Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ενα πραγμα που ειχα σιχαθει σε ολες τις σχεσεις μου με τα κοριτσια εκτος δουλειας ηταν που στη διαρκεια του φλερτ αλλα και της σχεσης κατοπιν σε τοποθετουσαν πολυ ψηλα και με το πρωτο λαθος η' αδυναμια σε κατεβαζαν αμεσως,χωρις να σου δωσουν ουτε μια ευκαιρια για να επανορθωσεις
Απο τοτε αποφασισα να τις γραφω στους ορχεις μου,,ουτε και τις ιεροδουλες τις πιστευω,τις ξερω και δεν εχω τιποτα να περιμενω,απλα διασκεδαζω καμια φορα οταν κανουν πως δεν ενδιαφερονται για καποιον πελατη και γελαω πικρα οταν κανουν πως ενδιαφερονται και παλι για καποιο πελατη
keep going

:rockon:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Το πιο πρόσφατο κοπλιμέντο που μου χουν κάνει πάντως είχε να κάνει με τα κιλά μου...  :S :S:P
και δεν είμαι και κανένα μπάζο..
κάποιοι παλιοι από δω μέσα με χουν δει.. :P
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εμενα προσωπικα δεν μου εχει τυχει σκηνικο,αλλα ξερεις εκει κοντα μενει ο θειος μου και καθε φορα παω με την ψυχη στο στωμα μην τον πετυχω να ξενογαμει  :2funny: :2funny: :2funny:
Το καλύτερο είναι να τον πετύχεις και να σου την πεί και από πάνω "ρε κολόπαιδο τι δουλεία έχεις εσύ εδώ" και τα σχετικά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Κι όμως, το να σε ερωτευτεί μια εταίρα είναι η μεγαλύτερη τιμή που μπορεί να σου γίνει από μια άποψη!

Το θέμα είναι να μην την ερωτευτείς εσύ γιατί την έβαψες...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
το ωραιο ειναι μερικες που στη λενε κιολας,μια φορα ειχα παει με ενα γνωστο μου και μας κοροιδευανε λεγανε που πατε εκει και τετοια αλλα οταν τους ειπαμε ελατε εσεις δε μιλουσαν... :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το καλύτερο είναι να τον πετύχεις και να σου την πεί και από πάνω "ρε κολόπαιδο τι δουλεία έχεις εσύ εδώ" και τα σχετικά  :2funny: :2funny: :2funny:
ναι αλλα μετα τον εκβιαζεις ομως του ζητας φραγκα για να μην τα ξερασεις ολα στην θεια  ;) ;) ;)
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Το πιο πρόσφατο κοπλιμέντο που μου χουν κάνει πάντως είχε να κάνει με τα κιλά μου...  :S :S:P
και δεν είμαι και κανένα μπάζο..
κάποιοι παλιοι από δω μέσα με χουν δει.. :P
σε ειπαν χοντρη ενω δεν εισαι?κλασσικο και πιανει παντα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κι όμως, το να σε ερωτευτεί μια εταίρα είναι η μεγαλύτερη τιμή που μπορεί να σου γίνει από μια άποψη!

Το θέμα είναι να μην την ερωτευτείς εσύ γιατί την έβαψες...
τιμη γιατι γουσταρει εσενα μεσα σε τόσους θες να πεις?
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
και εγω αυτο αναρωτιεμαι...Ποιος με ανεφερε ως κοπελα..... Το βρισκω το λιγοτερο προσβλητικο! Α και κατι ακομα... ΕΜΕΙΣ ..Οι αντρες κοινως , καλο θα ηταν να αποδεχομαστε και τα λαθη μας ιδιαιτερα οταν αυτα ισχυουν και δεν αναφερονται σε καποιον στοχοποιημενα. Και ναι επαναλαμβανω οτι η νεα γενια εχει λιγο βγει απο τον δρομο του καμακιου....Αν δεν το βλεπετε πηγαινετε σε κανα μαγαζι να δειτε πως καθονται στην γωνια τους και περιμενουν τις γυναικες να ορμηξουν...Και ναι οπως ειπα και πριν φταινε και οι γυναικες που εχασαν την θυληκοτητα τους (να προσθεσω εδω οτι βρισκω δουλεια και το παιζω καριεριστρια και πληρωνω τις εξοδους μου ΔΕΝ μπορει να με κανει καποια γυναικα να αλλαζει τις ισορροπιες των φυλων)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το πιο πρόσφατο κοπλιμέντο που μου χουν κάνει πάντως είχε να κάνει με τα κιλά μου...  :S :S:P
και δεν είμαι και κανένα μπάζο..
κάποιοι παλιοι από δω μέσα με χουν δει.. :P
Σα τη Λούκρη και εσύ;

Και δεν είναι κοπλιμέντο για τα κιλά σου; Αφού σαν Έλληνες έχουμε καταντήσει από τις πιο χοντρους λαούς της Ευρώπης!!!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
telika pame polla omorfopaida sta mpourdela  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
και εγω αυτο αναρωτιεμαι...Ποιος με ανεφερε ως κοπελα..... Το βρισκω το λιγοτερο προσβλητικο! Α και κατι ακομα... ΕΜΕΙΣ ..Οι αντρες κοινως , καλο θα ηταν να αποδεχομαστε και τα λαθη μας ιδιαιτερα οταν αυτα ισχυουν και δεν αναφερονται σε καποιον στοχοποιημενα. Και ναι επαναλαμβανω οτι η νεα γενια εχει λιγο βγει απο τον δρομο του καμακιου....Αν δεν το βλεπετε πηγαινετε σε κανα μαγαζι να δειτε πως καθονται στην γωνια τους και περιμενουν τις γυναικες να ορμηξουν...Και ναι οπως ειπα και πριν φταινε και οι γυναικες που εχασαν την θυληκοτητα τους (να προσθεσω εδω οτι βρισκω δουλεια και το παιζω καριεριστρια και πληρωνω τις εξοδους μου ΔΕΝ μπορει να με κανει καποια γυναικα να αλλαζει τις ισορροπιες των φυλων)
Εντάξυ ο τύπος έκανε ένα λάθος από τη βιασύνη του, δε νομίζω πως είχε σκοπό να σε προσβάλει, μη λέμε και ότι θέλουμε...

Το κάνεις χειρότερο τύπε...Να σου πω στάνταρ απαντήσεις; "Αφού με το καλημέρα μου απλώνουν το χέρι με τη παλάμη να κοιτάει το πρόσωπό μου και μου λένε, μίλα σε αυτή", "τι καμάκι ρε τύπε; Στις Ελλεηνίδες καμάκι; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:", "άσε ρε με τις κλώσες,γίδες,κότες από εδώ! Να μάθουν να μαγειρεύουν κάτι, να μην έχουν ψηλά τον αμάνε και μετά θα έχουν και καμάκι", "που χρόνος για καμάκι;"
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
στρατοκαστερ συγνωμη φιλε μου για το λάθος..

εισαι και η κιθαρα που γουστάρω.... fender strat  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αμα σε γουσταρει η αλλη δε χρειαζεται να προσπαθησεις και πολυ...κουβεντα ανετα πιανεις...αυτα περι του ''καμακιου''...
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Φιλε Greg δεν ειπα κατι κακο στο παιδι. Εννοειται οτι ηταν λογω βιασυνης, απλα καλο θα ηταν ΟΛΟΙ μας οταν γραφουμε να προσεχουμε λιγο παραπανω..Ειναι δημοσιο foroum και το διαβαζει κοσμος.

Επσης πιστευω και εχω παραδειγματα φιλων που εχουν μια χαρα σχεσεις υγιεστατες, χωρις προβληματα. Οσο αφορα τις Ελεηνιδες μερικως θα συμφωνησω μαζι σου αλλα και παλι οπως τις μαθεις ειναι ..Αν ξερεις να κρατας ισσοροπιες και εχεις υπομονη κατι θα καταφερεις ..Αν παλι δεν θελεις να δωσεις χρονο...δεν θα καταφερεις τιποτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom