Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Εσείς μου φαίνεται κοιμάστε και ονειρεύεστε ότι σας γουστάρουν και οι πουτάνες που πληρώνετε........ :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ξυπνήστε όσα κοιμάστε τον ύπνο του δικαίου!! Οι πουτάνες είναι μονο για μια γρηγορη ανακούφιση!!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Είναι τόσο λυπηρό να βλέπεις ακόμη και πολύ εμφανίσημους νεαρούς άντρες να περιορίζονται σε τέτοιους είδους συνευρέσεις και το χουν και καύχημα..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Είναι τόσο λυπηρό να βλέπεις ακόμη και πολύ εμφανίσημους νεαρούς άντρες να περιορίζονται σε τέτοιους είδους συνευρέσεις και το χουν και καύχημα..

Τι εννοείτε καλή μου;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Είναι τόσο λυπηρό να βλέπεις ακόμη και πολύ εμφανίσημους νεαρούς άντρες να περιορίζονται σε τέτοιους είδους συνευρέσεις και το χουν και καύχημα..

χεχεχεχε  :grin:

Τωρα σε βλεπω αναφερεσαι σε μενα!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μηπως εχουν καποιο λογο και αυτοι ?  :think: :think: :think:

μπηκες ποτε στον κοπο να τους ρωτησεις ?
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Χρυσα εν μερει εχεις δικιο..Αλλα πολλες η φυση της δουλειας δεν σε αφηνει να εχεις σχεση...Οποτε τι να κανεις....???Ρωτα και εμενα που δουλευα 15 ωρες καθε μερα σαν Fnb Manager...Ποια γυναικα θα αντεχε να ειναι μαζι μου ετσι και αλλιως???Καποια να μου τα τρωει και να μην την βλεπω κιολας?Οποτε καποιες φορες ειναι αναγκαιο κακο...
 

Επισκέπτης
Είναι τόσο λυπηρό να βλέπεις ακόμη και πολύ εμφανίσημους νεαρούς άντρες να περιορίζονται σε τέτοιους είδους συνευρέσεις και το χουν και καύχημα..
Και τι σχέση έχει η εμφάνιση με το βλήμα που έχουν φυτεμένο μόνιμα στον εγκέφαλο ;

Τι εννοείτε καλή μου;
Νάτα !
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
χεχεχεχε  :grin:

Τωρα σε βλεπω αναφερεσαι σε μενα!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μηπως εχουν καποιο λογο και αυτοι ?  :think: :think: :think:

μπηκες ποτε στον κοπο να τους ρωτησεις ?

Χρυσα εν μερει εχεις δικιο..Αλλα πολλες η φυση της δουλειας δεν σε αφηνει να εχεις σχεση...Οποτε τι να κανεις....???Ρωτα και εμενα που δουλευα 15 ωρες καθε μερα σαν Fnb Manager...Ποια γυναικα θα αντεχε να ειναι μαζι μου ετσι και αλλιως???Καποια να μου τα τρωει και να μην την βλεπω κιολας?Οποτε καποιες φορες ειναι αναγκαιο κακο...

Μην προτρέχετε  κύριοι. Η αξιότιμη κυρία μπορεί να εννοεί και κάτι άλλο...
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Παραυτα θα προσθεσω οτι και οι ιεροδουλες ειναι ανθρωποι και οσο και να ειναι δουλεια τους ισως να συμπαθουν καποιους πελατες παραπανω...Αλλα ακομα και ετσι δεν νομιζω να υπαρχει τροπος να το καταλαβει καποιος στην πραγματικοτητα εκτος απο λιγες εξαιρεσεις οι οποιες ομως απλα επιβεβαιωνουν τον κανονα και τιποτα παραπανω...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Και τι σχέση έχει η εμφάνιση με το βλήμα που έχουν φυτεμένο μόνιμα στον εγκέφαλο ;

εννοει οτι ενας εμφανισημος αντρας δεν χρειαζεται να πληρωσει για σεξ το εχει τσαμπα
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Οχι παντα Δυσκολη Εγγραφη , αλλα ακομα και οταν ειναι τζαμπα μπορει να μην τον καλυπτει το σεξ που εχει και θελει κατι σιγουρο και αναιμακτο...Τεσπα γνωμες ειναι αυτες και καθεις μπορει να συμφωνει ή να διαφωνει
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τωρα θα πω και εγω την γνώμη μου, ειμαι σε μια παρούσα φαση, ειναι ψευδαίσθηση? Ειναι αληθινα? Δεν ξέρω,και ουτε θελω να απαντήσετε σε αυτο επειδη ο καθενας το βλεπει διαφορετικα ..

Στον αγοραίο ερωτα παμε ολοι μας να ξεσκάσουμε, να ξεχασουμε τα προβληματα μας να περασουμε καλα, να διασκεδασουμε, με οποια οπτικη γωνια το βλέπει ο καθένας, σε αλλους αρέσει σε αλλους οχι, ο αγοραίος ερωτας ειναι το νημα της ισοροποίας μια κοινωνίας και ενος συνόλου,δεν μπορεί παντα να σου προσφέρει το λεγόμενο ξεχαρμάνιασμα ενα ποτο η λιγες μερες διακοπών ,αλλα η ταυτόχρονη ηδονη που αποκτας εκει περα σε κανει να ξεσκάσεις.
Οταν πας εκει περα δεν πας να ερωτευτεις,ουτε να βρεις γκομενα, ουτε και ουτε, αλλα βλεπω πολλες περιπτώσεις που εχουν ανταλλάξει τηλέφωνα,εχουν βγει για ποτα, και εχουν κανει μια ελευθερη και οχι δυνατή σχεση και δεν τους θελουν ολους για σταθερούς πελάτες οπως λετε.Σαφως και η πλειοψιφια θα σε κράξει για το καλο σου δηθεν επειδη αυτος ο τροπος που η συγκεκριμενα ο χωρος που εχεις αποκτήσει  την χημεια ειναι ο λανθασμένος δρομος ,λανθασμένος θεωρείται κοινωνικα επειδη το 90-95 της εκατο δημιοργειτε ο ερωτας στους καθημερινους ανθρωπους και οχι σε αυτον τον τομέα,επειδη λοιπον ο καθημερινος ανθρωπος εχει συνηθησει στον ιδιο τροπο ζωης θα του φανει παράξενο εαν κανεις σχέση με ιεροδουλη η οτι εχεις ενα δεσιμο με μια τετοια κοπέλα πολυ απλα επειδη η κοινωνια , και συγκεκριμενα οσοι δεν ασχολουνται με το αθλημα το κατακρινουν ως υπόκοσμο, ελα μου οπως που αυτος ο υποκοσμος μας κραταει σε φορμα, μας τονωνει τον εγωισμο επειδη μπορούμε να εχουμε με χρημα βεβαια οποια γυναικα γουστάρουμε και να μην προσπαθούμε καθόλου.Ας μην λεω πολλα,η κοπέλες ασχετα απο επιλογη η απο αναγκη που επελεξαν αυτην την δουλεια ειναι και αυτοι ανθρωποι, εχουνε καρδια, πνευμόνια ,αποψεις και αισθήματα ειναι κακο λοιπον να της βλεπει ο καθένας σαν ενα κομμάτι κρεας ,δεν ειναι ολες ιδιες μεν, υπαρχουν και αρκετες που λογω της δουλειας ειναι εντελως πουτανες αψυχες κυριως, αλλα υπάρχουν πολλες που η δουλεια τους δεν επηρεάζει καθολου τον εσωτερικό τους κοσμο και οταν της βλέπεις στο δρομο με ενα απλο ντυσιμο οπως εχω δει εγω μια που την εχω στανταρ της αποκαλείς << κορίτσια της διπλανής πορτας>>. Οταν λοιπον ενας πελάτης θα εχει την αλλη ιδεολογία για αυτες της κοπελες η αλλη θα το καταλάβει και θα σου δωσει την ανάλογη αμοιβη η μεσα στο δωμάτιο με παραπανω υπηρεσιες η εξω.
Θα μου πειτε πως γινεται να κολήσεις με κάποια? Ελα που γινεται,οταν εχουμε εμεις βαρεθει την ζωη μας ψαχνοντας για την κατάληλη ψυχικα γυναίκα και λεμε μια γυναικα δεν θα βρεθει καλη για εμενα? Με καμια δεν ταιριάζω? Αυτη η γυναικα λοιπον μπορεί να ειναι αυτο το στανταράκι που πηγαινεις,ασχετα της ζεστής συμπεριφορας, φαντασου λοιπόν οτι εαν δεν εκανε αυτην την δουλεια δεν θα την ειχες γνωρίσει ποτε σου,αλλα την γνώριζεις αυτην που ταιριάζεις μεσα σε αυτην την κωλοδουλεια και βρισκεσαι σε μια φάση μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα,διοτη αυτα που ανέφερε η κελλυ ειναι πολύ σωστα, οπως και ο μαστερ που ειπε οτι πολλες ιεροδουλες εχουν παντρευτει τον πελάτη εφοσον βρέθηκε το Παζλ, μπορει αυτο το παζλ ο πελάτης να μην το εβρισκε ποτε στην Ελλαδα αλλα να το βρήκε εκει μέσα, τυχαια, πηγαίνοντας να γαμήσεις και να βρεις μια κοπελα την οποια εψαχνες,αλλα η διαχείρηση ειναι πολυ δυσκολη οπως ειπε η κελλυ εαν ερωτευτει ο πελάτης παραφορα ισως αργοτερα να μην αντέξει εαν η κοπελα συνεχιζει την συγκεκριμενη δουλεια και την χωρίσει, η οπως ειπε ο μαστερ να σταματήσει να δουλευει και να συμβιώσει μαζι με τον πελάτη.

Αυτα τα λιγα απο μένα, θα μπορούσα να το αναλύσω για ωρες γιατι πολυ απλα ειναι περιπλοκο το θεμα,Ειναι ουτοπικο κυριως για οσους δεν το εχουν ψάξει, να ειναι αδυνατον για οσους δεν ασχολούνται,κλπ κλπ, εγω που ασχολουμαι 4-5 χρονια εχω διαπυστώσει λιγες περιπτώσεις,Πολυ λίγες ,ελα ομως που αυτες οι λίγες ηταν παντρεμενες και ειχαν παιδι,καταλαβαινετε.

Γενικα οσοι εχουν ψάξει ανταποκριση απο εκεινη την ζεστη συμπεριφορα εκει μεσα ισως δεν το εχουν βρει εξω γιαυτο... Δειτε το και ετσι,αλλα για μενα ειναι λανθασμένος δρομος, σε ολους τους τομείς υπάρχει ο λανθασμενος δρομος, εαν αυτος ο λανθασμενος δρομος εχει ενα καλο αποτέλεσμα στον μελλον οκ, αν οχι Ο ΠΑΘΩΝ ΜΑΘΩν  ;)...


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η πλακα ειναι οταν περνανε γκομενες απεξω
και σε κοιτανε να μπαινεις  :grin: :grin: :grin:

το αγαπημενο μου! Σαν να βγαινω φωτογραφια κοιταζω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom