Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
ενταξει,ερχοσασταν πατσι με λιγα λογια δλδ.
Εσυ χαλουσες τα λεφτα σου στα ταξιδια και αυτη σε αποζημιωνε με ενα σεξακι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παντως να κανεις τοσα χιλιομετρα για να γαμησεις ρε μεγαλε,πρεπει να αξιζε πολλα η γκομενα  :helpplea:

Δε συμφωνείς ότι οι καλύτερες σχέσεις (δε μιλώ μόνο για ερωτικές, σεξουαλικές, και παρόμοιες) είναι όταν τα δύο μέλη είναι "πάτσι"; Αλλιώς μιλάμε για εκμετάλλευση.
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως όσες φορές έτυχε να περάσω  έξω από μπουρδέλα , στούντιο κτλ είδα να βγαίνουν μόνο αξιοπρόσεχτα αγόρια/άντρες..τυχαίο ;;δε νομίζω..
Μάλλον δεν θέλετε να ασχόληθείτε άλλο πια με καμάκι κτλ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγώ πάντως όσες φορές έτυχε να περάσω  έξω από μπουρδέλα , στούντιο κτλ είδα να βγαίνουν μόνο αξιοπρόσεχτα αγόρια/άντρες..τυχαίο ;;δε νομίζω..
Μάλλον δεν θέλετε να ασχόληθείτε άλλο πια με καμάκι κτλ

η αληθεια ειναι πως και εγω βαρεθηκα
και ενω παλια εκανα... τωρα το εχω παρατησει
δεν αξιζει τον κοπο. ΜΟνο οταν θες εσυ να κανεις πλακα
και να περασεις εσυ καλα... διαφορετικα οποιος παει για να ριξει γκομενα
ειναι καταδικασμενος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
επισης το καμακι και τα γαμησια με εξω γκομενες σου τρωνε αρκετο χρονο...

θα πρεπει να φας μιση μερα με την αλλη και αυτο δεν ειναι βολικο

ο χρονος ειναι χρημα και αν θες στα 30 σου να εισαι ενας καλος επαγγελματιας

θα πρεπει να το εχεις προσπαθησει μια 5ετια πριν το λιγοτερο.  ;)

ΑΝ δεν εχεις γκομενικη ζωη τωρα ειναι ενταξει... ισως αποκτησεις μετα!
Προεχουν αλλα τωρα...
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Είναι τόσο λυπηρό να βλέπεις ακόμη και πολύ εμφανίσημους νεαρούς άντρες να περιορίζονται σε τέτοιους είδους συνευρέσεις και το χουν και καύχημα..
Το πόσο εμφανίσιμος είναι κάποιος, παίζει ελάχιστο ρόλο στο αν μπορεί να κάνει σεξ χωρίς χρήματα. Άλλα πράγματα χρειάζονται...

Για μένα η κατάσταση είναι η εξής: Υπάρχουν κοπέλες του αθλήματος, οι οποίες δεν μπορούν να φανταστούν τον εαυτό τους να κάνουν κάτι άλλο...δεν περιμένουν κάτι διαφορετικό και απλά θέλουν να γίνουν καλύτερες σε αυτό που κάνουν. Αυτή η κατηγορία είναι μάλλον απίθανο να ερωτευτεί κάποιον γιατί πραγματικά τον βλέπει μόνο σαν πελάτη.
Υποθέτω όμως, ότι υπάρχει και μια άλλη κατηγορία οι οποίες το κάνουν πιο πολύ βιοποριστικά, δεν θέλουν να μείνουν σε αυτό το επάγγελμα/χώρο και σίγουρα είναι κάπως πιο ανοιχτές στο να ερωτευτούν χωρίς αυτό να σημαίνει ότι οι πιθανότητες είναι πολλές.

Όσο δύσκολο βέβαια είναι να σε ερωτευτεί μια κοπέλα του αθλήματος, άλλο τόσο φαντάζομαι είναι να προχωρήσει μια τέτοια σχέση...

Τώρα στο ερώτημα του forum στο πως το καταλαβαίνεις, πιστεύω τα δωράκια, τα φιλάκια και τα εξτραδάκια είναι μέρος του παιχνιδιού, ειδικά αν είσαι τακτικός. Μόνο αν με κάποιο τρόπο ξεκινήσετε κάποιου είδους επικοινωνία (τηλ., ραντεβού,sms etc) εκτός της δουλειάς της θα καταλάβεις, χωρίς φυσικά να σημαίνει απαραίτητα ότι κόβει και φλέβες :)
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ειναι ευκολο να γινει αντιληπτο σε εμας που επισκεπτομαστε κοπελες σε στουντιο η μπουρδελα που κανουν αυτη τη συγκεκριμενη δουλεια η δεν πρεπει να ρωταω καν αφου μαλλον αυτο ειναι μερος του ολου παιχνιδιου  :idiot: και δεν αναφερομαι σε ψευτοαγαπουληδες η πουτανοκαψουρηδες αυτα  :grin: φανταζομαι οτι ολοι μας θα εχουμε ισως καποια εμπειρια η καποιο περιστατικο :rockon:
το καταλαβαινεις αμα σου γυρισει το 20ρικο πισω... :2funny:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
η πλακα ειναι οταν περνανε γκομενες απεξω
και σε κοιτανε να μπαινεις  :grin: :grin: :grin:

το αγαπημενο μου! Σαν να βγαινω φωτογραφια κοιταζω  :2funny: :2funny: :2funny:
΄Μάλλον πολλοί είναι σαν και σένα.. :2funny:έχουν ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά.. :2funny:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Επισης για να πουμε και κατι τελευταιο και δικαιο...Φταιμε λιγο και εμεις στο θεμα φλερτ....Οχι εμεις προσωπικα αλλα η νεα γενια πλεον εχει βρει αλλους τροπους..Μα μεσω ιντερνετ μα βαριεται και δεν κανει κατι, ισως και οι γυναικες πλεον να εχου λαβει τα ηνια??? Λαθος μας που το αφησαμε και λαθος των γυναικων να χασουν την θηλυκοτητα τους αλλα ετσι εχει πλεον το θεμα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
βολτ σε φανταζομαι με ενα χαμόγελο λες και επιασες το λοτο..

απορω αντιδράσεις οταν σε βλεπουν ετσι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Επισης για να πουμε και κατι τελευταιο και δικαιο...Φταιμε λιγο και εμεις στο θεμα φλερτ....Οχι εμεις προσωπικα αλλα η νεα γενια πλεον εχει βρει αλλους τροπους..Μα μεσω ιντερνετ μα βαριεται και δεν κανει κατι, ισως και οι γυναικες πλεον να εχου λαβει τα ηνια??? Λαθος μας που το αφησαμε και λαθος των γυναικων να χασουν την θηλυκοτητα τους αλλα ετσι εχει πλεον το θεμα...
Καταλαβαίνεις πιστεύω πως με αυτό που έγραψες θα γίνει ψιλοχαμός!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
βολτ σε φανταζομαι με ενα χαμόγελο λες και επιασες το λοτο..

απορω αντιδράσεις οταν σε βλεπουν ετσι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κοιτα η αληθεια ειναι πως γκομενες απο την φυλης δεν περνανε πλεον
μονο μετα το σχολασμα... κανα πιτσιρικι... μια φορα ειχα δει 2 γκομενακια
να ανεβαινουν την διδυμου εγω εκεινη την ωρα εμπαινα στο 8 κατω
αυτες κοιταξαν ναι... και τους εκλεισα το ματι πριν μπω χαχαχα πολυ φαση
αφου μπηκα μεσα και γελουσα . Η τσατσα δεν ειπε τιποτα (ηταν αυτη η μελισταλαχτη ξανθια υποκριτικα ευγενικη που επαιζε στο 8 και δεν παιρνει χαμπαρι απλα ξεκινησε την κασετα της)

μια αλλη φορα ειχα δει μεγαλο-ελλεηνιδα!!! 25αρα ξερεις με γυαλια τρεντυ κτλπ να περναει γρηγορα γρηγορα νταξει αυτη ουτε ματιες δεν καταδεχοταν να ριξει... παντως ειλικρινα ολα τα λεφτα ειναι να κατσεις στην κορυφη του δρομου εκει που χεις το παρκινγ αριστερα και ειναι το τραβελομαγαζο το 99 πιο κατω και να βλεπεις απο εκει κοσμο να μπαινει και να βγαινει χαχαχαχαχχα
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
καθε φορα που μπαινει θρεντ για πουτανοερωτες τουλαχιστον 40 μελη το διαβαζουν...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Εγώ πάντως όσες φορές έτυχε να περάσω  έξω από μπουρδέλα , στούντιο κτλ είδα να βγαίνουν μόνο αξιοπρόσεχτα αγόρια/άντρες..τυχαίο ;;δε νομίζω..
Μάλλον δεν θέλετε να ασχόληθείτε άλλο πια με καμάκι κτλ
ενα πραγμα που ειχα σιχαθει σε ολες τις σχεσεις μου με τα κοριτσια εκτος δουλειας ηταν που στη διαρκεια του φλερτ αλλα και της σχεσης κατοπιν σε τοποθετουσαν πολυ ψηλα και με το πρωτο λαθος η' αδυναμια σε κατεβαζαν αμεσως,χωρις να σου δωσουν ουτε μια ευκαιρια για να επανορθωσεις
Απο τοτε αποφασισα να τις γραφω στους ορχεις μου,,ουτε και τις ιεροδουλες τις πιστευω,τις ξερω και δεν εχω τιποτα να περιμενω,απλα διασκεδαζω καμια φορα οταν κανουν πως δεν ενδιαφερονται για κανενα πελατη και γελαω πικρα οταν κανουν πως ενδιαφερονται και παλι για καποιο πελατη
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κοιτα η αληθεια ειναι πως γκομενες απο την φυλης δεν περνανε πλεον
μονο μετα το σχολασμα... κανα πιτσιρικι... μια φορα ειχα δει 2 γκομενακια
να ανεβαινουν την διδυμου εγω εκεινη την ωρα εμπαινα στο 8 κατω
αυτες κοιταξαν ναι... και τους εκλεισα το ματι πριν μπω χαχαχα πολυ φαση
αφου μπηκα μεσα και γελουσα . Η τσατσα δεν ειπε τιποτα (ηταν αυτη η μελισταλαχτη ξανθια υποκριτικα ευγενικη που επαιζε στο 8 και δεν παιρνει χαμπαρι απλα ξεκινησε την κασετα της)

μια αλλη φορα ειχα δει μεγαλο-ελλεηνιδα!!! 25αρα ξερεις με γυαλια τρεντυ κτλπ να περναει γρηγορα γρηγορα νταξει αυτη ουτε ματιες δεν καταδεχοταν να ριξει... παντως ειλικρινα ολα τα λεφτα ειναι να κατσεις στην κορυφη του δρομου εκει που χεις το παρκινγ αριστερα και ειναι το τραβελομαγαζο το 99 πιο κατω και να βλεπεις απο εκει κοσμο να μπαινει και να βγαινει χαχαχαχαχχα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εμενα προσωπικα δεν μου εχει τυχει σκηνικο,αλλα ξερεις εκει κοντα μενει ο θειος μου και καθε φορα παω με την ψυχη στο στωμα μην τον πετυχω να ξενογαμει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εμενα προσωπικα δεν μου εχει τυχει σκηνικο,αλλα ξερεις εκει κοντα μενει ο θειος μου και καθε φορα παω με την ψυχη στο στωμα μην τον πετυχω να ξενογαμει  :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Χειρογλυκανος ειναι ο θειος σου τυπε?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom