι 2 από γαμήσι του κώλου τους, αλλά πόσο διαφορετική αίσθηση και ευκολία.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
21
Like
441
Πόντοι
4.180
δεν κοροιδευω καθολου,αν ειναι πολυ γαμημενη η τρυπα ενταξει θα το καταλαβουμε ! αλλα αν εχει γαμηθει 4-5 φορες?
Εάν έχει γαμηθει 4-5 και 25 φορές που και που δεν θα καταλαβεις τίποτα εκτός και εάν κάποιος είχε κανένα εργαλείο σαν σωλήνα φ20 οπότε μόλις βάλεις λίγος σάλιο στο δάχτυλο θα σε ρουφήξει μέχρι τον καρπο
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
21
Like
441
Πόντοι
4.180
Με τη γυναίκα μου, το κάνουμε πολύ συχνά από πίσω. Όχι κάθε φορά, αλλά όταν είμαστε πολύ καυλωμένη (ή εκείνη πολύ μεθυσμένη).
Της αρέσει και χύνει πολύ δυνατά, ειδικά αν παίζουν και βρώμικα σενάρια από εμένα. Συχνότητα; Κάποιες φορές μπορεί και 2 φορές το μήνα, υπάρχουν περίοδοι που την έπαιρνα από πίσω 2-3 φορές το χρόνο. Εεεεε, δεν είχε ποτέ την εικόνα που βλέπουμε σε τσόντες, δηλαδή μια κωλοτρυπίδα να χάσκει ανοιχτή. Κάθε φορά θέλει τη σφήνα της από νωρίς, gel και υπομονή.
Ακόμη και τόσα χρόνια μετά.

Από την άλλη, πριν 1 χρόνο, έμπλεξα με μια 40άρα. Δεν το έκρυψε ότι το κάνει από πίσω, δεν με δυσκόλεψε, αλλά φίλοι μου, ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ;;;;; Δεν έκανα καν τον κόπο να πάω σιγά σιγά, ενώ δεν πονούσε, σε μου έλεγε "σιγά σιγά, λίγο λίγο". Δεν ξέρω τι έχει κάνει στην ζωή της (φρεσκοχωρισμένη), αλλά τέτοιο κώλο τόσο ανοιχτό, δεν τον έχω ξαναδεί. Και πάλι, οπτικά δεν καταλάβαινα κάτι, όταν στηνόταν, ήταν μια νορμάλ κλειστή κωλοτρυπίδα. Αλλά είχε ελαστικότητα.

Το μόνο που μου έλεγε ήταν "όχι απόψε, δεν την έχω ετοιμάσει". Αλλά όταν "την ετοίμαζε" ήταν εύκολη (και καθαρή) περίπτωση.
Δεν έμαθα (και δεν μου είπε) αν απλά "ετοιμασία" εννοούσε κάποιο κλύσμα (ή καθαρισμό με το ντους, ή κάποια κρέμα χαλαρωτική (μπορεί να λέω και βλακείες). Αλλά όταν μου έλεγε "στην έχω έτοιμη" ήταν βούτυρο.

Καταλήγοντας, σε αυτές τις 2 περιπτώσεις. Έμπειρες και οι 2 από γαμήσι του κώλου τους, αλλά πόσο διαφορετική αίσθηση και ευκολία.
Τιμή και δόξα στις γυναίκες που κάνουν κλυσμα. Όλες νομίζουν ότι έχουν το άγιο δισκοπότηρο και στο κερνάνε μαζί με τις κουραδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom