Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
και εγω παλι πρωι θα κοιμηθω γαμω την πουτανα μου.....  :-

Εσυ τι εκανες και μπηκες τετοια ωρα?



ασχετο...θελω γλυκο
ασχετο νο2 το γαμησαμε και αυτο το θρεντ παμε για αλλο τωρα  :s&m_3:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσυ τι εκανες και μπηκες τετοια ωρα?



ασχετο...θελω γλυκο
ασχετο νο2 το γαμησαμε και αυτο το θρεντ παμε για αλλο τωρα  :s&m_3:

ειχα κατι δουλειες στον υπολογιστη  :grin: (κλασσικα)

εχω λουκουμακι

γουσταρεις???  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οχι,δεν μου αρεσει  >:(

Βρηκα ορεο  :dancing:

μπισκοτακια και ετσι??? καλη φαση...

να ειχα και εγω τωρα.... που με χει πιασει μια λιγουρα...

τα παπαδοπουλου προτιμω εγω

τα ορεο με την ασπρη σοκολατα που εχουν επικαλυψη τα χεις δοκιμασει????
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
μπισκοτακια και ετσι??? καλη φαση...

να ειχα και εγω τωρα.... που με χει πιασει μια λιγουρα...

τα παπαδοπουλου προτιμω εγω

τα ορεο με την ασπρη σοκολατα που εχουν επικαλυψη τα χεις δοκιμασει????

Εισαι ζηλιαρης  :bounce-glasses:

Οχι,δεν τα εχω δοκιμασει γιατι δεν μου αρεσει η λευκη σοκολατα.


Την κανω για νανι γιατι πρεπει να σηκωθω μεχρι τις 12 (αρχιδια θα σηκωθω αλλα νταξει)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
@Μαστερά...Πάμε για το ύψος των Κινέζων. Είναι ανάλογα σε ποιο μέρος της Κίνας είσαι. Στη νότια Κίνα οι κοντοί είναι περισσότεροι από τους κανονικους. Στην βόρεια Κίνα υπάρχουν ψηλοί κινέζοι...Μάλιστα στη δουλεία μου 2 Κινέζοι είναι περίπου στο 180. Επίσης στο ναυπηγείο έχω πετύχει Κινέζο στο ύψος μου. Το ίδιο συμβαίνει και με τις Κινέζες...Και έχω την εντύπωση πως η λεγόμεη νεολαία θα είναι πιο ψηλή από τους 30άρηδες και 40άρηδες Κινέζους...Αυτό έχει να κάνει με βελτίωση του βιοτικού επιπέδου τους.Α! Και έχω πετύχει κινέζα που ήταν κατά κάτι ψηλότερη από μένα (χωρίς να φοράει τακούνια) και έμεινα μαλάκας

Διαβάζοντας τα πόστς μπερδεύτικα...Κάμια στιγμή νόμιζα ότι το θέμα ήταν "αν έχεις ερωτευτεί ιερόδουλη"...Γιατί για ναα παίρνει 2 τρένα ο άλλος για να πάει να βρει την τύπισσα μάλλον αυτός την είχε δαγκώσει (και πολύ χοντρά) μάλιστα τη λαμαρίνα και όχι το ανάποδο.

Ξαναλέω είναι φυσικό μια ιερόδουλη να γουστάρει έναν τύπο λόγο εμφάνισης και να γουστάρει να τα πράτει μαζί του, αλλά για να τον ερωτευτεί ΛΟΓΙΚΑ θα πρέπει να τον δει και εκτός εργασίας...Έχω την εντύπωση πως ο έρωτας "γεννιέται" όταν γνωρίσεις τον άλλο σαν ολοκληρωμένη οντότητα, στο κρεββάτι άλλα πράγματα γνωρίζεις και ένα μέρος της προσωπικότητας του, και αυτό αν ο άλλος ή η άλλη είναι ειλικρινής μαζί σου, και οπότε αυτό που μπορεί να "γεννηθεί" είναι η κάβλα, η χημεία (όπως θέλετε πέστε το) να γαμιέσαι μαζί του/της.

Δε μου έχει τύχει κάποιο καλ γκιρλ να μου δείξει στοιχεία ότι της αρέσω ή κάτι τέτοιο...Και ακόμα αν μου το έλεγα πολύ πιθανά θα νόμιζα ότι έλεγε για το σεξ και δε της αρέσω γενικά σαν άτομο.
Αυτά...
Καλημέρες
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ....ΕΙΜΑΙ Η ΚΕΛΛΥ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ 104....ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.....ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.....
ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......
αρα του το εδειξες..καμια φορα αναλογα με τον τροπο που το λες, το ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ...ΜΗ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ μπορει να σημαινει σε γουσταρω πολυ αλλα μου κανεις κακο με βαση τη δουλεια που κανω
Συμφωνω απολυτα και στα παρακατω,κανονικη σχεση σημαινει και πιστη και εμπιστοσυνη και αφοσιωση,αυτα τα στοιχεια εκλειπουν σε μια σχεση με ιεροδουλη,οποτε μιλαμε περισσοτερο για παθος η' συντροφικοτητα
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ....ΕΙΜΑΙ Η ΚΕΛΛΥ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ 104....ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.....ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Η Πιθανότητα να σας ερωτευθεί ή να της αρέσει το γαμήσι που κάνετε μια πουτάνα υφίσταται για καθαρά στατιστικούς λόγους, και καλό θα ήταν να μην παραμυθιάζεστε.

Τώρα γι αυτούς που τους αρέσει να παραμυθιάζονται και γουστάρουν αγάπες και λουλούδια με τις πουτάνες, άμα τους κάτσει η πουτάνα για γκόμενα  να το ζήσουν. Δεν θα χάσουν τίποτα παραπάνω από χρήματα και δεν θα κερδίσουν τίποτα παραπάνω από στεναχώρια.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
μου λεει ποσο μαγαπαει κ οτι θελω να γινω ο αντρας της ζωης της. :dancing: :2funny: :uglystupid:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πει κανεις το τι δουλεια εκανε πριν η γυναικα του.αν και πιστευω οτι αρκετοι εχουν κανει την εξηγηση που ειπες.Ρε συ ηθελα να ημουν απο μια μερια να δω πως σε κοιταζουν οι κινεζοι,σαν τον γκοτζιλα θα σε βλεπουν.αν και αυτος ειναι ιαπωνας. :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτό. Μην ξεχνάμε ότι και η δουλειά της ιερόδουλης είναι μια κανονική δουλειά, και μάλιστα με ημερομηνία λήξης.
Ο κόσμος προχωράει μπροστά και οι γυναίκες πρέπει να τακτοποιούνται...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ο έρωτας και το σεξ σε μπουρδέλο είναι δυο τελείως διαφορετικές και ασύνδετες μεταξύ τους καταστάσεις. Η μια είναι συναίσθημα και η άλλη απλά ελαφρότροπος "ανακούφιση"
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Την έχω πατήσει άσχημα με πολυτελείας μου φαίνεται η οποία είναι άκρως ερωτεύσιμη. Χρειάζομαι μάλλον επειγόντως κάτι για να ξενερώσω προτού με χτυπήσει άσχημα από κάθε άποψη. Any tips? 
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Άμα είναι να πηγαίνει κανείς σε πουτανες και να ερωτεύεται τότε είναι καμμενος και χαμένος απο χέρι
Με λίγα λόγια καλά κρασιά και περαστικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom