Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
εξ ορισμου εχουμε ενα βλακωδη τιτλο θρετ.

οκ, βνα γουσταρει η πουτανα και να χυσει. συμβαινει συχνα. ιδιως στα cg/μασατζιδικα.

οκ, να υπαρξουν αμοιβαιες φιλοφρονήσεις και ευγενεια (απαραιτητα)

οκ να υπαρξει και συμπαθεια υπο την εννοια της επαναληψημοτητας.

αλλα βρε παιδια, τετοιοι ερωτες, καλυτερα να τους αφήσετε για το ειδος εκεινων των ανθρωπωςν που μπορουν να χειριστουν τετοιες καταστασεις. Ποιοι ειναι αυτοι? δεν τους ξερω και δεν θα ηθελα να τους μαθω.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ελεος! Οι κοπέλες που κάνουν τη δουλειά (είδατε πόσο ευγενικά το έθεσα) αυτή τα χουν δει όλα! Απο άφραγγους μέχρι φραγγάτους (σε λογικά πλαίσια), από όμορφους μέχρι κουασιμόδους από ψωλαράδες μέχρι "Κινεζάκια"  :) κτλ κτλ! Οταν βλέπεις ΤΟΣΑ πολλά ΔΥΣΚΟΛΟ να σε τραβήξει κάτι πάνω σ ένα πελάτη/άντρα (γνώμη μου πάντα). Οτι τσαλίμια και χαρούλες και ναζάκια κτλ κτλ κάνουν είναι του κώλου (ξανά γνώμη μου) για να τσιμπάνε οι αγαπούληδες/πουτανοκαψούρηδες και να χουν ΣΤΑΝΤΑΡ πελατεία (άρα και ένα minimum ΚΑΛΟ εισόδημα). Μια τέτοια με το που σε βλέπει ξέρει τι καπνό φουμάρεις με τη μια! Μη λέμε μαλακίες τώρα! Σίγουρα όταν είσαι με μια τέτοια κοπέλα και είσαι ευγενικός τόσο σε τρόπους όσο και σε "μεταχειριση", με καλή υγιεινή κτλ κτλ οκ, τότε είναι και αυτή πιο φιλικά προσκείμενη προς εσένα! Ολα τ' άλλα είναι ψευδαίσθηση και αρκτετά επικίνδυνη κατά τη γνώμη μου.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Ελεος! Οι κοπέλες που κάνουν τη δουλειά (είδατε πόσο ευγενικά το έθεσα) αυτή τα χουν δει όλα! Απο άφραγγους μέχρι φραγγάτους (σε λογικά πλαίσια), από όμορφους μέχρι κουασιμόδους από ψωλαράδες μέχρι "Κινεζάκια"  :) κτλ κτλ! Οταν βλέπεις ΤΟΣΑ πολλά ΔΥΣΚΟΛΟ να σε τραβήξει κάτι πάνω σ ένα πελάτη/άντρα (γνώμη μου πάντα). Οτι τσαλίμια και χαρούλες και ναζάκια κτλ κτλ κάνουν είναι του κώλου (ξανά γνώμη μου) για να τσιμπάνε οι αγαπούληδες/πουτανοκαψούρηδες και να χουν ΣΤΑΝΤΑΡ πελατεία (άρα και ένα minimum ΚΑΛΟ εισόδημα). Μια τέτοια με το που σε βλέπει ξέρει τι καπνό φουμάρεις με τη μια! Μη λέμε μαλακίες τώρα! Σίγουρα όταν είσαι με μια τέτοια κοπέλα και είσαι ευγενικός τόσο σε τρόπους όσο και σε "μεταχειριση", με καλή υγιεινή κτλ κτλ οκ, τότε είναι και αυτή πιο φιλικά προσκείμενη προς εσένα! Ολα τ' άλλα είναι ψευδαίσθηση και αρκτετά επικίνδυνη κατά τη γνώμη μου.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

οι εξαιρεσεις ειναι μετρημενες στα δαχτυλα  ;)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

οι εξαιρεσεις ειναι μετρημενες στα δαχτυλα  ;)

ειδικά όταν ακούω τα "μωρό μου"/ "κούκλε μου" / "γλύκα" κτλ κτλ μου ρχεται να της πω (οποιαδήσποτε) αχχχ σκάσε να χαρείς!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Είναι απαραίτητο να της αρέσουμε? :think:

Πληρώνεται (αδρά) για λίγο χρονικό διάστημα. Εύκολα και γρήγορα χρήματα. Αυτό τα λέει όλα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715

το άτοπον ερώτημα...

δεν πάτε καλά κύριε.
Η εργαζόμενη γουστάρει το χρήμα, της αρέσει το χρώμα του και η τσέπη/ πορτοφόλι που το εμπερικλείει.

 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
2
Like
773
Πόντοι
96
οι πουτανες που ΔΕΝ με γουσταρουν δεν εχουν ΠΟΤΕ ρεστα...

Αυτες που με γουσταρουν εχουν...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ενα θα σας πω να τελειωνει το θεμα,

ολες οι πουτανες μας βλεπουν σαν πελατες και τιποτα αλλο απο την στιγμη που περνας το κατωφλι του οικου της ηδονης εισαι απο χερι καμμενος για τετοια θεματα!!

1) γιατι δεν θα ηθελαν να εχουν εναν αντρα μπουδρελιαρη να της κερατωνει ( για τον εαυτο τους ισχυριζονται οτι αυτη ειναι η δουλεια τους)

2) γιατι ξερεις τι δουλεια κανουν και εστω αν την σταματησουν για σενα παντα θα ξερεις οτι ηταν πουτανα με οτι συνεπαγετε.

3) πουτανα μια φορα πουτανα για παντα..

και τελος την ιδια γυναικα αν την γνωρισεις εξω εχεις 100% περισσοτερες πιθανοτητες να κανεις κατι μαζι της γιατι απλα δεν ξερεις την δουλεια της
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
ενα θα σας πω να τελειωνει το θεμα,

ολες οι πουτανες μας βλεπουν σαν πελατες και τιποτα αλλο απο την στιγμη που περνας το κατωφλι του οικου της ηδονης εισαι απο χερι καμμενος για τετοια θεματα!!

1) γιατι δεν θα ηθελαν να εχουν εναν αντρα μπουδρελιαρη να της κερατωνει ( για τον εαυτο τους ισχυριζονται οτι αυτη ειναι η δουλεια τους)

2) γιατι ξερεις τι δουλεια κανουν και εστω αν την σταματησουν για σενα παντα θα ξερεις οτι ηταν πουτανα με οτι συνεπαγετε.

3) πουτανα μια φορα πουτανα για παντα..

και τελος την ιδια γυναικα αν την γνωρισεις εξω εχεις 100% περισσοτερες πιθανοτητες να κανεις κατι μαζι της γιατι απλα δεν ξερεις την δουλεια της
Πολυ βαθια υποκλιση σε ολα οσα ειπες
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
-Κάθεται περισσότερη ώρα (δεν θέλει να φύγει για την ακρίβεια) και άμα χτυπάει η τσα2 τη γράφει 'στ' αρχίδια' της.
-Σου προσφέρει διάφορα 'εξτρά' χωρίς να τα ζητήσεις είτε 'νόμιμα' εξτρά είτε 'παράνομα' εξτρά (βλ. Λιοντάρη).
-Έχει τάση για προκαταρκτικά και GFE.
-Σε ρωτάει άμα είναι όμορφη.
-Σου λέει οτι ξέχασε να φέρει καπότα και οτι είναι πολύ καθαρή και δεν το έχει κάνει με άλλον αυτό και σε θέλει ακάποτα μέσα της.
Και άμα 'τσιμπήσεις' και το δεχτείς, όσο είσαι μέσα της και σε ταράζει στα γλωσσόφιλα σου λέει οτι θέλει να την χύσεις και οτι
θέλει να της κάνεις παιδάκι.
-Σου λέει οτι ξέρει να μαγειρεύει και ρωτάει ποιό φαγητό σου αρέσει να στο φτιάξει.
-Θέλει να γνωρίσει και τη Μαμά σου/Μπαμπά σου και να μαγειρέψει για όλη την Οικογένεια.

Τουλάχιστον τα παραπάνω έκανε μια γνωστή ψυχή (πριν 2-3 χρόνια) σε έναν ας πούμε 'γνωστό μου'.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
ενα θα σας πω να τελειωνει το θεμα,

ολες οι πουτανες μας βλεπουν σαν πελατες και τιποτα αλλο απο την στιγμη που περνας το κατωφλι του οικου της ηδονης εισαι απο χερι καμμενος για τετοια θεματα!!

1) γιατι δεν θα ηθελαν να εχουν εναν αντρα μπουδρελιαρη να της κερατωνει ( για τον εαυτο τους ισχυριζονται οτι αυτη ειναι η δουλεια τους)

2) γιατι ξερεις τι δουλεια κανουν και εστω αν την σταματησουν για σενα παντα θα ξερεις οτι ηταν πουτανα με οτι συνεπαγετε.

3) πουτανα μια φορα πουτανα για παντα..

και τελος την ιδια γυναικα αν την γνωρισεις εξω εχεις 100% περισσοτερες πιθανοτητες να κανεις κατι μαζι της γιατι απλα δεν ξερεις την δουλεια της
Μπορει και να εχεις δικιο. Δυο παρατηρησεις:
Η πρωτη χιλιοειπωμενη απο πολλους, αλλα θα πω και γω οτι τις μεγαλυτερες πουτανες τις γνωρισα εξω απο τα "σπιτια".
Η δευτερη, μια κινεζικη παροιμια λεει οτι τα ομορφοτερα λουλουδια, φυτρωνουν στην κοπρια.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Μπορει και να εχεις δικιο. Δυο παρατηρησεις:
Η πρωτη χιλιοειπωμενη απο πολλους, αλλα θα πω και γω οτι τις μεγαλυτερες πουτανες τις γνωρισα εξω απο τα "σπιτια".
Η δευτερη, μια κινεζικη παροιμια λεει οτι τα ομορφοτερα λουλουδια, φυτρωνουν στην κοπρια.

οσο για την πρωτη σου παρατηρηση οτι τις μεγαλυτερες πουτανες τις γνωρισες εξω απο τα σπιτια θα σε ρωτησω ποσο χρονο πηρε να το καταλαβεις ?

για την κινεζικη παροιμια δυστυχως δεν ταιριαζει απολυτα με το θεμα μας γιατι πανε οι εποχες του εξαναγκαζμου των γυναικων να κανουν αυτη την δουλεια τωρα ειναι επιλογη τους και σαν επιλογη τους ερχονται και ολα τα αλλα!!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
οσο για την πρωτη σου παρατηρηση οτι τις μεγαλυτερες πουτανες τις γνωρισες εξω απο τα σπιτια θα σε ρωτησω ποσο χρονο πηρε να το καταλαβεις ?

για την κινεζικη παροιμια δυστυχως δεν ταιριαζει απολυτα με το θεμα μας γιατι πανε οι εποχες του εξαναγκαζμου των γυναικων να κανουν αυτη την δουλεια τωρα ειναι επιλογη τους και σαν επιλογη τους ερχονται και ολα τα αλλα!!!
Εγω ειπα πρωτος οτι μπορει και να εχεις δικιο σ΄ολα. Αλλα θα ηθελα να μην εχεις.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Άμα είναι να πηγαίνει κανείς σε πουτανες και να ερωτεύεται τότε είναι καμμενος και χαμένος απο χέρι
Με λίγα λόγια καλά κρασιά και περαστικά
αν πηγαινει με αυτον τον σκοπο οντως...

αλλα πολλες φορες συμβαινει οταν πας ασκοπα και στα καλα καθουμενα υπάρχει η λεγόμενη χημεία...

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αν πηγαινει με αυτον τον σκοπο οντως...

αλλα πολλες φορες συμβαινει οταν πας ασκοπα και στα καλα καθουμενα υπάρχει η λεγόμενη χημεία...

ακομα και αυτη την χημεια μετα απο τοσα χρονια την σιχαθηκα και θα σας πω το γιατι . δεν θα  μιλησω για τα απλα μπουρδελα που ειναι ξεκαθαρο οτι γαμας αυτος ειναι και ο σκοπος τους θα μιλησω για τα μασαζ που εκει ελοχευουν πολλοι κυνδινοι να μην γαμησεις καθολου ,
ξερετε ποσες φορες μου εχουν παρουσιασει κοπελες ταχα μου οτι κανουν μονο μασαζ και μεσα μεχρι ακαποτη πιπα πηραν και τα καταπιαν ολα και λεω εγω ο μαλακας κοιτα η μασαζου με ερωτευθηκε ΠΙΠΕΣ ΦΙΛΟΙ σε ολους τα ιδια εκαναν αλλα ηταν τα μυστικα του μαγαζιου!!!!
πλην απο μιας που οταν μου ειπε και αυτη οτι με γουσταρει τρελλα αλλα δεν θα εκανε ποτε κατι μαζι μου εξω γιατι ξερω τι δουλεια κανει οσο και αν την εκανα θεα  οτι δεν με πειραζει μου ειπε πειραζει εμενα ο αντρας που θα παντρευτω δεν θα ξερει τιποτα για το παρελθον μου.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
-Κάθεται περισσότερη ώρα (δεν θέλει να φύγει για την ακρίβεια) και άμα χτυπάει η τσα2 τη γράφει 'στ' αρχίδια' της.
-Σου προσφέρει διάφορα 'εξτρά' χωρίς να τα ζητήσεις είτε 'νόμιμα' εξτρά είτε 'παράνομα' εξτρά (βλ. Λιοντάρη).
-Έχει τάση για προκαταρκτικά και GFE.
-Σε ρωτάει άμα είναι όμορφη.
-Σου λέει οτι ξέχασε να φέρει καπότα και οτι είναι πολύ καθαρή και δεν το έχει κάνει με άλλον αυτό και σε θέλει ακάποτα μέσα της.
Και άμα 'τσιμπήσεις' και το δεχτείς, όσο είσαι μέσα της και σε ταράζει στα γλωσσόφιλα σου λέει οτι θέλει να την χύσεις και οτι
θέλει να της κάνεις παιδάκι.

-Σου λέει οτι ξέρει να μαγειρεύει και ρωτάει ποιό φαγητό σου αρέσει να στο φτιάξει.
-Θέλει να γνωρίσει και τη Μαμά σου/Μπαμπά σου και να μαγειρέψει για όλη την Οικογένεια.

Τουλάχιστον τα παραπάνω έκανε μια γνωστή ψυχή (πριν 2-3 χρόνια) σε έναν ας πούμε 'γνωστό μου'.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πες στον "ας πούμε γνωστό σου" πως δεν είναι τίποτα..Όνειρο ήταν, ας πιει λίγο νεράκι και ας μπατάρει από την άλλη μερία...Α! Και να σκεπάζεται τα βράδια...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εδω παμε σε αλλη κατηγορια ρε, της φολες  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom