Νέα

Πώς κατουράτε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ManusMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
61
Πόντοι
0
Κατουράτε όταν κάνετε μπάνιο; Αν ναι, πώς; Απλά τα αμολάτε να φύγουν κι όπου πέσουν, με το σκεπτικό ότι θα πλυθεί το σώμα σας, δεδομένου ότι κάνετε μπάνιο εκείνη την ώρα ή πιάνετε το πουλί σας για να στοχεύσετε μακριά και να μην πέσουν επάνω σας;
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.597
Like
4.810
Πόντοι
456
προτιμάω μέσα σε ένα στόμα ή σε ένα πρόσωπο
 

MindPlayer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Εγω παλι που ενω ειμαι δεξιοχειρας σε ολα αρα και στη μλκια, ποτε μου δεν καταλαβα πως εμαθα να κατουραω μονο με το αριστερο...
Οσεε φορες το εκανα με το δεξι, ολα πουτανα!
 
OP
OP
M

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
319
Like
886
Πόντοι
81
Εγω παλι που ενω ειμαι δεξιοχειρας σε ολα αρα και στη μλκια, ποτε μου δεν καταλαβα πως εμαθα να κατουραω μονο με το αριστερο...
Οσεε φορες το εκανα με το δεξι, ολα πουτανα!
Γράφω με το δεξί, στο κατούρημα σημαδεύω με το αριστερό, ρολόι μπορώ να κουμπώσω μόνο με το αριστερό, μαλακία με το αριστερό, μαχαίρι στο κόψιμο με το δεξί αλλά ψαλίδι άμα μου δώσεις στρογγυλό κόβω και με τα δυο. Δεν το λες αμφιδέξιος, είναι μοιρασμένα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.801
Like
11.503
Πόντοι
3.556
Στην αρχή του κατουρηματος στοχεύω λεκάνη κέντρο αλλά επειδή αρχικά βγαίνει με πίεση συνήθως τα πρώτα πάνε στη πλάτη της λεκάνης, ασυναίσθητα κάνω βήμα πίσω για να κεντραρω και πάνε όλα έξω μπροστά στη λεκάνη, μετά που έχει φύγει η πολύ πίεση πάνε όλα κέντρο, στο τελείωμα όμως κάποια ξεφεύγουν δεξιά αριστερά εκτός, στο τέλος τον τινάζω πάνω κάτω με δύναμη αλλά η τελευταία σταγόνα πέφτει πάντα στο σωβρακο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.986
Like
29.070
Πόντοι
5.006
Στην αρχή του κατουρηματος στοχεύω λεκάνη κέντρο αλλά επειδή αρχικά βγαίνει με πίεση συνήθως τα πρώτα πάνε στη πλάτη της λεκάνης, ασυναίσθητα κάνω βήμα πίσω για να κεντραρω και πάνε όλα έξω μπροστά στη λεκάνη, μετά που έχει φύγει η πολύ πίεση πάνε όλα κέντρο, στο τελείωμα όμως κάποια ξεφεύγουν δεξιά αριστερά εκτός, στο τέλος τον τινάζω πάνω κάτω με δύναμη αλλά η τελευταία σταγόνα πέφτει πάντα στο σωβρακο.
Έλα ρε μαν τσιμπαμε:sad2:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Εδώ και λίγα χρόνια καθιστός φίλε και μετά γυάλισμα με Μωρομαντηλο. Να προσθέσω ότι με έχει βοηθήσει στο να αδειάζω το έντερο μου περισσότερες φορές πλέον
 

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
280
τα βήματα είναι απλά, κατανοητά και λίγα.
1) πάω στο βεσε,
2) ανοίγω το καπάκι της τουαλέτας,
3) πλένω τα χέρια μου,
4) οδηγώ τα χέρια μου προς το μέρος του σώματος που ανήκει το πουλί μου,
5) ξεκουμπωνω τα κουμπιά από το τζιν μου
η' κατεβάζω το φερμουάρ του
η' κατεβάζω τη φόρμα, μέχρι να το βγάλω έξω,
6) παίρνω ανάλογη θέση σώματος, ώστε να είμαι στο κέντρο ακριβώς της τουαλέτας,
7) το βγάζω εξω και κεντραρω στην τρυπα της τουαλέτας με το υπάρχον νερό, ώστε τα κατουρα να πάνε μέσα και όχι να πλημμυρίσει ο χώρος, όπως κάνουν κάτι μικροτσουτσουνοι και φιφες των 8 εκατοστών με το ζόρι,
8) με το που τελειώσει η διαρροή, τινάζω ελαφρά το πουλί μου ώστε να αδειάσει όσο γίνεται με όσες φορές κρίνεται εσείς (μη δίνεται σημασία σε παλιά ανούσια σλόγκαν),
9) πιάνω χαρτάκι και καθαρίζω το πουλί μου όσο γίνεται δυνατόν, ώστε να μη χρωματισω το βρακί μου με κίτρινο χρώμα,
10) πετάω το χαρτάκι μέσα στον κάδο και ποτέ μέσα στην τουαλέτα η' απέξω, σαν τα δίποδα ζωαδια.
αν έχει χαλάσει ο καδος από προηγούμενα δίποδα ζωαδια, σηκωνω το καπάκι με το πόδι η' πιάνοντας το με χαρτί και το πετάω,
11) βάζω μέσα στο βρακί μου το πουλί μου και κουμπωνω το παντελόνι μου η' ανεβάζω τη φόρμα μου,
12) πλένω τα χέρια μου ξανά.

καλά κατουρηματα και προσοχή...
πάντα κέντρο !!!

υ/γ : αν σας έρθει κατούρημα στην εξοχή, απλά τον πετάτε έξω, κάπου σε χώρο της κρισης σας και όπου πάνε.
καλό είναι να έχετε ένα χαρτομανδηλακι μαζί σας, για να καθαρίσετε το πουλί σας μετα.
μόνη προσοχή, μην κάνετε τα παπούτσια σας κωλος... αλλά αυτά είναι προβλήματα μικροτσουτσουνων κλπ, όπως; είπα και πριν.

καλα κατουρηματα... και πάλι !!!
τι περίεργα πράματα είναι αυτά.

οι άντρες έχουν τσουτσούνι. οι γυναίκες έχουν πουλί.
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
8
Like
313
Πόντοι
20
ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ CASH OUT ΠΟΤΕ
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.453
Like
4.948
Πόντοι
456
Επιτέλους..........................



459416500_511490551493513_6479195460173355068_n.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom