Νέα

Πώς καταλαβαίνουμε αν μια κωλοτρυπίδα έχει πάει με πολλούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KAULES21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 285
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.843
Κριτικές
59
Like
23.741
Πόντοι
20.486
Τυπε μην ακούς τα μουνόπανα εδώ....
Παρθένα είναι απο τον πάτο....

Γίνε ο κονκισταδόρας της κωλοτρυπίδας της χωρίς δευτερες σκέψεις...

Αντε μάνα μου...
Μωρή γαμιόλα και εσύ :tooth:
 
OP
OP
K

KAULES21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
0
Τα πραγματα ειναι απλα, δεν σε αφήνει γιατί μπαίνοντας από Βερμουδες θα βγεις Αμμόχωστο και θα καταλάβεις ότι το δίνει συστηματικά και άλλου.Προφανως σε βλέπει σαν σχέση.Το ίδιο κάνουν και οι παντρεμένες, αυτή πχ τον άντρα της ουτε κωλοδαχτυλο δεν τον αφήνει
ωραια γυναικα φαινεται να ειναι
 
OP
OP
K

KAULES21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
0
Παίζει; Εδώ βλέπουμε τη σπηλιά του Νταβέλη κι υποτίθεται ότι δεν έχει μπει ούτε δακτυλακι, τη στιγμή που έχει μπει ο Λήσταρχος μαζί με τα κλεφτοπουλα.
το τερματησες ρε τυπε ... ειπαμε οχι κ ετσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν θέλεις κερνάω λεύκανση
:coffee: :coffee:
δεν νομιζω να χρειαζεται κυριε τρολλ
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
4
Like
2.716
Πόντοι
456
IMG_0986.jpeg

Με έχετε μπερδέψει, ο ένας λέει έχει πάει ο άλλος λέει δεν έχει πάει !!
Μας τα χει πρήξει με την ξεκωλοαρα , τι δεν καταλαβαίνεις ?
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
7
Like
734
Πόντοι
301
Γεια σας σε όλους! Πως μπορούμε να καταλάβουμε αν η κωλοτρυπιδα από την κοπέλα μας έχει ξανά μπει πουτσα μέσα της,η αν είναι ξεσκισμενη ; Υπάρχει κάποιος τρόπος να μαθουμε αν δεν μας υο κρύβει ; Ευχαριστώ Εκ των προτέρων
Ρώτα την και ότι σου πει είναι το αντίθετο
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
7
Like
734
Πόντοι
301
IMG_0986.jpeg

Με έχετε μπερδέψει, ο ένας λέει έχει πάει ο άλλος λέει δεν έχει πάει !!
Ρε φίλε τώρα την είδα την φωτό, μη ρωτήσεις αν γαμηθηκε, ρώτα απλά αν της άρεσε.
Έχει περάσει μια μεραρχία από κει μέσα
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.302
Like
2.619
Πόντοι
456
IMG_0986.jpeg

Με έχετε μπερδέψει, ο ένας λέει έχει πάει ο άλλος λέει δεν έχει πάει !!
Πολύ καθηλωτικό. Σχεδόν τόσο, όσο το μάτι του Σάουρον από τον Άρχοντα των δαχτυλιδιών.
Απλά αντί να πέφτει πάνω στο δαχτυλίδι όπως εκείνο, αυτό εδώ το «μονόφθαλμο» πέφτει πάνω σε πούτσες.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.824
Κριτικές
2
Like
20.637
Πόντοι
6.236
IMG_0986.jpeg

Με έχετε μπερδέψει, ο ένας λέει έχει πάει ο άλλος λέει δεν έχει πάει !!
Οι μισοί σου λένε την αλήθεια και οι άλλοι μισοί, δε θέλουν να σε στενοχωρήσουν, επειδή είσαι πολύ πιτσιρικάς και τα νιάτα είναι εύθραυστα.
 

cymann

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
78
Like
461
Πόντοι
20
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
Μπορεί να έχει εραστή και να του ανήκει αποκλειστικά ο κώλος της. Δεν νομίζω να είχε πάει με πολλούς και να μην έδωσε κώλο σε κανέναν. Δύσκολο ν αντισταθείς και να μην μπείς σε τέτια κωλάρα
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Τυπε μην ακούς τα μουνόπανα εδώ....
Παρθένα είναι απο τον πάτο....

Γίνε ο κονκισταδόρας της κωλοτρυπίδας της χωρίς δευτερες σκέψεις...

Αντε μάνα μου...
Εμπα..βουρ..try you and her
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
141
Like
458
Πόντοι
21
IMG_0986.jpeg

Με έχετε μπερδέψει, ο ένας λέει έχει πάει ο άλλος λέει δεν έχει πάει !!
Φιλε μου η κατω φωτογραφια ειναι κωλοτρυπιδα κυριας 62 ετων που απο τα 22 τον παιρνει απο τον κωλο κατα μεσο ορο δυο φορες την εβδομαδα η κωλοτρυπιδα εχει σχηματιση μια δινη προς τα μεσα απο την χρηση η δινη υπαρχει και στην δικια σου φωτο σε αρκετο βαθμο λογικο αν ειναι μικροτερη αρα ειναι δουλεμενη.Τωρα η κοπελια σου κατω δεξια εχει μια πολυ καλη ραγαδα που στο αναλ θα ειναι πολυ επωδυνη για αυτο κατα πασα πιθανοτητα δεν δινει κωλο ποια, αυτη η ραγαδα αν δεν κανει θεραπεια απο μονη της θελει δυο με τρια χρονια να γινει καλα, με επισκεψη στον γιατρο με θεραπεια κανα διμηνο, αλλα οι περισοτερες οταν την βγαζουν δεν πανε στον γιατρο απο ντροπη γιατι ενας πρωκτολογος καταλαβαινει τα χιλιομετρα που εχει διανυσει η κωλοτρυπιδα...... το εχει παθει και κωλοτρυπιδα της δικιας μου και την πηγα με το ζορι στο γιατρο και ολα καλα....αυταααα
 

Συνημμένα

  • IMG_20240603_190701.jpg
    IMG_20240603_190701.jpg
    823,5 KB · Εμφανίσεις: 53
OP
OP
K

KAULES21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
0
Φιλε βαση εμπειρίας ο κωλος φαίνεται παρθένος
Για 100% βαλε ενα δάχτυλο να δούμε θα ζοριστει?αν ναι τοτε δεν εχει φαει απο κωλο
δεν με αφηνει ουτε να την ακουμπησω στην κωλοτρυπιδα. αυτο ειναι το θεμα,και εχω προσπαθησει πολλες φορες
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Τυπε μήπως τελικά αυτή την περίοδο ,είναι σε έξαρση οι αιμορροΐδες της δικιάς σου και πρέπει να περιμένετε λίγο να καταλαγιάσει το θέμα και για αυτό δεν σε αφήνει ούτε να την ακουμπήσεις;

Λέω μήπως.
:coffee:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom